Pārskats par Huawei P20 Pro

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 21 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Overview of portable music Bluetooth speaker
Video: Overview of portable music Bluetooth speaker

Saturs


RatingBattery8.8Display8.9Camera7.6Perfor performance7.0Audio5.3

2019. gada aprīļa atjauninājums: Šis pārskats sākotnēji tika publicēts 2018. gada beigās. Kopš tā laika P30 Pro ir parādījies uz skatuves, piedāvājot daudz lielisku atjauninājumu tai, kas jau bija izņēmuma ierīce. Kaut arī P20 Pro joprojām ir lieliska izvēle - it īpaši, ja jūs to varat iegādāties ar atlaidēm - noteikti pārbaudiet mūsu jaunākā P30 Pro pārskatu!

40MP, pasaulē pirmā trīskāršā kamera, 5X hibrīda tālummaiņa, mākslīgais intelekts visos veidos un unikālākā krāsa jebkurā viedtālrunī. Šīs ir tikai dažas funkcijas, kuras Huawei cer padarīt jūs pārbaudītu tās jauno flagmani - Huawei P20 Pro.

Lasīt tālāk: Huawei P20 Pro vs Samsung Galaxy S9 Plus: visas kameras funkcijas, kuras jūs varētu vēlēties

Šis nav pirmais 40MP viedtālrunis - Nokia bija attiecīgi 808 PureView un Lumia 1020 attiecīgi 2012. un 2013. gadā, taču šī ir pirmā reize, kad šādus numurus mēs redzam Android viedtālrunī. Mēs kronējām pagājušā gada Huawei flagmani Mate 10 Pro kā 2017. gada labāko viedtālruni, bet vai Huawei P20 Pro uzņems tur, kur brālis vai brālis pameta?


Izmantojot tādus viedtālruņu standartus kā Samsung Galaxy S9 Plus un Google Pixel 2 XL, Huawei ir cīņa uz rokām. Uzzināsim, kā tas top, mūsu pilnajā Huawei P20 Pro pārskatā.

Kriss un es abi esam lietojuši Huawei P20 Pro apmēram divas nedēļas kopš tālruņa paziņošanas Parīzē. Programmatūra joprojām ir beta versijā, un mēs ar 2018. gada 1. marta drošības ielāpu darbinām versiju 8.1.0.106 (SP9C432). Virs jūs atradīsit video pārskatu, kurā Kriss galvenokārt koncentrējas uz kameru, savukārt šajā rakstiskajā pārskatā es esmu izvērsis arī citus tālruņa apgabalus. Lai gan mums ir arī Huawei P20, šajā pārskatā uzmanība tiek koncentrēta uz flagmani Hauwei P20 Pro un attiecīgā gadījumā atsaucas uz P20 pieredzes daļām.Rādīt vairāk

Dizains

Huawei P20 Pro aizņemas vairākus dizaina norādījumus no iPhone X ar vertikālu kameras novietojumu aizmugurē un iecirtumu ekrāna augšpusē. Tas izceļas ar trim kamerām un unikālo krēslas krāsu, kas modina ikviena iekšēju vēlmi pēc reālas dzīves vienradza.


Neatkarīgi no aukslējas, Huawei jums ir P20 krāsa.

Atkarībā no izvēlētā modeļa ir četras vai piecas krāsas. Parastajam P20 ir šampanieša zelta krāsa, kas nav pieejama ar Pro. P20 Pro modeļiem Huawei piedāvā melnu, majestātiski pusnakts zilu un rozā zeltu. Krēslas krāsa piedāvā jauna veida krāsu gradientu - tā faktiski mirdz gaismā. Rozā zelta versijai ir arī gradients, taču tā diapazons ir daudz klusāks. Neatkarīgi no aukslējas, Huawei, iespējams, jums ir P20 krāsa.

Zem ekrāna ir Huawei pirkstu nospiedumu sensors, kas ir plakans, plats un ļauj atbloķēt tālruni, kamēr tas atrodas uz sejas uz galda. Parasti esmu lielāks Huawei aizmugures pirkstu nospiedumu sensoru ventilators, pateicoties viņu pievienotajam atbalstam paziņojumu izsaukšanas izsaukšanā, taču P20 Pro skeneris joprojām ir ātrs un uzticams un atbalsta navigācijas žestu vadīklas.

Lasīt tālāk: Jauni un topošie Android tālruņi

Labajā pusē esošie barošanas un skaļuma taustiņi sniedz patīkamas atsauksmes, un barošanas pogai ir jauka akcenta krāsa. Apakšā ir skaļrunis, mikrofons un C tipa USB ports. Austiņu ligzdas nav, bet komplektācijā ietilpst adapteris. Es neesmu audiofīls, tāpēc es parasti izvēlos ērtības, nevis funkciju, tāpēc man ir lieliski ar Bluetooth audio. Tas ir vienkāršākais risinājums, un Huawei P20 Pro šajā ziņā darbojas pietiekami labi.


Krēslā Huawei P20 Pro aizmugure ir satriecoša. Tā ir mana visu laiku mīļākā viedtālruņa krāsa. Neskatoties uz to, stikla aizmugure jūtas trausla, un es turēju mīnu Huawei oficiālajā melnā gumijas silīcija apvalkā - slēpjot krāšņo krāsu. Kameras sasitumam kreisajā augšējā stūrī ir daudz sensoru, lai arī tas tos labi slēpj. Autofokusa lāzers ir paslēpts melnā uzgaļa iekšpusē galvenās kameras moduļa vidū. Zibspuldzē ir arī krāsu temperatūras modulis. Tas ir gudrs Huawei dizains un piešķir lietām, kas notiek ar maģiju, izskatu, kas ir piemērots tam, kā AI tiek spēlēta visā tālrunī.

Huawei P20 Pro piešķir atšķirīgu dizaina valodu iepriekšējām P sērijas ierīcēm, kas nebūt nav slikta lieta. Tas izskatās satriecoši, lieliski jūtas rokā un palīdz tālrunim izveidot savu identitāti.

Displejs

Huawei P20 Pro piedāvā 6,1 collu AMOLED displeju ar diezgan neveiklu 18,7: 9 malu attiecību. Šis papildu 0.7 ir saistīts ar iecirtumu. Izņemsim to no ceļa: es vairākus mēnešus esmu izmantojis iPhone X un pēc kāda laika iecirtumam vienkārši nav nozīmes. Arvien vairāk tālruņu pieņem iecirtuma dizainu, un jums tas beidzot būs jāpierod. Ja jūs to patiešām ienīst, varat to izslēgt arī P20 Pro, noapaļojot stūrus un izslēdzot papildu pikseļus, lai iegūtu standarta izskatu.

P20 Pro ir ieguvis lielisku paneli, kas piedāvā košas melnas un dziļas krāsas, ko dara visi AMOLED paneļi. Lielākais jautājums man ir rezolūcija. Līdzīgi kā ar Mate 10 Pro, Huawei izvēlējās Full HD + paneli. Huawei CBG izpilddirektors Ričards Ju ir mums vairākkārt teicis, ka uzņēmums izvēlas Full HD +, nevis Quad HD +, ņemot vērā akumulatora darbības laiku, taču, iespējams, ir vēl viens iemesls.

Ņemot vērā to, kā Mate 10 Pro bija arī Full HD + displejs, šķiet, ka Huawei sava luksusa flagmaņa dēļ saglabā dažas funkcijas. Papildus labākam pirkstu nospiedumu sensora stāvoklim Mate RS ir Quad HD + AMOLED panelis.

Mēs ievietojam Huawei P20 Pro ar savu ātrumu mūsu testēšanas laboratorijā, un tas ir spilgts - ļoti spilgts. Tā maksimālais spilgtums - 600 niti zem spilgtas gaismas - par 26 procentiem pārsniedz Galaxy S9, sasniedzot tikai 475 nitus. Pārsteidzošākais ir fakts, ka P20 LCD displejs ir par 23 procentiem gaišāks nekā tā Pro līdzinieks, kaut arī ar vēsāku displeju. Huawei P20 Pro sasniedz 7,212 Kelvina krāsas temperatūru. P20 ir par 9 procentiem vēsāks pie 7841 Kelvina. Pēc Samsung jaunāko flagmaņu testēšanas mēs atklājām, ka Huawei displeji ir iestatīti apmēram par 200K siltāki nekā Galaxy S9.

Samsung ir pazīstams ar labākajiem displejiem, bet P20 Pro panelis AMOLED atrodas tur kā viens no labākajiem viedtālrunī. Tas ir prieks izmantot un atzīmē visas pareizās rūtiņas. Acu komforta režīms darbojas patiešām labi. Neskatoties uz to, ka tas ir tikai Full HD + displejs, tas ir fantastiski piemērots visam, ko tajā iemet. Kā vienmēr, iestatījumos ir daudz krāsu pielāgošanas iespēju, ja jums nepatīk izskats ārpus kastes.

Performance

P20 Pro ir pilns ar aparatūru, ko mēs sagaidām no Huawei flagmana ierīces. To darbina HiSilicon Kirin 970 mikroshēmojums, un, tāpat kā Mate 10 Pro, tam ir daudz AI funkciju, pateicoties iebūvētajam NPU. To atbalsta 6 GB RAM un 128 GB atmiņas, kā arī Mali-G72 MP12, kas labi pārvalda lielāko daļu uzdevumu. GPU nav gluži līdzvērtīgs Snapdragon 845 modeļa Adreno 630 modelim Galaxy S9, taču tas notika mūsu Huawei P20 Pro pārskata testēšanā. Parastais P20 samazina operatīvo atmiņu līdz 4 GB, kam vismaz saskaņā ar etalona rādītājiem nav pārāk lielas ietekmes uz veiktspēju.

P20 Pro pārspēj labākos 2017. gada flagmaņus, ieskaitot Mate 10 Pro un OnePlus 5T, bet Galaxy S9 rada rezultātus no citas pasaules. Liela daļa no tā, visticamāk, būs Snapdragon 845 centrālais procesors, jo Galaxy S9 rezultāti ir līdzvērtīgi mūsu sākotnējiem testiem ar Qualcomm jaunāko procesoru. P20 Pro etalonuzdevums šobrīd ir lielisks, taču nākamajos mēnešos tas, iespējams, tiks pārspēts daudzkārt. Ar Snapdragon 845 tiks palaists daudz ierīču, tāpēc mums būs jāgaida līdz nākamajai Huawei Mate ierīcei, lai redzētu, cik labu var sasniegt tās 2018. gada veiktspēja.


Šie kritēriji parāda, cik laba ir Snapdragon 845 veiktspēja. Tāpat kā mūsu sākotnējie etalona rezultāti, arī Snapdragon 845 nosaka jaunu AnTuTu veiktspējas standartu. Kirin 970 P20 Pro iekšpusē ir ievērojami labāks nekā tas pats procesors Mate 10 Pro iekšpusē (kura rezultāts bija 178466), taču, būdams paaudze vecāks, Kirin 970 nevar sekot līdzi Snapdragon 845.


Šie divi etaloni rāda, ka, lai arī starp Snapdragon 845 un Kirin 970 veiktspējas rādītājiem ir atšķirība, tā ir mazāka atšķirība nekā tā ir bijusi iepriekšējos gados. Proti, Mali G72 GPU Kirin 970 iekšpusē ir tuvu Qualcomm Adreno 630 GPU veiktspējai, un tas atspoguļojas abu ierīču faktiskā lietošanā.

Ikdienas lietošanā P20 Pro nekad nepalaiž garām nevienu pārsvaru. Tālrunis ir ātrs neatkarīgi no tā, ko jūs tajā metat. 6 GB RAM parasti attiecīgajā laikā rada aptuveni 2,5–3,5 GB bezmaksas RAM. Es vēl arvien neesmu redzējis, ka tālrunis stostās, pat ja fonā darbojas daudzas lietotnes. Huawei apgalvo, ka AI ļauj tai saglabāties ātri ilgākā laika posmā, salīdzinot ar citiem vadošajiem kuģiem, taču mums būs nepieciešams ilgāks laiks ar P20 Pro, lai apstiprinātu, vai tā ir taisnība.

Aparatūra

Porsche Design Mate RS… sarkanā krāsā!

P20 Pro nav paplašināmas krātuves. Ja 128 GB jums nav pietiekami, Huawei cer, ka jūs pavasarī gaidīsit “Porsche Design Mate RS”, kas nāk 256 GB un 512 GB variantos. P20 Pro ir IP67 sertificēts, piedāvājot putekļu un ūdens izturību līdz 1 metram 30 minūtes. Parastajam P20 ir piešķirts tikai IP5X vērtējums, tāpēc tas ir izturīgs pret šļakatām, taču to nepiedāvā jebkur līdzvērtīgā izturības un aizsardzības līmenī.

Nav austiņu ligzdas, kas dažiem lietotājiem var būt darījums, taču es personīgi to neiebilstu. Telefona komplektācijā ir iekļautas C tipa USB austiņas, kas piedāvā izteiksmīgu skaņu, bet citādi nav ievērojamas. Ir arī USB tipa C līdz 3,5 mm adapteris, lai jūs varētu izmantot esošās austiņas. Ja bezvadu austiņas ir vairāk iecienītas, piemēram, es, tiek atbalstīts Sony LDAC kodeks un HWA 990 Kbps augstas izšķirtspējas audio, izmantojot Bluetooth 4.2.

Ir arī stereo skaļruņi ar Dolby Atmos atbalstu. Šie skaļruņi ir diezgan labi, un tie nodrošina skaļu skaļumu bez pārāk lieliem traucējumiem. Es tos uzskatu nedaudz skaļākus nekā Galaxy S9, lai gan Huawei silīcija korpuss nedaudz mazina skaņu. Dolby Atmos ir noderīgs papildinājums un piedāvā stereo līdzīgu efektu audio atskaņošanas laikā.

Tāpat kā citiem Huawei tālruņiem, arī P20 Pro ir divu SIM simbolu aromāts. Dual-SIM funkcionalitāte nav jaunums lielākajā daļā viedtālruņu, un pat Galaxy S9 + ir izvēles dual-SIM variants. Atšķirībā no vairuma citu, lai iegūtu divus SIM karšu slotus, jums nav jāsaņem atšķirīgs P20 Pro variants. Ja jums ir divas SIM kartes spēlē, abas var piekļūt 4G LTE, un jūs varat pielāgot to, kas tiek izmantots datiem un zvanīšanai.

Tāpat kā iepriekšējās Huawei ierīces, P20 Pro ļauj atspējot ekrāna taustiņus un izmantot pirkstu nospiedumu sensora žestus, lai pārvietotos, ja vēlaties. Pieskaroties sensoram, tiek atgriezts ekrāns. Nospiežot un turot, jūs nokļūsit tieši sākuma ekrānā.Ar horizontālu vilkšanu tiek atvērts nesenais lietotņu pārskats. Personīgi man tas nepatīk un esmu iestrēdzis ar ekrāna taustiņiem.

Huawei dublē pirkstu nospiedumu sensoru ar sejas atbloķēšanas funkciju. Tas nav tik drošs kā Apple Face ID, tāpēc to nevar izmantot maksājumiem un citiem drošiem darījumiem, taču tas ir zibens ātri. Gandrīz jebkuros apstākļos, ieskaitot melnu piķi, tas tik ātri atbloķē jūsu tālruni, ka jūs pat neredzat bloķēšanas ekrānu. Mēs to pārbaudījām braucoša taksometra aizmugurē, tumšā telpā ar nelielu apgaismojumu vai bez apgaismojuma, kā arī lietojot to ikdienā, un tas ir labākais veids, kā lielāko daļu laika atbloķēt jūsu P20 Pro, pieņemot, ka jums viss ir kārtībā ar paaugstinātu drošības risku. Ar tiešiem saules stariem aiz muguras sejas atbloķēšana tomēr nedarbojas - tāpat kā sejas ID iPhone X.

Akumulators

P20 Pro ir viena būtiska priekšrocība salīdzinājumā ar citiem 2018. gada flagmaņiem, kas atrodas uz augšu, - 4000 mAh akumulators. Lielākā daļa vadošo ierīču ir aprīkotas ar akumulatoru, kura akumulators ir no 3000 līdz 35000 mAh. P20 Pro nodrošina tādu pašu akumulatora ietilpību kā Mate 10 Pro, kuru pagājušajā gadā mēs kronējām par labāko viedtālruni akumulatora darbības laikam. Ir lieliski redzēt, ka uzņēmums neatbilst akumulatora jaudas normām.

Lielais akumulators apvienojumā ar Full HD + izšķirtspēju nodrošina Huawei P20 Pro izcilu akumulatora darbības laiku.

Nirave

P20 Pro akumulatora darbības laiks neliek vilties. Gandrīz divu nedēļu laikā, izmantojot ierīci Huawei P20 Pro pārskatīšanai, akumulators vidēji ilga apmēram divas dienas ar ekrāna demonstrēšanas laiku apmēram sešas līdz septiņas stundas. Lidojot atpakaļ uz Sanfrancisko no atklāšanas pasākuma Parīzē, es izmantoju tālruni kā savu iekurt ierīci un sasniedzu Sanfrancisko ar vairāk nekā 50 procentiem akumulatora pēc vairāk nekā 9 stundu ilgas ieslēgšanas brīža.

Arī mūsu Huawei P20 Pro pārskata testēšanas numuri atklāj līdzīgu stāstu. Kopumā P20 Pro piedāvā labāku akumulatora darbības laiku nekā jebkura cita ierīce, ko esam pārbaudījuši, ieskaitot Mate 10 Pro. Mūsu Wi-Fi pārlūkošanas testa cikls ir vienāds tīmekļa lapu komplekts un akumulators izlādējas no 100 procentiem līdz 0 procentiem ar displeja spilgtumu 200 niti. P20 Pro ilga 11 stundas un 28 minūtes, kas ir labāk nekā P20 10 stundās un 17 minūtēs, bet nav tik labs kā Mate 10 Pro, kas darbojas tieši 13 stundas.

Mūsu video atskaņošanas testā - kur mēs izveidojam 1080p video ar 200 nitu spilgtumu - P20 Pro ilga 12 stundas un 21 minūtes, bet parastais P20 ilga 10 stundas un 20 minūtes. P20 Pro izrādās daudz labāks nekā šeit esošie Mate 10 Pro un Galaxy S9 Plus, kas ilga attiecīgi 10 stundas un 40 minūtes un 11 stundas un 16 minūtes. Interesanti, ka arī pagājušā gada LG V30 šeit izrādās čempions, kas darbojas 12 stundas un 20 minūtes.

Ir zināms, ka Samsung tālruņi piedāvā daudz funkciju, taču akumulatora darbības laiks vienmēr ir satraucis. P20 Pro piedāvā par 11 procentiem vairāk vidējā akumulatora darbības laika nekā Galaxy S9 Plus, kas faktiski ir mazāks, nekā mēs gaidījām, ņemot vērā 12 procentiem lielāku akumulatoru un zemākas izšķirtspējas displeju. Huawei ir uzlabojis akumulatora darbības laiku ar atjauninājumiem, lai gan - Mate 10 Pro akumulatora darbības laiks ievērojami uzlabojās pēc tā pirmā atjauninājuma - tāpēc mēs gaidām, ka Huawei P20 Pro akumulators ar vecumu uzlabosies.

Kopumā akumulatora darbības laiks neapšaubāmi ir labākais, ko līdz šim esam redzējuši no vadošajiem viedtālruņiem. Neatkarīgi no uzdevuma akumulators jūs viegli izturēs visu dienu vai divas. Daudziem lietotājiem tas ilgs daudz ilgāk. Mūsu laikā ar Huawei P20 Pro kamerai, šķiet, nebija pārāk liela ietekme uz akumulatoru, jo Parīzē trīs stundas fotografējām ar displeju pilnā spilgtumā, un akumulators izlādējās tikai 18 procentus.

P20 Pro ir aprīkots ar Huawei SuperCharge, kas pilnībā uzlādē tālruni tikai 90 minūtēs. P20 ir arī SuperCharge, un tas ir vēl iespaidīgāks, pilnībā uzlādējies tikai 72 minūtēs - ātrāk nekā jebkurš mūsu pārbaudītais viedtālrunis. 30 minūtēs P20 Pro uzlādē līdz 54 procentiem, savukārt parastais P20 uzlādē līdz 65 procentiem. 60 minūtēs tie tiek uzlādēti attiecīgi līdz 87 procentiem un 95 procentiem. Salīdzinājumam - Galaxy S9 Plus un S9 aizņem attiecīgi 96 un 93 minūtes, neskatoties uz to, ka abiem ir par 500mAh mazākas baterijas nekā viņu P20 kolēģiem.

Kamera

Viņi saka, ka liels skaits palīdz pārdot tālruņus. Ja tas tā ir, Huawei ir daudz tādu, uz kuriem balstīties P20 Pro kamerā. Šeit ir pasaulē pirmā trīskāršā kamera, 40MP galvenais sensors, 3X optiskā tālummaiņa, 5X hibrīda tālummaiņa, 4D paredzamā fokusēšana, maksimālais ISO 100 400, 2μm pikseļa izmērs, 4-in-1 hibrīda fokusa sistēma, 960 kadri sekundē palēninātas kustības ierakstīšana, un vēl. Kamerai ir arī jaunais Huawei stabilizēšanas līdzeklis ar AI palīdzību (AIS), kas ļauj P20 Pro uzņemt ilgstošas ​​ekspozīcijas attēlus bez statīva.

Trīs kameras apvieno, veidojot neticamu trio, kas rada lieliskus kadrus jebkuros apstākļos.

Katra kamera kalpo atšķirīgam mērķim. Galvenais 40MP sensors uztver bagātīgas krāsas, 20MP sekundārais vienkrāsas sensors uztver papildu detaļas, un trešais 8MP telefoto objektīvs tiek izmantots tālummaiņai un papildu fokusa attālumam. Viņi rada neticamu trio, kas rada lieliskus kadrus jebkuros apstākļos. Video apskatē Kriss iedziļinās kameras veidošanā, un Ādams visus faktus par Huawei trīskāršo kameru ir noapaļojis zemāk.

40MP galvenais sensors būs izloze daudziem lietotājiem. Es atceros, ka strādāju mazumtirdzniecībā, kad tika atklāts Nokia 1020. Es pieredzēju, cik daudz klientu ienāca veikalā, lūdzot tālruni ar 40MP kameru. P20 Pro kamerai, visticamāk, būs tāda pati ietekme uz Huawei, vismaz ārpus ASV, kur tā parādīsies veikalu plauktos, bet bez Windows tālruņa OS izslēgšanas.

Pēc noklusējuma kamera uzņem attēlus ar ātrumu 10MP, kurā tiek ievietots 2 μm pikseļu izmērs. Galvenajai kamerai faktiski ir 1 μm pikseļi, bet pēc noklusējuma P20 izmanto procesu, ko sauc par pikseļu bināru, lai gaismas informāciju no četriem 1μm pikseļiem apvienotu lielāks 2μm superpikselis.

  • Skatiet pilna apjoma fotoattēlus


Ja vēlaties, varat fotografēt ar 40 MP, taču atcerieties, ka mazāki 1 μm pikseļi ir mazāk jutīgi pret gaismu, un jūs nevarat tuvināt, tāpēc vēlēsities fotografēt tikai ar pilnu izšķirtspēju labi apgaismotos apstākļos, kur nav pietuvināta. nav nepieciešams. Izmantojot pikseļu divkāršošanu, nevis tikai 2 μm pikseļu daudzumu, 40MP kamera piedāvā daudzpusīgāku iespēju. Tā rezultātā jūs varat uzņemt bagātīgus 40MP fotoattēlus lieliskā apgaismojumā un joprojām iegūt izcilu veiktspēju vājā apgaismojumā, ja apgaismojuma apstākļi nav tik labi.

Arī 20MP vienkrāsainajam objektīvam ir nozīme kopējā attēlā, jo tas uztver trīs reizes vairāk gaismas informācijas nekā RGB sensors (jo tam nav krāsu filtru). Rezultāts ir attēli ar detalizētāku attēlu, paaugstinātu jutību pret gaismu un mazāk trokšņu ēnās. P20 Pro apvieno datus no abiem sensoriem, lai iegūtu dinamiskas, krāsainas un labi detalizētas bildes neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem.

Trešais objektīvs patiešām atšķir P20 Pro no citiem viedtālruņiem. Tas piedāvā trīskārtīgu optisko tuvinājumu un uztver aptuveni devīto no standarta kadra (tāpēc, ja jums ir ieslēgts režģa pārklājums, jūs vienmēr zināt, ko jūs iegūsit trīs reizes). Tumšākos apstākļos ar mazāku f / 2.4 diafragmas atvērumu tiek panākta mazāka gaismas jutība, tāpēc pat tad, kad esat pietuvināts, P20 Pro joprojām izmanto visas trīs kameras. Vienkārši pārklājiet telefoto objektīvu ar trīskāršu tālummaiņu, lai redzētu to darbībā. Pārslēdzoties starp 1x un 3x tālummaiņu, ir arī manāmas krāsas izmaiņas.

P20 Pro piedāvā arī pasaulē pirmo 5X hibrīdo tālummaiņu, kurā ir apvienota 3X optiskā tālummaiņa ar papildu detaļām no galvenā sensora, lai panāktu 5X hibrīda bez zudumu tālummaiņu. Tas ir fantastiski. No grafiti uz Parīzes ēkām līdz vīna pudelēm restorāna vīna plauktā, hibrīda tālummaiņu ir daudz prieka izmantot. Esmu pavadījis daudzus mirkļus, pietuvinot attēlus, un pat tad, kad pikselis tiek palūrēts, rezultāts ir lielisks.


Daudzi uzņēmumi iepriekš ir apgalvojuši par bezzaudējumu vai hibrīdu tuvināšanu, taču šķiet, ka P20 Pro ir viena no pirmajām ierīcēm, kas faktiski nodrošina šo funkciju. Pieckārtējie attēli, protams, nav tik labi, kā būtu, ja būtu 5x optiskā tālummaiņa, taču tie ir ļoti līdzīgi 3x detalizācijas līmenim. Kā saka Kris, ir patīkami zināt, ka jūs varat mazliet digitāli tuvināt un tomēr saglabāt attēla kvalitāti. P20 Pro ļauj tuvināt līdz pat 10x digitāli, taču mēs neiesakām iet pie 5x, ja joprojām vēlaties iegūt precīzas detaļas.

Teleobjektīvs ir vienīgais, kas oficiāli tiek piegādāts kopā ar OIS, bet šķiet, ka iFixit atdalīšana parāda OIS visiem trim objektīviem. Neatkarīgi no tā, P20 Pro visā pasaulē izmanto arī AIS. Tas analizē rāmi un norauj nelielas malu daļas, lai viss būtu stabils. 4D fokuss arī paredz, kur objekts pārvietojas, un saglabā to fokusā, tāpēc jums ir vienmērīgs kopējais kadrs ar fiksētu fokusu. Lai redzētu, kā AIS salīdzina ar EIS, ko izmanto Pixel 2, apskatiet iepriekš esošo video pārskatu.

Uzņemts, izmantojot ilgstošu ekspozīciju ar nakts režīmu

AIS ir atbildīgs par to, ko gan Kris, gan, manuprāt, ir lielākais P20 Pro kameras izceltais elements: nakts režīms. Ja esat mēģinājis fotografēt vājā apgaismojumā un ilgstošā ekspozīcijā ar rokām, jūs zināt, ka iegūtais attēls parasti ir pilns ar troksni un attēla satricinājumu. AIS to atrisina, pietiekami ilgi stabilizējot attēlu, lai naktī varētu iegūt četru sekunžu plaukstas ekspozīciju, kas ir kraukšķīga un neskaidra. Pievienojiet lielisko visu sensoru jutīgumu un jutīgumu vājā apgaismojumā un visu sensoru detaļas, un rezultāti ir vienkārši pārsteidzoši.

P20 Pro displejā visi šie attēli izskatās fantastiski. Tikai tad, kad datorā sākat pikseļu skatīšanos, jūs redzat, kur nokrīt P20 Pro. Kā Kris piemin videoklipā, tas rada svarīgu jautājumu: kas ir labs fotoattēls? Vai tā ir tā, kas rada visreālākās krāsas, vai arī tā, kas padara tās vispopulārākās? Vai tā ir tāda, kas uztur detaļas uz pievienotā trokšņa rēķina, piemēram, Pixel 2, vai tā, kas lieliski izskatās jūsu tālrunī, bet gan kā glezna, kas atrodas tuvu?

Jūsu atbilde noteiks, vai P20 Pro ir kamera jums. Ja, pietuvinot, vēlaties iegūt patiesus attēlus ar detalizētāku attēlu, Pixel 2 ir labāka kamera jums. Bet, ja vēlaties, lai attēli, kuru izskats ir vislabākais, pirms sākat pārmeklēt pikseļus, tādi, kas izskatīsies labāk sociālajos medijos, tad P20 Pro varētu būt jums.

P20 Pro 24MP pašbildes kamera noteikti ir piemērs vairāk megapikseļu, kas patiesībā neveido labākus fotoattēlus. Miljoniem pikseļu nav daudz, ja uzņemtais fotoattēls ir mīksts. Pat ja visi Huawei efekti ir izslēgti, selfijiem ir manāms gludums, kam tam nevajadzētu būt. Ar P20 Pro priekšējo kameru labā apgaismojumā ir iespējams uzņemt dažus labus attēlus, taču attēli ir pārāk mīksti un mākslīgi manai gaumei. Izmantojot šādu atstarojošu aizmugures paneli, labāk ir vienkārši aplaist kameru un izmantot aizmuguri kā spoguli, lai uzņemtu perfektu selfiju!

Gan priekšai, gan aizmugurē esošajai kamerai ir portreta režīms, taču abas ir nedaudz notriektas vai nokavētas. Mūsu Huawei P20 Pro pārskata testēšanā programmatūras atbalstīts bokeh nevarēja tikt galā ar Krisa savvaļas matiem (kā to nevar vairums tālruņu). Tas nedaudz labāk sakrita ar maniem testēšanas kadriem, taču tas nav līdzvērtīgs Pixel 2. Tomēr aizmugurē esošajai kamerai ir arī funkcija, kuru piedāvā tikai Huawei, kas man sagādāja daudz prieka, izmantojot P20 Pro un Mate 10 Pro.

Bīdiet visu kameru pa kreisi un ievadīsiet diafragmas atvēruma režīmu, ko iepriekšējās Huawei ierīcēs sauca par plaša atvēruma režīmu. P20 Pro ļauj uzņemt attēlus, izmantojot galveno sensoru, kā arī pielāgot fokusa punktu un diafragmas atvēruma lielumu gan pirms, gan pēc uzņemšanas. Šī nav jauna funkcija - to dara arī Galaxy S9 tiešās fokusēšanas funkcija, taču P20 Pro diafragmas atvēruma režīms ļauj mainīt diafragmas atvērumu no f / 0,95 uz f / 16.

Atšķirībā no Pixel 2 un citām ierīcēm, kas piedāvā tikai viena veida portretus, P20 Pro pielāgošanu atstāj jūsu ziņā. Pēc noklusējuma tas ir iestatīts uz f / 4, kas rada dabisku daudzumu bokeh, tāpat kā citas ierīces. Ja vēlaties vairāk bokeh, varat to mainīt uz f / 0,95. Ja jums nepatīk daudz vai kāds no jūsu fotoattēliem, tad f / 16 opcija ir paredzēta jums.

Diafragmas atvēruma režīms labi darbojas pašbildes, jo jūs varat pielāgot bokeh daudzumu kadrā un, ja viss izgriezums ir nepareizs, noņemiet pēc iespējas vairāk fona izplūšanas. Tāpat, ja uzņematies lielisku attēlu un izlemjat, ka vēlaties, lai jūsu kontaktpunkts būtu citur, varat to viegli mainīt.

P20 Pro palīdz Kirin 970 neirālā apstrādes iekārta (NPU), kas palīdz ar visām tā AI funkcijām. Šīs funkcijas visspilgtāk izceļas kamerā. Līdzās AIS, kas ļauj uzņemt izcilus fotoattēlus un video, ir arī automātiska skatu atpazīšana.

Ainas atpazīšana var būt laba, taču Kris un es abi to laiku pa laikam pamanījāmies uzņemt izcilus attēlus. Kad esat iepazinies ar AI attieksmi pret fotogrāfiju, varat izmantot ieteikumus, kas jums patīk, un ignorēt tos, kas jums nav. Tas ir tāpēc, ka Huawei tagad ļauj jums liegt automātiskas ainas atpazīšanas izmaiņas, kad tās parādās, vai arī jūs varat pilnībā atspējot AI palīdzību.

Dažreiz var gadīties, ka jūs cīnāties ar AI, mēģinot veikt regulāru kadru, kamēr tas maina iestatījumus uz jums. Piemēram, kamerā ir īpaši portreta un nakts režīmi, bet AI automātiski pārslēdzas uz portreta režīmu, kad rāmī atrod cilvēka seju vai tumsā ieslēdzas nakts režīmā. Protams, tas var būt noderīgi, bet, ja jums nepatīk viltus bokeh vai ja jums nav pēc ilgstošas ​​ekspozīcijas, tas var būt kaitinoši. Viens no jaunajiem P20 Pro atpazīstamajiem sižetiem ir ūdenskritumi, taču tālrunis automātiski mēģina ilgstoši eksponēt šo sapņaino ūdens efektu, taču tas ne vienmēr ir labākais veids, kā to iemūžināt.


Tiklīdz jūs saprotat, kuras ainas tālrunis labi pielāgo, rezultāti var būt fantastiski. AI var automātiski noteikt pārtiku, suņus un kaķus (ar atsevišķiem režīmiem katram no šiem mājdzīvniekiem), un tas var uzlabot krāsas, lai iegūtu dzīvīgāku attēlu. Līdzīgi, apstādījumu režīms patiešām padara zāli izlecošu no attēla, un zilo debesu režīms liek pat drūmajām debesīm izskatīties jaukāk. Tas nav visprecīzākais izskats, bet tas ir pārsteidzošs sociālajos plašsaziņas līdzekļos, kas, šķiet, ir Huawei mērķis.

Personīgi man tas patika, kad tas automātiski pārslēdzās uz portreta un nakts režīmu, bet Krišs to uzskatīja par traucēkli, jo tiem jau ir īpaši režīmi. Man tas patīk arī tad, kad tas pāriet uz zaļumu, ēdienu vai suņu ainām. Rezultāti parasti ir daudz labāki sociālajos medijos.


P20 Pro ir pirmais viedtālrunis ar iespēju uzņemt līdz 102 400 ISO. Tas jūtas kā skaitlis, kas ir liels, lai būtu liels. Fotoattēlā, kas uzņemts šajā ISO, parasti būtu pietiekami daudz graudu, lai attēlu pilnībā sabojātu, iespējams, tāpēc Pro režīmā jūs nevarat izvēlēties neko virs ISO 3200.

Mūsu instruktāžas un preses konferences laikā Huawei daudz darīja par P20 Pro 4D paredzamo izsekošanu, kas izmanto AI, lai prognozētu, kur virzās kustīgs objekts, lai saglabātu fokusu. Huawei demonstrācijā tas darbojās labi, un lielākoties tas tika piegādāts mūsu pārbaudēs. Mēs atradām, ka autofokuss cīnās, lai paliktu bloķēts uz kustīga objekta, piemēram, puķes, kas pūš vējā, ko varat redzēt video pārskatā. Tas nav nekas briesmīgs, bet nav arī tik labs, kā tas bija uz skatuves.


Vēl viena liela AI kameras funkcija ir atbalstīta kadrēšana, kas palīdz fotogrāfiem, kas nav fotogrāfi, uzņemt attēlus ar labāku kompozīciju, dodot viņiem dažādus padomus, pamatojoties uz viņu fotoattēliem. Šķiet, ka šobrīd tas nedarbojas. Šķiet, ka tā iestatījumos nav opcijas, un ne Kriss, ne es vispār to neredzēju. Tas ir vairāk nekā iespējams, ka tas tiks parādīts nākotnē. Esam sazinājušies ar Huawei un atjaunināsim, kad mums būs vairāk informācijas.

Viena lieta, kas man šķiet nedaudz dīvaina attiecībā uz P20 Pro kameru, ir HDR atrašanās vieta. Šobrīd gandrīz katrs viedtālrunis piedāvā automātisku HDR iespēju, taču Huawei uzstāj, lai šī opcija nebūtu paslēpta režīmu izvēlnē. Nakts režīms var darboties kā HDR nomaiņa noteiktos kadros - piemēram, ar lielu kontrastu uzņemtu attēlu ar spilgtu gaismas avotu -, bet tas nedarbojas visu laiku. Tā vietā jums ir jāatver HDR režīms, un to nevar padarīt automātisku. Mēs vēlamies, lai Huawei to mainītu.

Ir vēl daudz citu iespēju, kam vēl jāpieskaras ar kameru. Ultra momentuzņēmuma režīms palaiž kameru 0,3 sekundēs pēc ekrāna izslēgšanas. Diemžēl tajā tiek uzņemts tikai 7 MP attēls ar malu attiecību 18: 9, un iestatījumos to nav iespējams mainīt. Tā kā attēls tiek uzņemts tik ātri, nav arī AI sižeta atpazīšanas. Par laimi iestatījumu izvēlnē varat mainīt pogas saīsnes funkciju, ko es arī izdarīju. Kamera ir pietiekami ātra, tiklīdz to palaižat, un es labprātāk kontrolētu savus attēlus, tāpēc es nomainīju saīsni, lai palaistu kameru, neuzņemot attēlu.

Huawei P20 Pro apskats Kameras paraugi:

Huawei P20 Pro tāpat kā citi nesenie flagmaņi uzņem 960 kadrus sekundē lēnas kustības videoierakstu. Tā ir jautra funkcija, ko izmantot, un ir samērā viegli pareizi iestatīt laiku - es sākumā nedaudz cīnījos, jo tas notiek gandrīz uzreiz, kad nospiežat tveršanas pogu, bet tā nav tik jautra kā Galaxy S9 Plus. Samsung vadošais kuģis nodrošina automātisku palēninātas kustības režīmu, tāpēc jums nav perfekti jāiestata slēdža režīms, kas lēnas kustības video uzņemšanu padara daudz jautrāku.

Pirms Huawei P20 Pro izziņošanas baumas mani satrauca. Kopš Nokia Lumia 1020 izlaišanas es un daudzi citi gaidām nomaiņu. Toreiz es nebūtu piesaista Huawei kā uzņēmumu, kas to piedāvātu, bet P20 Pro ir kamera, kuru mēs visi gaidījām.

Huawei P20 Pro ir galvenā viedtālruņa kamera, kuru mēs visi esam gaidījuši ... Tajā ir visa aparatūra, kuru jūs varētu vēlēties kamerā, un tajā tiek uzņemti satriecoši fotoattēli.

Nirave

Tajā ir visa aparatūra, kuru jūs varētu vēlēties, un tas sniedz jums rīkus vizuāli satriecošu fotoattēlu uzņemšanai. AI funkcijas nedaudz traucē, bet, uzzinot, kā panākt, lai tā darbotos jūsu labā, rezultāti ir pārsteidzoši. 5X hibrīda tālummaiņa ir izcēlums, bet nakts režīmā man ir vēlēšanās iziet un fotografēt, tikai lai redzētu, ko tas rada.

Jūs varētu dot 40 cilvēkiem vienu un to pašu ainu, un viņi uzņemtu 40 dažādus attēlus.

Huawei P20 Pro ir izstrādāts, lai ļautu jums uzņemt vēlamos fotoattēlus, kaut arī uzmanība tiek koncentrēta uz sociālajiem medijiem, kopīgošanu un vizuāli pievilcīgu viedtālruņa ekrānu, nevis uzspridzinātu uz datora. Kameras daudzpusība to atšķir no konkurences, un neviens no diviem P20 Pro attēliem nav vienāds. Patiešām, apmācot dažādus režīmus, jūs varētu dot 40 cilvēkiem vienu un to pašu ainu, un viņi uzņemtu 40 dažādus attēlus.

Tomēr tajā slēpjas problēma. Kamēr tādi tālruņi kā Galaxy S9 un iPhone X ir izstrādāti tā, lai tiem nebūtu mācīšanās līknes, Huawei P20 Pro kamerai tāds ir. Ja nevēlaties ieguldīt laiku, lai to patiesi saprastu, tā nav kamera jums. Ja esat ar mieru iemācīties to izmantot, rezultāti runā paši par sevi.

Lasīt tālāk: Pēcpusdiena ar trīskāršo kameru Huawei P20 Pro

Programmatūra

Huawei P20 Pro darbojas operētājsistēmā Android 8.1 ar Huawei EMUI 8.1 saskarni augšpusē. Huawei saskarne ir nogājusi garu ceļu kopš P6 laikiem, taču tā joprojām ir polarizējoša pieredze - jūs to mīlat vai ienīstat. Man personīgi EMUI ir tikpat funkcionāls kā jebkurš cits interfeiss. Tam ir daži trūkumi, taču tas ir līdzvērtīgs jebkuram citam OEM ražotājam.

EMUI 8.1 piedāvā to pašu iesaiņoto komplektu no EMUI 8 uz Mate 10 Pro, ar dažiem maziem papildinājumiem. Tāpat kā Mate 10 Pro, datora režīms darbojas tikai ar C-veida USB savienojumu ar HDMI kabeli un darbojas pietiekami labi. Es vēl neredzēju nepieciešamību izmantot jūsu viedtālruni kā personālo datoru, un mani pastāvīgie ceļojumi padara mani par tādu Huawei patērētāja tipu, kurš seko. Tomēr, ja vēlaties vienkāršu risinājumu viedtālruņa izmantošanai kā personālajam datoram, P20 Pro darbvirsmas režīms to pieveic.

Savādi, ka Huawei P20 Pro lielākā jaunā programmatūras funkcija ir spēja “izslēgt” iecirtumu. Mēs to esam skāruši iepriekš, taču tā ir ievērības cienīga funkcija, kas, cerams, nonāk citos Android viedtālruņos.

Huawei sejas atbloķēšana ir uz programmatūru balstīta funkcija Huawei P20 Pro, kas pierāda, ka vismaz viedtālruņa atbloķēšanai jums nav nepieciešams daudz papildu aparatūras, lai iegūtu lielisku pieredzi.

Kā daļu no EMUI 8.1, Huawei ir pievienojis arī vēl sešas kamerā automātiski noteiktas ainas, ieskaitot uguņošanu, suņus, kaķus un ūdenskritumu. Tas albumam pievienoja arī NPU trikus. Mēs to īsti neesam spējuši pārbaudīt, bet Huawei saka, ka tā izmanto AI, lai katram fotoattēlam piešķirtu estētisku punktu skaitu, ņemot vērā to, cik patīkami tas ir, un parāda lielākus sīktēlus fotogrāfijām ar visaugstāko punktu skaitu - tas viss, lai padarītu jūsu galeriju pievilcīgāku. .

Hauwei P20 Pro atklāj arī Huawei AI Engine (HiAI) - atvērtu sistēmu izstrādātājiem, lai izmantotu NPU AI funkcijas. Ķīnā uzņēmums ir strādājis ar partneriem, lai kamerai pievienotu uzlabojumus, piemēram, redzes atpazīšanas funkciju, kas līdzīga Bixby Vision, automātiskus fotoattēlu filtrus un balss palīgu. Plānot šo funkciju ieviešanu citās valstīs nav plānots, taču dzinējs ir atvērts izstrādātājiem visā pasaulē.

Lai arī polarizētu, EMUI piedāvā daudz pielāgošanas iespēju, tiklīdz esat iedziļinājies funkcijās. Navigācijai varat pievienot opcijas, izmantot tonnu žestu vadīklas un šarnīra saīsnes, izvēlēties, kā pārvietoties pa tālruni (izmantojot žestus vai noklusējuma ekrāna taustiņus), pielāgot statusa joslu un daudz ko citu. Man patīk spēja parādīt tīkla ātrumu. Tā ir izrādījusies noderīga, mēģinot novērst manus datus, viesabonēšanas laikā. Drošības iestatījumos ir arī vienmēr ieslēgta displeja opcija.

Ja dažu pēdējo gadu laikā esat izmantojis Samsung Galaxy ierīci, iespējams, esat piedzīvojis līdzīgu sajūtu. Samsung pieredze, kas agrāk bija pazīstama kā TouchWiz, sākumā bija polarizēta, taču ar simtiem miljonu pārdotu ierīču tā ir kļuvusi par galveno. EMUI ir nedaudz līdzīgs. Personīgi man ar to nav nekādu problēmu, taču iespējams, ka jūs jau zināt, cik liela daļa no darījuma pārtraucēja EMUI ir jums.

Specifikācijas

Galerija

Huawei P20 Pro apskats: slepkava Galaxy S9!

Huawei P20 Pro ir līdz šim ambiciozākais uzņēmuma viedtālrunis, apvienojot flagmaņa funkcijas ar neticamu kameru. Tāds skaits kā 40MP noteikti piesaistīs cilvēkus interesi, un tālrunis rēķinus apmaksās kā foto meistardarbu, lai gan, piemēram, jebkuram labam DSLR, tas prasa zināmu pierastu.

Hauwei P20 Pro lielākais Android konkurents ir Samsung Galaxy S9 Plus, un tas, kas jums vajadzētu iegādāties, galvenokārt ir atkarīgs no jūsu vēlmēm. Ja vēlaties tālruni, ar kuru var uzņemt lieliskus fotoattēlus, pārāk daudz nemācoties, Galaxy S9 Plus ir tas ceļš. Ja vēlaties, lai tālrunis uzņemtu lieliskus attēlus visos apstākļos, un jūs esat ar mieru veltīt nedaudz laika daudzo iestatījumu un iespēju apgūšanai, Huawei P20 Pro ir paredzēts jums.

P20 Pro ir labākais Huawei viedtālrunis, kāds jebkad izgatavots, un šobrīd ir viena no labākajām ierīcēm. Tam ir cildens fotokamera, izcils akumulatora darbības laiks, krāsa atšķirībā no jebkuras citas, un tā nodrošina izcilu pieredzi, kuru nepārspēj neviens.

Nirave

Abas ierīces ir caurspīdīgas un caurskatītas, tomēr tās jūtas ļoti atšķirīgas. Es jau sen esmu Samsung flagmanu cienītājs, bet uzņēmums daudzām paaudzēm ir izveidojis lieliskas ierīces - S9 Plus ir tikai jaunākais. Tam ir dažas vērā ņemamas funkcijas, taču tas galvenokārt ir viens un tas pats. P20 Pro ir labākais Huawei viedtālrunis, kāds jebkad izgatavots, un šobrīd ir viena no labākajām ierīcēm. Tam ir cildens fotoaparāts, izcils akumulatora darbības laiks, krāsa atšķirībā no jebkuras citas. Īsāk sakot, tas sniedz izcilu pieredzi, kurā neviens nepārspēj.

Huawei P20 Pro ir pieejams Amazon melnā, pusnakts zilā un krēslas krāsā par cenām, kas sākas ar 635 USD.

Kādas ir jūsu domas pēc iepazīšanās ar mūsu Huawei P20 Pro pārskatu? Vai pasaules pirmā trīskāršā fotokamera ar 40MP galveno sensoru ir jums liels darījums? Kā ir ar unikālo krāsu vai lielisko akumulatora darbības laiku? Paziņojiet mums komentāros zemāk!

Atjaunināšana, 2019. gada 1. februāri (plkt. 02:03 ET):OnePlu izdot paziņojumu par tā attītība ēšana programma atkārtotu ieviešanu. Paziņojum ir šeit:...

akaņā ar pētījumu analītiķu firma IDC datiem OnePlu ir iekļuvi labāko pieciniekā, runājot par viedtālruņu ražotāju tirgu daļu Amerika avienoto Valtu augtākā klae egmentā. Ši jaunai lēcien lielajā līgā...

Populāri Raksti