Ķīna reaģē uz Huawei ciešanām, veicina “informācijas patēriņu”

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 20 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Why China gets all the cool phones we don’t
Video: Why China gets all the cool phones we don’t


  • Vakardienas ziņas par ASV likumīgu rīcību pret Huawei Ķīnu ir ļoti satraukušas.
  • Atbildot uz to, valsts apņemas palīdzēt Huawei augt vietējā tirgū, izmantojot virkni programmu.
  • Ķīnas ieinteresētā Huawei veiksme nepalīdz mazināt bailes par savienojumiem starp abiem.

Pēdējo desmit gadu laikā Huawei no daudzsološa Ķīnas telekomunikāciju uzņēmuma ir kļuvis par globālu spēkstaciju. Huawei šobrīd ir otrs lielākais viedtālruņu ražotājs pasaulē, un ļoti iespējams, ka šī gada beigās tas varētu kļūt par labāko suni.

Huawei ir kļuvis tik liels, ka uzņēmuma finanšu pārskati un Ķīnas ekonomika arvien vairāk tiek savstarpēji saistīti. Ja Huawei cīnās, Ķīna cīnās.

Piemēram, saskaņā ar Ķīnas Interneta biedrības datiem (izmantojot Dienvidķīnas Rīta pasts), pakalpojumu un produktu Ķīnā, kas paļaujas uz interneta savienojumu, vērtība 2018. gadā bija 5 triljoni juaņu (~ 741 miljards USD), kas veido apmēram sešus procentus no visas valsts IKP. Huawei produkti, iespējams, veido milzīgu daļu no šiem sešiem procentiem.


Tāpēc Ķīnai ir patiesa interese pārliecināties par Huawei panākumiem. Pēc vakar Amerikas Savienoto Valstu valdības izvirzītajām oficiālajām apsūdzībām Huawei, Ķīnai ir attiecīgi jāreaģē.

Tāpēc Ķīna nesen apņēmās pastiprināt centienus valstī palielināt Huawei peļņu. Šajos centienos ietilps:

  • Ātri izsekojama 5G ieviešana visā valstī
  • Ātra 4K televīzijas kanālu ieviešanas izsekošana
  • Subsidē augstas izšķirtspējas televizorus, kā arī atsevišķus VR / AR produktus
  • Iedrošināt iedzīvotājus palielināt “informācijas patēriņu”

Citiem vārdiem sakot, Ķīna zina, ka Huawei gatavojas cīnīties par paredzamo nākotni, kad runa ir par globālo ekspansiju, un atbild uz to, palielinot Huawei izstrādājumu iekšzemes patēriņu.

Huaweis problēmas viennozīmīgi ir arī Ķīnas problēmas, kas nepalīdz mazināt bailes par saiknēm starp abām vienībām.

Protams, viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc visā pasaulē ir tik daudz pretrunā ar Huawei, ir pieņēmums, ka uzņēmums ir slepeni saistīts ar Ķīnas valdību un būvē “aizmugures durvis” savos produktos, ko varētu izmantot spiegošanai ārvalstīs. Fakts, ka Ķīna šādā veidā reaģē uz Huawei problēmām, precīzi nepalīdz atturēt citas valstis no domām, ka abas vienības ir tik savstarpēji saistītas.


Termins “pārāk liels, lai izgāztos” nāk prātā, domājot par šīm attiecībām, un mēs visi zinām, cik labi šī frāze tiek apskatīta šeit, Amerikas Savienotajās Valstīs. Tomēr joprojām nav skaidrs, cik lielā mērā šīs problēmas, ar kurām Huawei saskaras visā pasaulē, ietekmēs tās rezultātu, ņemot vērā, ka tā neko nedara, bet gadu gaitā palielinās katru ceturksni.

Neatkarīgi no tā, Huawei (un līdz ar to arī Ķīna) ir uz kāju pirkstiem, jo ​​iepriekšējie jautājumi, kas saistīti ar ZTE, liecina, ka ASV ir ievērojams spēks, lai kaitētu Ķīnas uzņēmumiem. Būs interesanti redzēt, kā šī panna iziet.

Atjauninājum, 2019. gada 11. janvāri (plkt. 13.5 ET): Honor paziņoja, ka EMUI 9.0 atjauninājum tiek izlait Honor 10, Honor View 10 un Honor Play Indijā. Neuztraucietie, ja dzīvojat Indijā un neaņemat ...

Huawei ir devi mum agrīnu iekatu EMUI 10, ka darboja ar Huawei P30 Pro, pirm beta verija tiek parādīta abiedrībai pēc dažām dienām. Tāpēc šeit joprojām ir dīvaini šņuktēt, un Huawei vēl nav ieviei viu...

Interesanti Ziņojumi