10 visnederīgākās lietotnes un spēles Android ierīcēm! (Atjaunināts 2019. gadā)

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 28 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 6 Jūlijs 2024
Anonim
10 Cool New Android Games of 2019!
Video: 10 Cool New Android Games of 2019!

Saturs



Apskatīsim faktus. Dažas lietotnes ir vienkārši bezjēdzīgas. Viņi rada mazus trokšņus, veic mazus trikus un parāda jautras krāsas. Tomēr dienas beigās viņi neko labu nedara. Viņi ātri zaudē savu šarmu, tāpat kā tie mazie doo-tēti, kurus jūs iegādājaties no šī viena veikala tirdzniecības centrā. Vai arī viņi izliekas, ka dara kaut ko noderīgu, bet tas tiešām tikai traucē jūsu dzīvei. Šeit ir visnederīgākās Android lietotnes.
Daži godājamie pieminētāji, kas neizveidoja sarakstu, ir OEM rezerves lietojumprogrammas, pretvīrusu lietotnes un daži citi veidi. Vispārīgi runājot, šāda veida lietotnēm ir kāda funkcija, taču tām nav liekas kādas labākas iespējas. Piemēram, OEM rezerves lietotnes ir bālākas nekā iebūvētā dublēšana, ko veic Google. Pretvīrusu lietotņu vietā jūs vienkārši nevarētu darīt lietas, kas pakļauj jūsu tālrunim risku. Tadas lietas. Sāksim!
  1. Abu Moo
  2. Tīrs meistars
  3. Krāsojamo grāmatu lietotnes ar abonementiem
  4. Ventilatora dzesētājs
  5. Puse no Google lietotnēm
  1. Uzgaidi
  2. Tulkotāji no cilvēkiem uz dzīvniekiem
  3. S.M.T.H.
  4. Visnederīgākā lietotne jebkad

Abu Moo kolekcija

Cena: 2400 USD (nav kļūda)


Abu Moo lietotņu kolekcija, iespējams, ir viena no visu laiku bezjēdzīgākajām lietotnēm. Kolekcijā ir sešas lietotnes, un katra no tām maksā 400 USD. Ko šīs lietotnes dara? Nav sasodīta lieta. Viņi atrodas jūsu lietotnes atvilktnē. Sākuma ekrānā varat ievietot slikti veidotu dārgakmeņu logrīku, lai parādītu cilvēkiem, cik bagāts esat, taču pretējā gadījumā lietotne faktiski neko nedara. Šķiet, ka izstrādātājs to zina, un šo lietotņu apraksti ir diezgan muļķīgi. Varat tos pārbaudīt, bet mēs neiesakām jums tos iegādāties. Patiešām.

Tīrs meistars

Cena: Bezmaksas

Šeit ir šī lieta. Clean Master agrāk bija diezgan pienācīga lietotne. Tā bija minimāla lietotne, kas ļāva jums iztīrīt nevēlamo saturu un palielināja ierīces krātuvi. Tomēr laika gaitā lietotne pievienoja virkni bezjēdzīgu, bezjēdzīgu funkciju, kas faktiski nodara vairāk ļauna nekā laba. Tagad Clean Master (un līdzīgas uzlabojošās lietotnes) mēģina pārspīlēt visu, iekļaujot pretvīrusu (kas patiesībā nav nepieciešams), pastiprinātāja funkcionalitāti (kas īsti nedarbojas), uzdevumu slepkavas funkcijas, kas īsti nedarbojas (neviens nedara vairs)) un dod solījumus, ka tas, iespējams, nevar saglabāties kā tie zāļu pārdevēji no 1800. gadiem. Ir daudz tīrāku lietotņu, kas ir maskētas kā parastas lietotnes (skatoties uz jums, ES File Explorer), kas tikai palielina mēģinājumu no tām izvairīties. Šīs labākajā gadījumā ir bezjēdzīgas lietotnes, bet sliktākajā gadījumā - akumulatora izlādēšanās. Izvairieties no viņiem.


Krāsojamo grāmatu lietotnes ar abonementiem

Cena: Bezmaksas / abonēšanas izmaksas atšķiras.

Krāsojamo grāmatu lietotnes Android ekosistēmā sāk radīt slampāt. Diemžēl dažiem no viņiem ir dažas problēmas. Daudzi no viņiem, ieskaitot populāro Disney filmu Color, vēlas, lai jūs maksātu abonēšanas pakalpojumu, lai izmantotu viņu krāsojamo grāmatu lietotni. Lūk, kā viņi parasti darbojas. Jūs saņemat mazliet satura par brīvu (kas parasti nav ļoti labs), un tad jums jāmaksā katru mēnesi, lai iegūtu labu saturu. Daži no viņiem iekasē tik daudz, cik jūs maksātu par Netflix vai Hulu. Atsevišķu veidu abonementu abonēšana ir pilnīgi pareiza, taču krāsojamās grāmatas nav viena no tām. Tas ir mazliet dīvaini, kaut ko krāsojot digitāli un domājot, ka par to maksājat katru mēnesi. Tas ir muļķīgi, ja godīgi. Mēs tos neiesakām.

Ventilatora dzesētājs (un līdzīgas lietotnes)

Cena: Bezmaksas

Ventilatora dzesētājs (un tādas lietotnes patīk) ir jauki, taču galu galā bezjēdzīgi. Šīs ir nevēlamas lietotnes, kas liek tālrunim izskatīties tā, it kā tas kaut ko darītu, ko patiesībā nedara. Daži no populārākajiem ir ventilatoru dzesētāji, piemēram, tie, kurus esam sasaistījuši, viltoti pirkstu nospiedumu skeneri (kas ir īpaši muļķīgi, jo tālruņiem tagad ir īsti), viltus brīdinājumi, viltus telefona zvani utt. Tie galvenokārt tiek izmantoti, lai apmānītu jūsu draugus. vienreiz vai divreiz un pēc tam jūs tos atinstalējat, jo cilvēki neiztur tos pašus klibo trikus vairāk kā trīs vai četras reizes. Viņiem ir taisnība par to, kas viņi ir, bet tas nenozīmē, ka viņi nav nelietderīgas lietotnes.

Daudzas Google lietotnes

Cena: Bezmaksas

Google ir dažas no visnoderīgākajām lietotnēm Android. Tajos ietilpst Gmail, Google Maps, Youtube, Google Translate, Google Home, Google Play spēles, Android Auto un daudzas citas. Tomēr Google ir tumšā puse, kas parasti beidzas bezjēdzīgi. Mēs runājam par Allo (RIP), Hangouts, Google+ (RIP), Inbox by Gmail (RIP) un par neveiksmīgiem Google projektiem, ko esam redzējuši iepriekš. Lietotnes, kad tās pastāvēja, nebija bezjēdzīgas. Tomēr, ņemot vērā to īso dzīves ilgumu, laika pavadīšana, iepazīstoties ar šīm lietotnēm, kļūst par veltības vingrinājumu.

HOld On (un līdzīgas spēles)

Cena: Bezmaksas

Hold On (un līdzīgas spēles) ir ārkārtīgi bezjēdzīgas. Šīm spēlēm parasti ir sava veida super vienkāršs mehāniķis, kas mēģina jūs satraukt, veicot vairākas reizes. Hold On ir poga, kuru nospiežat un turat, lai redzētu, cik ilgi jūs varat doties. Joks tomēr ir par jums, jo uznirstošās reklāmas galu galā tik un tā sagrauj jūsu svītru. Šīs spēles atšķiras no tādām spēlēm kā Flappy Bird, jo mehāniķis nav nekāds izaicinājums. Nospiežot pogu uz ekrāna, kamēr taimeris ievelk atzīmi uz augšu, ir virtuāla versija, kurā notiek konkurss, lai redzētu, kurš var aiziet visilgāk, nemirkšķinot. Galu galā tas ir laika izšķiešana un ļoti ātri zaudē visu šarmu.

Tulkotāji no cilvēkiem uz dzīvniekiem

Cena: Bezmaksas

Mēs runājām par izlases lietotnēm, kas neveic reālas lietas. Tomēr mēs jutāmies kā tādas lietotnes, kas dzīvniekiem to dara, ir pelnījušas savu vietu. Ir dažādi tulkotāji no cilvēkiem uz dzīvniekiem, suņu svilpes, skaņas efekti dzīvniekiem, viltus lāzera norādes un jebkas cits, ko cilvēki var iedomāties. Acīmredzot viņi nedarbojas, kas nozīmē, ka šie ir tikai ļoti iedomātā trokšņa radītāji, kurus jūsu dzīvnieki, iespējams, ienīst. Mājdzīvnieku veikalā varat saņemt pīkstošas ​​rotaļlietas, kas rada tādus pašus nepatīkamus trokšņus, bet vismaz jums ir ērti zināt, ka jūsu dzīvnieks tās galu galā iznīcinās. Mēs jums neteiksim nesaņemt šīs bezjēdzīgās lietotnes, bet mums tas patiešām ir jādara. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tajos nav iekļautas lietotnes, kas rada dzīvnieku trokšņus bērnu izglītošanas nolūkos.

S.M.T.H

Cena: Bezmaksas

S.M.T.H. jeb Nosūtīt mani uz debesīm ir viena no bezjēdzīgākajām un potenciāli bīstamākajām mobilajām spēlēm, ko mēs jebkad esam redzējuši. Punkts ir mest tālruni pēc iespējas augstāk gaisā. Tagad spēle faktiski darbojas, un jūs varat izmērīt tālruņa mešanas spēku. Faktiski spēle ir diezgan jautra, mēs to ļoti iesakām. tomēr nav atbildīgs par gadījumiem, kad neizbēgami sabojājat tālruni. Neprasi no mums rezerves.

Visnederīgākā lietotne jebkad

Cena: Bezmaksas

Šī lietotne ir tik apburoši bezjēdzīga, ka tā man lika skaļi smieties. Pat autora mēģinājums iegūt nosaukumu ar lielo burtu ir bezjēdzīgs. Labi, tāpēc iedziļināsimies detaļās. Šķiet, ka Play veikala ierakstā nav ikonas attēla un ekrānuzņēmuma. Lietotnei nav pogu, nav vadības ierīču, un tā burtiski neko nedara. Līdz šim izklausās labi, vai ne? Šeit ir kicker. Pēc palaišanas lietotne automātiski nogalina sevi, tāpēc jūs pat nevarat redzēt, kā tā neko nedara. Man patika pievienotā prēmija, ka ikona un ekrānuzņēmumi, ko augšupielādēja veidotājs, bija tikai tīri balti attēli, kas parādīja neko. Klasika. Šī varētu būt mana iecienītākā lietotne jebkad. Šī ir labākā bezjēdzīgā lietotne, ko mēs varētu atrast.

Cena: Bezmaksas

Vai kāds atceras Yo? Ja nē, šeit ir atgādinājums. Yo ir ziņojumapmaiņas lietotne, kurā var pateikt tikai Yo. Personai, kas to saņem, ir jāatstāj prātā, ko jūs patiesībā domājāt. Izstrādātājam sākotnēji bija dažas jautras idejas, taču neviena no tām nekad netika realizēta. Mums atliek tikai lietotne, kas pēdējo reizi tika atjaunināta 2015. gadā un tikai uz visiem laikiem atplaukst Yos uz priekšu un atpakaļ. Kad iznāca Google Allo un visi paziņoja, ka tā ir bezjēdzīga ziņojumapmaiņas lietotne, kļuva skaidrs, ka visi šie cilvēki aizmirsa par Yo.

Ja mēs nokavējām kādu no Android visnejēdzīgākajām lietotnēm, pastāstiet mums par tām komentāros! Lai skatītu visu labāko lietotņu sarakstu sarakstu, noklikšķiniet šeit.

Mē arvien mazāk un mazāk eam atkarīgi no mobilajiem tīkliem. Datu ignālu varat iegūt gandrīz viur, kur var iegūt mobilo ignālu, un vairumā gadījumu lielākajā daļā gadījumu mē izmantojam WiFi. Tehnolo...

Arvien vairāk jaunāku automašīnu tagad ir iebūvēta Android Auto, taču noteikti ne via no tām. Neatkarīgi no tā, vai jum ir jauna automašīna, ka neatbalta Android Auto, vai vecāk tranportlīdzekli, ka i...

Aizraujoši Raksti