Huawei un Trump sagrāve: Viss, kas līdz šim noticis

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 20 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
民调领先误导拜登激励川普硬盘神助攻,机舱新冠患者坐身边54小时才会被感染?美帝会封锁CT核磁共振吗?Leading polls mislead Biden and inspire Trump.
Video: 民调领先误导拜登激励川普硬盘神助攻,机舱新冠患者坐身边54小时才会被感染?美帝会封锁CT核磁共振吗?Leading polls mislead Biden and inspire Trump.

Saturs


Pēdējās nedēļas laikā virsraksti un informācija par Trumpa administrācijas Huawei iekļaušanu melnajā sarakstā ir parādījušies ātri un nikni. Šeit ir parādīts, kā stāsts ir parādījies.

Lai iegūtu sīkāku vēsturisko apskatu par to, kā Huawei ir sasniedzis šo punktu, apskatiet mūsu pilnīgu kopsavilkumu šeit.

Trešdiena, 15. maijs:

Trumpa administrācija ar izpildvaras rīkojumu pievieno Huawei ASV Tirdzniecības departamenta vienību sarakstam, tādējādi iekļaujot uzņēmumu melnajā sarakstā, ciktāl tas attiecas uz ASV korporācijām.

Svētdiena, 19. maijs:

Google publiski paziņo, ka tas pakļausies administrācijas rīkojumam: “Mēs ievērojam rīkojumu un pārskatām sekas. Mūsu pakalpojumu lietotājiem esošās Huawei ierīcēs Google Play un Google Play Protect drošības aizsardzība turpinās darboties. Huawei varēs izmantot tikai Android publisko versiju un nevarēs piekļūt patentētām lietotnēm un pakalpojumiem no Google. ”


  • Ko Huawei aizliegums nozīmē jūsu Huawei vai Honor tālrunim?
  • Vai jums vajadzētu iegādāties Huawei ierīci tieši tagad?

Pirmdiena, 20. maijs:

Intel un Qualcomm pievienojas Google: Neviens uzņēmums nesniedza paziņojumu, bet avoti, uz kuriem atsaucās Bloomberg sacīja, ka uzņēmumi izpildīs rīkojumu.

Huawei izdod pirmo publisko atbildi: “Huawei ir devis būtisku ieguldījumu Android attīstībā un izaugsmē visā pasaulē. Kā viens no Android galvenajiem globālajiem partneriem, mēs esam cieši sadarbojušies ar viņu atvērtā koda platformu, lai izstrādātu ekosistēmu, kas nāk par labu gan lietotājiem, gan nozarei. turpinās nodrošināt drošības atjauninājumus un pēcpārdošanas pakalpojumus visiem esošajiem viedtālruņu un planšetdatoru Huawei un Honor produktiem, aptverot tos, kas ir pārdoti un kuri joprojām ir krājumā visā pasaulē. Mēs turpināsim veidot drošu un ilgtspējīgu programmatūras ekosistēmu, lai visiem lietotājiem visā pasaulē nodrošinātu vislabāko pieredzi. ”


Huawei izdod otro sabiedrības atbildi: “Huawei ir izveidojis alternatīvu operētājsistēmu tikai gadījumā, ja tā ir nepieciešama,” sacīja Glenn Schloss pārstāvis CNN. "Mēs vēlētos turpināt darboties Microsoft un Google ekosistēmās."

Papildu informācija: Huawei atbilde uz Google aizliegumu rada vairāk jautājumu nekā atbilžu

Ķīnas valdība izdod paziņojumu: "Ķīna atbalsta Ķīnas uzņēmumus, kas aizstāv savas likumīgās tiesības saskaņā ar likumiem," sacīja Ķīnas Ārlietu ministrijas pārstāvis Lu Kangs CNN. "Runājot par to, kādus pasākumus veiks Ķīnas uzņēmumi vai Ķīnas valdība, lūdzu, uzgaidiet un redziet."

Huawei saka B plāna darbos: Pēc vairāku runasvīru teiktā, uzņēmumam ir iespēja virzīties uz priekšu bez Google. "Mēs esam izstrādājuši šī iespējamā iznākuma plānu," sacīja Huawei Jeremy Thompson, ASV izpilddirektors, runājot ar BBC. “Mums ir izstrādāta paralēla programma alternatīvas izstrādei. Mēs drīzāk strādātu ar Android, bet, ja tas nenotiek nākotnē, mums ir alternatīva, kas, mūsuprāt, priecēs klientus. ”

ASV paraksta 90 dienu atsaukumu: 20. maijā Trumpa administrācijas Tirdzniecības departaments izsniedza pagaidu licenci, kas ļaus Huawei saglabāt pašreizējos produktus (esošajiem klientiem). Licences derīguma termiņš beidzas 19. augustā, un tas faktiski radīs pilnu aizlieguma svaru.

Otrdiena, 21. maijs:

Huawei dibinātājs kļūst pārbaudāms: Saskaņā ar Huawei dibinātāju Ren Zhengfei ir stingri vārdi par Trump aizliegumu Globālie laiki. “Uzņēmums var turpināt piedāvāt produktus un pakalpojumus, un ASV sankcijas neskars mūsu pamatdarbību. Šādā kritiskā brīdī esmu pateicīgs ASV uzņēmumiem, jo ​​tie ir daudz devuši Huawei attīstībā un parādījuši savu apzinīgumu šajā jautājumā. Cik es zinu, ASV uzņēmumi cenšas pārliecināt ASV valdību ļaut viņiem sadarboties ar Huawei. ”

Huawei saka, ka tas sadarbojas ar Google: “Nulles motivācija mūs bloķēt. Mēs cieši sadarbojamies ar Google, lai uzzinātu, kā Huawei var rīkoties, ņemot vērā situāciju un ietekmi, ko rada ASV Tirdzniecības departamenta lēmums, ”sacīja Abrahams Liu, Huawei pārstāvis E.U. Liu arī pielīdzināja Trumpa administrācijas izturēšanos ar huligānismu. “Šis nav tikai uzbrukums Huawei. Tas ir uzbrukums liberālajai, uz noteikumiem balstītajai kārtībai. ”

Parādās vairāk informācijas par B plānu: Kaut arī tā nav iegūta no Huawei, ir parādījusies papildu informācija par B plānu. Pekinā bāzēta Kaidžinga saka, ka Huawei darbos ir OS, kas varētu aizstāt Android OS savos tālruņos, kamēr joprojām darbojas Android lietotnes.

Trešdiena, 22. maijs:

Arm pārtrauc biznesa darījumus ar Huawei: Britu mikroshēmu dizainers Arms saviem darbiniekiem lika pārtraukt uzņēmējdarbību ar Huawei. "Arm ievēro visus jaunākos noteikumus, ko noteikusi ASV valdība," teikts Arm paziņojumā. Huawei vēlāk atzina rīcību. “Mēs augstu vērtējam ciešās attiecības ar partneriem, bet atzīstam spiedienu, kas dažiem no viņiem ir pakļauts politiski motivētu lēmumu rezultātā. Mēs esam pārliecināti, ka šo nožēlojamo situāciju var atrisināt, un mūsu prioritāte joprojām ir pasaules līmeņa tehnoloģiju un produktu piegādes klientiem visā pasaulē. ”

Ceturtdiena, 23. maijs:

TSMC saka, ka tā joprojām var veikt uzņēmējdarbību ar Huawei: Taivānas TSMC pārstāvis paziņoja, ka pašreizējie ASV ierobežojumi neietekmēs tā sūtījumus uz Huawei. Mikroshēmu ražotājs ir atbildīgs par Huawei's Kirin viedtālruņu mikroshēmojumu ražošanu, savukārt Apple, MediaTek un Qualcomm procesorus arī pieslīpē firma. Uzņēmuma nepārtrauktā sadarbība nozīmē, ka Huawei nevajadzēs meklēt citu ražotāju, lai ražotu savus Kirin procesorus.

Trump atvērts darījumiem ar “ļoti bīstamo” Huawei:Prezidents Trumps ir nosaucis Huawei par “ļoti bīstamu”, taču paziņoja, ka ASV ir gatava iekļaut šo uzņēmumu kā daļu no turpmākā tirdzniecības līguma starp ASV un Ķīnu.

Trumpam tika citēts šādi: “Ja mēs noslēgtu vienošanos, es varētu iedomāties, ka Huawei varētu tikt iekļauts kādā formā vai kādā tā daļā.” Tas varētu būt labs notikums Huawei, lai gan Trump arī atkārtoti apstiprināja aizdomas par Huawei potenciāli iespējamiem draudiem. uz ASV “Jūs skatāties uz paveikto no drošības viedokļa, no militārā viedokļa. Ļoti bīstami, ”sacīja Trumps.

Piektdien, 24. maijā:

Huawei liegta SD karšu organizācija: Kā pirmo pamanīja SumahoInfo, SD asociācijas vietne Huawei pašlaik ir iekļauta sarakstā. Paziņojumā, kas nosūtīts, SD asociācija apstiprināja, ka tā ievēro ASV valdības rīkojumu un liedz Huawei no asociācijas. Tas neietekmēs pašreizējos Huawei viedtālruņus, bet varētu radīt nopietnas problēmas nākamajām ierīcēm.

Huawei izslēdza no Wi-Fi alianses:Līdzīgi kā Huawei liegšana no SD asociācijas iepriekš, arī Wi-Fi alianse uz laiku atcēla Huawei dalību savā organizācijā. Aliansei tas bija jāsaka paziņojumā: “Wi-Fi alianse pilnībā ievēro neseno ASV Tirdzniecības departamenta rīkojumu, neatsaucot Huawei Technologies dalību. Wi-Fi Alliance uz laiku ir ierobežojusi Huawei Technologies dalību Wi-Fi Alliance aktivitātēs, uz kurām attiecas pasūtījums. ”

Pirmdiena, 27. maijs:

Huawei apgalvo, ka tas neatbalstītu Amerikas uzņēmumu aizliegumus: Huawei dibinātājs Ren Zhengfei pastāstījaBloomberg ka viņš protestēs pret Ķīnas aizliegumu pret Apple, nosaucot Cupertino uzņēmumu par viņa “skolotāju”. Attiecībā uz Ķīnas aizliegumu Amerikas uzņēmumiem viņš teica: “Vispirms tas nenotiks. Un, otrkārt, ja tas notiks, es pirmais protestēšu. Apple ir mans skolotājs, tas ir vadībā. Kāpēc es, būdams students, vērsos pret manu skolotāju? Nekad. ”Tāpēc šķiet, ka vismaz Apple ir drošs.

Otrdiena, 28. maijs:

Huawei iesūdz, apgalvo, ka aizliegums nav antikonstitucionāls:Huawei iesniedza juridisku priekšlikumu, apgalvojot, ka aizliegums uzņēmumam sadarboties ar citiem ASV uzņēmumiem pārkāpj ASV konstitūciju. Savā argumentācijā Huawei saka, ka aizliegums pārkāpj konstitucionālo likumu, kas nosaka, ka Kongress nevar pieņemt likumus pret konkrētām personām. Huawei uzskata, ka šis aizliegums pārkāpj šo klauzulu.

TSMC turpinās sadarboties ar Huawei: Taivānas pusvadītāju ražošanas uzņēmums (TSMC) turpinās ražot mikroshēmas Huawei, apstiprināja uzņēmums. Tas ir pretstatā citiem pasaules ražotājiem, kas ievēro ASV aizliegumu (TSMC nav pienākuma uzņemties šo aizliegumu). Kaut arī TSMC turpinās attiecības ar Huawei vismaz līdz gada beigām, citi aizliegumi joprojām var negatīvi ietekmēt TSMC biznesu.

Huawei rezerves OS neieradīsies jūnijā:Tiešsaistē sāka izplatīties baumas, ka Huawei OS - Android nomaiņa nākamajos Huawei viedtālruņos - nonāks 2019. gada jūnijā. Šīs baumas avots faktiski bija Huawei darbinieks. Tomēr Huawei ātri vien atmeta baumas par to, paziņojot, ka visi paziņojumi par Huawei Android nomaiņu tiks parādīti caur atbilstošiem kanāliem.

Trešdiena, 29. maijs:

Huawei pievienojas trim konsorcijiem: Tikai dažas dienas pēc izspiešanas no trim konsorcijiem Huawei tagad pēkšņi atkal ir visu to loceklis. Huawei tika iekļauts Wi-Fi alianses, SD asociācijas un JEDEC biedrā. Šī ir dažas ļoti vajadzīgas labas ziņas uzņēmumam, lai gan nav īsti skaidrs, ko tas nozīmē aizliegumam kopumā.

Zinātniskās publikācijas grupa IEEE aicina Huawei darbiniekus kā recenzentus:Elektrisko un elektronisko inženieru institūts (vai IEEE) ir atbildīgs par zinātnisko žurnālu izdošanu. Tomēr Huawei aizlieguma dēļ ASV bāzētā organizācija vairs nevar ļaut Huawei darbiniekiem pārskatīt šos žurnālus. Šī informācija noplūda caur ekonomikas profesoru vietnē Twitter.

Piektdien, 31. maijā:

Ķīna draud izveidot savu “Entity List”, kurā iekļaus amerikāņu firmas: Pēc Ķīnas tirdzniecības nozares pārstāves teiktā, Ķīna izveidos savu entītiju sarakstu. Lai arī runasvīrs neaicināja ASV vai ASV dibinātus uzņēmumus, tas nozīmē, ka Ķīnas entītiju sarakstā būs iekļauti ASV dibināti uzņēmumi.

Huawei darbinieki lika neapmeklēt ASV sapulces: Saskaņā arFinancial Times, Huawei lika darbiniekiem atcelt tehniskās tikšanās ar Amerikas kontaktpersonām. Ziņots, ka Huawei arī nosūtīja atpakaļ Amerikas pilsoņus, kuri strādāja pētniecības un attīstības lomās.

Ceturtdiena, 6. jūnijs:

Huawei veidos 5G tīklu Krievijas lielākajam pārvadātājam:Atrodoties ASV valdības Huawei aizliegumā, uzņēmums tagad ir gatavs izbūvēt 5G tīklu Krievijas telefona MTS. Pārvadātājam ir 78 miljoni abonentu, un tam pieder 31 procents Krievijas tirgus.

Huawei CFO cīnīsies pret ASV, lai paliktu Kanādā: Huawei CFO Meng Wanzhou pašlaik atrodas mājas arestā Kanādā. 2020. gada sākumā viņa nonāks tiesas priekšā un saskarsies ar izdošanu ASV, kur viņai tiks izvirzītas apsūdzības par krāpšanu. Tomēr viņa cīnīsies, lai paliktu Kanādā un izvairītos no izdošanas.

Piektdien, 7. jūnijā:

Facebook vairs neinstalēs savas lietotnes Huawei ierīcēs: Saskaņā arReuters, Facebook vairs neļaus Huawei iepriekš instalēt nevienu no savām lietotnēm uzņēmuma viedtālruņos. Šajās lietotnēs ietilpst Facebook, Instagram un WhatsApp, trīs populārākās lietotnes pasaulē. Aizliegums attiecas tikai uz tālruņiem, kuri vēl nav atstājuši rūpnīcu.

Pirmdiena, 10. jūnijs:

Huawei veido savu lietotņu veikalu: Saskaņā arXDA izstrādātāji, Huawei pieņem darbā Play Store izstrādātājus, lai viņi varētu pārvietot savas lietotnes uz uzņēmuma AppGallery tikai gadījumā, ja ASV aizliegums ir spēkā, un Huawei ir spiests to darīt viens pats.

Trešdiena, 12. jūnijs:

Pirmais nozīmīgais Huawei aizlieguma negadījums ir jaunais MateBook: Teica Huawei klientu izpilddirektors Ričards JuCNBC ka situācijas dēļ gaidāmais MateBook klēpjdators ir uz nenoteiktu laiku aizturēts. "Mēs nevaram piegādāt datoru," viņš tika citēts.

Huawei ceļojums uz numuru 1 būs lēnāks, nekā sākotnēji gaidīts: Huawei Consumer Business Group galvenais stratēģiskais darbinieks Šao Jangs atzina, ka Huawei plānotā pacelšanās par pasaules labāko viedtālruņu ražotāju nenotiks līdz 2019. gada beigām, kā sākotnēji plānots. Otrdien (caur The New York Times), viņš sacīja: "būtu kļuvis par lielāko ceturtajā ceturksnī (šā gada), bet tagad mēs uzskatām, ka šis process var aizņemt ilgāku laiku."

Ceturtdiena, 13. jūnijs:

Huawei reģistrē HongMeng OS preču zīmi: Huawei ir iesniedzis preču zīmes pieteikumu uzņēmumam HongMeng vismaz deviņās valstīs, kā arī Eiropā (izmantojotReuters). Nav skaidrs, vai tas nozīmē, ka HongMeng būs tās Android aizstājošās OS nosaukums visā pasaulē vai arī Oak OS to ieņems. Jādomā, ka Huawei mēģina preču zīmi HongMeng globāli izmantot tikai tāpēc, ka citi zīmoli to neizmanto, bet Oak OS būs globālais nosaukums.

Tomēr Huawei varētu arī izpētīt Sailfish OS: Lai gan Huawei strādā pie savas operētājsistēmas, lai potenciāli aizstātu Android, tas vienlaikus varētu izpētīt arī Krievijā ražotu dakšu, kuras pamatā ir Linux bāzes Sailfish OS.

Kanāda, iespējams, sekos Huawei CFO izdošanai:Kanādas ārlietu ministre Kristiana Frīlande noraidīja Otavas ideju bloķēt Huawei galvenā finanšu inspektora Menga Vandžou izdošanu ASV, sakot, ka tas radīs bīstamu precedentu (izmantojot Reuters).

Piektdien, 14. jūnijā:

Huawei Mate X aizkavējās:Kā varētu gaidīt, Huawei Mate X - pirmā uzņēmuma saliekamā ierīce - atbrīvojas ar aizkavēšanos. Tas, visticamāk, ir saistīts ne tikai ar Huawei aizliegumu, bet arī ar domstarpībām, kas saistītas ar Samsung Galaxy Fold saspiesto izlaidumu.

EMUI programmatūra, kuras pamatā ir Android Q noplūde:Lai gan Huawei pagaidām ir liegts lietot Android, Android Q beta versija, kas tika palaista pirms aizlieguma stāšanās spēkā. Kā tāds izskatās, ka Huawei joprojām turpina attīstīt EMUI 10, iespējams, gadījumā, ja aizliegums tiks atcelts.

Pirmdiena, 17. jūnijs:

Huawei aizliegums uzņēmumam varētu izmaksāt vairāk nekā 30 miljardus USD: Huawei izpilddirektors Ren Zhengfei ir atklājis diezgan masīvu informācijas tīrradni, kas šo cīņu paver perspektīvā. “Mūsu ieņēmumi samazināsies par aptuveni 30 miljardiem dolāru, salīdzinot ar prognozēm. Tātad mūsu pārdošanas ieņēmumi šogad un nākamgad būs aptuveni 100 miljardi USD, ”viņš sacīja.

Gaidāms milzīgs Huawei pārdošanas kritums: Bloomberg ziņo, ka Huawei paredz, ka aizlieguma dēļ starptautisko viedtālruņu pārdošanas apjomi samazināsies par 40 līdz 60 procentiem. Tirdzniecības vieta, atsaucoties uz vairākiem avotiem, saka, ka iekšējās aplēses liecina, ka šogad samazināsies aptuveni 40 līdz 60 miljoni ierīču.

Ceturtdiena, 20. jūnijs:

Huawei un Honor tālruņi apstiprināja, ka iegūst Android Q: Neskatoties uz to, ka Huawei aizliegums joprojām ir pilnībā spēkā un nav nekādu izīrēšanas pazīmju, uzņēmums ir apņēmies piedāvāt Android Q vismaz divām galvenajām ierīču līnijām: Huawei P30 sērijai un Honor 20 sērijai.

Piektdien, 21. jūnijā:

Huawei iesniedz prasību tiesā pret ASV Tirdzniecības departamentu:Paredzētajā gājienā Huawei oficiāli iesniedza prasību pret Amerikas Savienotajām Valstīm saistībā ar Huawei aizliegumu. Uzņēmums iesūdz aģentūru tiesā par telekomunikāciju iekārtām, kuras konfiscējušas Amerikas amatpersonas.

FedEx atsakās piegādāt paketi ar Huawei viedtālruni iekšpusē:Tajā, kuru FedEx nodēvēja par kļūdu, satura dēļ sūtītājam tika atdota pakete: Huawei viedtālrunis. Izsūtītajā iesaiņojumā kā iemesls tika minēts Huawei aizliegums.

Ceturtdiena, 27. jūnijs:

Huawei P30 sērija sagrauj P20 sērijas pārdošanas rekordu: Nedaudz labu ziņu Huawei, uzņēmuma jaunākā flagmana ierīču sērija pārdeva savu priekšgājēju sēriju, iegādājoties milzīgu rezervi. Maz ticams, ka pārdošanas tendence tomēr turpināsies, pilnībā piemērojot aizliegumu.

Sestdiena, 29. jūnijs:

Trump paziņo, ka Huawei aizliegums tiks daļēji atcelts: ASV uzņēmumiem tiks atļauts atkal sadarboties ar Huawei, preses konferencē paziņoja prezidents Trumps. G20 samita laikā Osakā Trump atzina, ka “ASV uzņēmumi var pārdot savu aprīkojumu Huawei, ”neiedziļinoties sīkumos. "Mēs runājam par aprīkojumu, kur ar to nav lielu nacionālās drošības problēmu," turpināja Trump. Pagaidām nav skaidrs, ko tas nozīmē, taču iespējams, ka Huawei varēs iegūt tādas pamata sastāvdaļas kā Qualcomm procesori un Google Android OS.

Trešdiena, 3. jūlijs:

Tirdzniecības departaments joprojām iekļauj Huawei melnajā sarakstā:Lai arī prezidents Trumps sacīja, ka vismaz daži Huawei aizlieguma aspekti tiks atcelti, ASV Tirdzniecības departamenta iekšējā piezīme liek domāt, ka uzņēmums joprojām saņem melnā saraksta režīmu.

Piektdien, 5. jūlijā:

Valdība vēlas noraidīt Huawei tiesas procesu: Martā Huawei iesniedza prasību pret ASV valdību, apgalvojot, ka valsts melnajā sarakstā ar tās tīkla produktiem ir nelikumīga. Trešdien ASV valdība iesniedza oficiālu priekšlikumu par šīs tiesas noraidīšanu.

Trešdiena, 10. jūlijs:

ASV precizē Huawei tirdzniecības aizlieguma statusu: 3. jūlijā mēs jums pastāstījām par to, kā pastāv dažas neskaidrības attiecībā uz Huawei tirdzniecības aizlieguma statusu. Tirdzniecības sekretārs Vilbs Ross konferencē sacīja, ka licences pārdošanai Huawei tiks izsniegtas, ja nebūs drošības draudu, kas nozīmē, ka prezidenta Trumpa paziņojumi 29. jūnijā tagad stājas spēkā.

Pirmdien, 15. jūlijā:

Huawei apzīmē citu OS vārdu:Pirmkārt, mēs redzējām Huawei preču zīmes uzņēmumiem HongMeng un Oak, kas šķietami ieteica jaunus operētājsistēmas nosaukumus. Tagad mums ir cits preču zīmju nosaukums: Harmony. Vai tas ir nosaukums Huawei Android nomaiņai?

Huawei plāno masveida atlaišanu ASV:Saskaņā ar ziņojumu noThe Wall Street Journal, Huawei atlaidīs “simtiem” darbinieku, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Ķīnas pilsoņiem, kas šobrīd dzīvo ASV, būs iespēja atgriezties Ķīnā, lai pārceltu viņus, savukārt ASV pilsoņi tiks atbrīvoti.

Trešdiena, 17. jūlijs:

Huawei viedtālruņu tirgus daļa ir mazāka: Mēs lēnām sākam redzēt Huawei aizlieguma negatīvo ietekmi uz uzņēmuma pārdošanas apjomiem. Huawei tirgus daļa Eiropā ir samazinājusies par 9 procentiem, salīdzinot 2019. gada jūniju līdz 2019. gada maijam.

Piektdien, 19. jūlijā:

Huawei saka, ka HongMeng OS nav paredzēts viedtālruņiem:Huawei ir precizējis, ka noplūdusī informācija par HongMeng OS - tās domājamo Android nomaiņu - nav paredzēta izmantošanai viedtālruņos. Tomēr uzņēmums nesniegtu skaidru informāciju par to, kam tas patiesībā paredzēts.

Pirmdien, 22. jūlijā:

Huawei sadarbība ar Ziemeļkoreju ir atklāta:Jauns ziņojums noThe Washington Post ierosina Huawei cieši sadarboties ar Ziemeļkoreju, lai izveidotu šīs valsts iekšējo bezvadu tīklu. Ja tā ir taisnība, tas būtu tiešs vairāku starptautisko likumu un līgumu pārkāpums.

Trešdiena, 24. jūlijs:

Huawei joprojām ir lielas viedtālruņu ambīcijas: Kaut arī Huawei viedtālruņu sūtījumi un pārdošana jau ir guvusi nozīmīgus panākumus, Huawei dibinātājs Ren Zhengfei domā, ka uzņēmums joprojām var sasniegt 270 miljonus vienību, kas tika nosūtīti 2019. gadā. Tas faktiski ir lielāks sūtījuma aprēķins, nekā uzņēmums plānoja pirms tirdzniecības aizlieguma sākuma, kas ir diezgan interesanti.

Lielbritānija nevar atrast tehnisku iemeslu neizmantot Huawei tīkla piederumus:Divas komisijas Apvienotajā Karalistē - abas veido ievērojamas uzņēmējdarbības, tehnoloģiju un izglītības nozares - neatrada “tehniska iemesla” neizmantot Huawei aprīkojumu 5G tīklu ieviešanā Apvienotajā Karalistē. Tomēr abas komisijas atzina, ka ģeopolitiskie apsvērumi jātaisa.

Pirmdiena, 29. jūlijs:

Pa ceļam bija Huawei / Google viedais runātājs: Pirms Huawei aizliegums stājās spēkā, Google un Huawei bija plānojuši viedo runātāju. Runātāju būtu izveidojis un pārdevis Huawei, un tam būtu pieejams Google palīga atbalsts. Šis runātājs būtu ticis pārdots ASV, Huawei pirmais nozīmīgais produkts gadu laikā ASV tirgū.

Otrdiena, 30. jūlijs:

Kaut kā Huawei ieraudzīja viedtālruņa sūtījuma smaili: Neskatoties uz Huawei aizliegumu, uzņēmums ziņoja par ļoti spēcīgiem rezultātiem. Ķīnas ražotājs ziņoja, ka gada pirmajā pusē tas ir piegādājis 118 miljonus viedtālruņu. Tas ir par 24 procentiem vairāk nekā H1 2018, kad tas piegādāja 95 miljonus vienību.

Pirmdiena, 5. augusts:

Baumas norāda uz HongMeng OS tālruņa palaišanu šogad: Neskatoties uz to, ka Huawei kategoriski teica, ka HongMeng OS netiks izmantots viedtālruņos, ir jauns baumas no ķīniešu publikācijasGlobālie laiki saka, ka uzņēmums varētu izlaist HongMeng OS tālruni līdzās Huawei Mate 30 sērijai vēlāk šajā kritienā.

Trešdiena, 7. augusts:

Ķīna nesēdēs dīkā, ja Indija bloķēs Huawei: Indija joprojām nav izlēmusi par Huawei aprīkojuma izmantošanu savā 5G tīklā vai nē. Ķīna tagad ir paziņojusi, ka gadījumā, ja Indija mēģinās bloķēt Huawei, tā cīnīsies, izmantojot tirdzniecības sankcijas Indijai.

Piektdien, 9. augustā:

Huawei oficiāli atklāj Harmony OS: Huawei tikko paziņoja par Harmony OS. Jaunā, atvērtā koda platforma, acīmredzot, ir tās Hongmeng OS gala nosaukums. Harmony OS ir “pirmā uz visiem mikrodatoriem balstītā izplatītā OS visiem scenārijiem”, Huawei izstrādātāju konferencē klātesošajiem sacīja patērētāju grupas izpilddirektors Ričards Ju. Jaunā platforma atbalsta viedtālruņus, viedos skaļruņus, datorus, viedpulksteņus, bezvadu austiņas, automašīnas un planšetdatorus. Tomēr Huawei vienlaikus apņēmās turpināt lietot Android savos viedtālruņos, cik ilgi vien iespējams.

Trumps saka, ka “mēs nedarbosimies ar Huawei”:Kaut arī Huawei tirdzniecības aizliegumam ir izņēmumi, prezidents Trumps šķita neitralizējis šo izņēmumu sistēmu, kad preses konferencē paziņoja: “Mēs negrasāmies nodarboties ar biznesu Huawei. Tas nenozīmē, ka mēs kaut kam nepiekritīsim, ja un kad mēs veiksim tirdzniecības darījumu, bet mēs nedarbosimies ar Huawei. ”Iespējams, ka ieviestā sistēma ir paredzēta, lai noteiktu, kurām firmām ir pieeja Huawei. ir apturēta.

Pirmdiena, 19. augusts:

Huawei 90 dienu termiņš tika pagarināts vēl par 90 dienām: ASV piešķīra Huawei 90 dienu termiņu, ievērojot tirdzniecības aizliegumu pret ražotāju maijā. Tirdzniecības aizliegums, kas ļauj ASV uzņēmumiem uzturēt biznesa saites ar Huawei, beidzās 19. augustā.

ASV Tirdzniecības sekretārs Vilburs Ross apstiprināja, ka ASV valdība šo pagarinājumu faktiski pagarinās vēl uz 90 dienām tūlīt pēc iepriekšējā atsaukuma. Tas nozīmē, ka Ķīnas zīmols spēj turpināt pirkt produktus un pakalpojumus no ASV uzņēmumiem, lai apkalpotu esošos klientus un ierīces.

Huawei nosūtīja oficiāla atbilde uz pagarinājumu 90 dienām. Paziņojumam bija divi galvenie aspekti: uzņēmums paziņoja, ka nav apmierināts ar to, ka joprojām ir Entītiju sarakstā, un pēc tam paziņo, ka pats saraksta esamība kaitē patērētājiem visā pasaulē.

Ceturtdiena, 29. augusts:

Huawei Mate 30 sērija tika aizkavēta Rietumos ASV tirdzniecības aizlieguma dēļ: Dienvidķīnas Rīta pasts ziņo, ka Mate 30 sērijas pārdošana ārzemēs varētu būt kavēta ASV tirdzniecības aizlieguma dēļ, atsaucoties uz plāniem pazīstamiem cilvēkiem. Tirdzniecības vietu avoti apgalvo, ka tālruņi turpinās darboties ar Android, taču tie nepiedāvā Play veikalā un Google Maps līdzīgās spēles. SCMP avoti brīdina, ka plāns nav galīgs un ka turpmāka ASV valdības rīcība varētu ietekmēt virzību.

Piektdien, 30. augustā:

Kā ziņots, ASV ir saņēmusi 130 licenču pieprasījumus pārdot Huawei, neviens netika piešķirta: Baltais nams strauju pavērsienu veica jūnijā, kad prezidents Donalds Trumps paziņoja, ka dažiem ASV uzņēmumiem ļaus rīkoties ar Huawei. Tirdzniecības departaments tolaik paziņoja, ka licences tiks piešķirtas ASV uzņēmumiem, kuri vēlas rīkoties ar Huawei, ja vien ar tiem nav saistīti drošības riski. Kopš tā laika, Reuters ziņoja, ka departaments ir saņēmis 130 licenču pieteikumus preču un pakalpojumu pārdošanai Huawei, no kuriem neviens nav piešķirts.

Huawei apstiprina jaunu Android tālruņu parādīšanos, izmantojot Google lietotnes: Huawei South Africa apstiprināja, ka līdz šī gada beigām izlaidīs vismaz divus jaunus viedtālruņus, kuros būs pilnībā licencēta Android versija. Tas nozīmē, ka Google lietotnes atradīsies uz klāja.

Attiecīgās ierīces ir Huawei Nova 5T un Huawei Y9 S. Šī nav pirmā reize, kad Huawei tālrunis ar Google atbalstu tika plaši parādīts pēc aizlieguma, kaut arī tas notika Honor 20 sērijas un Y9 Prime 2019 gadījumā.

Svētdiena, 1. septembris:

Huawei Mate 30 sērijas izlaišanas datums ir apstiprināts: Huawei ir apstiprinājis Mate 30 sērijas izlaišanas datumu 19. septembrī Minhenē, Vācijā. Lai arī mums ir izlaišanas datums, lielākie jautājumi par Mate 30 Pro joprojām ir aktuāli. Tas darbosies operētājsistēmā Android, bet vai tam būs piekļuve Google Play veikalam un Google Play pakalpojumiem? Tikai laiks rādīs.

Otrdiena, 3. septembris:

Huavejs apsūdz ASV kiberuzbrukumos, darbinieku uzmākšanās, bet nesniedz pierādījumus: Augusta beigās, The Wall Street Journal publicēja rakstu, kurā galvenā uzmanība tika pievērsta apgalvojumiem par patentu pārkāpumiem, kas vērsti pret Ķīnas viedtālruņu ražotāju Huawei. Pēc tam uzņēmums, atbildot uz šo 3. septembra rakstu, publicēja paziņojumu presei, kurā tas sevi aizsargā pret apsūdzībām.

Preses paziņojuma beigās Huawei turpina uzskaitīt deviņas ļoti nopietnas apsūdzības pret Amerikas Savienoto Valstu valdību bez pierādījumiem, kas pierādītu apsūdzību. Nerediģēts apsūdzību saraksts ir šāds:

  • Norādot tiesībaizsardzības iestādēm draudēt, draudēt, piespiest, vilināt un mudināt gan pašreizējos, gan bijušos Huawei darbiniekus vērsties pret uzņēmumu un strādāt viņu labā
  • Nelikumīgi meklējot, aizturot un pat arestējot Huawei darbiniekus un Huawei partnerus
  • Iespiešanās iespiešanās vai izlikšanās par Huawei darbiniekiem, lai izveidotu juridisku pretenziju par nepamatotām apsūdzībām pret uzņēmumu
  • Kiberuzbrukumu uzsākšana, lai iefiltrētos Huawei iekštīklā un iekšējās informācijas sistēmās
  • FBI aģentu nosūtīšana uz Huawei darbinieku mājām un viņu piespiešana vākt informāciju par uzņēmumu
  • Mobilizēšanās un sazvērestība ar uzņēmumiem, kuri sadarbojas ar Huawei vai kuriem ir biznesa konflikts ar Huawei, lai iesniegtu uzņēmumam nepamatotas apsūdzības
  • Uzsāk izmeklēšanu, pamatojoties uz nepatiesiem plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem, kas vērsti uz uzņēmumu
  • Izrakt vecas jau nokārtotas civillietas un selektīvi sākt kriminālizmeklēšanu vai iesniegt Huawei krimināllietas, pamatojoties uz prasībām par tehnoloģiju zādzībām
  • Normālu biznesa darbību un tehnisko sakaru kavēšana ar iebiedēšanu, vīzu atteikšanu, sūtījuma aizturēšanu utt.

Pirmdiena, 9. septembris:

ASV izturas pret Huawei negodīgi, saka Microsoft: Intervijā arBloomberg Businessweek, Microsoft prezidents un galvenais jurists Breds Smits sacīja, ka ASV valdības rīcība pret Huawei nebūtu jāveic bez “pamatota pamata, loģikas un likuma varas”.

Intervijā Smits sacīja, ka Microsoft vērsās pie ASV regulatoriem un lūdza viņus pamatot aizliegumu.

"Bieži vien tas, ko mēs saņemam, ir:" Nu, ja jūs zinātu, ko zinājām, jūs tam piekrītat. "Un mūsu atbilde uz to ir:" Lieliski, parādiet mums to, ko zināt, lai mēs paši varētu izlemt. "

Smits arī sacīja, ka prezidentam Donaldam Trumpam vajadzētu labāk zināt un pieminēja prezidenta Trumpa pieredzi viesnīcu nozarē.

“Teikt tehnoloģiju uzņēmumam, ka tas var pārdot produktus, bet neiegādāties operētājsistēmu vai mikroshēmas, ir tāpat kā pateikt viesnīcu uzņēmumam, ka tas var atvērt savas durvis, bet neievietot gultas viesnīcas numuros vai ēst restorānā. Jebkurā gadījumā jūs apdraudējat šī uzņēmuma izdzīvošanu. ”

Otrdiena, 10. septembris:

Huawei atceļ tiesas procesu pret ASV par 2017. gada aprīkojuma konfiskāciju: Pēc tam, kad 2017. gada septembrī valdība konfiscēja telekomunikāciju aprīkojumu, Ķīnas ražotājs nodeva prasību pret ASV Tirdzniecības departamentu un citām aģentūrām.

Tiesas process tika atcelts pēc tam, kad ASV valdība izlaida attiecīgo telekomunikāciju aprīkojumu, TechCrunch ziņots. Aļaskas valdība atsavināja Huawei aprīkojumu, kas tika pārbaudīts Kalifornijā un atpakaļceļā uz Ķīnu.

Huawei apgalvo, ka ASV valdība konstatēja, ka aprīkojumam (kurā ietilpst Ethernet slēdži un serveri) eksporta licence nav vajadzīga, taču joprojām sūtījumu saglabāja bez iemesla. Ražotājs apgalvo, ka valdības lēmums par aprīkojuma atgriešanu bija “klusējot atzīts”, ka konfiskācija bija nelikumīga.

Trešdiena, 18. septembris:

Huawei joprojām vada 5G ieviešanu: Pēc Huawei teiktā, šķiet, ka tirdzniecības aizliegums tās 5G bāzes staciju sūtījumus parasti neietekmē. Huawei ziņo, ka no jūlija līdz septembrim pārdošanas apjomi palielinājušies par 33%, tādējādi uzņēmuma kopējie sūtījumi visā pasaulē sasniedz 200 000 vienību.

Huawei tika apturēts no globālā kiberdrošības foruma: Tiek apturēta Huawei dalība Incidentu reaģēšanas un drošības komandu (pirmais) forumā. Šis forums ir “neoficiāls pirmais reaģētājs” uz nozīmīgiem hackiem un kiberdrošības incidentiem. Huawei apturēšana no grupas nozīmē, ka tās spēja izdot ielāpus varētu palēnināties, jo tai nebūs piekļuves grupas resursiem, tostarp automatizētai platformai, kurā ir jaunākā informācija par ļaunprātīgu programmatūru.

Ceturtdiena, 19. septembris:

Huawei laiž klajā Mate 30 un Mate 30 Pro, un uzņēmums atklāj, kā plāno risināt Google lietotnes: Huawei izlaiž Mate 30 un Mate 30 Pro, un, lai nevienam nebūtu pārsteigums, tas netiek palaists ar Google pakalpojumiem. Lai cīnītos pret to, Huawei paziņo, ka tas virzīs savu lietotņu veikalu ar nosaukumu AppGallery, un tas iepludina 1 miljardu dolāru lietotņu izstrādē. Huawei cer, ka tas pārliecinās izstrādātājus atbrīvot savas lietotnes savā Play Store konkurentā, taču izpilddirektors Ričards Yu arī saka, tiklīdz tirdzniecības aizliegums tiks atcelts, uzņēmums vienas nakts laikā Google lietotnes virzīs Mate 30 ierīcēm.

Huawei plāno pārdot 20 miljonus Mate 30 ierīču pat bez Google pakalpojumiem: Mate 30 atklāšanas pasākumā Huawei stāsta ka tā cer nosūtīt līdz 20 miljoniem ierīču, pateicoties lielajiem pārdošanas apjomiem Ķīnā. Izpilddirektors Ričards Ju apgalvo, ka Mate 30 ierīces ir viskonkurētspējīgākie 5G flagmaņi pasaulē, un pārdošanas apjomi to atspoguļos pat bez pārdošanas ASV.

Svētdiena, 22. septembris:

Huawei precizē, ka tai “nav plānu” atbloķēt Mate 30, Mate 30 Pro sāknēšanas programmuSākotnējā neskaidrība par izpilddirektora Ričarda Ju piezīmēm, kas tika izteiktas Mate 30 atklāšanas pasākumā, lika cilvēkiem domāt, ka lietotāji varēs atbloķēt ierīču sāknēšanas failus, lai atvieglotu Google lietotņu instalēšanu. Pēc tam Huawei pārstāvis sazinās ar lai precizētu šos komentārus, paziņojot, ka Huawei “neplāno” atbloķēt sāknēšanas programmu Mate 30 sērijas ierīcēs. Līdz tirdzniecības aizlieguma atcelšanai Huawei AppGallery joprojām ir labākais veids, kā iegūt lietotnes šajās ierīcēs.

Pirmdiena, 23. septembris:

Skaidrs veids, kā instalēt Google lietotnes uz Mate 30 ierīču virsmām: Reddit atklātais risinājums ļauj lietotājiem palaist Google lietotnes Mate 30 ierīcēs, izmantojot trešās puses ķīniešu attīstības platformas lietotni ar nosaukumu LZ Play. Lai to izdarītu, LZ Play ir vajadzīgas plašas atļaujas, kas gandrīz pārsniedz piekļuvi saknei. Vislabākais ir tas, ka Google nekad neuzrauga un nekontrolē LZ Play. Izklausās likumīgi, vai ne?

Ceturtdiena, 26. septembris:

Huawei piegādā 5G bāzes stacijas bez ASV komponentiem: Neskatoties uz tirdzniecības aizliegumu, Huawei joprojām saglabā savu 5G kalna karaļa statusu. Turklāt uzņēmums paziņoja, ka ražo savas 5G bāzes bāzes stacijas bez ASV detaļām un 2020. gadā divkāršos pašreizējo ražošanas līmeni.

Piektdien, 27. septembrī:

ASV valdība ziņo, ka maz ticams, ka Huawei piedos vēl vienu 90 dienu rājienu: Pašreizējais Huawei paziņojums par 90 dienām ir spēkā līdz 19. novembrim, un Robs Strajers, Valsts departamenta sekretāra vietnieka vietnieks kiberpolitikas jautājumos, atklāj, ka Huawei pēc tam nevajadzētu gaidīt citu. Acīmredzot Amerikas Savienoto Valstu valdība, visticamāk, neatjaunos pagaidu atbrīvojumu, kas šobrīd ļauj Huawei veikt darījumus ar ASV bāzētām firmām. Ne tikai tas, bet arī Šteijers saka, ka Amerikas Savienotās Valstis varētu pat palielināt ar Huawei biznesu saistīto sodu bardzību.

Ceturtdiena, 10. oktobris:

Baltais nams apstiprina dažus pārdošanas darījumus Huawei: ASV prezidents Donalds Trumps dod zaļo gaismu sākt apstiprināt licences ASV firmām, kuras vēlas rīkoties ar Huawei. Šīs licences ļautu uzņēmumiem piegādāt Ķīnas uzņēmumam “nejūtīgas” preces, taču nav skaidrs, vai kāds no ASV uzņēmumiem to patiešām ir saņēmis.

Ceturtdien, 17. oktobrī:

Huawei parāda iespaidīgu 3. ceturkšņa izaugsmi salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu: Huawei paziņo savus 3. ceturkšņa biznesa rezultātus, lepojoties ar 24,4% pieaugumu salīdzinājumā ar pagājušā gada 3. ceturkšņa ieņēmumiem. Uzņēmums arī atklāj, ka tā gada ienākumi ir CNY610,8 miljardi (~ 86,1 miljards USD) un tīrā peļņa 8,7%.

Pirmdien, 21. oktobrī:

Iespējams, ka Huawei ir atradis risinājumu, kā iegūt 5G tehnoloģiju ASV: Huawei izpildītājs atklāj, ka uzņēmums pašlaik risina sarunas ar dažādām ASV bāzētām firmām par patenta licencēšanu tā 5G tehnoloģijai. Huawei 5G tehnoloģijas licencēšana ASV firmām var dot iespēju to novest līdz valstij pirms tirdzniecības aizlieguma beigām. Tas būtu saprātīgs risinājums, taču ASV valdība vienmēr varēja mainīt noteikumus un pārtraukt pat patentu licencēšanu, lai gan tas ir maz ticams.

Trešdiena, 23. oktobris:

Huawei sasniedz 200 m viedtālruņus, kas piegādāti 2019. gadā: Huawei paziņo, ka ir nosūtījis vairāk nekā 200 miljonus viedtālruņu visā pasaulē 64 dienas agrāk nekā pērn. Tas ir vēl iespaidīgāk, ņemot vērā pašreizējo tirdzniecības aizliegumu. Šis lielais sūtījumu apjoms, iespējams, ir saistīts ar spēcīgo sniegumu Ķīnā, jo cilvēki tur neizmanto Google pakalpojumus. Tas liek aizdomāties, ko uzņēmums būtu varējis sasniegt, ja nebūtu spēkā tirdzniecības aizliegums.

Piektdien, 25. oktobrī:

Huawei joprojām varēs izmantot nākamā paaudzes Arm tehnoloģiju: Chip dizainers Arm apstiprina, ka tas turpinās piegādāt Huawei, neskatoties uz tirdzniecības aizliegumu, jo galvenā mikroshēmas tehnoloģija nākamā paaudzes arhitektūrā nāk no Lielbritānijas, nevis no ASV. Tas nozīmē, ka Huawei gaidāmie tālruņi varēs palikt līderi.

Pirmdiena, 28. oktobris:

AK nolēma piešķirt Huawei piekļuvi 5G tīkla daļām: ASV uzstāj, ka Huawei tīkla infrastruktūra rada drošības draudus. Bet tiek ziņots, ka Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons jebkurā gadījumā piešķirs Huawei piekļuvi valsts 5G tīkla “bezstrīdus” daļām. Tas varētu sarežģīt Apvienotās Karalistes attiecības ar ASV, kas iepriekš izdarīja spiedienu uz sabiedrotajiem, lai tie pamestu Huawei no visiem 5G tīkliem.

Otrdiena, 29. oktobris:

Pastāvīgās bailes no Huawei un ZTE rada paaugstinātu spriedzi: Lai attālinātu ASV no Huawei un ZTE, Federālā sakaru komisija (FCC) izdod paziņojumu, ka balsos par diviem priekšlikumiem 19. novembrī, lai liegtu ASV uzņēmumiem veikt darījumus ar tiem. FCC apgalvo, ka tas notiek nacionālās drošības vārdā, taču Huawei uzstāj, ka tas nav drošības apdraudējums, un vēlas rast labāku problēmas risinājumu.

Ceturtdiena, 31. oktobris:

Huawei turpina mazināt plaisu Samsung: Pārskati liecina, ka Huawei 2019. gada 3. ceturksnī ir pieaudzis par gandrīz 30%, savukārt Samsung pieauga tikai par 11%. Tas pilnībā neatspoguļo nākotni, jo Huawei Q3 sūtījumi ārpus Ķīnas galvenokārt tika ierobežoti ar ierīcēm, kas sertificētas pirms tirdzniecības aizlieguma. Samsung joprojām varētu ņemt daļu no Huawei tirgus daļas, kad iestājas tirdzniecības aizliegums.

Pirmdiena, 4. novembris:

ASV uzņēmumi drīz varētu iegūt Huawei licences: Jūnijā prezidents Donalds Trumps sacīja, ka ASV uzņēmumi varēs veikt darījumus ar Huawei pēc atbilstošu licenču saņemšanas. Tagad ASV valdība apgalvo, ka drīz tiks izsniegtas šīs licences. Šīm licenču apstiprinājumiem nav laika grafika, bet, cerams, uzņēmumi saņem zaļo gaismu pirms gada beigām.

Trešdiena, 13. novembris:

ASV ģenerālprokurors Viljams Bārs saka, ka Huawei un ZTE ir draudi drošībai: Barrs saka, ka viņš atbalsta FCC priekšlikumus virzīties pret Huawei un ZTE. Viņš apgalvo, ka viņiem “nevar paļauties”, atsaucoties uz gaidāmajām federālajām kriminālām apsūdzībām pret “Huawei” finanšu direktoru Mengu Vandžou un ZTE pārkāpumiem saistībā ar iepriekšējo ASV tirdzniecības embargo ar Irānu.

Piektdien, 15. novembrī:

Huawei, iespējams, iegūs vēl vienu paplašinājumu: Paredzams, ka ASV Tirdzniecības ministrija pagarinās pagaidu atbrīvojumu, ļaujot ASV uzņēmumiem vēl uz sešiem mēnešiem veikt ierobežotu biznesu ar Huawei. Tas ļautu Huawei un Honor ierīcēm, kuras pirms tirdzniecības aizlieguma ir saņēmušas Google sertifikātu, iegūt programmatūras atjauninājumus un drošības ielāpus no Google vismaz līdz 2020. gada maijam.

Pirmdiena, 18. novembris:

Huawei plāno P40 tirgū parādīt nākamgad: Lai arī Mate 30 nav piegādāts ārpus Ķīnas, joprojām izskatās, ka Huawei plāno P40 piegādāt visā pasaulē 2020. gadā. Mēs neesam pārliecināti, kāpēc tas tā rīkotos, jo oficiāla vārda par tirdzniecības aizliegumu nav aizveriet to tuvākajā laikā, tāpēc P40, iespējams, cietīs tāds pats Googleless liktenis kā Mate 30.

Huawei rīcībā var būt iekšēja informācija, kas liek domāt, ka tirdzniecības aizliegums tiks pārtraukts vai samazināts līdz ar P40 atklāšanu. Tā varētu būt arī azartspēle tikai ar saviem mobilajiem pakalpojumiem, vai arī tā pat varētu turēt P40 līnijas iekšējās daļas pietiekami līdzīgas P30 līnijai, lai tai nebūtu nepieciešama jauna GMS licence. Diemžēl tas nozīmētu, ka uzņēmuma 2020. gada pamatiniciatīva būs tikai šī gada atkārtojums, bet vismaz tam būs Google lietotnes.

Otrdiena, 19. novembris:

Huawei saņem vēl 90 dienu atrunu no ASV valdības: ASV valdība ir pagarinājusi pagaidu vispārējo licenci, kas ļauj ASV firmām veikt darījumus ar Huawei vēl par 90 dienām. Tas nozīmē, ka ierīces, kas izlaistas vai licencētas pirms Huawei iekļaušanas ASV vienību sarakstā, varēs saņemt būtisku programmatūru un drošības atjauninājumus vismaz līdz 2020. gada martam.

Kas notiks ar Huawei nākamo?

Esiet pieslēgts lai uzzinātu.

Operētājitēma Android tandarta lietotāja akarne komponenti atbalta vairāku Android žetu, taču reizēm jūu lietotnei var būt nepieciešam atbaltīt vairāk nekā tikai onClick!...

Mobilai paaule kongre 2019 nedaudz negaidīti izkatā kā vien no lielākajiem viedtālruņu tehnika notikumiem gadiem ilgi.ākot no pirmdiena, 25. februāra, Barelonā, plašaziņa līdzekļi tik virpuļoti.Pagāju...

Skaties