Moto G7 un Moto G7 Power apskats: labākie pieejamie Android tālruņi

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 28 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 3 Jūlijs 2024
Anonim
Moto G7 and Moto G7 Power Review: Few Compromises
Video: Moto G7 and Moto G7 Power Review: Few Compromises

Saturs


Pozitīvi

Mūsdienīgs dizains
Laba būves kvalitāte
Uzticama veiktspēja
3,5 mm austiņu ligzda
Tīra programmatūra
Ilgstoša baterija
Liela cenas / kvalitātes attiecība

Negatīvi

Nav NFC
Kamera ir vāja vājā apgaismojumā
Nav ūdensizturīgs

Bottom LineMoto G7 / Moto G7 Powerby Motorola

Moto G7 un Moto G7 Power piedāvā izcilu cenu. Jūs iegūsit lielisku dizainu, mūsdienīgas funkcijas, kā arī tīru un ātru programmatūru. Par cenu Motorola eleganti līdzsvaro veiktspēju un funkcijas, neveicot pārāk daudz kompromisu. Moto G7 sniegs jums labāko, ko Motorola var piedāvāt G7 sērijā, savukārt Moto G7 Power koncentrējas uz ilgāku akumulatora darbības laiku.

Moto G sērija ir bijusi Motorola maize un sviests kopš tās pirmsākumiem 2013. gadā. Vienu brīdi oriģinālais Moto G kļuva par Motorola populārāko viedtālruni. Katrā atkārtojumā viņi turpināja gūt lielus panākumus, piedāvājot pamatotas specifikācijas, veiktspēju un funkcijas, saglabājot pieņemamu cenu. Moto G7 un Moto G7 Power ir divi no četriem viedtālruņiem Motorola 7. paaudzes Moto G klāstā. Viņi ir jaudīgāki un pievilcīgāki nekā jebkad agrāk, tomēr joprojām neiznīcinās banku. Šie ir telefoni, ko pirkt, ja vēlaties daudz tālruņu, nevis par daudz naudas.


Šis ir mūsu Moto G7 un Moto G7 Power pārskats.

Par mūsu Moto G7 un Moto G7 Power pārskatu: T-Mobile tīklā mēs astoņas dienas izmantojām Moto G7 un Moto G7 Power. Viņi abi darbojas operētājsistēmas Android 9.0 Pie ar 2019. gada 1. janvāra drošības ielāpu. Pašlaik Moto G7 konstrukcijas numurs ir PPO29.114-16-5, un Moto G7 Power būvēšanas numurs ir PPO29.114-30. Mūsu pārskata vienības nodrošināja Motorola.Show More

Moto G7 un Moto G7 Power apskats: Lielais attēls

Šie tālruņi ir paredzēti patērētājam, kurš apzinās budžetu.

Izmantojot Moto G7 un Moto G7 Power, Motorola turpina koncentrēties uz pieejamību, neveicot pārāk daudz upuru, kas apdraudētu pieredzi. Šie tālruņi ir paredzēti patērētājam, kurš apzinās budžetu. Moto G7 sniegs jums labāko, ko var piedāvāt G7 klāsts. Ja jūs meklējat nopietnu akumulatora darbības laiku, Moto G7 Power jums to sedz, taču tam kopumā ir zemākas specifikācijas. Tāpat kā ar iepriekšējiem Moto G viedtālruņiem, tā ir pieeja, kas brīnišķīga. Jūs neatradīsit papildu zvanus, svilpes vai trikus. Ja tas ir tas, ko jūs meklējat, jums būs jāmeklē citur.


Šiem tālruņiem ir USD 299 par Moto G7 un USD 249 par Moto G7 Power. Šie tālruņi nodrošina izcilu cenu, ja vien jūs pieveicat savas cerības.

Dizains

  • 157 x 75,3 x 8 mm (G7), 159,43 x 76 x 9,3 mm (G7 jauda)
  • 172 g (G7) 198 g (G7 jauda)
  • USB-C
  • Nano SIM
  • P2i nano pārklājums
  • Aizmugurējā pirkstu nospiedumu sensors
  • Austiņu ligzda
  • microSD slots (līdz 512 GB)

Moto G7 un Moto G7 Power jūtas daudz jaukāk, nekā to cena liktu jums ticēt.

Neskatoties uz budžeta vai vidēja līmeņa motoru, Motorola ir paveicis lielisku darbu, lai atjauninātu Moto G līniju atbilstoši pašreizējām tirgus tendencēm. Viss sākas ar dizainu. Moto G7 un Moto G7 Power ir stikla korpusi un metāla rāmji. Tas ir diezgan izplatīts tālruņu starpā, kuru cenas ir trīs līdz četras reizes lielākas par Moto G7 un Moto G7 Power cenu zīmēm, bet ne vienmēr tas ir zemāks. Moto G7 un Moto G7 jauda jūtas daudz jaukāka, nekā to cena liktu jums ticēt.Viņus ir ērti turēt, un to kvalitāte ir lieliska. Tie ir arī diezgan viegli acīm, pat ja kopējais dizains nav īpaši pārsteidzošs.

Moto G7 Power ir divu tālruņu smagākais elements visās dimensijās, taču tas ir visievērojamākais pievienotais biezums. Tas ir saistīts ar G7 Power korpusa daudz lielāku akumulatoru. Telefons joprojām izskatās lieliski, taču īstais Moto G7 izskata un izjūtas ziņā ir viens no šiem.

Aparatūras funkcijas starp abām ir gandrīz identiskas. Viņiem abiem ir USB-C, pirkstu nospiedumu sensori, paplašināma krātuve, atsevišķi skaļruņi un austiņu ligzda. Vienīgā atšķirība ir dažu šo ostu izvietojums. Moto G7 ir austiņu ligzda un speciālais skaļrunis apakšā, savukārt Moto G7 Power ir austiņu ligzda augšpusē ar skaļruni integrētu austiņā.

Pirkstu nospiedumu sensori atrodas uz aizmugurējā stikla paneļa, ko apzīmē Motorola logotips. Es vienmēr domāju, ka Motorola vajadzētu ievietot pirkstu nospiedumu sensoru, taču tikai pagājušajā gadā tā sāka rīkoties. Kā gaidīts, pirkstu nospiedumu sensori bija ātri un precīzi, un iestatīšanas process bija ātrs un vienkāršs.

Lai Motorola varētu sasniegt G7 sērijas zemākos cenu punktus, bija jāveic daži upuri. Viens no šiem upuriem ir IP sertifikācijas trūkums. Tas nozīmē, ka neviens tālrunis nav oficiāli izturīgs pret ūdeni. Viņiem tomēr ir nano pārklājums, ko Motorola parasti uzliek visiem saviem tālruņiem. Motorola saka, ka šis pārklājums nodrošina izturību pret šļakatām. Tas jums būtu jāaizsargā tikai tad, ja lietus laikā nelietojat tālruņus, bet neejat tajā peldēties.

Vēl viena funkcija, kurai trūkst, ir NFC. Tas nozīmē, ka nav jāveic tādi mobilie maksājumi kā Google Pay vai satura pārsūtīšana, izmantojot Android Beam. Šķiet, ka NFC nāk un iet uz Moto G ierīcēm. Dažām paaudzēm tā ir, bet dažām nē. Motorola mums teica, ka G7 nav NFC tikai izmaksu apsvērumu dēļ. Man tas nav nekas liels, jo es reti to izmantoju, bet, ja jūs bieži izmantojat mobilos maksājumus, jums šogad vienkārši veicas.

Displejs

  • 6,2 collu LTPS LCD, 19: 9
  • Full HD + (G7), HD + (G7 jauda)
  • Gorilla Glass 3
  • Notch

Lai neatpaliktu no laika, Moto G7 un G7 Power displejiem ir nedaudz bez paneļa. Tie nāk pat ar iecirtumiem. Abi displeji ir identiski pēc izmēra un izmanto to pašu LCD tehnoloģiju, taču līdzības ar to arī beidzas. Moto G7 ir daudz asāka FHD + (2270 x 1 080) izšķirtspēja, savukārt G7 jauda ir tikai HD + (1 520 x 720). Ja jūs nemeklējat cieši, iespējams, nepamanīsit atšķirību, bet gan pikseļu skatītājiem, piemēram, man, G7 Power displejs nav tik izteiksmīgs. Diezgan viegli pamanīt robainas malas, it īpaši starp mazākiem elementiem, piemēram, lietotņu ikonām un tekstu.

Pakāpes arī nav vienādas. G7 izmanto ūdenslūza stila iecirtumu, savukārt G7 Power ir raksturīgākais stila iecirtums. Tas ir saistīts ar austiņas novietojumu: G7 Power to iekļauj iegriezumā, bet G7 nospiež austiņu uz ārējo rāmi. No estētikas un funkcionalitātes viedokļa es dodu priekšroku ūdenstecei. Tas izskatās jaukāk un piešķir jums nedaudz vairāk ekrāna nekustamo īpašumu. Nevienam tālrunim nav īpaši mazu rāmju, bet Moto G7 ir nedaudz plānāki.

Displeju kvalitāte nenodarīs jūsu zeķes, bet tie ir lieliski izmantojami. Krāsas izskatās labi, tāpat kā skata leņķi. Mana vienīgā problēma ar abiem šiem displejiem ir spilgtums. Viņi izskatās lieliski telpās, bet tiešā saules gaismā tos gandrīz neiespējami redzēt pat ar maksimālu spilgtumu. Spilgtuma trūkums malā, man nav sūdzību.


Performance

  • Qualcomm Snapdragon 632
  • 1,8 GHz astoņkodolu
  • 4 GB RAM (G7), 3 GB RAM (G7 jauda)
  • 64 GB krātuve (G7), 32 GB krātuve (G7 jauda)

Neatkarīgi no tā, kuru tālruni izlemjat, jūs iegūsit to pašu vidēja līmeņa Snapdragon procesoru. Tomēr Moto G7 izceļ Moto G7 Power ar papildu gigabaitu operatīvo atmiņu un dubulto atmiņu. Tas nozīmē, ka jūs iegūsit nedaudz labāku multitasking pieredzi un varēsit tālrunī saglabāt vairāk multivides, pirms tas sāk atkust.

Regulāri ikdienā lietojot, abi tālruņi jutās vienādi un darbojas lieliski. Moto G7 un G7 jauda ir vairāk nekā pietiekama, lai apstrādātu vidējos uzdevumus, piemēram, tīmekļa pārlūkošanu, ritināšanu sociālajos saziņas līdzekļos, lietotņu palaišanu un vienmērīgu YouTube skatīšanos. Nebija problēmu ar nokavēšanos vai avārijām. Tikai negaidiet, ka no šiem tālruņiem tiek izmantotas visas iespējas, kas saistītas ar spēlēm. Clash Royale, spēle, kuru spēlēju diezgan bieži, bija nepatīkami spēlēt. Gan G7, gan G7 Power tas diezgan bieži atpalika, neskatoties uz to, ka tas ir grafiski ļoti prasīgs.

Tādos etalonos kā GeekBench, AnTuTu un 3DMark G7 un G7 Power darbojas gandrīz vienādi. Skaitļi nav satriecoši, bet ir atbilstoši kursa vērtībai, ņemot vērā specifikācijas.



Akumulators

  • 3000 mAh (G7), 5000 mAh (G7 jauda)
  • 15 W TurboPower uzlāde

Akumulatora darbības laiks ir viens no Moto G7 un G7 Power lielākajiem spilgtajiem punktiem. Īpaši tas attiecas uz G7 Power. Motorola ar vienu uzlādi prasa līdz trīs dienu akumulatora darbības laiku. Tas var likties kā drosmīgs apgalvojums, taču tas nav pārāk tālu, ņemot vērā dāsni lielo akumulatoru, zemākas izšķirtspējas displeju un mazāk enerģijas patērējošo procesoru. Es vēl neesmu ticis tuvu trīs dienu atzīmei, bet G7 spēks mani ļoti viegli pārdzen ar divām pilnām dienām. Tas joprojām ir ārkārtīgi iespaidīgs. Ekrāna skatīšanās laiks sasniedza satriecošas 10 stundas, un es bieži eju gulēt, ja tvertnē bija palicis vairāk nekā 50%. Es esmu mēģinājis nogalināt šo tālruni vienas dienas laikā ar spēļu un YouTubing stundām, bet nekad to neesmu izdarījis. Šis tālrunis vienkārši nemirst.


Moto G7 nedos jums tikpat iespaidīgus numurus, taču akumulatora darbības laiks joprojām ir lielisks. Es katru dienu nokļuvu no piecām līdz sešām stundām ekrāna demonstrēšanas laikā. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai jebkurā dienā ērti nokļūtu vēlajās nakts stundās. Ja viedtālrunī nelietojat tik daudz multivides, kā es, iespējams, akumulators patērēs vēl vairāk laika.

Kamera

Aizmugurējās kameras:

  • 12 MP f / 1,8 (G7), 12 MP f / 2.0 (G7 jauda)
  • 5 MP dziļuma sensors (Tikai G7)
  • Pikseļa izmērs 1,25 mikroni
  • LED zibspuldze

Priekšējā kamera:

  • 8MP sensors f / 2.2
  • Pikseļa izmērs 1,12 mikroni


Ja jūs gaidāt, ka Moto G7 un Moto G7 Power kameras krājas līdz viedtālruņu kamerām, kuru cena ir divkārša vai trīskārša, tad būsiet nopietni vīlies. Kameras ir piemērotas tam, cik maksā šie telefoni. Ja esat vēlamos apgaismojuma apstākļos, attēli ir pietiekami labi, lai tos varētu kopīgot sociālajos medijos, nejūtot apmulsumu.

Motorolas kameras lietotne nepiedāvā pārāk daudz aizraujošu funkciju, taču tās vienkāršotais raksturs padara to ērti lietojamu.

Motorola kameru lietotne nepiedāvā pārāk daudz aizraujošu funkciju, taču tās vienkāršotais raksturs padara to ērti lietojamu. Pārslēgšanās starp foto un video režīmu ir tikpat vienkārša kā skatu meklētāja vilkšana pa kreisi vai pa labi. Velkot visu pa kreisi, tiek parādīti visi kameru fotografēšanas režīmi. Nav nevienas tonnas, no kuras izvēlēties. Jums ir tādas iespējas kā panorāma, portrets, kinofilma, palēninātas kustības video, laika ritējums un iespēja tiešraidē to pārraidīt YouTube. Pastāv arī manuālais režīms, lai precīzāk kontrolētu un integrētu Google objektīvu.

Moto G7 ir labāka šo divu kameru kamera. Lai gan viņiem abiem ir 12 MP kameras, tie nav identiski sensori. G7 ir platāka f / 1,8 apertūra, salīdzinot ar G7 Power f / 2.0. G7 var lepoties arī ar dziļuma sensoru. Plašāka diafragma nozīmē nedaudz labāku sniegumu vājā apgaismojumā un daudz labākus portreta režīma fotoattēlus. Dziļuma sensora klātbūtne ļauj arī Moto G7 fokusēt un pielāgot fona izplūšanu pēc fakta. To nevar izdarīt ar G7 Power, jo tā aizmugurējā kamera aprobežojas tikai ar portreta režīma fotoattēlu uzņemšanu, kad tā nosaka seju.


Būsim īsti. Neviena kamera nav iespaidīga vājā apgaismojumā. Izceltie elementi ir pamatīgi izpūstas, detaļas ir dubļainas, un attēli ir ļoti trokšņaini. Gaišos apstākļos vai vidējā apgaismojumā telpās varat novilkt dažus izskatīgus kadrus ar spilgtām krāsām un detaļām. Fotoattēli no Moto G7 un Moto G7 Power izskatās diezgan līdzīgi, taču, aplūkojot tos, jūs varat pamanīt dažas atšķirības. Moto G7 fotoattēli ir gaišāki un nedaudz spilgtāki. Tas parasti padara G7 fotoattēlus daudz pievilcīgākus.



Gan Moto G7, gan Moto G7 Power ir viena un tā pati selfie kamera, tāpēc jūs varat gaidīt identiskus rezultātus. Pašbildes nav tik asas, kā es gribētu, un krāsas šķiet nedaudz līdzenas. Automātiskais skaistumkopšanas režīms (ieslēgts pēc noklusējuma) arī ir pārāk agresīvs un ādu mīkstina pēc manas gaumes, tāpēc es to beidzot izslēdzu.


Šeit ir pilna izšķirtspējas fotoattēlu galerija, kas uzņemti ar Moto G7 un Moto G7 Power.

Programmatūra

  • Android 9.0 Pie
  • Moto darbības, displejs, balss

Motorola apstrādā dažas lietas labāk nekā Android Pie krājums.

Ja ir kāda lieta, ko es vienmēr mīlu attiecībā uz Motorola, tā ir programmatūras pieredze. Kopš sākotnējā Moto X, Motorola ir gājusi ar pliku kaulu pieeju. Moto G7 un G7 Power programmatūra ir gandrīz tikpat tuvu, cik tā var nokļūt Android 9 Pie krājuma krājumā ārpus Pixel ierīces. Tas ir tīrs, ātrs, un blakus tam nav nevienas programmatūras, kas ļautu izmantot šo pieredzi.

Motorola apstrādā dažas lietas labāk nekā Android Pie krājums. Lietotņu atvilktnei Motorola palaidējā var piekļūt ar vienkāršu īsu zvēlienu, nevis kaitinoši garu zvēlienu uz augšu. Motorola navigācija ar žestiem ir arī daudz intuitīvāka nekā Google ieviešana. Programmatūras noklusējuma vērtības ir standarta ekrāna pogas, ja navigācija ar žestiem nav gluži jūsu lieta.


Visi Motorola parastie programmatūras uzlabojumi, piemēram, Moto Actions, Moto Display un Moto Voice, visi ir kārtīgi izvietoti Moto lietotnē. Tas ļauj viegli atrast un neļauj programmatūrai justies pārblīvētai. Pamatdarbības kontrolei ir ļoti daudz žestu, tostarp Motorola paraksts ar dubultu karbonādi lukturītim un plaukstas pagriešana kameras palaišanai. Daudzi no žestiem ir ļoti noderīgi, un es novērtēju, ka Motorola gadu gaitā ir izvērsusi šos žestus.

Gan Moto G7, gan G7 Power dzīves laikā, visticamāk, iegūs pāris nozīmīgus programmatūras atjauninājumus, lai gan ir grūti paredzēt, kad. Kopš Lenovo iegādes Motorola nav guvusi labākos sasniegumus, veicot ātrus atjauninājumus. Motorola pirmais tālrunis, kas saņēma Android Pie, Motorola One, ilga 114 dienas. Tas viņus vērtē kā astoto ātrāko oriģinālo iekārtu ražotāju, kas mūsu sarakstā sāk piedāvāt pīrāgu. Nākamā galvenā Android versija, Android Q, joprojām ir vairāku mēnešu attālumā no tās oficiālās izlaišanas, tāpēc mums būs jāgaida un jāredz, cik ātri Motorola reaģēs. Ja vēsture norāda uz kādu norādi, jums būs jāgaida labs laiks.

Audio

  • Viens runātājs
  • 3,5 mm austiņu ligzda

Par audio pieredzi nav daudz ko teikt. Jūs neatradīsit neko, kas to padara īpašu. Nevienā tālrunī nav stereo skaļruņu, taču par šo cenu jums nevajadzētu gaidīt, ka viņi to darīs. Abi telefoni ir aprīkoti ar vienu skaļruni. Moto G7 skaļrunis atrodas apakšā, un Moto G7 Power’s ir integrēts austiņā. Neviens no tiem neizklausās iespaidīgi, kaut arī viņi skaļas pietiekami skaļi, lai paveiktu darbu, skatoties ātru YouTube videoklipu. Neatkarīgi no tā, kuru ierīci izmantojat, jums būs patīkama klausīšanās pieredze.

Specifikācijas


Moto G7 un Moto G7 Power: Spriedums

Moto G līnija jau labu laiku vada paketi budžeta telpā. Motorola turpina piedāvāt kvalitatīvu pieredzi par zemu cenu ar nelielu kompromisu. Pat 2019. gadā nav daudz konkurentu, kas tai maksā par savu naudu. Ievērojamas alternatīvas ir Android One Nokia 6.1, Huawei P20 Lite un Honor 8X, taču daži no šiem tālruņiem nedarbojas visiem galvenajiem ASV mobilo sakaru operatoriem. Moto G7 un Moto G7 Power ir saderīgi ar AT&T, Google Fi, Sprint, T-Mobile un Verizon Wireless ASV.

Abi viedtālruņi ir fantastiskas iespējas, ja vēlaties stabilu visaptverošu pieredzi, nepametot tonnu naudas. Jūs saņemat modernu dizainu, ātru programmatūru un lielisku akumulatora darbības laiku. Kameras kvalitāte varētu būt labāka, taču jūs nevarat pārāk daudz sūdzēties par viedtālruņiem, kuru cena nepārsniedz 300 USD. Ja vēlaties saņemt papildu zvanus un svilpes, piemēram, IP sertifikātu, labāku kameru, NFC vai bezvadu uzlādi, šie tālruņi nav domāti jums. Šāda veida funkcijām jums būs jāmeklē dārgākas alternatīvas, piemēram, Galaxy S10.

Es ieteiktu Moto G7 un Moto G7 Power ikvienam, kurš vēlas mūsdienīgas funkcijas, nepieprasot jaunākās specifikācijas.

Komentāros atstājiet savas domas par Moto G7 un G7 Power!

299 USD. Pērciet vietnē Best Buy

Apple ir amazināji avu 1. ceturkšņa ieņēmumu aprēķinu, galvenokārt zemāka iPhone piepraījuma dēļ.Uzņēmum par pamatnotādnēm galvenokārt vainoja Ķīna ekonomiku un tirdzniecība priedzi.Par zemākām aplēēm...

Iepējam, ka mobilā paaule kongrea 2019. gada iekat notik Barelonā, bet jau Ķīnā Vivo ļaudi nolēma paziņot un palait vēl vienu augtākā klae viedtālruni avā dzimtenē. Uzņēmum pirm dažām nedēļām ķircinā...

Populārs