LG G8 apskats: Gimmicks Galore

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 25 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 5 Jūlijs 2024
Anonim
LG G8 Review: Gimmicks Galore
Video: LG G8 Review: Gimmicks Galore

Saturs


649,99 USD. Pērciet no vietnes Best BuyPositives

Skaists OLED displejs
Iespējamais akumulators
Elastīga divu kameru sistēma
Austiņu ligzda + Hi-Fi Quad DAC
Labs izmērs

Negatīvi

Slidenā aparatūra
Lēns pirkstu nospiedumu lasītājs
Nelietojams palmu lasītājs
Neatbilstoši kameras rezultāti
Garlaicīgs dizains

ReitingsBattery7.2Display6.8Camera7.3Performance9.1Audio9.4Bottom Line

LG G8 ThinQ ir pilnīgi jauks tālrunis, bet LG varbūt to spēlēja pārāk droši. Telefons patiešām ir jaudīgs pēdējo gadu G7 atjauninājums, kas attiecas uz specifikācijām un veiktspēju, un tomēr LG nav izdarījis neko, lai tālrunis patiesi spīdētu. G8 ThinQ ir izmantojama ierīce tiem, kas dzīvē izmanto vaniļas pieeju.

8.38.3G8by LG

LG G8 ThinQ ir pilnīgi jauks tālrunis, bet LG varbūt to spēlēja pārāk droši. Telefons patiešām ir jaudīgs pēdējo gadu G7 atjauninājums, kas attiecas uz specifikācijām un veiktspēju, un tomēr LG nav izdarījis neko, lai tālrunis patiesi spīdētu. G8 ThinQ ir izmantojama ierīce tiem, kas dzīvē izmanto vaniļas pieeju.


LG G8 ThinQ lietošana lika man justies kā neveiksmīgam džedajam vai nelietīgam Dr Strange. Pateicoties LG novatoriskajai fotokamerai, LG vadošais tālrunis prasa jaunus ar roku balstītus tālruņa vadīšanas žestus.Tā ir nākotne, kurā gribu dzīvot, bet vēl nav īstais laiks.

G8 nav visi viļņaini roku žesti. Tā ir premium līmeņa ierīce ar godīgumu, ar jaunākajām specifikācijām un salīdzinoši kompaktu un augstas kvalitātes dizainu. Ar daudzām kamerām, vairāk biometrijas nekā Džeimsa Bonda Aston Martin un ar Crystal Sound OLED ir daudz ko apsolīt. Vai LG piegādā?

Par mūsu pārskatu: Vairāk nekā nedēļu AT & T un T-Mobile tīklos mēs novērtējām LG G8 ThinQ Ņūdžersijā un Sentluisā. Ierīcē darbojās operētājsistēma Android 9 Pie ar 1. marta drošības atjauninājumu un versijas numuru PKQ1.181203.001. Pārskata vienība tika piegādāta Autors: LG.Show More

LG G8 ThinQ apskats: plašā aina

LG cīnās par savu dzīvību. Uzņēmuma mobilā nodaļa turpina skaidrot naudu. Patiesībā LG Electronics salika savu mobilo biznesu vispārējā plaša patēriņa elektronikas biznesā, lai maskētu mobilo ierīču (slikto) veiktspēju. Tā kā tālruņi cīnās, katrai LG ierīcei ir jābūt ietekmei.


G8 ThinQ ir LG mazāks flagmanis 2019. gadam. Tas tieši konkurē ar Samsung Galaxy S10, Apple iPhone Xs, Google Pixel 3 un Huawei P30 Pro. Lai arī tas pārbauda lielāko daļu rūtiņu, ņemot vērā specifikāciju un funkcijas, tas nebūt nenozīmē emocionālo komponentu, kas bieži veicina pirkumus. Šī nespēja izraisīt vēlmi ir tas, kas LG sāp visvairāk.

Lai kompensētu šo trūkumu, LG nolēma G8 izmest nedaudz jaunu tehnoloģiju, cerot radīt iespaidu. Tas darbojās, bet es neesmu pārliecināts, ka tas ir iespaids, ko LG vēlējās.

Kas atrodas lodziņā

LG piegādā G8 ThinQ ar minimālu minimumu. Tas ietver QuickCharge 3.0 sienas spraudni, USB lādēšanas kabeli, SIM rīku un melnu pulēšanas audumu. Tieši tā; nav austiņu, nav pamata apvalka vai aizsarga, nav papildu atmiņas kartes. Par šīm lietām jūs esat atbildīgs pats.

Dizains

  • 151,9 x 71,8 x 8,4 mm, 167 g
  • Alumīnija rāmis
  • Gorilla Glass 6 priekšā / aizmugurē
  • Pirkstu nospiedumu lasītājs
  • Nano SIM / microSD tekne
  • 3,5 mm austiņu ligzda
  • IP68
  • USB-C

Ir labi, un tad ir labi. Dažas lietas ir vienas vai otras, un dažas ir abas. LG G8 ThinQ noteikti ir pirmais, bet es to neaprakstītu kā pēdējo.

G8 ir pārstrādāts G7, ciktāl tas attiecas uz pamata projektu. Viņiem gandrīz neiespējami pateikt, izņemot dažas pēdas. Tikai kameras moduļa forma tos vizuāli atšķir. LG izteikto stikla un metāla izskatu sauc par “minimālismu”. Citi (es ieskaitot) varētu to saukt par garlaicīgu. Galu galā G8 izskatās vienkārši lieliski.

Šī vizuālā līdzība diemžēl atspēko LG sasniegumus, kas gūti ar G8 materiāliem. Uzņēmums visām malām izmantoja “četru sānu liekšanas metodi”, liekot alumīnija rāmim un Gorilla Glass 6 paneļiem nemanāmi saplūst. Iepriekš esmu redzējis saspringtus dizainus, bet G8 ir tiešāmsaspringts. Absolūti nav nevienmērīguma - stikls un metāls nevainojami sakrīt.

Rezultāts ir divkāršs. Tālrunis ir neticami vienmērīgs un ērti lietojams. Nav asu malu, lai aizķertu ādu vai ieķertu kabatas oderējumā. Tomēr G8 ir arī viena no slidenākajām ierīcēm, ko jebkad esmu turējis. Tas ir tāpat kā staigāt apkārt ar mitru ziepju stieni. Protams, tas ir gludi, taču tas izlēks no jūsu rokas ar vismazāko provokāciju.

LG G8 ir lielisks izmērs. Tālruņa izmēri atvieglo sajūga maiņu nekā lielāki telefoni, piemēram, S10 Plus vai Pixel 3 XL. LG turēja tālruņa vidukli šauru, kas rada brīnumus par lietojamību. Ja skeptiski vērtējat šodienas lielākās ierīces, G8 atrod pareizo komforta zonu.

Viss par tālruņa pamata aparatūru darbojas perfekti. Ekrāna bloķēšanas poga labajā pusē un skaļuma un asistenta īsceļu taustiņi kreisajā pusē nodrošina lielisku darbību. Austiņu ligzda, USB ports un skaļrunis atrodas apakšējā malā, kur tie pieder, un SIM paplāte ir pieejama ar tapu instrumentu labajā pusē.

LG pārskatīja sava kameras moduļa dizainu, un tas ir daudz labāk. Tur, kur G7 bija pacelts vertikāls modulis, G8 tagad ir fluss, horizontāls modulis. Flush modulis nozīmē, ka visa aizmugurējā virsma ir gluda, izņemot pirkstu nospiedumu lasītāja ievilkumu.

Pirkstu nospiedumu lasītājs atrodas tieši tur, kur jūsu pirksts to atradīs tālruņa aizmugurē. Tāpat kā vairumam parasto lasītāju, ir viegli apmācīt un uzglabāt vairākas izdrukas.

Džimijs un es piekrītu, ka lasītājs ir mazliet lēns. Tas darbojas, taču tur ar pirkstu turiet tikai par sitienu ilgāk, nekā gribētos vai varētu gaidīt. Tas varētu būt ātrāks, tas arī viss.

Corning’s Gorilla Glass 6 piešķir G8 stingrāku ārpusi. LG saka, ka tālrunis ir sertificēts MIL-STD 810G ļaunprātīgai izmantošanai, taču es negrasos to mest pa konkrētām kāpnēm, lai to pārbaudītu. Es tomēr iemērcu tālruni ūdenī un, kā gaidīts, IP68 vērtējums nozīmē, ka tālrunis ir ūdens izturīgs līdz 1,5 metriem līdz 30 minūtēm. Negadījumiem ap seklajām ūdenstilpnēm nevajadzētu būt G8 nāves spriedumam.

G8 lepojas ar MIL-STD 810G un IP68.

Tālrunī ir Carmine Red, Aurora Black un New Morocco Blue. Mūsu pārskata vienība ir melna.

Kopumā LG G8 ThinQ dizains ir lielisks.

Displejs

  • 6,1 collu Quad HD + OLED FullVision
  • 3120 x 1 440 izšķirtspēja ar 564ppi
  • 19,5: 9 malu attiecība
  • Notch

LG Display turpina izgatavot izcilus ekrānus saviem mobilajiem tālruņiem. G8 ekrāns ir diezgan iespaidīgs. Tas nodrošina pamata specifikāciju no G7, ar HDR10 vēl bagātīgākām krāsām un dziļāku kontrastu. Krāsas izskatās sulīgas, melnās izskatās nekonkrētas, un kopējais cast ir uz vietas. Tas nemaina zilu vai dzeltenu krāsu, un skata leņķi ir lieliski. Īsāk sakot, ekrāns ir krāšņs.

OLED izspiež stabilu gaismas daudzumu. Es biju gandarīta par ekrāna spilgtumu, atrodoties telpās un ārā. Es paņēmu to pastaigā saulainā pēcpusdienā, un man nebija problēmu lietot kameru vai lasīt izvēlnes ekrānus.

Jūs nevarat pieprasīt daudz vairāk pikseļu, nekā ir G8. LG iekrāja displejā ~ 4,49 miljonus no tiem, ļaujot G8 tumšākā saturā atklāt vissīkākās detaļas. Runājot par saturu, HDF filmas no Netflix izskatās fenomenālas G8. Es pagodināju Avengers: Bezgalības kara daļu atkārtotu skatīšanos pirms Endgame gaidāmās izlaišanas.

Jūs varat kontrolēt, vai iegriezums ir redzams.

Jā, G8 ir iecirtums - nevis asara vai caurumotājs - ar tradicionālu, laivai līdzīgu formu. Jūs varat kontrolēt, vai iegriezums ir redzams. LG to sauc par “jauno otro ekrānu”. Man patīk, ja griezuma spārni tiek iestatīti melnā krāsā, tāpēc es redzu tikai statusa joslu.

LG iestrēdza priekšu vērsto kameru, lidojuma laika kameru un IR sensoru telpā starp roba spārniem. Jūs neredzēsit auss skaļruņa spraugu, jo tāda nav. Pats ekrāns vibrē, lai radītu skaņu zvaniem un multividei (vairāk par to vēlāk).

Kā noteikts normā, jums ir kontrole pār plašu displeja funkciju klāstu, piemēram, izšķirtspēju, krāsu piesātinājumu, zilu gaismu, nakts režīmu utt.

Kopumā ekrāns ir par visu, ko varat lūgt no modernā viedtālruņa.

Performance

  • Snapdragon 855 SoC
  • 2,8 GHz astoņkodolu, 7 nm process
  • 6 GB RAM
  • 128 GB krātuve

Qualcomm Snapdragon 855, tā pirmizrādes sistēma mikroshēmā, sniedz milzīgus rezultātus veiktspējā. Iespējams, ka tālrunim ir 6 GB operatīvā atmiņa, kur daži konkurenti iesaiņo 8 GB, bet LG G8 10 dienu pārskata periodā joprojām darbojās nevainojami. Man nav nācies saskarties ar nevienu žagaru, aizķeršanos vai traucēkļiem. Ekrāna pāreja ir vienmērīga (ja dažreiz to nepārpūlē ar animācijām), lietotnes tiek atvērtas mirgojoši, un tālrunis nekad nelika man gaidīt.



Etalona testos G8 guva labus rezultātus. Tas 3DMark Sling Shot Extreme (OpenGL ES 3.1) ievietoja 5627, kas to apsteidza 99 procentus no konkurējošajiem tālruņiem. AnTuTu rādītāji izskatījās labi. Galvenais rezultāts bija 118 730 (CPU), kas pieveica 88 procentus no konkurējošajiem tālruņiem. Visbeidzot, G8 ieguva attiecīgi 10 788 un 3,447 daudzkodolu un vienkodolu Geekbench testos. Šie skaitļi ļauj G8 diezgan daudz salīdzināt ar Galaxy S10, kuram ir tas pats Snapdragon 855, bet 8 GB RAM.

Akumulators

  • 3500mAh litija jons
  • Qualcomm Quick Charge 3.0
  • Qi bezvadu uzlāde

Akumulatora veiktspēja vidēja lieluma flagmaņa segmentā ir ārkārtīgi konsekventa. Tāpat kā daudzi konkurenti, arī LG G8 ThinQ akumulatora darbības laiks pārsniedz visu dienu - vismaz tad, ja tas tiek izmantots nedaudz konservatīvi. Džimijs un es abi atklājām, ka tad, kad ekrāns ir iestatīts uz Full HD + izšķirtspēju (nevis uz dzimto Quad HD +), G8 no rīta līdz pusnaktij nesvīst.

G8 uzlādē ātri.

Ja izvēlaties saglabāt izšķirtspēju augstākajā līmenī, G8 cīnās, lai to panāktu līdz dienas beigām. Vai, samazinot izšķirtspēju, ekrāns izskatās slikts? Nē, nepavisam. Jebkurā gadījumā jūsu acis gandrīz nevar pateikt atšķirību starp Full HD un Quad HD.

G8 akumulators ir 3 500 mAh, kas ir ievērojami lielāks nekā G7 3000 mAh akumulators. Ja godīgi, es cerēju, ka tas sniegs vairāk. LG piedāvā daudz rīku akumulatora darbības laika pārvaldīšanai, piemēram, enerģijas taupīšanas režīmu. Šie dažādie režīmi pielāgo noteiktu darbību, piemēram, ieslēgtos radioaparātus, lai taupītu enerģiju.


Iebūvējot QuickCharge 3.0, G8 ātri uzlādējas. LG iesaiņoja kastē vienu no saviem ātrās uzlādes lādētājiem. G8 sula pieauga no 50 procentiem līdz 90 procentiem mazāk nekā 30 minūtēs.

Tālrunis atbalsta arī Qi bezvadu uzlādi, kas nozīmē, ka tas ir savietojams ar lielāko daļu šodien pārdoto bezvadu lādētāju un piederumu.

Kamera

  • Aizmugurējās kameras:
    • 16MP platleņķa objektīvs (91,9 diafragma / 1,0 μm pikseļi / 107 grādu redzes lauks)
    • 12 MP standarta objektīvs (.51,5 diafragma / 1,4 μm pikseļi / 78 grādu redzes lauks)
  • Priekšējā kamera:
    • 8 megapikseļu objektīvs (.71,7 diafragma / 1,22 μm pikseļi / 80 grādu redzes lauks)
    • Z kamera (lidojuma laiks (ToF))

Konkurence, lai izveidotu pārliecinošas kameras, ir sīva. Katrs ražotājs savām kamerām ir izvēlējies nedaudz atšķirīgu pieeju, un LG neatšķiras. Tāpat kā G7, arī G8 ir divas aizmugures kameras, viena parasta un viena platleņķa. Ja jums rodas jautājums, kāpēc G8 nav trīs aizmugures kameru, piemēram, Galaxy S10 un P30 Pro, tas notiek tāpēc, ka LG ir nolēmis trīs kameru iestatījumus rezervēt tikai saviem V sērijas tālruņiem.

Šogad LG pārspēja ante, priekšpusē pievienojot lidojuma laika (ToF) kameru, kas ļauj G8 veikt dažas lietas, ko konkurējošie tālruņi nevar - Rokas ID un Air Motion (vairāk par tiem, kas nedaudz atrodas).

Sāksim ar lietotni. LG kameras lietojumprogramma seko līdzi tam, kas ir kļuvis par diezgan standarta iestatījumu starp visiem flagmaņiem. Skatu meklētājam ir pievienotas ātrās vadības ierīces kreisajā pusē (zibspuldze, filtri, iestatījumi) un aizvara pogas un režīma selektors labajā pusē. Neliels pārslēgs ekrāna augšdaļā ļauj pārvietoties starp abām kamerām regulāriem un platleņķa kadriem. Lietotne darbojas ātri un tiek atvērta, ātri divreiz nospiežot skaļuma samazināšanas pogu.

Vienu saliekamo lietojamību bugs mani. Daudzas ierīces ļauj mainīt režīmus, pārvelkot visu skatu meklētāju vienā vai otrā virzienā. Uz G8, velkot skatu meklētāju jebkurā virzienā (uz sāniem vai uz augšu un uz leju), tiek parādīta pašbildes kamera. Ja vēlaties piekļūt portreta režīmam, manuālajam režīmam un citiem, jums faktiski jāpieskaras vārdiem lentē, kas iet blakus slēģa pogām. Šķiet, ka nav iespējas to mainīt.

Fotoattēlu rezultāti ir visur.

Uzņemšanas režīmi, kuriem var piekļūt no galvenā ekrāna, ietver studijas, portreta, automātisko, AI kameru un manuālo režīmu. Jums jāpieskaras pogai “vairāk”, lai piekļūtu palēninātai kustībai, kinematogrāfam, manuālam video, kinematogrāfam, panorāmai, ēdienam, nakts skatam, AR uzlīmēm un YouTube tiešraidē. Lielākā daļa no tām pašlaik ir vecā cepure un diezgan viegli lietojamas. Jūsu nobraukums ar katru atšķirsies.

Fotoattēlu rezultāti ir visur. Daži no tiem ir perfekti attiecībā uz krāsu, ekspozīciju un asumu. Citiem neizdodas vispār trīs. Trokšņa samazināšana visā pasaulē ir pārāk agresīva, un kontrasts tiek ietekmēts vai netiek ievērots. Rezultāti atšķiras, pat pārslēdzoties uz AI cam vai manuālo režīmu.

Ja nofotografējat zemāk redzamo meiteni, portreta režīmā jūs redzēsit pienācīgu malu noteikšanu. Salīdziniet to ar Džimija krūzi, un tas ir satraucoši slikti. Malu noteikšana kokā ar dzeltenām svītrām ir diezgan pieņemama, tāpat kā foto ar karodziņiem. Tie visi tika uzņemti portreta režīmā.



Tad notiek ekspozīcija. Daudzi no āra kadriem ir pārpūsti, kā rezultātā tiek zaudētas detaļas. To var redzēt upē un klinšu šāvienos. Sīkāka informācija tiek zaudēta, pateicoties vājai kontrasta kontrolei un nekonsekventajam HDR.

Trokšņa samazināšanas visā pasaulē ir par daudz - izņemot gadījumus, kad jūs to patiešām vēlaties. Nakts baznīcas attēlos zemāk debesīs ir ārprātīgs trokšņu un graudu daudzums. Šīs bija sarežģītas ainas, taču G8 nakts režīms ir smieklīgs, salīdzinot ar Google Pixel 3 vai Huawei P30 Pro, ko pamatā var redzēt tumsā.

Manām acīm daudzi no kadriem izskatās plakani ar vāju krāsu piesātinājumu. Neviens no viņiem mani neuzklāja, un tas ir kauns. LG G8 veiktspēja ir labāka par jūsu vidējā ranžiera 200–400 ASV dolāru veiktspēju, taču tas vienkārši nesasniedz kvalitāti, ko piedāvā S10, P30 Pro vai Pixel 3.

Pilnu izšķirtspējas fotoattēlu paraugus varat atrast šeit.

Video materiālos varat uzņemt neskaitāmas proporcijas un izšķirtspēju. G8 piedāvā 16: 9 HD, Full HD 30 kadri sekundē, Full HD ar 60 kadri sekundē, 4K un 4K ar 60 kadri sekundē, kā arī 18,9: 9 HD un Full HD.

Rezultāti parasti bija labāki nekā tas, ko redzēju no kameras. G8 ātrāk reaģēja uz apgaismojuma izmaiņām un piegādāja precīzu baltā balansu un krāsu. Fokuss dažreiz bija maigs, un trokšņu samazināšana nebija pārāk agresīva.

Pēc tam ir portreta video. G8 ir viens no pirmajiem tālruņiem, kas var uzņemt video ar fona izplūšanu. Teiksim vienkārši, tas ir iesāktais darbs. Rezultāti ir redzami visā kartē. Jautājums ir malu noteikšana, kas nekad nešķiet precīza. Īpaši liela problēma tā ir objekta kustībai.

Divas lielas iespējas, ko LG izceļ uz G8, ir Hand ID un Air Motion, kuras abas darbina priekšpusē esošā ToF kamera. Tagad es pilnībā izjūtu, kad uzņēmumi izmēģina kaut ko jaunu, lai atšķirtu savu produktu, bet tam ir jādarbojas un tam vajadzētu uzlabot manu dzīvi.

Rokas ID un Air Motion nepadara manu dzīvi labāku. Viņi liek man izskatīties un justies kā muļķim.

Rokas ID

G8 ThinQ var nolasīt jūsu asinis. Precīzāk, ToF kamera un infrasarkanais sensors darbojas kopā, lai izplānotu vēnas plaukstā. Šī karte ir unikāla, un to nevar sagrozīt vai viltus. Tas ir patiešām drošs Džeimsam Bondam līdzīgais sīkums. Treniņa rokas ID prasa pacietību. Jums jāsāk ar roku, kas iet ap pēdu pa tālruni, un lēnām virziet to uz leju augšējās malas virzienā, kur atrodas ToF un IR sensori. Šķiet, ka jūs mēģināt lēni kustēt kļūdu.


Jūs atbloķējat G8, atkārtojot šo lēnās kustības pieeju ar plaukstu. Sāciet apmēram sešas collas virs tālruņa un lēnām virzieties uz augšējo malu, līdz esat aptuveni četru collu attālumā, pēc tam turiet. Displeja apakšā jūs redzēsit dzeltenu gaismas rāmi un darbosities augšup. Ja tas kļūst zaļš, apsveicam, jūs ar roku esat atbloķējis G8. Ja tas paliek dzeltens, jūs esat izgāzies.

Gaidāms, ka redzēsi daudz dzeltenu. Šī funkcija veiksmīgi darbojās varbūt 20 procentus laika, un tā prasa mūžīgi. Arī cilvēki, kas sēdēja man blakus Starbucks, uz mani skatījās tā, it kā es būtu ārprātīgs. Pirkstu nospiedumu lasītājs, tāpat kā Face ID, ir daudz ātrāks un uzticamāks.

Gaisa kustība

Jūs varat kontrolēt LG G8, nepieskaroties ekrānam. Kad ierīce tiek atbloķēta, Air Motion piedāvā dažus saīsnes, izmantojot līdzīgu procesu kā rokas ID. Vienu vai apmēram sekundi turiet roku virs sensora, līdz G8 to redz un ieslēdz izvēlni Air Motion. Tas ir acīmredzami, jo netālu no roba mirgo gaisma. Pēc tam jums ir jāvelk roka atpakaļ un ar pirkstiem jāveido spīle. Air Motion paļaujas uz to, ka jūs redzat, kā darbojas jūsu pirkstu gali. Lai mijiedarbotos ar saīsnēm, turiet pievilkto roku virs sensora.


Air Motion ir divas iespējas: viena pa kreisi un otra pa labi. Pagriežot pirkstus ar pirkstu vienā vai otrā virzienā, izvēlieties vēlamo. Šīs iespējas ir atkarīgas no konteksta. Kad atskan modinātājs vai taimeris vai pienāk zvans, jūs varat apklusināt modinātāju vai atbildēt uz zvanu, izmantojot Air Motion.

Sākuma ekrānā varat iestatīt īsceļus, lai atvērtu multivides lietotnes, piemēram, mūziku un YouTube. Atrodoties multivides lietotnē, jūs pat varat kontrolēt atskaņošanas skaļumu, pagriežot pirkstus apļveida kustībā, tāpat kā sastādot masveida skaļuma regulēšanas pogu.

Gaisa kustība ļauj arī uzņemt ekrānuzņēmumu, saspiežot pirkstus kopā, pamatā padarot čūsku ar roku. Ja nopietni, nedariet to publiski.

Rokas ID un Air Motion neuzlabo manu dzīvi.

Man patīk LG idejas šeit, bet izpildes tā vienkārši nav. Viss par rokas ID un gaisa kustību ir pārāk lēns un pārāk neuzticams. Ir daudz ātrāk un vienkāršāk tieši mijiedarboties ar tālruni, kā jūs parasti darītu, pat ja jūsu rokas ir slapjas vai netīras. Atcerieties, ka tālrunis ir ūdensizturīgs, un, ja nepieciešams, varat to izskalot.

Audio

  • 3,5 mm austiņu ligzda
  • Bluetooth 5 ar aptX HD
  • Stereo skaļruņi
  • FM radio

Ja kaut kas atšķir G8, tā ir audio pieredze. LG vadošie tālruņi pārsniedz un aizrauj audiofilus visur.

Kā jau minēts iepriekš, G8 nav tradicionālā austiņu skaļruņa. Tā vietā tas lepojas ar gaidīšanu - “Crystal Sound OLED”. Fancy, vai ne? Pats telefona OLED displejs kalpo kā skaļruņu diafragma. Aiz stikla ierosinātājs tam vibrē tā, ka displejs izstaro skaņu. Pārsteidzoši, bet darbojas. Tālruņa zvani skan diezgan skaidri, un es tos atradu viegli dzirdēt pat skaļās telpās.

Skatoties video, Crystal Sound OLED darbojas kopā ar skaļruni, kas aizdedzina no apakšas, lai radītu divu kanālu stereo skaņu. Es to nesauktu par ieskaujošu, bet tas izklausās tikpat labi, ja iestrēdzat kādu Spotify vai skatāties īsu YouTube klipu.


Lietas kļūst daudz labākas, ja izvēlaties iespraust dažas tradicionālās vadu austiņas (un tas notiek dubultā, ja jums ir augstas kvalitātes austiņas). G8 atbalsta 32 bitu HiFi Quad DAC un piedāvā augstas kvalitātes DTS: X 3D skaņas sistēmu. Tie ir raksturīgi 3,5 mm austiņu ligzdai. DAC var atjaunināt lielāko daļu audio failu, lai uzlabotu to uzticamību. Turklāt tajā ir sākotnēji iestatīti iestatījumi, skaņas līdzsvara regulēšanas vadīklas un filtri straumētās mūzikas tīrīšanai. DTS: X ir paredzēts, lai uzlabotu filmas pieredzi.

Vai šie dzelžainie komponenti faktiski dara to, ko apgalvo LG? Es sevi uzskatu par audiofilu, un biju pārsteigts.Es saliecu labākās vadu austiņas un veicu dažus A / B testus starp G8 un S10, kam ir arī austiņu ligzda. Atskaņojot to pašu mūziku (to pašu bitu pārraides ātrumu, to pašu savienojumu), G8 nepārprotami skanēja labāk. Ne daudz, bet tomēr labāk. Atšķirība bija vēl skaidrāka, kad telefonus piestiprināju mājas kinozālei. Zvaigžņu karu fragmenti: Pēdējie jedi izklausījās bombastiski un milzīgi, izmantojot G8, varbūt pat kinematogrāfiski.

Filmas izklausās bombastiski, varbūt pat kinematogrāfiski.

Bezvadu priekšpusē G8 ir Bluetooth 5 ar aptX HD. Tas nodrošina gandrīz vislabāko kvalitāti, ko šajās dienās varat gaidīt, izmantojot bezvadu austiņas. Es biju gandarīts par skaņu, ko atveidoja G8 Bluetooth radio.

Programmatūra

  • Android 9 pīrāgs

G8 darbojas ar operētājsistēmas Android 9 Pie Google versiju, kā arī ar LG lietotāja interfeisa versiju. UX dažos veidos jūtas dabiski un citos - ar smagu roku. Protams, jūs no tā varat iekustināt elli.

Man patīk, ka jūs varat izvēlēties sākuma ekrānu ar vai bez lietotņu atvilktnes, neatkarīgi no tā, vai jūsu Google plūsma tiek parādīta kā kreisākais sākuma ekrāns un vai iestatījumu izvēlne ir sakārtota cilnēs vai sarakstā. Ja jūs vispār esat pazīstams ar Android, jūs atradīsit daudz pazīstamu uzvedību.


Īpašajai Google palīga pogai ir divas funkcijas. Vienu reizi nospiežot palīgu, un divreiz nospiežot, tiek parādīta jūsu informācijas plūsma, līdzīgi kā tas, ko redzat Pixel tālrunī, kas atrodas uz Google Pixel Stand.

Kā vienmēr, LG ļauj konfigurēt savu krānu komplektu, lai pamodinātu vai atbloķētu ekrānu, instalētu motīvus un pārkārtotu lietotņu atvilktni. Viena interesanta kļūda: pārvietojot vai izdzēšot lietotnes no lietotņu atvilktnes, atvilktne automātiski neaizpilda tukšo vietu. Turklāt svaigi lejupielādētās lietotnes netiek nofiksētas vietā alfabēta secībā (ja jūs tās kārtojat), bet gan tiek rādītas saraksta beigās. Citiem vārdiem sakot, lietotņu atvilktnes pārvaldīšanai ir nepieciešams nedaudz vairāk darba, nekā vajadzētu.

Mēs uzskatām, ka ir svarīgi atzīmēt, ka LG nav labu sasniegumu programmatūras atjauninājumu jomā. G7 un V35 vēl nav jāsaņem operētājsistēma Android 9 Pie, kaut arī ir pieejami salīdzināmi Samsung, Huawei, Sony un OnePlus tālruņi. (LG saka, ka G7 atjauninājums ir pieejams tikai Korejā, taču tas joprojām ir ceļā.) Ir grūti pateikt, vai LG kādreiz ķersies pie G8 atjaunināšanas uz Android Q, kas dažu mēnešu laikā sasniegs Pixel ierīces.


Specifikācijas

Vērtība par naudu

LG un tā partneriem ir interesanta taktika attiecībā uz cenu noteikšanu. Tālruņa pamatcena ar 6 GB RAM un 128 GB krātuvi ir 840 USD. Tas ir tas, ko jūs maksājat par tālruni AT&T un Verizon Wireless. Sprint pārdod G8 par USD 840, bet T-Mobile to par 620 USD (jā, tiešām). Best Buy sarakstā tālrunis ir USD 650 par atbloķētu modeli, bet B&H to pārdod par USD 850. Tas ir diezgan atšķirīgs cenu diapazons vienai un tai pašai ierīcei, un pirkumi-viens-iegādājieties viens vienību pēc izlaišanas var mainīt vienādojumu.

Neapstrādāts 840 ASV dolāru cenu punkts ir īpaši paredzēts G8 tuvākajiem konkurentiem - 750 ASV dolāru vērtai Galaxy S10e un 900 ASV dolāru vērtai Galaxy S10. G8 atrodas tieši vidū. Protams, LG to darīja mērķtiecīgi. Es domāju, ka 840 ASV dolāru cena varētu būt saprātīga tam, ko piegādā G8. Tas ir labāks par S10e, bet nav tik labs kā S10 (vai P30 Pro).

Ja jūs varat iegūt atbloķētu modeli par 650 ASV dolāriem, tas ir pavisam cits stāsts. Nav teikts, cik ilgi šīs cenas ilgs, taču G8 cena par 650 ASV dolāriem ir fantastiska vērtība un labāks risinājums nekā OnePlus 6T un Nokia 9 PureView.

LG G8 ThinQ apskats: spriedums

LG katru gadu smagi cenšas pārspēt Samsung un citus, un katru gadu tas pietuvojas, bet galu galā to vienkārši pietrūkst. Tas pats ir LG G8 ThinQ gadījumā.

Aparatūra mani daudz nemudina, kaut arī tajā tiek izmantotas jaunas ražošanas metodes un tā ir augsta kvalitāte. LG OLED displejs ir jauks, un tālrunis sniedz lielu laiku tādām galvenajām funkcijām kā austiņu ligzda un augstākās klases audio, kā arī bezvadu uzlāde, ūdens izturība, paplašināma krātuve un daudz kas cits.

LG programmatūras āda operētājsistēmai Android ir noslīpēta, taču jūtas nedaudz par smagu, ar dziļām izvēlnēm un satraucošām lietotņu atvilktņu vadības ierīcēm. Galvenās lietotnes, piemēram, kamera, darbojas labi, un ar to nav nekādu problēmu.

Rokas ID un Air Motion, G8 lielie triki, nav Jedi nākotne, uz kuru mēs cerējām. Es izmisīgi gribu kontrolēt savu tālruni, pamājot ar roku tam priekšā, bet G8 to nesaprot.

Ja esat LG ventilators, kurš vēlas tērēt mazāk nekā 900 USD un kuram patīk lieluma un formas koeficients, LG G8 ThinQ vajadzētu darboties diezgan labi. Jūs to varat atrast vietnēs AT&T, Sprint, T-Mobile un Verizon Wireless.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Vai vēlaties uzzināt vairāk par LG G8 Thinq? Ādams Douds, Džonatans Feists un Ēriks Zemans dalās pārdomās jaunākajā Podcast epizodē. Klausieties to zemāk un abonējiet!

649,99 USD. Pērciet no vietnes Best Buy

Gadu gaitā Netflix un Amazon Prime Video patiešām ir palielinājuši avu Indija oriģinālo ēriju un filmu bibliotēku. Abi traumēšana pakalpojumi aktīvi konkurē avā tarpā, runājot par vietējo aturu. Ta ir...

Labākās indie filmas Netflix

Peter Berry

Jūlijs 2024

Neatkarīgi no tā, vai atrodatie lieliku rietumu vai upervaroņu filmu tirgū, Netflix ir mazliet kaut ka ikvienam, bet ko darīt, ja vēlatie kaut ko daudznoaukumu - kaut ko nedaudz avangardikāku, ja vēla...

Ieteicams Jums