TicWatch C2 apskats: (gandrīz) ideāls Pixel Watch plāns

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 27 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 4 Jūlijs 2024
Anonim
TicWatch C2 apskats: (gandrīz) ideāls Pixel Watch plāns - Atsauksmes
TicWatch C2 apskats: (gandrīz) ideāls Pixel Watch plāns - Atsauksmes

Saturs


Izveidots kā ideāls gludā, augstākā labuma stila un elitārā viedpulksteņa apvienojums ar visām labākajām Wear OS funkcijām, TicWatch C2 noteikti sasniedz iepriekšējo, pateicoties tā nerūsējošā tērauda apdarei un neizteiksmīgajam dizainam.

C2 ir trīs krāsu opcijās: melnā, platīna un rožu zelta. Šajā pārskatā es pārbaudīju melno variantu, kas, bez šaubām, ir vismazāk ārišķīgais no trim. Es arī īsi apstrādāju divus pārējos C2 atklāšanā Londonā.

Kaut arī sudraba un melnā krāsa ir identiska malā, apdares laikā rožu zelta variants rada liekāku izskatu ar noapaļotām fiziskām pogām, mīkstākām malām, un displejs gandrīz vienmēr nonāk vienā līmenī ar apkārtējo rāmi.

TicWatch C2 ir satriecošs hronometrs, kas aizrauj klasi.

Rožu zelta versija ir arī plānāka nekā melnā un platīna modeļiem, jo ​​tā biezums ir tikai 12,8 mm. Mobvoi saka, ka rožu zelta modelis ir veidots plānākām plaukstas locītavām, taču jums tikai jāskatās uz tā reklāmu, lai redzētu, ka tas vēlas, lai šis variants patiktu sievietēm.


Lai arī ēdināšanu uz dažādām būvēm ir vērts aplaudēt - it īpaši tāpēc, ka viedpulksteņi parasti ir diezgan apjomīgi -, ka plānākā versija ir pieejama tikai rozā ēnā, ir nedaudz ciniski. Esmu pārliecināts, ka ir daudz sieviešu (vai ikviena, kurai ir plānākas plaukstas), kuras dotu priekšroku plānākam viedpulkstenim ar tradicionāli dzimumu neitrālu krāsu opciju.

TicWatch C2 apakšdaļa griezj tēraudu par labu plastmasai, bet tas saplūst pietiekami labi, lai nesabojātu estētiku. Šeit atradīsit arī sirdsdarbības sensora un magnētiskā lādētāja kontaktus. Sirdsdarbības ātruma sensors izstaro vairāk, nekā es gribētu, un tas atstāj pēdas uz plaukstas locītavas, taču tas nekad man neradīja nekādu diskomfortu, pat vingrošanas laikā vai pēc tās.

Fiziskās pogas atrodas pulksteņa labajā pusē ar mikrofonu, kas atrodas starp Google palīga balss komandām. Jums būs jāsadzīvo ar verbālām atbildēm, kuras saņem tikai no jūsu tālruņa, jo atšķirībā no TicWatch Pro C2 nav skaļruņa. Tas nozīmē arī to, ka zvana veikšana nav pieejama.


Jūs arī nesaņemat tādu izdomātu rotējošu vainagu kā jūs varētu atrast Skagen Falster 2, taču abas aparatūras pogas ir jaukas un taustāmas un papildina skārienekrāna vadības ierīces. Varat arī pārtaisīt apakšējo pogu, bet es to sīkāk apskatīšu programmatūras sadaļā.

Viena lieta, kas man īpaši nepatīk, ir lielais oranžais punkts, kas iegravēts augšējās pogas centrā, jo, skatoties pulksteni no labās puses, tas izliekas kā sāpīgs īkšķis.

Es arī netiku pilnībā pārdots iekļautajās pulksteņu siksnās. Neskatoties uz to, ka “īstā āda” ir iespiesta apakšpusē, siksnām ir ļoti plastiska izjūta. Pēc pāris nedēļām tas nedaudz atvieglojās ar pulksteņa izmantošanu, taču tie joprojām pilnībā neatbilst paša pulksteņa kvalitātei.

Mobvoi saka, ka šī sajūta daļēji ir saistīta ar ūdensnecaurlaidīgu pārklājumu, kas uzklāts uz ādas, kas novērš krāsas maiņu un traipus, bet arī noņem daļu no mīkstajām sajūtām.

Melnā un platīna modeļiem ir 20 mm siksnas, savukārt rozā zelta versijai ir 18 mm siksnas. Mobvoi pārdod silikona siksnas (sakiet, ātri desmit reizes!), Kas ir saderīgas ar diviem biezākiem modeļiem, bet, ja jums patīk metāla siksnas, jūs šobrīd esat svaigs no veiksmes.

Lai gan man šeit un tur ir daži ieteikumi ar TicWatch C2 dizainu, kopumā tas ir satriecošs hronometrs. Tas ir neticami ērti, pietiekami smalks, lai derētu jebkuram apģērbam vai gadījumam, un aizrauj nodarbību.

Aparatūra un veiktspēja

Neatkarīgi no tā, kuru modeli pērkat, TicWatch C2 ir aprīkots ar 1,3 collu AMOLED displeju ar izšķirtspēju 360 x 360.

Šis ir diezgan moderns viedpulksteņu standarta izstrādājums, taču C2 AMOLED displejs joprojām atstāj iespaidu ar dziļu melnu un treknrakstu, kontrastējošu baltu tekstu un spilgtām krāsainām ikonām. Augsta kontrasta AMOLED panelis arī nodrošina lieliskus skata leņķus pat tiešos saules staros.

Visnozīmīgākā aparatūras līmeņa pazemināšanās ir tā, ka C2 trūkst Pro slavenā divkāršā displeja tehnoloģijas. Bez Pro sekundārā FSTN LCD displeja vienīgās iespējas ir vienmēr ieslēgta pulksteņa sejas kontūra vai pilnīgi melns ekrāns, kad pulkstenis nav nomodā. Neizbēgami tas ļoti ietekmē akumulatora darbības laiku.

C2 iekšpusē esošais 400mAh akumulators ir diezgan labs šāda lieluma viedpulksteņa standarts.

Visvairāk man izdevās izspiest no šūnas bija divas dienas ar vienu uzlādi, ļoti ērti lietojot (tikai reizēm pārbaudot ienākošos paziņojumus), kā arī ar vienmēr ieslēgtu displeju un pastāvīgu sirdsdarbības kontroli.

Ja C2 lieto biežāk ar šiem iestatījumiem, C2 to parasti izdara apmēram pusotras dienas laikā. Ja jūs to lietojat ilgam rīta skrējienam vai ilgstošai vingrošanas sesijai, iespējams, ka tajā pašā naktī jūs sasniegsit lādētāju. Tomēr parasti C2 piedāvā pienācīgu, ja neievērojamu akumulatora darbības laiku, kas ar vienu uzlādi nespēj turēt sveci līdz TicWatch Pro maksimums 30 dienām.

Pie citām ievērojamām aparatūras funkcijām pieder NFC atbalsts Google Pay, GPS / GLONASS / Beidou atrašanās vietas izsekošanai, kā arī 4 GB krātuve un 512 MB RAM. C2 ir arī IP68 novērtēts kā izturīgs pret šļakatām un sviedriem, taču jums to absolūti nevajadzētu lietot peldēšanai.

Kopumā tā ir labi komplektēta Wear OS ierīce, kas atzīmē visas pareizās izvēles rūtiņas - ar vienu ievērojamu izņēmumu.

Neskatoties uz to, ka Qualcomm beidzot ir izlaidis jaunu viedtālruņu platformu - Snapdragon Wear 3100 -, TicWatch C2 darbina visuresošais Snapdragon Wear 2100 mikroshēmojums, kas rakstīšanas laikā ir mēnesi prom no savas trešās dzimšanas dienas.

Trīs gadus vecs mikroshēmojums 2019. gadā darbina galveno viedpulksteni.

TicWatch C2 cieš no nokavēšanās, kad to pirmo reizi palaiž, un reizēm, izmantojot lietotnes (īpaši trešo pušu lietotnes). Kopumā tas nav kaut kas, ko jūs pamanīsit, lai aizvilktu paziņojumus, izlaistu dziesmas vietnē Spotify, izsekotu treniņiem vai kaut ko citu, ko regulāri lietojat ikdienā.

Tomēr Wear OS pēdējā gada laikā ir strauji attīstījies, un vienmēr pastāv risks, ka nākamais lielais programmatūras atjauninājums daudz vairāk ietekmēs veiktspēju. Pērkot jebkuru modernu tehnoloģiju produktu, bieži vien ir ieteicams mazināt novecošanās draudus, meklējot visjaunāko iespējamo aparatūru. Diemžēl C2 to nevar gluži labi sasniegt.

Tomēr jāatzīmē, ka pastāv pamatotas bažas, ka pat Qualcomm jaunākajā valkājamajā SoC nav kaudze līdz Samsung, Apple vai pat Fitbit valkājamajām mikroshēmām.

Ignorējot tādas ultra-premium iespējas kā $ 1000 Montblanc Summit 2 un jaunāko Louis Vuitton, vienīgais Snapdragon Wear 3100 darbināmais viedpulkstenis, kas līdz šim ir sasniedzis tirgu, ir $ 255 Fossil Sport, un pārskati liecina, ka apstrādes lēciens nav pietiekami drastisks, lai ievērojami palielinās akumulatora darbības laiku vai veiktspēju.

Mobvoi šeit ir izdarījis pareizo zvanu, lai saglabātu zemu C2 cenu. Tomēr joprojām ir vērts paturēt prātā, ka trīs gadus vecs mikroshēmojums 2019. gadā darbina galveno viedpulksteni.

Programmatūras un fitnesa izsekošana

Pirms TicWatch C2 piestiprināšanas pie plaukstas locītavas, es faktiski nebiju izvēlējusies Google neseno Wear OS pārveidi par griezienu.Ņemot vērā to, cik ļoti man nerūpēja Google operētājsistēmas sākotnējā Android Wear aizsegā, es negaidīju brīnumus, un, lai arī tas joprojām ir tālu no ideāla, mani aizrāva tas, cik daudz Wear OS (tagad V.2.2) nes uz galda.

Ar zvēlieniem un pieskārieniem jūs varat tieši nokļūt svarīgākajās funkcijās, piemēram, paziņojumos, ātrajos iestatījumos un Google palīgā. Līdzīgi kā Google palaišanas ierīce Pixel tālruņos, meklēšanas giganta digitālais sviests gandrīz veido Wear OS pieredzes kodolu, darbojoties gan kā balss palīgs, gan kā tiešā barība ar visām jūsu tikšanās reizēm un atgādinājumiem, kas pieejami ātri.

Ja esat izmēģinājis Wear OS 2.2, jūs to jau zināt, taču ir vērts uzsvērt, cik racionāla un “tīra” OS pieredze jūtas TicWatch C2. Ja jūs atņemat TicWatch firmas pulksteņu sejas un Mobvoi četras iepriekš ielādētās fitnesa fokusēšanas lietotnes, jums tiks piedots, ja domājat, ka esat nejauši paklupis uz sava veida Google Pixel Watch prototipu.

Tas varētu būt nedaudz izslēgts, ja jums patīk, ka pulksteņi ir iestrēguši ar papildu programmatūras funkcijām, taču to nav daudz, ko nevarat atrast Play veikalā. Šeit ir visi pamati, ieskaitot Google Pay, tāpēc, pērkot pārtikas preces vai metro, jums nevajadzēs satraukties par savu karti vai tālruni.

Vienīgais, kas norāda, ka šis nav Google veidots produkts, ir apakšējā fiziskā poga un pārvilkšanas kreisais žests, kas abi jūs tieši ved uz Mobvoi lietotni TicHealth, nevis jauno un uzlabotu Google Fit, tāpat kā citas Wear OS ierīces. Ne tikai jūs varat pārtaisīt fizisko pogu uz jebkuru lietotni, kas jums patīk Iestatījumi> Personalizēšana, varat arī pārslēgties starp Google Fit un TicHealth kā ​​noklusējuma izsekotāju, ilgi nospiežot pēc pārvilkšanas pa kreisi - iespēja, kas nesen pievienota TicWatch viedpulksteņu klāstam.


Lai gan jūs to varat pilnībā ignorēt par labu Google Fit, TicHealth lietotne ir skaidri paredzēta, lai darbotos kā C2 galvenā fitnesa lietotne. TicHealth saites tieši uz Veselības centru atrodas Mobvoi viedtālruņa lietotnē, taču kopš mūsu pārējo TicWatch pārskatu pārskatīšanas tas nav daudz uzlabojies. Tas ir paredzēts, lai rūpētos par TicWatch lietotājiem un Mobvoi plašāko viedo māju klāstu, taču jums tiks piedots, ja domājat, ka tas tiešām ir reklāmu izlikšana.

Par laimi, jūs pat varat aizmirst, ka viedtālruņa lietotne pastāv, jo visiem svarīgākajiem fitnesa datiem var piekļūt tieši pulkstenī. Vizuāli TicHealth lietotne ir ļoti ātra, ar vienkāršām diagrammām un apaļu, krāsu kodētu diagrammu, ko izmanto ikdienas soļu, treniņu un aktīvo stundu uzskaitei. Varat arī iestatīt mērķus un atgādinājumus par mērķiem vai aktivitātēm, kas, ja jūs esat līdzīgs man, ir ļoti nepatīkami, lai jūs ik pa brīdim atgrieztos aiz muguras.

Ir trīs citas iepriekš instalētas TicWatch uz veselību orientētas lietotnes, kas savieno ar TicHealth - TicExercise, TicPulse un TicRanking.

TicExercise palīdz jums izsekot attālumu, sirdsdarbības ātrumu, ātrumu un daudz ko citu, veicot āra skrējienus, pastaigas brīvā dabā, iekštelpu skrējienus un iepriekš iestatītus riteņbraukšanas maršrutus. Ja vēlaties precīzākus rezultātus, jums būs nepieciešams Veselības centrs Mobvoi tālruņa lietotnē, taču parasti pulksteņu lietotnē ir pietiekami daudz, lai pārraudzītu jūsu treniņus. Protams, ja jūs vairāk domājat par īpašu fitnesa cienītāju, Play veikalā ir pieejams daudz citu ar Wear OS saderīgu veselības lietotņu.

Tikmēr TicPlus ir izveidots savienojums ar sirdsdarbības monitoru. Varat iestatīt, lai tas izsekotu jūsu sirdsdarbības ātrumu 24 stundu laikā, lai iegūtu labākus vispārējos rezultātus, taču tas ietekmē C2 akumulatora darbības laiku. Sirds dati ir saderīgi arī ar Google Fit, Runkeeper un Strava.

Visbeidzot, TicRanking izlozē jūs pret citiem TicWatch lietotājiem jūsu tuvējā apkārtnē, jo jūs sacenšaties, lai iegūtu augstāko pakāpienu skaitu. Tāpat kā pārējā Mobvoi lietotņu komplektā, ir daudz konfidencialitātes uzvedņu, lai izvairītos no datu koplietošanas bez jūsu atļaujas.

Mobvoi ir apsolījis, ka TicWatch E2 un S2 TicMotion funkcijas nākotnē nonāks arī C2 un pārējo ar Snapdragon Wear 2100 darbināmo valkājamo daļu.

Cena un konkurss

Es tiešām piemēram, TicWatch C2 - tik daudz, ka es to joprojām valkāju, rakstot šo pārskatu, ilgi pēc tam, kad esmu to pārbaudījis.

Ja Google vēl nav spārnu gaidīšanas “Pixel Watch”, es iesaku tam iedvesmu meklēt C2.

Piemēroti “klasiskais” dizains, plašais aparatūras īpašību saraksts un tīrā programmatūras pieredze man daudz atgādina Motorola īslaicīgo, bet ļoti iemīļoto Moto 360 sēriju - vienkāršu, stilīgu un mūžīgu (paredzēts burtiem). Tā cena ir arī lieliski - USD 199 (179 mārciņas, ja atrodaties Lielbritānijā, piemēram, es), padarot to par vienu no visizdevīgākajiem Wear OS viedpulksteņiem tirgū.

Tomēr ir nedaudz aizkavējošu ķīviņu.

TicWatch Pro divkāršais displejs ir tik slepkavas funkcija, un ir grūti apgalvot, ka tas nav vērts papildu 50 USD.

Joprojām bažas rada novecojošā Snapdragon mikroshēma. Neskatoties uz satraucoši lēno Qualcomm jaunākās valkājamās platformas pieņemšanu un tās ziņoto samazinošo ienesīgumu, C2 procesors šajā brīdī ir tik ilgi zobā, ka jūs varat redzēt, kā tas karājas no zirga mutes.

Ja Google vēl nav Pixel Watch, kas gaida spārnos, C2 izstrādātu varenu smalko zīmējumu.

Šķiet, ka katrs Wear OS viedpulkstenis, kas debitēja CES 2019, ir pielīmēts pie Snapdragon Wear 2100, tāpēc sadrumstalotības problēma drīz vairs neizzūd.

Diemžēl TicWatch C2, Wear OS nav vienīgais spēlētājs pilsētā. Apple Watch Series 4 ir tālu un tālu no labākajiem viedpulksteņiem, ko var iegādāties. Android tālruņu lietotājiem Samsung Exynos / Tizen operētājsistēmas darbinātais Galaxy Watch joprojām ir savs.

Tomēr Wear OS zemē Mobvoi zīmols TicWatch šobrīd ir neapstrīdams karalis, un TicWatch C2 ir vairāk nekā cienīgs papildinājums tās plaukstošajai karaliskajai ģimenei.

Ko jūs veidojat no TicWatch C2? Vai jūs joprojām dodat priekšroku TicWatch Pro, vai arī jūs gaidāt E2 un S2?

199,99 USD. Pērciet no Amazon

Draudzība nodibināšana un dzīvebiedra atrašana ir vieni no vivairāk atalgošajiem ilgtermiņa mērķiem tardew Valley. Vienlaicīgi var būt tikai vien vīr vai ieva (tur nav pārteigumu), taču draudzība irdi...

Nekaitot dažu ievērojamu izņēmumu, zemkopība pēle operētājitēmā Android parati atpoguļo viliktāko no mānīgajām, nauda agrābšana, gaidīšana vai makāšana šaumām, ka pārtāv tik milzīgu Play tore pēļu bib...

Mēs Iesakām