Huawei joprojām vada 5G ieviešanu, neskatoties uz ASV aizliegumu

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 20 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Did USA lose 1 9 billion in 6G Huawei Ren Zhengfei’s vision is really ahead!| Huawei 5G
Video: Did USA lose 1 9 billion in 6G Huawei Ren Zhengfei’s vision is really ahead!| Huawei 5G

Saturs


Iespējams, ka Huawei viedtālruņu sūtījumi sāk pārspēt ASV tirdzniecības strīdu, taču uzņēmuma 5G ieviešanas ambīcijas netraucēti tiek uz priekšu. Vismaz saskaņā ar Huawei jaunākajiem datiem var lepoties ar 200 000 5G bāzes stacijām (izmantojot EETAsia), ka tas tagad ir piegādāts visā pasaulē. Ja tas ir precīzi, tas liek domāt, ka Huawei joprojām ir vadošā loma 5G globālā izvietošanā.

Jau jūnijā Huawei apgalvoja, ka ir nosūtījis 150 000 5G bāzes staciju (radioierīce, kas uzstādīta uz mobilo antenu) un gada beigās gatavojās uzbraukt līdz pusmiljonam. Sūtījumu palielinājums par 33% trīs mēnešu laikā liecina, ka ASV tirdzniecības aizliegums pārāk nelabvēlīgi ietekmē uzņēmuma apelāciju. Tas notiek, neskatoties uz to, ka ASV, Lielbritānija un Vācija citur meklē galvenos 5G infrastruktūras komponentus, baidoties no “aizmugures” drošības trūkuma.

Atbildot uz bažām par drošību, izpilddirektors Ren Zhengfei norāda intervijā ar Ekonomists, ka Huawei vēlas dalīties Huawei 5G IP, kodā un tehniskajos projektos ar potenciālajiem pircējiem. Turklāt uzņēmums ir atvērts arī pircējiem, kuri modificē avota kodu, kas darbojas ar viņu izstrādājumiem, lai novērstu bažas par durvīm. Kaut arī jaunākie 5G ieviešanas rādītāji šķiet veselīgi, Huawei ir nepieciešams risinājums strupceļa strupceļam, ja tas vēlas ienākt ienesīgajos Eiropas tirgos.


Mērot 5G panākumus

Diemžēl Huawei šķietamā svina mērogu 5G telpā ir grūti izmērīt. Tikai dažiem tās konkurentiem ir bāzes staciju sūtījumu skaits. Mēs nevaram patstāvīgi pārbaudīt Huawei skaitļus vai apgalvojumus, ka arī divas trešdaļas no 5G tīkliem ārpus Ķīnas izmanto savus rīkus.

Tomēr mēs varam veikt dažus salīdzinājumus, lai aptuveni novērtētu, kur Huawei atrodas tirgū. Piemēram, SoftBank paātrinātā 5G ieviešana Japānā ir 11 210 bāzes stacijas, kas aptvers 60% Japānas. Aprīlī Samsung paziņoja, ka tā piegādā 53 000 bāzes staciju trim Korejas vadošajiem operatoriem. Līdzīgi Ziemeļķīnas Shanxi izmanto 30 000 5G bāzes staciju, lai līdz 2022. gadam pārklātu Ķīnas Shanxi provinci. Vācijas Deutsche Telekom šogad plāno izmantot 129 bāzes stacijas, lai aptvertu piecas lielākās pilsētas.

200 000 bāzes staciju šķiet optimistisks skaitlis, it īpaši ņemot vērā 5G tiešraides tīklu ierobežoto pieejamību šobrīd. Tomēr starp vairākām valstīm un pārvadātājiem bāzes staciju skaits ātri palielinās. Huawei skaitlisko darbu veikšana ir agresīva stratēģija, taču tā pozitīvi vērtē savu 5G tehnoloģiju, ņemot vērā strīdus ASV un Lielbritānijā.


Huawei, Nokia, Ericson un ZTE ir četri lielākie spēlētāji 5G tīkla aprīkojumā.

Daži no Huawei 5G konkurentiem labprātāk runā ar līgumu numuriem. Lai gan acīmredzami tie atšķiras pēc lieluma un mēroga. Jau jūlijā Nokia paziņoja, ka tai ir 45 komerciāli līgumi par 5G iekārtām. Tikmēr Ericsson ir noslēdzis 24 līgumus ar operatoriem, no kuriem lielākā daļa atrodas Eiropā un ASV. Tomēr daži pārvadātāji ir ziņojuši par kavējumiem un problēmām ar šiem diviem pakalpojumu sniedzējiem, kas ir palēninājuši to ieviešanu.

Huawei paziņoja, ka ir saņēmis 50 komerciālus līgumus par 5G bāzes staciju izvietošanu. Liekas, ka uzņēmums nav jūdzes priekšā konkurentiem, taču tā tehnoloģija palīdz tīkliem ātri palielināt mērogu. Tomēr Nokia un Ericsson nodrošina ienesīgus līgumus ASV un Eiropā, savukārt liela daļa Huawei panākumu ir tikai konkurētspējīgais Āzijas un Klusā okeāna reģions.

Neskatoties uz ASV aizliegumu, Huawei joprojām ir nozīmīgs 5G spēlētājs

Huawei apgalvo, ka ir vadošais 5G bāzes stacijas tehnoloģijas pārdevējs, un tas, iespējams, ir taisnība attiecībā uz sūtījumu skaitu. Ieņēmumi un peļņa varētu būt pavisam cits jautājums, un, iespējams, tie ir svarīgāki panākumu rādītāji. Katrā ziņā tās konkurenti nav tālu aiz muguras, un Huawei, tāpat kā ZTE, ir iestrēdzis, cenšoties pārliecināt lielākos tirgus, piemēram, Lielbritāniju un Vāciju, izmantot tās tehnoloģiju.

ASV tirdzniecības aizlieguma rezultātā Huawei meklē jaunas stratēģijas, lai uzvarētu skeptiskas valdības un pārvadātājus. Trešo personu pircēju atrašana un tā avota koda un IP atvēršana varētu pārliecināt dažus, ka viņu bažas par drošību nav pamatotas. Tomēr, tā kā ASV un Ķīnas tirdzniecības karš nepārprotami pārsniedz drošības jautājumu, Huawei varētu būt grūti saglabāt 5G pārdošanas tempu, jo valstis paātrina savus izvietošanas plānus nākamgad.

Neraugoties uz ASV aizliegumu, šķiet, ka Huawei ir pasaules 5G ieviešanas līderis. Mums būs jāredz, vai tas ilgst līdz 2020. gadam un līdz 2021. gadam.

Foil jaunai viedpulkteni port ir tā pirmā ierīce, ko darbina mikrohēmojum napdragon Wear 3100.Tam ir arī vi nepieciešamai fitnea pulktenim: iebūvēt GP, irddarbība enor un NFC, ka ir lab paākum.Tagad t...

Atjaunināšana: 2019. gada 6. augutā plkt. 12:47 plkt. ET: Mē eam atjauninājuši šo raktu, lai atpoguļotu ziņa, ka vecāki Foil pulkteņi nākotnē iegū jaunā akumulatora taupīšana funkcija. Laīt vairāk zem...

Interesantas Publikācijas