LastPass vs 1Password vs Enpass: kurš no šiem paroļu pārvaldniekiem ir vislabākais?

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 24 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
1Password vs Enpass - What’s the Best Password Manager?!
Video: 1Password vs Enpass - What’s the Best Password Manager?!

Saturs


Tā kā mēs arvien biežāk izmantojam savus viedtālruņus un citas mobilās ierīces, lai iegādātos preces tiešsaistē vai parakstītos uz maksas pakalpojumiem, mums arī jāizveido un jāizmanto sarežģītākas paroles. Lai gan mēs noteikti redzam, ka arvien biežāk tiek izmantotas metodes, kas pārsniedz paroles šīm funkcijām, piemēram, pirkstu nospiedumu sensori un pat varavīksnenes un sejas skenēšana, patiesība ir tāda, ka vienkārša burtu, ciparu un speciālo rakstzīmju virkne arī turpmāk būs primārais veids ļaudīm, lai kādu laiku varētu piekļūt tiešsaistes iepirkšanās uzņēmumiem un pakalpojumiem.

Tā kā mēs esam tik atkarīgi no savām parolēm, mēs esam arī neaizsargāti pret to, ka šīs paroles tiek uzlauztas un izmantotas bez mūsu piekrišanas.

Tā kā mēs esam tik atkarīgi no savām parolēm, mēs esam arī ļoti neaizsargāti pret to, ka šīs paroles tiek uzlauztas un izmantotas bez mūsu piekrišanas. Tāpēc ir tik svarīgi, lai mums būtu spēcīgas un unikālas paroles jebkam, ko mēs reģistrējamies tiešsaistē.


Tomēr lielākajai daļai no mums ir ļoti daudz dažādu pakalpojumu, kurus mēs izmantojam tiešsaistē, un pastāv liels kārdinājums visiem tiem izmantot vienu un to pašu paroli. Pastāv arī tendence izmantot vienkāršas paroles, kuras varētu ātri atklāt. Paroles pārvaldnieki patiešām var kļūt ļoti noderīgi.

Paroļu pārvaldnieka izmantošana lietotājiem ļauj izmantot spēcīgas un unikālas paroles katram pakalpojumam, kuru viņš vai viņa reģistrē tiešsaistē, bez nepieciešamības visu laiku glabāt un atcerēties šo informāciju viņu galvā. Bet kurš ir labākais paroļu pārvaldnieks?

Pēdējos gados ir parādījušies trīs šādi paroļu pārvaldnieka pakalpojumi kā līderi šajā mazajā, bet joprojām svarīgajā mobilo ierīču īpašnieku nozarē: LastPass, 1Password un Enpass. Viņi visi apgalvo, ka piedāvā labāko veidu, kā pārliecināties, ka daudzajām lietotāju izveidotajām parolēm ir pieejama piekļuve jebkurā laikā un ka tās ir drošas. Bet kurš no šiem trim vadošajiem paroļu pārvaldniekiem ir vislabākais jums?


Iespējas

LastPass, 1Password un Enpass piedāvā lietotājiem iespēju saglabāt dažādas paroles dažādiem tiešsaistes uzņēmumiem un pakalpojumiem vienā datu bāzē, kas novērš nepieciešamību atcerēties tonnu unikālu paroļu konfigurāciju par labu tikai vienai: galvenā parole.

Jūsu galvenā parole ir aizsargāta ar AES-256 bitu šifrēšanu visos trīs pakalpojumos. Ko tas nozīmē? Neiedziļinoties tajā iesaistītajā matemātikā, tas nozīmē, ka pat tad, ja visi pasaules superdatori būtu ieprogrammēti, lai atrastu konkrēto AES-256 bitu šifrēšanas atslēgu, kuru izmanto jūsu galvenās paroles glabāšanai, viņi ņemtu pašreizējo vecumu - visu Visumu, lai pārbaudītu mazāk nekā 0,01% no visām šīm galvenajām iespējām. Citiem vārdiem sakot, nevajadzētu būt tā, ka galvenā parole tiek uzlauzta tieši no šiem pakalpojumiem.

AES-256 bitu šifrēšanu izmanto, lai saglabātu galveno paroli visiem trim pakalpojumiem.

Tomēr tas nenozīmē, ka, ja nolemjat izmantot LastPass, 1Password vai Enpass, jums vajadzētu būt vājai galvenajai parolei. Jums joprojām vajadzētu būt spēcīgai parolei, kuru būtu viegli atcerēties, tikai gadījumā. Lai gan LastPass, 1Password un Enpass visi izmanto šo iestatīšanu, starp šiem pakalpojumiem joprojām pastāv dažas funkciju atšķirības.

LastPass

Bezmaksas LastPass versija tagad lietotājiem ļauj sinhronizēt savas paroles visās ierīcēs neatkarīgi no platformas. Ja jūs jau iepriekš esat izmantojis tīmekļa pārlūku, lai saglabātu visas savas paroles, LastPass piedāvā izslēgt šo funkciju savā pārlūkprogrammā un nodot visas saglabātās paroles jaunajā pārvaldniekā. Pēc tam, ja vēlaties reģistrēties, lai izmantotu jaunu pakalpojumu, kam nepieciešama parole, LastPass var automātiski ģenerēt jums spēcīgu pakalpojumu, kuru pēc tam varat rediģēt atbilstoši jūsu vai pakalpojuma vajadzībām.

LastPass piedāvā arī veidu, kā lietotāji var izvēlēties ģimenes locekli vai draugu, lai piekļūtu jūsu parolēm, ja esat rīcībnespējīgs vai pat tad, ja negaidīti pazaudējat.

LastPass piedāvā arī veidu, kā lietotāji var izvēlēties ģimenes locekli vai draugu, lai piekļūtu jūsu parolēm, ja esat rīcībnespējīgs vai pat tad, ja negaidīti pazaudējat. Varat ievadīt šīs personas e-pastu kopā ar noteikto nogaidīšanas periodu, un, ja šis termiņš beidzas, viņam / viņai tiks nosūtīts veids, kā piekļūt jūsu kontam.

Ja kāda iemesla dēļ jūsu personīgajai personai tiek nodrošināta piekļuve pirms šī perioda, LastPass sākotnējam lietotājam nosūtīs e-pastu, kas viņiem ļaus liegt piekļuvi. Pakalpojumam ir arī paroles koplietošanas funkcija, kas lietotājiem ļauj koplietot noteiktu pakalpojumu paroles ar citiem, piemēram, laulātajam vai citam ģimenes loceklim, kam, piemēram, varētu būt nepieciešams piekļūt kopīgam bankas kontam.

LastPass piedāvā arī veidu, kā ātri aizpildīt tīmekļa veidlapas ar savu personīgo informāciju (vārdu, adresi, tālruņa numuru utt.). Tam ir arī atbalsts daudzfaktoru autentifikācijai, tikai gadījumā, ja aizmirstat galveno paroli vai ja baidāties, ka tā varētu būt noplūdusi hakeriem. Ir pat funkcija Drošības izaicinājums, kas lietotājiem ļauj redzēt, cik drošas patiesībā ir visas viņu paroles, kuras viņi ir glabājuši LastPass.

1Parole

1Password mātesuzņēmums AgileBits ir izveidojis stabilu šī pakalpojuma lietotāja saskarni, kurai vajadzētu būt ērtai piekļuvei lielākajai daļai lietotāju. Papildus galvenajai parolei 1Password tiek ģenerēts garš 34 rakstzīmju taustiņš, ja vēlaties savam kontam pievienot jaunu ierīci, kas nodrošina papildu drošību.

1Password var jūsu galvenajā kontā importēt vecās paroles no dažādām vietnēm un pakalpojumiem, kas tiek glabāti pārlūkprogrammās, un tam ir arī paroļu ģenerators, kas palīdzēs izveidot spēcīgu paroli, kad vai nu reģistrējaties jaunai vietnei, vai arī, ja vēlaties atjauniniet paroli no vecākas.

Papildus galvenajai parolei 1Password tiek ģenerēts garš 34 rakstzīmju taustiņš, ja vēlaties savam kontam pievienot jaunu ierīci.

1Parole var arī automātiski aizpildīt tīmekļa veidlapas un pat droši saglabāt jūsu kredītkartes informāciju. Viena lieta, ko dienests dara vēl ir divu faktoru autentifikācija. Šķiet, ka uzņēmums kā konta aizstājēju izmanto konta atslēgu.

Ja kāda iemesla dēļ viedtālrunis tiek nozagts, varat ieiet savā 1Password pārvaldniekā un deaktivizēt šo ierīci. Tas nozīmē, ka katram, kam pieder tālrunis, tam būs nepieciešama konta atslēga papildus galvenajai parolei, lai tai piekļūtu.

Visbeidzot, pakalpojumam ir tas, ko tas sauc par Skatu torni, un, pēc tā domām, tiek uzskaitītas visas drošības problēmas, kas varētu ietekmēt vienu vai vairākus pakalpojumus, kurus jūs varētu izmantot. Tas izsūtīs brīdinājumus, ja kādā no vietnēm vai pakalpojumiem varētu būt drošības pārkāpumi, kas jums ļaus mainīt paroli.

Apņem

Viena no interesantākajām funkcijām, kas pieejama, izmantojot Enpass, ļauj jums saglabāt savus paroles datus atsevišķā mākoņa pakalpojumā, nevis tajā, kuru pārvalda uzņēmums. Tas atbalsta Google disku, OneDrive, Dropbox un daudzus citus. Tas neimportē automātiski jūsu pārlūkprogrammās saglabātās paroles, bet jūs varat importēt vecākos paroļu sarakstus, ja iepriekš esat izmantojis citus pārziņa pakalpojumus, piemēram, LastPass.

Enpass ļauj saglabāt jūsu paroles datus atsevišķā mākoņa pakalpojumā.

Viena lieliska lieta par Enpass ir tā, ka jūs varat tai piekļūt, neatceroties galveno paroli viedtālrunī, ja tai ir pirkstu nospiedumu lasītājs. Jā, savam Enpass kontam var piekļūt, vienkārši izmantojot tālruņa pirkstu nospiedumus. Acīmredzami tā būs nākotne drošības ziņā, un ir lieliski, ka Enpass atbalsta šo funkciju.

Platformas

LastPass, 1Password un Enpass lietotnes ir pieejamas operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. LastPass un Enpass atbalsta arī Linux personālos datorus, un Enpass pat atbalsta BlackBerry, Windows 10 UWP un Chrome OS. Turklāt pārlūka paplašinājumi ir pieejami visiem trim paroļu pārvaldniekiem Safari, Chrome, Firefox un Opera pārlūkiem. LastPass arī atbalsta Microsoft Internet Explorer pārlūku vecākām Windows versijām un jauno Microsoft Edge pārlūku operētājsistēmai Windows 10.

Cenu noteikšana

Lai gan LastPass, 1Password un Enpass piedāvā vismaz kaut vienu iespēju pārbaudīt savus pakalpojumus par brīvu, viņi visi piedāvā arī premium piekļuvi par dažādām cenām.

Apņem

Ja jūs stingri izmantojat paroļu pārvaldnieku savā Windows, Mac vai Linux personālajā datorā, Enpass piedāvā, iespējams, labāko piedāvājumu starp trim pārvaldniekiem, par kuriem mēs runājam šajā rakstā. PC darbvirsmas lietotne Enpass ir pilnīgi brīvi izmantojama bez ierobežojumiem attiecībā uz tā funkcijām. Ja vēlaties to izmantot savā Android vai iOS viedtālrunī vai planšetdatorā, varat to izmantot arī bez maksas, taču jūs varat uzglabāt tikai līdz 20 parolēm. Ja vēlaties atcelt šo ierobežojumu, jūs par katru platformu maksājat tikai 9,99 USD, un tas ir par lietošanas laiku, bez citām mēneša vai gada maksām.

1Parole

Ja vēlaties pats pārbaudīt 1Password, ir pieejams 30 dienu izmēģinājuma laiks bez vajadzības pievienot kredītkarti. Pēc tam jums būs jāmaksā 36 USD gadā, lai piekļūtu pakalpojumam tikai vienai personai, vai 60 USD gadā par tā ģimenēm opciju, kas ļauj dalīties ar parolēm līdz pieciem ģimenes locekļiem (šim abonementam var pievienot papildu dalībniekus par katru USD 12 gadā).

LastPass

Ja jūs izmantojat LastPass personiskai lietošanai, tam varat piekļūt bez maksas, kas piedāvā piekļuvi visām jūsu ierīcēm, kā arī paroļu kopīgošanu vienam pret otru. Apmaksātajam Premium personīgajam kontam ir pievienotas citas funkcijas, tostarp viens pret daudziem koplietošanas atbalsts, labāks tehnoloģiju atbalsts, neierobežota failu apmaiņa, ārkārtas kontaktu funkcija un daudz kas cits.

Vēl nesen LastPass Premium maksā tikai USD 12 gadā, bet tagad šī cena ir pieaugusi līdz USD 24 gadā. Uzņēmums šobrīd arī testē vēl vienu maksas līmeni - Last Pass Families, kas lietotājiem ļaus saglabāt un koplietot kritisku personisko informāciju, piemēram, paroles, bankas konta informāciju vai pases numurus, ar ne vairāk kā sešiem ģimenes locekļiem. Tas oficiāli tiks atklāts vēlāk šovasar. Cenas vēl nav atklātas, taču LastPass Premium dalībnieki sešus mēnešus varēs bez maksas piekļūt ģimeņu līmenim.

Android O atbalsts

Ja esat sekojis ziņām par gaidāmo operētājsistēmu Android O (pazīstama arī kā Android 8.0), jūs zināt, ka tās izstrādes komanda Google ir pievienojusi jaunu API, kas paredzēta tiešsaistes veidlapu automātiskai aizpildīšanai. Visi LastPass, 1Password un Enpass ir paziņojuši, ka plāno pievienot atbalstu jaunajām automātiskās aizpildes API ierīcēm operētājsistēmā Android O. Tas lietotājiem vēl vairāk atvieglo un ātrāku tīmekļa un lietotņu veidlapu aizpildīšanu, kad viņi vēlas reģistrēties jauniem. pakalpojumus, piedalīties konkursos un daudz ko citu.

Secinājums

Lai gan jūs iegūsit stabilus rezultātus, ja paroļu pārvaldības vajadzībām izvēlēsities LastPass, 1Password vai Enpass, mēs domājam, ka Enpass galu galā ir labākā izvēle. Tas piedāvā plašu platformas atbalsta klāstu, un trešās puses mākoņa pakalpojumu izmantošana paroles datu glabāšanai un sinhronizēšanai ir liels plus (pieņemot, ka uzticaties mākoņa pakalpojumiem).

Visbeidzot, pievienojot mobilās platformas par cenu 9,99 USD par platformu bez citām mēneša vai gada maksām, Enpass ir lētākais risinājums līdz šim. Mēs vēlamies, lai tam būtu dažas funkcijas, kas piemīt LastPass un 1Password, it īpaši spēja importēt iepriekš saglabātās paroles tieši no tīmekļa pārlūkprogrammām, bet Enpass priekšrocības daudz pārsniedz tās problēmas.

Tomēr, ņemot vērā jūsu īpašās vajadzības, preferences var pilnībā virzīt jūs uz kādu citu šajā sarakstā vai citu pakalpojumu. Ja jums būtu jāizvēlas starp LastPass, 1Password vai Enpass, kuru jūs izvēlētos un kāpēc? Paziņojiet mums savu viedokli komentāros!

Video redaktoriem šobrīd ir liel piepraījum. Jū varat nopelnīt diezgan labu iztiku, trādājot ar ārštata darbu, rediģējot reklāma, TV šovu, dokumentālā filma, interneta klipu, pretrunīgi vērtētu mūzika...

alokāmā ierīce vecum ir atkarīg no mum! Vai vimaz ta notik paviam drīz, gaidot nelielu kavēšano.Lai vai kā, liela daļa nozare analītiķu uzkata, ka aliekamie viedtālruņi ir nākotne. Ta nozīmē, ka arī n...

Jaunas Ziņas