iPhone XS Max, Mate 20 Pro pārstāv divus luksusa flagmaņa likteņus

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 26 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Huawei Mate 20 Pro vs iPhone Xs Max Speed Test
Video: Huawei Mate 20 Pro vs iPhone Xs Max Speed Test

Saturs


Tas jūtas gluži kā citā dienā, kad 299 ASV dolāru OnePlus One un 180 ASV dolāru Moto G vērtība tika atkārtoti noteikta viedtālruņa telpā. Toreiz vadošie kuģi no 500 līdz 600 USD bija norma, un tālruņi no 150 līdz 200 USD lielākoties bija neapmierinoša.

Pagājušajā gadā tika rīkots līdzīgs gads, salīdzinot ar jūsu sprādzienu, ar zemu cenu flagmaņiem sagrābjot virsrakstus visā pasaulē. Xiaomi Pocophone F1 atmeta cerības, piedāvājot augstākās klases Snapdragon 845 mikroshēmojumu tikai par 300 USD. Kas rūpējas, ja kameras nav pārsteidzošas, ja tām ir ātrs mikroshēmojums, daudz atmiņas un daudz krātuves, vai ne?

Apakšzīmols Huawei Honor pievienojās arī Xiaomi, pārdefinējot cerības, laižot klajā ~ 300 ASV dolāru Honor Play un ~ 450 ASV dolāru Honor 10 - abas jaudīgas, ar funkcijām bagātas ierīces par zemām cenām.

Tā nebija vienīgā patiešām lielā pēdējā gada tendence. Turpinājās arī tādu ārkārtīgi dārgu, luksusa flagmaņu kā iPhone XS Max, LG V40 ThinQ, Samsung Galaxy Note 9 un Huawei Mate 20 Pro cenu pieaugums.


Ienākot ar apmēram USD 1000, šie telefoni ir skaidri novietoti kaudzes augšdaļā, taču tie nav apzeltīti kā tie dumjie Vertu telefoni. Mūsdienu īpaši premium tālruņiem ir vairāk nekā greznu estētiku.

Ko piedāvā luksusa flagmaņi?

“Kāpēc man vajadzētu paķert tālruni 1000 ASV dolāru vērtībā, ja 300 ASV dolāru ierīces ir labākas nekā tās jebkad ir bijušas?” Es dzirdu, ka jūs mūza.

Tas 300 ASV dolāru Pocophone F1 noteikti veiks labi darbu, taču tas rada vairākus kompromisus, lai sasniegtu šo cenu. Luksusa flagmaņi izceļas ar to, ka enerģijas lietotājam ir bez kompromisiem.

Iegādājieties Pocophone F1 virs Galaxy Note 9 un palaidiet garām nozares vadošo OLED ekrānu, ar Bluetooth darbināmo irbuli, līdz 512 GB paplašināmo krātuvi un trīskāršo bezvadu uzlādi, IP68 un austiņu ligzdu. Jūs arī saņemat izcilu aizmugurē vērstu divkameru iestatījumu, kas Samsung nopelnīja mūsu galvu mūsu Best of Android 2018 balvās.

Neizmantojat daudz funkciju, ja izvēlaties pamatiniciatīvu par pieņemamu cenu, izmantojot tālruni 1000 ASV dolāru.


Iegādājieties Pocophone F1, izmantojot ierīci Mate 20 Pro, un jums trūkst ūdensizturības, bezvadu uzlādes, reversās bezvadu uzlādes, OLED displeja un 3D seju atbloķēšanas. Jums trūkst arī trīskāršās fotokameras iestatīšanas ar platleņķiem, telefoto un parastajiem objektīviem.

LG V40 ThinQ tika līdzīgi sakrauts par gandrīz USD 1000, tas bija aprīkots ar IP68 dizainu, OLED ekrānu, quad-DAC audio aparatūru, austiņu ligzdu, bezvadu uzlādi un inovatīvu trīskāršu kameras iestatīšanu ierīces aizmugurē. V40 bija labākais 2018. gada skanīgākais viedtālrunis, kā mēs uzzinājām mūsu balvu kategorijā Best of Android 2018.

Šīs funkcijas vidējam lietotājam, iespējams, neko daudz neatšķirs, taču enerģijas lietotājiem noteikti patiks pieeja “viss, izņemot virtuves izlietni”. Heck, pat vidusmēra patērētājam ir jāatzīst, ka jūs saņemat diezgan daudz ekstras, salīdzinot ar flagmaņiem par pieņemamu cenu.

Otrā stūrī Pocophone F1 un Honor ierīces nav vienīgie pieejamie augstākās klases tālruņi, kas ne tuvu neatbilst luksusa flagmaņiem. 530 USD OnePlus 6 un 550 USD OnePlus 6T arī rada vairākus kompromisus, salīdzinot ar labākajām ierīcēm, sekundārajā kamerā izlaižot pareizu IP novērtējumu, bezvadu uzlādi un OIS. Atkal kaut kas ir jādod, lai sasniegtu zemāku cenu.

Vēlāk, 2019. gadā, pirmais saliekamo tālruņu vilnis, piemēram, Samsung Galaxy Fold un Huawei Mate X, tiks vērtēts kā luksusa flagmaņi, kuru cenas būs aptuveni 2000 USD vai vairāk.

Vai šeit ir luksusa flagmaņi?

Lielie Android OEM noteikti nebaidās izvietot luksusa flagmaņus, taču Apple, pateicoties savai iPhone XS sērijai, praktiski pieder vietai. Sākot no 999 USD par iPhone XS un 1 099 USD par Max, jūs iegūstat mikroshēmojuma zvēru, IP68 izturību pret ūdeni un putekļiem, bezvadu uzlādi, 12MP standarta un 12MP telefoto aizmugurējo kameru savienošanu pārī (abus ar OIS) un 3D seju atbloķēšanu. .

Faktiski jūs varētu apgalvot, ka Apple virzība uz greznību ir tas, kas pamudināja Android oriģinālo iekārtu ražotājus kļūt par augstākiem.

Sākotnēji Apple centieniem pacelties augstāk bija liela jēga, ļaujot tai nopelnīt lielāku peļņas normu uz tirgus daļas rēķina. Bet šķiet, ka stratēģija ir sākusi darboties lielā apjomā, jo iPhone pārdošanas apjomi tagad tiek atzīmēti kā karogi. Cupertino firma atklāja, ka tā sagaida zemākus 1. ceturkšņa ieņēmumus, pateicoties samazinātajam pieprasījumam pēc iPhone. Uzņēmums arī vainoja bateriju nomaiņu un Ķīnas tirgu pārdošanas apjoma kritumā.

Arī Samsung ir jutis dzēlumu ar Galaxy Note 9, izdodot satraucošās Q4 2018 norādes. Korejas uzņēmums sagaida, ka peļņa samazināsies par 28 procentiem, salīdzinot ar gadu iepriekš, kas ir pirmais šāda veida kritums uzņēmumam divu gadu laikā. Uzņēmums galvenokārt piedēvē kritumu savam atmiņu mikroshēmu biznesam, taču tas arī apstiprināja, ka viedtālruņu pārdošanas apjomi bija zemi. Citiem vārdiem sakot, Galaxy Note 9 nebija pārdošanas ieguvējs, pēc viņu domām, tas varētu būt. Nav nejauši, ka Samsung rada aizrautību par salokāmām lietām kā pretinde pašreizējiem “pieticīgajiem viedtālruņu pārdošanas apjomiem”.

LG sagaida ievērojamu peļņas kritumu par 80 procentiem salīdzinājumā ar gadu iepriekš, analītiķi atsaucoties uz televizoriem norāda uz mazāku peļņas normu un (jā) zemāku viedtālruņu pārdošanas apjomu kritumu. Jādomā, ka LG V40 uzņēmumam nebija samērā liels rekords.

Raugoties uz Apple un Samsung, noteikti var apgalvot, ka viņu luksusa flagmaņi nebija pietiekami, lai izceltos no jau tā lieliskajiem 2017. gada modeļiem. IPhone XS duets būtībā piegādāja jaunu mikroshēmojumu un viedo HDR funkcionalitāti. Tikmēr Samsung mēģināja nedaudz vairāk iesaiņot Note 9 nekā tā priekšgājējs, piemēram, Bluetooth S-Pen un jau sen nokavētu akumulatora jaunināšanu, taču tas cilvēkus nevilināja jaunināt tik daudz, cik Samsung domāja.

Tālāk ir LG un V40, kas, pateicoties piecām kamerām, piedāvāja nozares noteiktās izmaiņas kameru laukā. Bet ierīce labāk vai sliktāk bija ārkārtīgi līdzīga 2017. gada modelim. Un, kad jūs to apvienojat ar dažādiem kritiskiem pārskatiem un, domājams, aptraipītu zīmolu, jums nevajadzētu pārsteigt, ja tas nokavē cerības.

Tas atstāj tikai Huawei, un, šķiet, šķiet, ka šī tendence ir samazinājusies, palielinot pārdošanas apjomus salīdzinājumā ar tā priekšgājējiem. Faktiski Huawei apgalvoja, ka Mate 20 Pro priekšpasūtījumi par 40 procentiem apsteidza lētāko P20 Pro Rietumeiropā. Tas palīdz Huawei papildināt Mate 20 Pro ar funkcijām, piemēram, trīskāršu kameras iestatīšanu, reverso bezvadu uzlādi, nedaudz lielāku akumulatoru un displejā esošo pirkstu nospiedumu sensoru.

Tikai šonedēļ izpilddirektors Ričards Ju sacīja, ka Huawei cer iekarot pirmo vietu pasaules tirgū no Samsung, tiklīdz šogad. Protams, uzņēmums šobrīd dodas uz milzīga impulsa viļņa, 2018. gadā pārdodot 208 miljonus, kas ir milzīgs pieaugums par 35 procentiem salīdzinājumā ar gadu iepriekš. No otras puses, Huawei ir vienīgais luksusa flagmanis, kuram nav pienācīgas klātbūtnes ASV.

Pateicoties pašreizējiem mežonīgajiem panākumiem, Huawei ir izteiktā pretrunā ar citiem luksusa flagmaņa spēlētājiem (un lielāku tirgu).

Huawei nav atklājis, cik Mate 20 Pro ir pārdevis, un nav skaidrs, cik no 208 miljoniem vienību, ko tas pārdeva 2018. gadā, patiesībā ir zemu cenu Honor aparāti. Bet Ķīnas gigants, pateicoties tā pašreizējiem mežonīgajiem panākumiem, ir krasā pretstatā citiem pārējiem luksusa flagmaņa spēlētājiem (un lielākam tirgum).

Liekas, ka Huawei ir pierādījis, ka vadošie kuģi USD 1000 vērtībā var būt komerciāli veiksmīgi centieni. Bet patērētājiem jāspēj pamatot jaunināšanu, salīdzinot ar priekšgājēju vai lētāku ierīci. Lai pievienotu papildu fotokameru vai ierīcē uzlīmētu autoražotāja uzlīmi, nepietiek, lai to padarītu pievilcīgu.

Kas notiek tālāk?

Patīk LG un Samsung tad brūces laizīt, bet 2019. gads izskatās kā liela iespēja piezemēt ļaunus sitienus. Gads kļūst par nozares pārveidojošo, jo 5G un saliekamie tālruņi sniedz zīmoliem lielu iespēju izlaist novatoriskus (un ļoti dārgus) flagmanus. Tas nenozīmē, ka flagmaņiem par pieņemamu cenu nav vietas. Ir acīmredzami, ka šie tālruņi ir pietiekami labi lielākajai daļai pircēju.

Arī sava vieta ir luksusa viedtālruņiem, taču Android zīmoli nevar visas olas ievietot vienā groziņā, kurā ieliek dimantu. Ražotājiem būs jādažādo pamatiniciatīva, ja viņi cer uz veiksmes stāstu 2019. gadā. Pirmām kārtām viņiem būs smagi jāstrādā, lai nodrošinātu, ka produkts pieprasa viņu pieprasīto prēmiju.

Ja pavadāt daudz laika uz ceļa, jum vajadzētu apvērt iepēju izvēlētie kādu no daudzajiem pieejamajiem auto lādētājiem. Šī lieta ir pieejama un noderīga ikreiz, kad viedtālrunī izbeidza ula - ka notiek...

Daudzi cilvēki daudz laika pavada automašīnā.Tagad ir pienāci brīdi, kad arī Google, Apple, automašīnu ražotāji un citi mēģina tur iegūt tehnoloģija. Ekoitēma vēl nav tik pārteidzoša. Tomēr autobrauc...

Jaunākās Ziņas