Kā instalēt Android personālajā datorā - mēs piedāvājam vairākas iespējas

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 23 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Jūlijs 2024
Anonim
Turn An Old PC Into An  Android PC How To Install Android X86 Laptop Or Desktop
Video: Turn An Old PC Into An Android PC How To Install Android X86 Laptop Or Desktop

Saturs


Android ir populārākā mobilā operētājsistēma pasaulē, bet tikai tāpēc, ka tā ir paredzēta mobilajām ierīcēm, nenozīmē, ka to nevar instalēt uz darbvirsmas. Ir daudz veidu, kā panākt, lai Android darbotos personālajā datorā, ieskaitot tādus virtuālo ierīču emulatorus kā Genymotion, bootable USB versijas un pat pilnīgi atsevišķas lietojumprogrammas, piemēram, BlueStacks. Katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi atkarībā no jūsu vajadzībām. Šeit ir pilns katra iedalījums.

Ja vēlaties instalēt Android datorā, mums ir jūsu mugura!

Izmantojot Android Studio un virtuālo ierīci

Lai gan tas var šķist lēns, neizprotams veids, kā izmantot Android uz darbvirsmas, virtuālās ierīces izmantošanai ir daudz priekšrocību. Ja esat izstrādātājs un jums jāpārbauda lietotnes, tas ir labākais veids, kā pārliecināties, ka viss darbojas nevainojami. Pašlaik tiek izmantoti divi galvenie virtuālo ierīču emulatori: Genymotion un Google Android virtuālo ierīču pārvaldnieks, kas piegādāts kopā ar Android Studio.


Šie virtuālo ierīču emulatori kopš to pirmās izlaišanas ir diezgan daudz attīstījušies. Ja kā arhitektūru izvēlaties x86_64, tad ir iespēja palaist Android virtuālo ierīci “ātrā virt režīmā”, kas, lai paātrinātu veiktspēju, izmanto Intel aparatūras paātrinātās izpildes pārvaldnieku (HAXM). Bet tas darbojas tikai x86_64, tas nepaātrinās x86_32, ARM vai MIPS.

Viens no lielākajiem šīs metodes izmantošanas trūkumiem ir tas, ka nav Google Play veikala. Tā kā nav Play veikala, virtuālajā ierīcē nevarēsiet instalēt trešo pušu lietotnes bez sānu ielādes. Arī tad, ja jūs nekad neplānojat attīstīt, tas, ka Android Studio tērē vietu datorā, var radīt neērtības. Šī metode darbosies OS X, Windows un Linux bez izdošanas. Android Studio, kurā ietilpst AVD pārvaldnieks, var atrast šeit.

Tīrā Android simulācija ar Genymotion

Genymotion ir mantots Android uz datora projekts, kas piedāvā tīru Android emulāciju ar tūkstošiem konfigurācijas opciju, lai pielāgotu jūsu pieredzi. Programmatūra palaiž Android virtuālo ierīci no VirtualBox, kas jums arī būs jāinstalē. Lietotņu izstrādātāji, iespējams, pārzina Android virtuālo ierīci no Android Studio platformas.


Viens no lielākajiem Genymotion zīmējumiem ir GPS, kameras, SMS un zvanu, daudzkāršu pieskārienu un būtībā visu pārējo pazīstamo Android aparatūras funkciju simulācija. Citas funkcijas ietver ADB piekļuvi, dažādu lietotņu pārbaudes ietvaru atbalstu, pat piekļuvi mākoņiem, izmantojot tādus pakalpojumus kā Amazon un Alibaba.

Tomēr atcerieties, ka Genymotion galvenokārt ir paredzēts izstrādātājiem, kuri meklē vidi, kurā pārbaudīt savas lietojumprogrammas. Kā tāda tā ir profesionāla vide ar atbilstošu cenu plānu izvēli. Tomēr jūs varat lejupielādēt un izmantot Personālo izdevumu bez maksas.

Atklātā pirmkoda operētājsistēma Android x86.org Android datorā

Nākamais mūsu sarakstā ir bezmaksas atvērtā koda opcija - Android x86.org.

Balstoties uz Android atvērtā pirmkoda projektu, Android-x86.org izvirzīja mērķi padarīt Android krājumus pieejamus ikvienam, kam ir personālais dators. Jaunākajā versijā darbojas operētājsistēma Android 8.1 Oreo, un darbos ir 9.0 Pie versija. Tas padara Android x86 par vienu no labākajām iespējām, ja vēlaties instalēt jaunāko Android versiju personālajā datorā. Programmatūra piedāvā pilnīgu Android krājumu bez jebkādiem papildinājumiem, kas ir jaukta soma. Labā ziņa ir tā, ka Google Play pakalpojumi pēc noklusējuma ir instalēti, taču darbvirsmas darbināšana ar kaut ko pieskārienam nav tik intuitīva.

Diemžēl instalēšana ir iesaistīta nedaudz vairāk nekā dažas no zemāk uzskaitītajām lietojumprogrammām. Standarta metode ir sadedzināt Android-x86 versiju sāknējamā kompaktdiskā vai USB atmiņā un instalēt Android OS tieši cietajā diskā. Alternatīvi, jūs varat instalēt Android-x86 virtuālajā mašīnā, piemēram, VirtualBox, nodrošinot piekļuvi no parastās operētājsistēmas.

Virtuālās mašīnas iekšpusē jūs varat instalēt ISO failu un sāknēšanas operētājsistēmā. Esmu oficiālais ceļvedis sarežģītām Android-x86 instalēšanas iespējām, kas atrodams šeit.

Vecs, bet zelts - BlueStacks

BlueStacks ir viena no visilgāk izturīgajām Android operētājsistēmas palaišanas metodēm, kas dibināta 2011. gadā un joprojām darbojas spēcīgi. Pašlaik savā ceturtajā paaudzē BlueStacks var lepoties ar veiktspēju, kas ir 8 reizes ātrāka nekā iepriekšējās paaudzes, ar vienkāršotu saskarni un ar spēļu optimizāciju, taustiņu kartēšanu un vairāku instanču atbalstu, lai vienlaikus darbinātu vairākas lietotnes un pat Google kontus. Tas padara to par ideālu darbības spēlēm, piemēram, PUBG Mobile, kā arī stratēģiskām spēlēm, piemēram, Epic Seven un Final Fantasy XV: New Empire.

Pēc noklusējuma BlueStacks nedarbojas kā parasta Android ierīce, taču, ātri instalējot trešās puses palaidēju, BlueStacks var izmantot tāpat kā viedtālruni. Windows lietotāja saskarne ir vairāk līdzīga tam, ko jūs redzētu tīmekļa pārlūkprogrammā, un piedāvā ātru lietotņu pārslēgšanu cilnes formātā loga augšpusē. BlueStacks arī integrējas ar Windows, lai pārsūtītu failus, piemēram, APK, un ir pat universāla kopēšana un ielīmēšana.

BlueStacks paliek virtuāla mašīna tās kodolā. Tātad jūs ne tikai iegūstat vietējās sistēmas veiktspēju, taču tas ļauj lietotni vienkārši instalēt un palaist. BlueStacks 4 darbojas ar operētājsistēmas Android 7.1.2 Nougat 32 bitu versiju, tāpēc tas nav visjaunākais no visām tur pieejamajām iespējām. Pat ja tā, BlueStacks joprojām ir viena no labākajām un visilgāk atbalstītajām bezmaksas metodēm Android palaišanai personālajā datorā. Noskatieties zemāk esošo saiti, lai uzzinātu, ko piedāvā BlueStacks. Jūs varat lejupielādēt platformu lapas apakšā.

Viens spēlētājiem - MEmu

Ja esat izvēlējies vienkāršu veidu, kā palaist Android spēles operētājsistēmā Windows, iespējams, ka MEmu. Ķīniešu programmatūra tiek atbalstīta ar reklāmām, un tā varētu būt aizkavēšanās salīdzinājumā ar alternatīvām. Tomēr dažiem uz MEmu uz spēlēm vērstās funkcijas varētu būt tā vērts.

MEmu atbalsta vairākus gadījumus, ļaujot vienlaikus palaist vairākas lietotnes, lai izlīdzinātu vairākus kontus. Tiek atbalstīts arī tastatūras un peles ievade, kā arī spēļu paneļi, lai jūs varētu spēlēt savu ceļu. Citas funkcijas ietver iespēju ielādēt lietotnes un loga izmēru ar minimālu izmēru, kas neļauj lietotnēm kļūt nelietojamām.

Runājot par veiktspēju, MEmu ieguva popularitāti kā ātrāks emulators, salīdzinot ar BlueStacks 3. Tomēr šajās dienās sacensības ir daudz tuvākas, ņemot vērā BlueStack 4 veiktspējas uzlabojumus. Jaunākā MEmu versija atbalsta līdz pat Android 7.1, iekļaujot arī Android 5.1 un 4.4 savietojamību.

Opciju salīdzināšana un apkopošana

Katrai metodei ir savas priekšrocības un trūkumi, taču tā patiešām ir atkarīga no tā, ko vēlaties, ja darbvirsmā ir Android. Ja vēlaties attīstīt lietotnes, vislabāk derēs AVD Manager vai līdzīgs. Ja vēlaties izmantot Android uz darbvirsmas tāpat kā tālrunī, tad BlueStacks ir jums. Virtuālā mašīna ir ļoti konfigurējama visos veidos, ieskaitot izšķirtspēju, ekrāna izmēru un procesora arhitektūru, savukārt BlueStacks nav šādu iespēju. BlueStacks ir Google Play veikals kopā ar Amazon App Store, kas ļauj instalēt trešo pušu lietotnes.

Gan AVD vadītājam, gan Genymotion ir sava bagāža. AVD pārvaldniekam ir jābūt instalētai operētājsistēmai Android Studio, un Genymotion izmanto VirtualBox virtualizāciju. Android-x86 lieliski darbojas kā koncepcijas pierādījums, taču, salīdzinot to ar citām šajā rakstā apskatītajām iespējām, tas nav tik praktiski izmantojams.

Kopumā neviens no risinājumiem nav ideāls, visiem ir savi trūkumi, vienlaikus piedāvājot pienācīgu pieredzi. Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu vajadzībām, un, iespējams, ir laba ideja instalēt vairākus risinājumus. Kurai metodei jūs dodat priekšroku, kad ir laiks instalēt Android datorā?

Šonedēļ mē pirmo reizi apkatījām Realme XT - pirmo ierīci, ka portizē amung 64MP kamera enoru. Izmantojot mūu ierīci, mū pārteidza ar tā radītiem Google Pixel attēliem. Drīz uzzināim, vai nākamā ierīc...

Šonedēļ vi bija aitīt ar Huawei, un vairāka jauna ierīce tika paziņota atklāšana paākumā Minhenē. Beidzot apkatījām jauno Mate 30 izlai, kurai ir daža iepaidīga pecifikācija - bet nav Google lietotņu....

Interesants