Lenovo Chromebook C330 pārskats: vai tas tiešām ir tikai USD 279?

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 24 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Jūlijs 2024
Anonim
Lenovo Chromebook C330 pārskats: vai tas tiešām ir tikai USD 279? - Atsauksmes
Lenovo Chromebook C330 pārskats: vai tas tiešām ir tikai USD 279? - Atsauksmes

Saturs


Lielā ķircināšanās ar Lenovo pašreizējo dizainu ir faktiskā krāsu shēma. Atverot vāku, jums tiek parādīts pārsvarā melns ekrāns, un jūs īsti neredzat milzīgos rāmjus katrā pusē, līdz jūs izgaismojat displeju. Augšējā un sānu mala ir aptuveni 0,75 collas plata, bet apakšējā melnā mala ir collas gara. Atlikušā vāka daļa ir balta un mēra papildu collu, lai tajā ietilptu 360 grādu eņģe. Labi paslēptā 720p tīmekļa kamera (0,9MP, fiksēts fokuss) atrodas augšējā rāmī.

Veidot kvalitāti

Pārejot uz leju galvenās tastatūras zonā, jūs redzēsit ievērojamas spraugas starp ekrānu, ietilpīgo eņģi un pamatni. Tas ir kompromiss ar 360 grādu viru, taču tas padara Chromebook datoru izmantojamu četrās pozīcijās: klēpjdatora, telts, statīva un planšetdatora režīmā. Šīs nepilnības, visticamāk, ir redzamākas pārskatīšanas vienības putenim baltā krāsā, lai gan salīdzinājumā ar Google Pixelbook nav tādu spraugu.


Kreisajā pusē atrodas viens C tipa USB ports (5Gbps), viens HDMI ports, viens USB-A ports (5Gbps) un pilna izmēra SD kartes slots. Labajā pusē tiek atskaņota audio kombināta ligzda, skaļuma pogas un barošanas poga. Chromebook datorā nav iekļauts Ethernet ports vadu tīkla izveidošanai, taču tam ir bezvadu maiņstrāvas un Bluetooth savienojums. Siltuma izkliedes atveres nav redzamas.

Diemžēl Chromebook datora divi skaļruņi ir uzstādīti apakšā, nospiežot skaņu uz leju un prom no ausīm. Kad tas atrodas uz galda, audio izklausās slāpēts un savdabīgs (bez stereo). Jūsu labākais risinājums šeit skaņas līmenī ir multivides skatīšana teltī vai statīva režīmā, lai skaļruņi būtu vērsti jūsu virzienā.


Kopumā Lenovo Chromebook C330 ir diezgan pievilcīgs - tas ir gandrīz jauki. Apmales ir kraukšķīgas un nedaudz leņķiskas, ar nelielu malu ap tumšo displeja laukumu - vismaz ar pūtīšu balto modeli. Priekšpusē tas ir nedaudz biezāks nekā aizmugurē, lai arī specifikācijās ir norādīti 11,5 (R) x 8,5 (D) x 0,8 (H) collas. Tas nav šausmīgi biezs, bet ne tik plāns kā citi šī izmēra modeļi. Tomēr tā ir pienācīga 2,65 mārciņas. Ņemot vērā tā 11,6 collu izmēru, tam vajadzētu būt lieliskam vieglam risinājumam studentiem.

Tastatūra un skārienpaliktnis

Lieliska ekrāna papildināšana ir pienācīga tastatūra. Nav ciparu taustiņu vai fona apgaismojuma; pēdējais no tiem ir neveiksmīgs, ņemot vērā, ka aizmugures apgaismotās atslēgas kļūst arvien standarta. Taustiņi ir ārkārtīgi lieli un atsaucīgi, tumši pelēkā krāsā ar baltiem burtiem. Taustiņi ir arī ļoti atsaucīgi un bouncy, nodrošinot lielisku ieguldījumu. Multivides taustiņi, piemēram, spilgtuma kontrole, audio vadība un citas funkcijas, atrodas augšpusē.

Zem tastatūras ir liels skārienpaliktnis ar matētu baltu apdari, kas saplūst ar vēso putenis balto tēmu. Neskatoties uz izskatu, skārienpaliktnis ir vienmērīgs pieskārienam un ļoti reaģē, izsekojot mūsu pirkstam labāk nekā skārienpaliktnis, kuru izmantoju jaunākajā MacBook Air. Skārienpaliktņa izmērs ir nedaudz vairāk kā četras collas plats un, nospiežot, tas sniedz patīkamu taustiņu taustiņu.

Procesora veiktspēja

Lenovo barošanai ir MediaTek MT8173c četrkodolu procesors, kas satur divus “lielos” kodolus, kas darbojas ar frekvenci 2,11 GHz, un divus “mazos” kodolus, kas darbojas ar 1,7 GHz frekvenci. Šai mikroshēmai ir nedaudz lielāks ātrums nekā vaniļas MT8173 modelim planšetdatoriem, līdz ar to etiķetē ir pievienots “c” Chromebook datoriem. Izmantojot Geekbench, mikroshēma ieguva 1457 vienkodolu testā un 2984 punktu skaitu daudzkodolu testā.

MediaTek mikroshēma atpaliek tieši no Qualcomm Snapdragon 820, ko izmanto viedtālrunī Samsung Galaxy S7. Chromebook datora telpā Lenovo C330 pārspēj Rockchip RK3399, ko izmanto Asus Chromebook Flip C101PA, un atpaliek no Intel Pentium N4200 procesora, kas uzstādīts Acer Chromebook 15 versijā, kas izlaists 2017. gada beigās.

Tā nav spēkstacija, bet tā tam nav jābūt.

Neatkarīgi no tā, Lenovo Chromebook dators vienkārši jūtas super nervozs. Pārlūks Chrome tika atvērts gandrīz acumirklī, un pasūtīšanai un haosam 2 vajadzēja piecas sekundes, lai sasniegtu spēles savienojuma ekrānu. Arī Google izklājlapas tika ielādētas piecās sekundēs - daļēji pateicoties mūsu bezvadu savienojumam -, kamēr lietotne Play spēles pilnībā ielādējās. Salīdzinot Chromebook datoru ar Chromebook datoru, etalonu skaitļi ir lieliski, taču Lenovo modelis parāda, ka, lai darbu paveiktu, jums nav nepieciešams neprātīgs un gaumīgs procesors.

Daļa no kopējā ātruma ir atkarīga no integrētās atmiņas, jo PCMark etalons parādīja vidējo lasīšanas ātrumu 2,339 MB sekundē un vidējo rakstīšanas ātrumu tikai 64 MB sekundē. Šīs pārskatīšanas laikā mums nebija informācijas par Chromebook datora iebūvētā SD karšu lasītāja atmiņas ietilpības ierobežojumu.

Grafikas izpildījums

Chromebook datora grafika ir integrēta MediaTek procesorā - šeit nav diskrēta GPU. Tā kā šis modelis atbalsta Google Play un Android lietotnes, mēs varam redzēt ierīces potenciālu, izmantojot dažādus etalonus, tostarp 3DMark, AnTuTu, PCMark for Android un GFXBench GL.

Vispirms sāksim ar GFXBench GL Benchmark. Acteku drupas High Tier etalonā ar 720p ātrumu Chromebook dators vidēji bija tikai 6,4 kadri sekundē, izpildījumā atpaliekot no tādām ierīcēm kā Nvidia's Shield planšetdatora un Samsung Galaxy S7 tālruņa. Manhetenas etalons nodrošināja visaugstāko kadru ātrumu ar vidējo ātrumu 24 kadri sekundē ar 720 kadru ātrumu, tomēr ar to nepietika, lai tuvotos pat rezultātiem, kas redzami ar HP Chromebook 11 G5, Asus Chromebook C202SA vai Acer Chromebook 11 (N3060). .

Izmantojot etalonu 3DMark Sling Shot, Lenovo Chromebook pārspēja Asus Chromebook Flip C101PA, bet atpalika no Acer Chromebook 15. Otrajā Ice Storm testā Lenovo Chromebook pārspēja abus.

Spēļu mašīna tā nav, taču, ņemot vērā, ka tā darbina Chrome OS - mēs neesam patiesi pārsteigti

Pārejot uz AnTuTu, Lenovo Chromebook dators vidēji ieguva tikai 4.55 kadru sekundē kadru ātrumu. Otrajā Krasta līnijas testā tas pārvaldīja tikai vidēji 4,61 kadru sekundē.

Ņemiet vērā, ka Lenovo Chromebook datoram ir maksimālā izšķirtspēja 1 366 x 768, kas darbojas ar frekvenci 60Hz. Ja skatāties 1080p video pilnekrāna režīmā, parasti neredzēsit nekādas problēmas saistībā ar pārmērīgumu. Titan Quest atklājošais kinematogrāfs tika veikts ļoti labi pilnekrāna režīmā, taču pati spēle šajā režīmā nevarētu spēlēt pareizi. Faktiski tas darbotos pareizi tikai logā, kura ceturtdaļa ir Chromebook datora ekrāna izmērs. Kadrēšanas intensitāte bija pienācīga, bet ne vienmērīgā 60 kadru sekundē, ko atbalsta displeja atsvaidzes intensitāte.

Mēs, iespējams, vainojam Titan Quest problēmas optimizācijas trūkumā. Līdzīgas problēmas ar Gameloft MMORPG Order un Chaos 2 neredzējām, jo ​​spēle notika bez lielām problēmām pilnekrāna režīmā, izmantojot noklusējuma iestatījumus. Parasti spēle, kas balstīta uz malšanas spēlēm, radīja pienācīgus kadru ātrumus, lai arī mēs redzējām ļoti daudz drūmuma, kad ekrāns patērēja lielus specefektus. Kad uzstādījām izvēles HD grafiku, kadrēšanas intensitāte ievērojami samazinājās un jutās gausa / saraustīta.

Ja jūs neplānojat spēlēt Lenovo Chromebook datorā, jums nebūs jāuztraucas par grafiku. Tas ir spējīgs uz pienācīgu spēli, taču negaidiet, ka zvaigžņu sniegums būs labs. Lenovo Chromebook dators šķiet vispiemērotākais spēlēm ar vienkāršāku attēlu, piemēram, Spacetime Studios tīmekļa Legends sērija.

Akumulatora veiktspēja

Lenovo Chromebook datorā ir trīs šūnu 1 000 mAh akumulators, kas parasti ļauj darboties līdz 10 stundām (lai gan Chrome OS ziņo 13 stundas). Tā kā akumulatora testēšana un ziņošana parasti tiek mērīta, izmantojot noteiktu ekrāna spilgtuma līmeni, tā vietā mēs pārbaudījām 100 un 50 procentu spilgtumu.

Pirmajam testam PCMark veica dažādas metodes akumulatora iztukšošanai. Ja ekrāna spilgtums bija 100 procenti, akumulators ilga septiņas stundas un 20 minūtes. Kad ekrāns bija iestatīts uz 50 procentu spilgtuma līmeni, akumulators izturēja deviņas stundas un deviņas minūtes.

Akumulators var viegli darboties visu darba dienu, un pēc tam dažas.

Līdzīgu akumulatora veiktspēju ieguvām arī mūsu tīmekļa pārlūkošanas testā, kurā mēs ievietojām Chromebook datoru nepārtrauktā tīmekļa lapu ielādēšanas cilpā, līdz akumulators bija izlādējies. Šeit akumulators ilga deviņas stundas un 10 minūtes ar ekrāna iestatīto 50 procentu spilgtumu un septiņas stundas un 51 minūtes ar ekrāna spilgtumu, kas iestatīts uz 100 procentiem.

Vēl viena akumulatora pārbaudes metode ir Chrome OS operētājsistēmā izmantot iebūvēto komandu CROSH. Jūs varat iestatīt ilgumu līdz 600 sekundēm, un Chrome OS šajā laika posmā uzrādīs akumulatora enerģijas patēriņa procentuālo daudzumu. Ja displejs ir iestatīts uz 100 procentu spilgtumu, akumulators 10 minūtēs izlādējās par 1,34 procentiem, tāpēc 10 stundās 80,4 procenti no tā uzlādes būs iztērēti. Ja spilgtuma līmenis ir iestatīts uz 50 procentiem, akumulators 10 minūtēs izlādējās tikai par 1,02 procentiem.

Visbeidzot, mēs izveidojām Aquaman nesen pagarinātās filmas treilera 1080p versiju ar 50 procentu spilgtuma atzīmi un redzējām akumulatoru pēdējās 11 stundās un 36 minūtēs. 100 procentu spilgtuma līmenī akumulators tika iztukšots deviņās stundās un 53 minūtēs.

Programmatūra un lietotnes

Lenovo Chromebook dators patiešām parāda, cik viegla ir Google operētājsistēma. Tam ir standarta uzdevumjosla apakšā ar akumulatora mērītāju, Wi-Fi ikonu, sistēmas pulksteni un tā tālāk. Palaišanas poga kreisajā pusē paceļ meklēšanas joslu ar piecām nesen lietotām lietotnēm, kas izvēršas Android līdzīgā lietotņu atvilktnē. Ja neesat pazīstams ar Chrome OS, tas ir paredzēts tīmekļa lietotņu darbināšanai, tāpēc nekas nav jāinstalē, un tam ir nepieciešama ļoti maza vispārējā krātuve.

Šis Chromebook dators atbalsta lietotnes Google Play un Android balstītas lietotnes darīt nepieciešams lejupielādēt un instalēt. Šeit palīdz 32 GB un 64 GB krātuves iespējas, taču, ja lejupielādējat lielas Android lietotnes, iespējams, izmantojat SD kartes lasītāju. Ne visas Android lietotnes darbosies lieliski operētājsistēmā Chrome OS, kā mēs pieredzējām saistībā ar Titan Quest, taču tam var būt vai nav nekā kopīga ar Google pašreizējo Android atbalstu Chrome OS.

Visbeidzot, ņemot vērā Chrome OS saknes, jūs neatradīsit šajā ierīcē instalētu nevajadzīgu bloatware. Faktiski, ja jūs pārejat no vecāka Chromebook datora, Google izmanto Android pieeju un jūsu programmatūras konfigurāciju saglabā mākonī, tāpēc iestatīšana neaizņems daudz darba. Pierakstoties, visas jūsu lietotnes pat tiks atkārtoti lejupielādētas.

Pienācīgs Chromebook dators par izdevīgu cenu

279 ASV dolāri ir ārkārtīgi lēti 2-vienā ierīcē, bet Lenovo Chromebook C330 nejūtas kā lēta ierīce. Tā izturīgā un vieglā konstrukcija izveicina meistarību un stilu. Puteņa baltā krāsu shēma noteikti ir pievilcīga, lai gan baltais ārpuse izceļ tās lielākos vizuālā dizaina trūkumus: plašās spraugas starp ekrānu, eņģi un pamatni.

Funkciju līmenī jums ir daudz savienojumu iespēju birojam, mājām vai skolai. Kaut arī nav stila atbalsta vai iekļautas perifērijas ierīces, planšetdatora režīms un 10 punktu pieskāriena ievade piedāvā kaut ko tādu, kas daudziem Chromebook datoriem vienkārši trūkst. Neskatoties uz tā lielumu un vieglo svaru, šis Chromebook dators nejūtas mazs.

Tas kopumā darbojas labi, kaut arī mēs esam redzējuši labākus. Tas ir pietiekami sīks, lai paveiktu darbu. Android lietojumprogrammu, īpaši spēļu, palaišana, izmantojot Google Play, var kļūt par trāpījumu vai garām. Ja straumējat vai atskaņojat 1080p video vietējā datorā, jums nevajadzētu piedzīvot lielas problēmas.

Ja jūs meklējat ierīci, kas ir mazāka par 13 collām, vienā un otrā ar Microsoft vai Apple nav piesaistīta mazāk nekā 300 ASV dolāru, jūs nevarat pārspēt šo Chromebook datoru. Tas ir lieliski, ja vēlaties vairāk nekā planšetdatoru sērfot internetā, strādāt, straumēt videoklipus vai vienkārši būt radošs. Lenovo Chromebook C330 vajadzētu kalpot arī kā lielisks skaitļošanas risinājums studentiem.

Vairāk par Chromebook datoriem:

  • Labākie Chromebook datori
  • Labākie skārienekrāna Chromebook datori
  • Labākie Chromebook datori studentiem

Mē vairāka nedēļa eam redzējuši OnePlu 7T bauma un noplūde, un tagad OnePlu ir ietājie partijā, oficiāli aptiprinot OnePlu 7T ērija eamību un informāciju par palaišanu....

Par laimi OnePlu 7T uzņem diezgan maz no šīm funkcijām un ir pamatot iemel tam, kādam vajadzētu būt OnePlu 7.Jaunajā ierīcē joprojām ir iecirtum ūden peldē, taču jum ir kamera korpu un citi dizaina pi...

Raksti Jums