Huawei zaudējums ir Xiaomi ieguvums Eiropā, un Xiaomi to zina

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 22 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Huawei zaudējums ir Xiaomi ieguvums Eiropā, un Xiaomi to zina - Tehnoloģijas
Huawei zaudējums ir Xiaomi ieguvums Eiropā, un Xiaomi to zina - Tehnoloģijas

Saturs


Es biju tajā nedēļā, kad Xiaomi atklāja Note 8 Pro Berlīnē. Tā bija ievērojama lieta, kaut arī ne tik daudz attiecībā uz šovā redzamo tālruni. Redmi Note 8 Pro nebija garlaicīgs vai kaut kas līdzīgs, taču tā nebūs Xiaomi ierīce, kuru kāds atceras kā pagrieziena punktu. Vēl svarīgāk ir tas, ka šis bija pirmais Xiaomi oficiālais atklāšanas pasākums Vācijā.

Tas iezīmē brīdi, kad Xiaomi izvēršas Eiropā.

Sākumā Xiaomi spārnus izplatīja tieši Austrumeiropas valstīs, kur nauda tradicionāli ir bijusi mazliet stingrāka un kur budžeta viedtālruņiem ir liela jēga. Tas sākās Polijā 2016. gada septembrī, izmantojot pirmo izplatītāju. Tad uzņēmums pamanīja nobriedušākus tirgus uz rietumiem. Līdz 2017. gada novembrim Xiaomi bija ievietojuši divus veikalus Spānijā. Pēc tam nāca strauja paplašināšanās: līdz 2018. gada beigām 50 veikali visā Rietumeiropā, ieskaitot vadošos veikalus, piemēram, Lielbritānijas veikals novembrī tika atvērts Londonas tirdzniecības centrā Westfield.


Kopā ar ķieģeļu un javas veikaliem lielākajā daļā Eiropas ir arī reģionālie Amazon veikali, kas pārdod visa veida Xiaomi preces, Mi.com tiešsaistes veikals katram reģionam, tālākpārdevēji un izplatītāji un daudz kas cits. Joprojām Vācijā vēl nav veikalu, taču oficiālie veikali 2019. gadā parādījās Romā, Porto un Bukarestē, savukārt Parīzē ir lielākais Xiaomi veikals Eiropā.

Xiaomi acīmredzami nopietni uztver Eiropu ar palīdzību no maz ticamā avota - Trumpa administrācijas.

Xiaomi acīmredzami nopietni uztver Eiropu ar palīdzību no maz ticamiem avotiem.

Acis uz Huawei (un gods)

Tā kā Huawei plūst tādā stāvoklī, kādā to rada politiski manevrējoši un neskaidri nacionālās drošības jautājumi, šķiet, ka Xiaomi izprot savu iespēju un liek savu kāju uz grīdas.

Pekinā bāzētais uzņēmums Eiropas tirgū nav izvēlējies tādas lietas kā Apple / Samsung / Huawei, taču neizslēdz to. Pagaidām mēs redzam, ka Xiaomi iekāro vidējās klases tirgu. Tās vācu atklāšanas pasākums, kā minēts, faktiski bija paredzēts vidējas klases ierīcei uz vērtību orientētā Redmi apakšzīmolā. Tas der tur, kur Huawei agrāk Eiropā bija guvis ievērojamus panākumus, lielākoties ar Honor.


Huawei un Honor rekordlielais pieaugums no 2018. gada līdz 2019. gadam ir saprotams, ka Eiropā ir samazinājusies tirgus daļa, tikai dažos mēnešos samazinoties par sešiem procentpunktiem, teikts Centrālās un Austrumeiropas tirgu Counterpoint Research pētījumā. Visticamāk, šī tendence turpināsies.

Pretstats norāda, ka Samsung kompetentie A sērijas viedtālruņi ir pārņēmuši dažus no šiem apjomiem. Bet šķiet, ka Xiaomi ir vēlme iegūt jaunus mērķus no Huawei un Honor. Xiaomi gūst labumu no ātrās atlaišanas Redmi ierīču pieauguma zemākajā galā. Bet tas arī piespiež 5G ierīces, daļēji kā zīmola uzlabošanas vingrinājums, kad Huawei zūd no skata.

Vai Xiaomi var nodot drošības sajūtu eiropiešiem, kas ir orientēti uz privātumu, un padarīt tās MIUI OS par prieku izmantot?

Xiaomi, tāpat kā Samsung, koncentrējas uz tirgus daļas sagūstīšanu, kas atšķiras no līdzīgajiem modeļiem Honor 20, Honor View 20 un Honor 10. Šīs ir ierīces, kuras es pastāvīgi redzu rotējot Vācijas darījumu vietnēs, savukārt “Huawei P20” un “Mate 20” joprojām tiek meklēti pēc pēdējās paaudzes flagmaniem. Līdzīgi kā Xiaomi Mi 9T Pro, kas piedāvā slepkavas aparatūru, Xiaomi galvenais ierobežojums ir drošības sajūtas nodrošināšana eiropiešiem, kas koncentrējas uz privātumu, un MIUI padarīšana pēc iespējas ērtāka lietošanā.

Arī Xiaomi būs cieši jāsadarbojas ar pārvadātājiem, kur Huawei ir bijusi ievērojama izturība. Kompānija Mi Mix 3 5G sadarbojas ar lieliem ES pārvadātājiem, ieskaitot Orange, Vodafone un Three. Tikmēr Huawei 5G tālruņi nav tik daudz redzēti.

Xiaomi nav citas izvēles

Daļēji Xiaomi tas viss ir jādara. Tai jāiespiež jaunos tirgos un jaunu produktu kategorijās, lai tā spētu strauji saglabāt savu aparatūru. Akcionāru spiediens ir liels faktors.

Uzņēmums sevi reģistrēja kā biržas sarakstā iekļautu uzņēmumu Honkongas biržā, un ar reklāmas starpniecību tas varēja pieaugt un gūt ieņēmumus no lietotājiem. Tā akciju rezultāti ir sarūgtinājuši ieguldītājus kopš 2018. gada jūlija IPO, kopš tā laika kritoties par vairāk nekā 50%.

Xiaomi viedtālruņu bizness patiesībā ir spilgta vieta ar pieaugošiem sūtījumiem un pieaugošu bruto peļņas normu - no 3,3% 2019. gada 1. ceturksnī līdz 8,1% 2019. gada otrajā ceturksnī, kas ir augstākais gandrīz divu gadu laikā. (Ņemiet vērā, ka tas atšķiras no aparatūras tīkls peļņas normas, kuras lielākoties nav zināmas, un neaizmirstiet, ka Xiaomi piecu procentu tīrā peļņas normas robežas “solījums” bija vairāk virsrakstiem nekā realitāte.)

Ir arī visa cita Xiaomi aparatūra, kas tiek izlaista. Tajā ietilpst iekšējie izstrādājumi, piemēram, valkājami piederumi, aksesuāri un televizori, kā arī motorolleri, apavi, čemodāni un apmēram 3000 citu produktu no Xiaomi saistīto produktu ekosistēmas. Šis skaitlis kļūst arvien lielāks - pat tad, kad es rakstu šo rakstu, Xiaomi paziņoja, ka tas tagad veido ledusskapjus, un jau šonedēļ tirgū parādīsies četri modeļi.

Acis uz ASV?

Kamēr Xiaomi Eiropas ambīcijas virzās ar rūpīgiem soļiem, nākamais jautājums ir, kad ASV un Ziemeļamerika būs uzmanības centrā Xiaomi neticami plašajam viedo produktu un īpaši viedtālruņu klāstam? Mēs pēdējo reizi dzirdējām, ka tas būs 2019. vai 2020. gads, pēc slīdēšanas no 2018. vai 2019. gada. Tātad, agrākais, 2020. gads.

Jau es redzu, ka informētāki ASV patērētāji vēlas iegūt iecienītākās Mi 9T Pro vērtības, taču nevienam tirgū esošajam Xiaomi tālrunim nav diapazona diapazona, kas nepieciešams visiem ASV pārvadātājiem.

Bet tas ir viedtālruņa pirmais viedoklis. Xiaomi jau ir spēris soļus ASV, pārdodot savus motorollerus, kā arī pārdod enerģijas bankas un citus piederumus. Šie pirmie soļi tika sperti pirms tas mēģināja ar tālruņiem, ne tik nemanāmi sākšot iegūt zīmola atpazīstamību, bez nepieciešamības “palaist tirgū”. Tad nāca tirdzniecības karš.

Ņemot vērā Huawei problēmas un sarežģītās pozicionēšanas ķīniešu veidotājus, ar kuriem jāsaskaras Trump administrācijas pasaulē, kā arī tarifus tālruņiem, kuri, domājams, ir lēti un vērtīgi, tikai daži nepiekristu Xiaomi lēmumiem. Ja kaut kas mainīsies, Xiaomi mācīsies no arvien pieaugošās Eiropas virzības.

Ir divu veidu autotāvvietu lietotne. Pirmai palīdz atrat tāvvietu pārpildītā pilētā vai mazpilētā. Otrai palīdz atrat jūu automašīnu lielā autotāvvietā. Par laimi mūu araktā ir abu veidu lietotne. Šī...

Paroļu pārvaldnieki kļūt arvien populārāki. Iepēja aglabāt via ava parole vienā vietā ir ļoti pievilcīga. Izmantojot mobilo tālruni, jū vienmēr varat to atrat, un drošība nav pārāk likta. Varat arī t...

Populārs Portālā