2019. gada fotogrāfijas demonstrācija: Huawei P30 Pro vs Samsung Galaxy S10 vs Google Pixel 3

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 21 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 3 Jūlijs 2024
Anonim
Jak włączyć i wyłączyć Asystenta Google po polsku?
Video: Jak włączyć i wyłączyć Asystenta Google po polsku?

Saturs

2019. gada 5. maijs


2019. gada 5. maijs

2019. gada fotogrāfijas demonstrācija: Huawei P30 Pro vs Samsung Galaxy S10 vs Google Pixel 3


Šis pirmais attēls sniedz labu pārskatu par to, kā šīs kameras apstrādā ainu ar dažādu detaļu un krāsu diapazonu. Attiecīgi 10MP, 12MP un 12MP un minimāls troksnis šajā ainā visas trīs kameras piedāvā ļoti līdzīgu detalizācijas pakāpi. Neviens no viņiem nerada būtiskas pēcapstrādes problēmas, piemēram, pārmērīgu palielināšanu vai pakļaušanu iedarbībai.


Lielākā atšķirība šeit ir krāsu piesātinājums un baltā balanss. Šajā apmācies dienā Huawei P30 Pro iegūst nedaudz siltāku nokrāsu ar dabiskākām, mērenām krāsām. Pikselim 3 ir neitrālāks baltā balanss, bet tas palielina krāsas tā, lai mākoņi iegūtu zilu nokrāsu. Jauki izskatās, bet nav stingri patiesi uz skatuves. Samsung Galaxy S10 piedāvā līdzīgu baltā balansu un nelielu krāsu palielinājumu, kas ir vistuvākais tam, kā sižets patiesībā izskatās.



Šajā otrajā mirklī lomas mainās. Šeit Huawei P30 Pro ir labāka krāsu un baltā balansa precizitāte. Lai gan tas ir atkarīgs no loga pārmērīgas eksponēšanas. Galaxy S10 mēģina padarīt krāsas pārāk daudz pop, izdzēšot smalkās izcēlumus un detaļas no pastkastes un pārāk piespraužot ķieģeļu mūri. Tikmēr Pixel 3 ir nedaudz tumšāks par konkurentiem, samazinot ēnas popularitāti.


Šis iekštelpu ziedu piemērs vēl vairāk izceļ šo tendenci. P30 Pro ir ievērojami vairāk pakļauts, tas kompensē tumsu kreisajā pusē, izpūšot gaismu labajā pusē. Rezultāts ir nedaudz gaišāks objekts. Pikselis 3 ir pretējs polārim, pārāk daudz aptumšojot ziedus, mēģinot kontrolēt izceltos elementus. Galaxy S10 uzvar ekspozīcijas un krāsu dinamikas ziņā. Ziedi ir lieliski pakļauti, un tālruņa automātiskais HDR efekts (kas, šķiet, neizslēdzas neatkarīgi no pārslēgšanas) lieliski līdzsvaro tumšo un gaišo fonu. Jūs pat varat redzēt debesu zilu.


Uz brīdi atgriezīsimies uz krāsām. Atkal P30 Pro ir smalki siltāks nekā pārējie divi. Man ļoti patīk izskats, bet tas nav pilnīgi precīzs. Pixel 3 palielina krāsas, it īpaši dzeltenās, un nedaudz pārāk tālu tumšina melnos. Tas parādās, bet nav pārāk precīzs. Galaxy S10 atkal skata līdzsvarotāku krāsu noformējumu.

Kā gaidīts, visas trīs šīs kameras rada lieliskus attēlus labā apgaismojumā.

Šis pēdējais vispārīgais salīdzinājums parāda Huawei P30 Pro un Samsung Galaxy S10 platleņķa objektīvus. Pixel 3 nav šīs fotografēšanas iespējas. S10 ir platāks objektīvs, lai vairāk ietilptu sižetā, un atkal tā krāsas izliekas vairāk nekā P30. Tomēr P30 palielina izcēlumus, lai zālei un kokiem būtu vairāk teksturēta izskata. Abi ir diezgan labi, taču cieš no detaļu trūkuma un izplūšanas objektīva malās.

Huawei P30 Pro platleņķa Samsung Galaxy S10 platleņķa

Vispārīgi runājot, Huawei P30 Pro nodrošina siltāku baltā balansu un zemākas krāsas. Klausule arī dod priekšroku nedaudz spilgtākai ekspozīcijai nekā tās konkurenti. Pixel 3 ir gandrīz pretējs, bieži vien iegūst tumšāka izskata attēlus ar daudz lielāku krāsu piesātinājumu. Samsung Galaxy S10 atrodas kaut kur pa vidu, kaut arī reizēm tas pastiprina krāsas pat vairāk nekā Pixel 3.

Visi trīs ir nepārprotami ļoti spējīgi šāvēji, taču pastāv galvenās atšķirības starp viņu galvenajiem sensoriem un attēlu apstrādes algoritmiem.

Augsts dinamiskais diapazons

Augsta dinamiskā diapazona (HDR) fotogrāfija ir noderīgs rīks, lai līdzsvarotu ekspozīciju grūtā fotografēšanas vidē. Tie bieži ietver ainas ar spilgtu gaismas avotu aiz objekta vai slikta apgaismojuma ainas ar vienu gaismas avotu. Labs HDR uzlabo vairāk un zemu ekspozīciju, salīdzinot ar parastajām fotogrāfijām.

Šis šāviens zemāk varētu neizskatīties grūts, jo visi rezultāti ir pārsteidzoši labi. Bet, ja nav ieslēgta HDR, priekšplāna kaktuss izskatās pilnīgi melns vai logs tiek izpūsts.


Huawei P30 Pro nodrošina labu vispusīgu HDR izskatu. Fona pārmērīgā ekspozīcija tiek samazināta līdz minimumam, bet priekšplāns ir pietiekami izgaismots, lai nodrošinātu, ka visas mazās detaļas ir pamanāmas. Galaxy S10 šajā ziņā ir vēl labāks, vēl vairāk samazinot pārmērīgu ekspozīciju mākoņos, saglabājot priekšplāna līdzsvaru.

Pixel 3 ir nedaudz atšķirīgs. Fons ir vairāk pakļauts ekspozīcijai nekā konkurenti, un priekšplāns ir nedaudz tumšāks. Tomēr tālrunis ir paveicis labāku darbu nekā pārējie divi, uzlabojot detaļas un apgaismojumu starp kaktusa muguriņiem un ķermeni. Arī augu poda krāsa ir izteiktāka. Varbūt labākais veids, kā to aprakstīt, ir tas, ka Pixel 3 HDR ir vairāk fokusēts uz objektu, bet pārējie divi ir fokusēti uz kadru. Diemžēl Pixel 3 HDR kadru uzņemšanai nepieciešams ilgāks laiks nekā konkurentiem.

Sniegums vājā apgaismojumā

Veiktspēja vājā apgaismojumā un HDR bieži iet roku rokā, kā tas ir gadījumā, ja fotografējat vājā apgaismojumā, izmantojot Google Pixel 3. Tālrunim vajadzīgas dažas sekundes, lai savāktu vairākas ekspozīcijas un salīmētu tās kopā, lai iegūtu gaišāku, mazāk trokšņainu attēlu. Lai gan, kā redzat zemāk redzamajā piemērā, rezultāts joprojām ir diezgan skaļš, nedaudz tumšs, un krāsu piesātinājums ir pārāk tālu iezīmēts.


Samsung Galaxy S10 rada līdzīgi pieņemamu rezultātu, taču ir skaidras problēmas. Attēls joprojām ir nedaudz trokšņains, tālrunis cīnās, lai fokusētos tumsā, un krāsas ir nedaudz izmazgātas. Acīmredzams uzvarētājs šajā piemērā ir Huawei P30 Pro. Jaunā SuperSpectrum sensora uzlabotās vājā apgaismojuma iespējas rada rezultātus ar zemu trokšņa līmeni un labi līdzsvarotām krāsām un dinamisku diapazonu. Uzmanība tiek koncentrēta arī uz vietas, iespējams, pateicoties lidojuma laika sensoram.

Šajā nākamajā piemērā mēs izslēdzam apgaismojumu un pārslēdzamies uz dažādām tālruņu nakts režīma opcijām. Atklāti sakot, Samsung Galaxy S10 nakts režīms neatrodas vienā līgā ar tehnoloģiju, ko piedāvā Huawei un Google. Tas ir pārāk skaļš, un fokusēšanai vajadzēja pārāk daudz atkārtojumu. Samsung ieviešana ir laba labāka apgaismojuma apstākļos, taču tā nevar izturēties pret īpaši tumšu vidi, kā arī ar konkurentiem.

Galaxy S10s vājā apgaismojuma iespējas ievērojami atpaliek no citiem flagmaņiem.


Salīdzinot, Google Pixel 3 veic fenomenālu darbu, uzņemot daudz detaļu un krāsu. Ja ir kāds trūkums, tas nozīmē, ka rezultāts joprojām ir pārāk tumšs un skaļš ēnās. Turklāt baltā balanss ir mazliet par vēsu.

Starp P30 Pro nakts režīma ieslēgšanu un izslēgšanu nav lielas atšķirības, tas ir tieši tas, cik labs jaunais sensors ir īpaši vājā apgaismojumā. Lai gan tā lietošana uztver nedaudz vairāk gaismas un samazina sarkano nokrāsu līdz krāsu līdzsvaram. Huawei nakts režīms uztver vēl vairāk gaismas nekā Google, tādējādi radot ļoti zemu troksni. Tomēr detaļu uztveršana nav perfekta, un attēls ir pārāk dzeltens. Varat labot to pēcapstrādē, lai iegūtu lielisku rezultātu, taču ir žēl, ka Huawei to nevar izgūt tieši no kastes.

Tuvināšana

Ar 5x teleskopisko objektīvu, kas paredzēts tālummaiņai, specifikācijas ļoti liek domāt, ka Huawei P30 Pro nāks klajā ar jebkuru tālummaiņas testu. Tomēr Samsung Galaxy S10 piedāvā 2x telefoto objektīvu, un Google piedāvā arī savu Super Res Zoom tehnoloģiju. Tāpēc uzzināsim, kāds ir pienācīgas tālummaiņas kvalitātes līmenis, ko var sasniegt katrā klausulē.

Mūsu pirmais piemērs ir grāmatas teksta attēls, kas uzņemts tik apgaismojuma apstākļos. Divkāršā ātrumā Huawei P30 Pro hibrīda tālummaiņas tehnoloģija tekstu izceļ pietiekami labi, bet rada nedaudz maigu rezultātu. Turpretī Pixel 3 tālummaiņas algoritms izsauc asināšanas filtru, kas grāmatas malā ievada artefaktus. Teksts ir salasāms, bet attēls nav glīts. Samsung Galaxy S10 nodrošina vislielāko skaidrību un asumu divkāršā ātrumā. Tumšākajās vietās ir nedaudz trokšņa, bet tas ir uzvarētājs.



Pikselis 3 sāk pasliktināties ar trīskārtīgu tālummaiņu. Baltā balanss ir labi mainījies sarkanā krāsā iepriekšējā piemērā, un trokšņa un asināšanas algoritmi rada dubļainu, krāsotu izskatu. Kopumā detaļu uztveršana ir ļoti slikta pat ļoti gaismā. Galaxy S10 un P30 Pro ir ievērojami pārāki un grūti atšķirt. P30 Pro nedaudz atvelk uz priekšu faktūras detaļas, kā redzams kokā ap logu un zaros uz jumta. Tas notiek tāpēc, ka tālrunis izvelk datus no savas 5x tālummaiņas kameras un sašuj tos kopā ar galvenā sensora hibrīdo tālummaiņu.


Huawei P30 Pro 5x virzās tālu uz priekšu, kur nokļūst periskopa kamera. Sīkāka informācija, baltā balanss un ekspozīcija ir izņēmuma gadījumi. Galaxy S10 labi iztur 5X, lai arī šajā garajā diapazonā mēs skaidri varam redzēt miglošanos un detaļu trūkumu. Es pat neuzskatu, ka man jāpiemin Google Pixel 3 iespējas pieckārt. Viņi vienkārši nepastāv.

Rezumējot, Galaxy S10 ir vislabākais, ja tuvina tikai 2x. Pārspējot 2x, Huawei P30 Pro ir pārliecinošs ieguvējs, un tā potenciāls ievērojami palielinās, palielinot tuvināšanas koeficientu. Jāpiemin arī tas, ka P30 Pro galvenā 40MP kamera nodrošina labākus rezultātus nekā tās 10MP tālummaiņa 2x. Bieži vien šajā režīmā ir vērts fotografēt, ja plānojat iegriezties.

Galaxy S10 piedāvā pienācīgu tālummaiņu, bet Huaweis 5x periskopa kamera uzņem vainagu.

Bokeh izplūdums (portreta režīms)

Bokeh aizmiglojums jeb portreta režīms ir kļuvis par viedtālruņu fotografēšanas pieredzes pamatvērtību. Šie trīs tālruņi piedāvā unikālus veidus, kā aprēķināt nepieciešamo dziļuma karti un malu informāciju, kas jāpievieno programmatūras bokeh. Huawei P30 Pro piedāvā īpašu lidojuma laika (TOF) sensoru, kas fiziski mēra attālumu, izmantojot infrasarkano gaismu. Tikmēr Google paļaujas uz vairāku attēlu, objekta / sejas noteikšanas un asuma kombināciju, lai apkopotu datus no parastajiem fotoattēliem.


Ar cietajiem objektiem visas trīs kameras veic diezgan labu darbu malu noteikšanā. Izplūšanas kvalitāte ir jauka arī visos tālruņos. Lai arī Google ir varbūt pārāk spēcīgs un dramatisks, ar ļoti asu nogriezni starp priekšplānu un fonu. Tas rada dažas skarbas malas un dažas kļūdas gar koka galda malu un galvaskausa aizmugurē.

P30 Pro un Galaxy S10 veic labākus darbus, pakāpeniski saplūstot un nefokusējot, jo priekšplāna malās mēs varam redzēt nelielu daudzumu Bokeh šļūdes. Viņu rezultāti noteikti ir reālistiskāki. Tomēr šķiet, ka abi galvaskausa augšdaļā sastopas ar kļūdu.


Malu noteikšanas kļūdas ir izteiktākas šajā otrajā kadrā caurspīdīgā stikla dēļ. Arī portretos šāda veida problēma pastāv ar matiem. Ņemiet vērā, ka Huawei P30 Pro aizmiglo priekšplānu priekšpusē spuldzes augšējā kreisajā pusē. Tāpat Pixel 3 cīnās netālu no spuldzes augšdaļas, un gar sāniem mēs varam redzēt asas malas. Galaxy S10 ir lielisks ap spuldzi, taču šķiet, ka tas ir sajaucis fona attēla rāmi ar priekšplānu. Skumji, ka visām trim kamerām ir skaidras noteikšanas problēmas, lai gan to atrašanai jums bieži ir jāpieskata pikseļi.

Neskatoties uz labu Google noteikšanas līmeni, jūs nevarat atgriezties un mainīt fokusa punktu vai pielāgot izplūšanas daudzumu pēc tam, kad esat nokļuvis līdz slēģim. Gan Huawei, gan Samsung to atļauj, kā arī piedāvā virkni papildu efektu. Huawei's bokeh ir vispatīkamākais uzlūkot, jo tā spēks reālistiski palielinās tālāk uz fona. Arī P30 Pro ToF sensors uztver malas daudz konsekventāk un ar lielāku fotografēšanas attālumu nekā Pixel 3 un Galaxy S10.

Spriedums

Skaidrs, ka visi trīs no šiem viedtālruņiem ir ļoti spējīgi šāvēji. Man nav nekādu īpašu zināšanu par attēla kvalitāti, ko nodrošina kāds no šiem viedtālruņiem, kaut arī katram joprojām ir savs atšķirīgais plusu un mīnusu kopums.

Google Pixel 3 mērķis ir konsekvence un vienkāršība. Ātri norādiet un fotografējiet, un gandrīz vienmēr fotografēšanas vidē jūs garantējat labu, ja ne vienmēr lielisku attēlu. Iestatījumi un objektīva pārslēgšana rada minimālu satraukumu, un, ja jums ir nepieciešama neliela tālummaiņa, palielinājums vai fotografēšana vājā apgaismojumā, Pixel 3 var ar to tikt galā. Kompromiss ir elastības trūkums salīdzinājumā ar konkurentiem, kas darbojas ar daudzām kamerām.

Samsung Galaxy S10 tuvināšanās un platleņķa kadru ziņā ir daudz spējīgāks nekā Pixel 3, tomēr tas joprojām skaidri piedāvā tālrunim optimizētu kameru. Klausulei ir arī vislabākā HDR ieviešana no jebkura tālruņa, kuru līdz šim esmu izmantojis. Krāsu piesātinājumu dažreiz var pārmērīgi izmantot, taču tas nav slikti, ja attēla mērķis ir sociālais medijs. Tālruņa kompromiss ir tāds, ka S10 vājā apgaismojuma iespējas ir īpaši aiz līknes.

Izvēlieties konsekvenci Pixel 3, elastīgumu P30 Pro vai kaut ko pa vidu S10.

Tas atstāj mums Huawei P30 Pro - līdz šim elastīgāko šāvēju no trim. Tas piedāvā izcilu tālummaiņu, vāju apgaismojumu, platleņķa, bokeh un pat augstas izšķirtspējas fotografēšanas iespēju, kuru mēs šeit neesam skāruši. Vēl labāk, ka pagājušā gada P20 Pro pārstrāde un smagā pēcapstrāde ir pagātne. Vienīgais trūkums ir tas, ka tā baltās krāsas balanss regulāri mainās pārāk silti un labi apgaismotās ainās tas var izraisīt pārmērīgu ekspozīciju. Bet tā nav problēma, ja plānojat rediģēt lielāko daļu savu attēlu.

Rezumējot, izvēlieties Google Pixel 3, ja atrodaties pēc konsekventas, vienkāršas viedtālruņa kameras. Galaxy S10 ir lielisks, ja vēlaties mazliet lielāku elastību bez iespēju pārslodzes. Visbeidzot, Huawei P30 Pro ir vienkārši fantastisks, ja esat piedzīvojumu fotogrāfs, kurš ar prieku izkārto perfektu kadru un izdara nepāra ražu vai pielāgojumus pastā.

Atjauninājum, 2019. gada 11. janvāri (plkt. 13.5 ET): Honor paziņoja, ka EMUI 9.0 atjauninājum tiek izlait Honor 10, Honor View 10 un Honor Play Indijā. Neuztraucietie, ja dzīvojat Indijā un neaņemat ...

Huawei ir devi mum agrīnu iekatu EMUI 10, ka darboja ar Huawei P30 Pro, pirm beta verija tiek parādīta abiedrībai pēc dažām dienām. Tāpēc šeit joprojām ir dīvaini šņuktēt, un Huawei vēl nav ieviei viu...

Mūsu Publikācijas