LG G8 pret Samsung Galaxy S10, Huawei Mate 20 Pro un Google Pixel 3 XL

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 25 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 4 Jūlijs 2024
Anonim
Comparație foto: Samsung Galaxy S10+ versus Google Pixel 3 XL versus Huawei Mate 20 Pro
Video: Comparație foto: Samsung Galaxy S10+ versus Google Pixel 3 XL versus Huawei Mate 20 Pro

Saturs


LG beidzot cer atgūt savu iepriekšējo formu ar pāris viedtālruņu palaišanu MWC šogad. Jaunais LG G8 ThinQ ir veidots uz pienācīga G7 modeļa ar vairākām jaunām funkcijām. Lai gan, klausulei būs jāpiesaista nosaukums, salīdzinot ar citu LG vadošo paziņojumu MWC, LG V50 ThinQ 5G. Tātad, kā tālrunis salīdzina dažus no labākajiem viedtālruņiem un jaunākajiem 2019. gada izlaidumiem?

Jaunais Samsung Galaxy S10 Plus uzliek augstu latiņu 2019. gada flagmaņiem, tāpat kā pagājušā gada Huawei Mate 20 Pro. Kā atskaites punktu mēs esam iekļāvuši arī Google Pixel 3 XL, lai redzētu, vai LG G8 ThinQ var pārsniegt un pārsniegt Google redzējumu Android viedtālruņiem.

LG V50 ThinQ ir šeit: Viss, kas jums jāzina

Hardcore specifikācijas lietotājiem

LG G8 ThinQ pievienojas arvien lielākam tālruņu sarakstam, ieskaitot Samsung Galaxy S10 un Xiaomi Mi 9, piedāvājot Qualcomm visprogresīvāko 7nm Snapdragon 855 apstrādes paketi. Ar lielākiem jaudīgākiem CPU kodoliem, uzlabotu grafiku, AI silīciju un degošo ātro LTE modemu šeit nav par ko sūdzēties. Pagājušā gada Huawei Mate 20 Pro joprojām ir konkurētspējīga iespēja, tomēr lepojas ar savu 7nm Kirin 980 mikroshēmu ar līdzīgiem Cortex-A76 CPU kodoliem, īpašu AI silīciju, bet nedaudz vājāku Mali-G76 MP10 GPU.


Šī mikroshēmu paaudze ir ātrāka un, kas ir vēl svarīgāk, energoefektīvāka nekā pagājušajā gadā ierastais 10nm Snapdragon 845. Lai gan mums jāņem vērā, ka 2018. gada vadošie tālruņi nebija slīpi. Nav pamata neizvēlēties Google Pixel 3 XL vai citu 2018. gada flagmani, pamatojoties uz apstrādes spējām.

RAM ziņā LG G8 ThinQ 6 GB baseins ir pietiekami daudz. Pat ja Samsung Galaxy S10 Plus ir pieejama opcija, kas piedāvā divreiz lielāku ietilpību, tas tomēr praktiski neatšķirs klausules veiktspēju. Pat Pixel 3 XL 4 GB RAM ir pietiekami pieņemams.

LG G8 atrodas arī pazīstamā teritorijā ar savu 128 GB iekšējo atmiņas ietilpību. Tāda pati summa tiek piedāvāta no Mate 20 Pro un lielākās Pixel 3 XL šķirnes. Lai arī Samsung piedāvā milzīgas 512GB un 1TB iespējas, LG G8 atbalsts 2TB microSD kartēm joprojām padara šo tālruni par uzvarētāju negausīgajam videogrāfam vai filmu vērotājam.

Aptinot ap galdu displejiem, mēs redzam, ka QHD + ir vienīgā izvēle starp visiem šiem modeļiem. Lai gan daudziem no šiem tālruņiem ir noklusējuma FHD + programmatūras izšķirtspēja, lai ietaupītu akumulatora enerģiju. G8 un Mate 20 lepojas ar visilgāko 19,5: 19 malu attiecību, taču jebkurš no tiem ir piemērots satura atskaņošanai, ja vien neiegaumējat melnās robežas. Tur, kur mēs varētu redzēt nozīmīgāku atšķirību, ir paneļu tehnoloģijā. LG OLED salīdzinājumā ar Samsung AMOLED ir karsts konkurss, kuru Samsung ir uzvarējis iepriekšējās paaudzēs. Mēs rūpīgi pārbaudīsim šīs tehnoloģijas laboratorijas ASAP.


Piesaistot visu šo tehnoloģiju, LG G8 ir 3500mAh akumulators. Tas ir ievērojami mazāks par 4100 mAh un 4 200 mAh šūnām, kas pieejamas Samsung un Huawei flagmaņos, bet tajās pašās zonās kā Pixel 3 XL. Lielākiem šūnām noteikti vajadzētu nokļūt otrajā mērenas lietošanas dienā, turpretī vairums lietotāju vienas dienas beigās, iespējams, patērēs gandrīz visu LG G8 sulu.

Klasiskās kameras, jauni pagriezieni

LG jau sen sevi pozicionē kā tālruni satura veidotājiem. Piedāvā uzlabotas video ierakstīšanas iespējas un elastīgas kameru fotografēšanas konfigurācijas. Tomēr tālrunim nekad nav izdevies izcelties ar lieliskajām kameru paketēm, ko piedāvā Huawei, Samsung un Google.

Veiktspēja vājā apgaismojumā LG vairākkārt ir bijusi slikta vieta, tāpēc, iespējams, f / 1.5 12MP galvenais sensors risinās šo problēmu un izlīdzinās konkurences apstākļus. Lai gan mēs rezervēsim lēmumu par šāvienu no vienas galvas uz otru. Šī gada centienos ir redzams ultraplatāko snaiperu atgriešanās. Tomēr gan Samsung, gan Huawei piedāvā vienādas iespējas, kā arī papildu telefoto objektīvu tālajiem attēliem. Ja jūs esat līdzīgs LG, jums būs jāizvēlas LG G8s modelis. Visi šie tālruņi ir elastīgāki nekā Pixel 3 XL atsevišķais šāvējs, taču ir grūti apgalvot, vai Google kamera ir konsekventa.

Priekšpusē LG ir ieviesis lidojuma laika dziļuma noteikšanas kameru, kas nodrošina izcilu Bokeh uztveršanu. Samsung piedāvā līdzīgu tehnoloģiju, bet tikai kā daļu no sava daudz dārgākā Galaxy S10 5G modeļa.

Runājot par citām īpašībām, IP ūdens izturība ir atrodama visos šajos modeļos. Galaxy S10 un LG G8 piedāvā nedaudz lielāku ūdens aizsardzību ar IP68, nevis IP67 vērtējumu. Abiem modeļiem ir arī kopīga tehnoloģija Fast Wireless Charge 2.0, kas nodrošina ātrāku papildinājumu. Lai gan gan Mate 20 Pro, gan Pixel 3 XL lepojas ar savām ātrajām bezvadu uzlādes tehnoloģijām. Runājot par uzlādi, Huawei Mate 20 Pro joprojām nosaka vadu ātras uzlādes joslu, ieslēdzot milzīgo 40 W jaudu. Par laimi, LG saglabā savu MIL-STD 810G atbilstību, kā arī iekļauj ārēju DAC un OLED ekrāna skaļruni, lai sevi atdalītu.

LG G8 nav iedomātā displeja pirkstu nospiedumu sensora. Tālrunim ir tāda kapacitatīva opcija kā Pixel 3, nevis ultraskaņas tehnoloģija, kas darbina Samsung Galaxy S10 risinājumu. Tomēr G8 piedāvā 3D sejas atbloķēšanas drošību, pateicoties tā dziļuma noteikšanas kamerai, kura Samsung un Google nepiedāvā. Huawei Mate 20 Pro lepojas ar savu 3D sejas kartēšanas tehnoloģiju, taču tā atrodas daudz lielāka iecirtuma iekšpusē. Tā arī lepojas ar intriģējošu Roku ID vēnu atpazīšanas tehnoloģiju kā jaunu, alternatīvu risinājumu.

Kā mēs teicām, skatoties uz LG 2019. gadu, uzņēmumam ir nepieciešams flagmanis, kas var sagrozīt savu likteni un piesaistīt tam reālu tirgus pievilcību. LG G8 ThinQ noteikti uzlabojas ar G7 formulu, lai gan dažas no jaunajām funkcijām jūtas diezgan viltīgas. Lai cik labs būtu telefons, nav grūti secināt, ka G8, iespējams, galu galā aizēnos arī LG V50 ThinQ 5G. Ja ne cita iemesla dēļ, kā augošā hype ap 5G.

Neatkarīgi no tā, vai LG G8 ThinQ ir vērts iegādāties, gandrīz noteikti pazeminās cena un cik laba izrādās kameras veiktspēja. LG G8 piesaista galvenās specifikācijas un ietver daudz cienīgu ekstras. Tomēr Galaxy S10 un Mate 20 Pro piedāvā stilu, kā arī saturu. Šī iemesla dēļ tie, visticamāk, ir saistošāki plašākai auditorijai nekā LG piedāvātie.

Ko jūs domājat par LG G8 Thinq? Vai LG jaunākajam flagmanim ir tas, kas nepieciešams, lai izceltos no aizvien iespaidīgākā flagmaņu pūļa?

Redaktora piezīme: Ši pārkat ākotnēji tika publicēt 2018. gada 19. oktobrī. Ta ir pārpublicēt ar jaunu informāciju par cenu noteikšanu un daža cita īka detaļa....

Kopš ierīce palaišana ir bijuša daža ar kameru aitīta LG V40 problēma. Daži lietotāji, mēģinot nofotografēt, ir akārušie ar izplūdušām fotogrāfijām vai ar lielu nokavēšano. Daži lietotāji ir ecinājuši...

Portāla Izstrādājumi