Kā apturēt Android lietotņu darbību fonā

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 17 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 9 Maijs 2024
Anonim
GANGSTAR VEGAS (VISU GANGSTU LĪDZ ...)
Video: GANGSTAR VEGAS (VISU GANGSTU LĪDZ ...)

Saturs


Apbēdinoša jebkura viedtālruņa problēma ir akumulators, kas izlādējas ātrāk, nekā jūs gaidījāt. Dienas laikā pēc pilnas uzlādes nakts laikā ir jāuzlādē. Varbūt esat pamanījis, ka arī jūsu ierīce palēninās. Problēmām bieži ir viens un tas pats iemesls.

Fona lietotnes var patērēt akumulatoru un resursus. Iespējams, ka dažas lietotnes nav optimizētas, dažās - ļaunprātīga programmatūra vai dažās - vienkārši kļūda.

Nebaidieties! Šo negodīgo fona lietotņu izslēgšana prasa nelielu zināšanu līmeni. Daži no šiem aprakstiem būs ļoti pazīstami, ja esat elektroenerģijas lietotājs, taču mēs ceram, ka ikvienam ir kaut ko iemācīties.

Jebkurā gadījumā pirmais solis ir identificēt visas problēmas un apturēt šīs nevēlamās fona lietotnes.

Atjauniniet savu ierīci! Nokļūstiet Pie, ja varat

Jaunākajai Android versijai ir lieliskas enerģijas pārvaldības funkcijas, kas ierobežo fona lietotņu darbību un tādējādi pagarina tālruņa akumulatora darbības laiku. Vienu no tām sauc par adaptīvo akumulatoru, kas izmanto mašīnmācīšanos, lai izdomātu, kuras lietotnes jūs izmantosit nākamajās stundās un kuras neizmantojat tikai vēlāk, ja vispār šodien. Balstoties uz jūsu lietošanas paradumiem, tā katru lietotni ievieto vienā no pieciem lietotņu gaidstāves kausiem: aktīvā, darba komplektā, bieža, retā un nekad. Katrai no šīm spaiņām ir savi ierobežojumi attiecībā uz to, cik daudz resursus tajā izmantotās lietotnes var izmantot.


Vienkārši sakot, nekad spainī ievietotā lietotne gandrīz nekad netiek izmantota, tāpēc sistēma ierobežos piekļuvi tādiem resursiem kā CPU. Tas nozīmē, ka tas patērēs mazāk akumulatora. No otras puses, tādas lietotnes tādās spaiņās kā Aktīvās ir tās, kuras jūs visvairāk izmantojat, un tās iegūs pilnīgu piekļuvi sistēmas resursiem, tāpēc jūs varat sagaidīt, ka visi paziņojumi tiks saņemti savlaicīgi.

Process ir automātisks un dinamisks, kas nozīmē, ka laika gaitā sistēma uzzina jūsu lietojuma modeli un attiecīgi pārvieto lietotnes no viena kausa uz otru.

Pārbaudiet, kas jūs aizvada

Akumulators: Tā kā akumulatora darbības laiks ir tik svarīgs, jūsu Android OS to labi pārrauga. Lai apskatītu lietotnes, kas valdzina, vienkārši dodieties uz vietni Iestatījumi> Akumulators> Akumulatora lietošana. Jūs saņemsiet sarakstu ar precizitāti līdz diviem zīmēm aiz komata par to, kas patērē akumulatoru. Atkarībā no jūsu ierīces un programmatūras lietotnes tiks sadalītas vai nu sistēmas, vai citās sistēmās, vai arī aparatūrā un programmatūrā, piemēram, ar šo Huawei tālruni:


Jo vairāk izmantosit noteiktas lietotnes, jo augstāks būs to saraksts. Uzmanies no visām lietotnēm, kuras neatzīsti, jo patērē tikai nelielu daļu no akumulatora. Jebkura lietotne, kas izmanto vairāk nekā dažus procentus, ir vērts izpētīt - ietaupot piecus procentus šeit vai četrus procentus, jūs to iegūsit. Jebkas, kas ir Google lietotne vai pakalpojums, iespējams, nav par ko uztraukties, un tas ir tikai dabisks Android un Google mobilo pakalpojumu izmantošanas elements.

Operatīvā atmiņa: Izmantojot izstrādātāja opcijas, varat arī pārbaudīt, kuras lietotnes dominē jūsu tālruņa ierobežotajā atmiņā vai RAM. Var būt, ka lietotne nelieto daudz akumulatora, bet, kad strādājat tikai ar 2 GB RAM un lietotne, kuru nelietojat, aizņem dažus simtus MB, tas nozīmē, ka brīvas atmiņas jums trūkst.

To varat pārbaudīt dažos dažādos veidos, taču šeit ir pārliecināts uzvarētājs, kas darbojas operētājsistēmās Android Pie, Oreo un zemāk:

  • Iet uz Iestatījumi> Sistēma> Par tālruni.
  • Ritiniet uz leju un atrodiet “Veidot numuru” un pēc tam pieskarieties tam septiņas reizes. Tas jūsu ierīcē iespējos “Izstrādātāja opcijas”, un jūs redzēsit paziņojumu, ka tas ir noticis.

Tagad dodieties atpakaļ uz Iestatījumi> Sistēma un tur varēsit izvēlēties “Izstrādātāja opcijas”.

Tad ej Iestatījumi> Izstrādātāja opcijas> Procesi (vai Iestatījumi> Sistēma> Izstrādātāja opcijas> Pakalpojumu darbība.)

Šeit varat apskatīt, kuri procesi darbojas, izmantoto un pieejamo RAM un kādas lietotnes to izmanto. Atkal daži no šiem pakalpojumiem ir nepieciešami, lai jūsu tālrunis darbotos. Jums galvenokārt jāmeklē prasīgas lietotnes, kuras esat lejupielādējis personīgi.

Ja šī metode nedarbojas, lai atbloķētu izstrādātāja opcijas, vienkārši veiciet sava tālruņa modeļa meklēšanu Google un “atbloķējiet izstrādātāja iespējas”.

Apturiet lietotni, nogaliniet to vai atinstalējiet

Šos procesus varat kontrolēt vairākos veidos.

Atrodiet lietotni izstrādātāja opcijās un pārtrauciet to

Kad esat identificējis lietotni, kas izlādējas no akumulatora vai krāj brīvo atmiņu, ir daži veidi, kā apturēt tās darbību un pēc tam apsvērt iespēju to ierobežot vai atinstalēt.

Pirmais ietver Izstrādātāja opcijas> Pakalpojumu sniegšana metode, kuru mēs aprakstījām iepriekš.

Ievērojiet, kā Messenger aizņem RAM, izmantojot trīs atsevišķus pakalpojumus. Pieskaroties jebkurai lietotnei un nospiežot Apturēt, tā tiks apturēta un atbrīvos jūsu RAM. Esiet piesardzīgs, ja pārtraucat jebkuru būtisku pakalpojumu, tikai veicot testēšanu vai kļūdas dēļ, iespējams, ka jūs sabojājat tālruni. Tam būs nepieciešams tikai atsāknēšana, bet tas sagādā nedaudz sāpju.

Atrodiet lietotni Force Stop / Uninstall

Kad esat identificējis savas lietotnes, varētu būt vērts pārbaudīt visas instalētās lietotnes un vēlreiz tās lietot.

Iet uz Iestatījumi> Lietotnes un paziņojumi> Lietotnes.

Jūs redzēsit, ka jūsu lietotnes tiek ielādētas alfabēta secībā, un šeit jūs varat noklikšķināt uz jebkuras lietotnes un nolemt piespiest pārtraukt vai atinstalēt to. Tāpat kā iepriekš, Force Stop var izraisīt avāriju, taču pēc atkārtotas palaišanas jums viss būs kārtībā.

Ierobežo problemātiskas lietotnes

Ja vēlaties turpināt lietot lietotni, kurai, šķiet, ir liels pieprasījums, jūs varētu ierobežot tās iespējas.

Dažos Samsung un Huawei tālruņos ir OS opcijas, lai pārvaldītu lietojumprogrammas. Akumulatora iestatījumos Huawei piedāvā opciju “Lietotņu palaišana”, kas ļauj identificēt konkrētas lietotnes, ierobežot palaišanu un mērķēt enerģijas taupīšanas pasākumus. Samsung arī piedāvā enerģijas taupīšanas iespēju, lai palīdzētu pārvaldīt lietotnes.

Ja jums nav piekļuves patentētai iebūvētai opcijai, protams, ir labas lietotnes, kas palīdzēs. Daudzgadīgs iecienītais produkts ir Greenify, kas piedāvā precīzas lietotņu vadīklas un novieto tās pārziemošanā. Ja jums ir sakņots tālrunis, jums būs vēl lielāka vadība, taču tas labi darbojas arī ar standarta ierīcēm.

Viena no šādām lietotnēm ir apzināta citas lietotnes ieviešana, lai uzraudzītu jūsu ierīci. Populārajā ierakstā ar nosaukumu 13 viltības un hacks, lai paātrinātu Android, mūsu Adamss Sinicki atzīmēja, ka, lai gan fona lietotnes var iznīcināt akumulatoru, fona lietotņu slepkavas var arī jūs palēnināt:

Lietotnes palaišana no neko prasa ilgāku laiku un patērē vairāk akumulatora, nekā pārslēdzoties uz pauzētu. Ja atverat lietotni, kurai nepieciešams vairāk atmiņas, Android automātiski iznīcinās vismazāk svarīgos, lai atbrīvotu vietu. Darba slepkavas faktiski var galu galā palēnināt jūsu ierīces darbību.

Kas tālāk?

Android Q atrodas tepat aiz stūra, un mēs sagaidām, ka Google turpinās uzlabot Android spēju atmest visas lietotnes, kas apgrūtina jūsu dzīvi. Pirmais izstrādātāja priekšskatījums jau ir izlaists, taču tas neatklāj jaunas enerģijas taupīšanas metodes. Droši vien par to mēs dzirdēsim vairāk, kad Google oficiāli paziņos par savu nākamo Android versiju.

Saistīts:

  • Android OS problēmas un to novēršana
  • Uzlādes paradumi, lai palielinātu akumulatora darbības laiku
  • 6 izplatīti mīti par akumulatoriem, kuriem jūs droši vien ticat
  • Android viedtālruņi ar vislabāko akumulatora darbības laiku
  • Kā novērst Android akumulatoru izlādēšanās problēmas un pagarināt akumulatora darbības laiku

Šodien aparatūra paākumā Amazon atklāja ava itkā populārā viedā māja piederuma Amazon Echo Dot jaunu atkārtojumu. Jaunā ērija daļa priekšpuē ir LED diplej, ka rāda pulkteni....

Laimīgu piektdienu, laītāji. Šajā brīdī jum varētu būt atgādināt, cik ilgi nedēļa var būt nepareizajā darbā. Ja jum patīk ideja būt Google datu inženieri vai pat a Mākoņu arhitekt tā vietā šodiena dar...

Raksti Jums