Vai jaunie Apple AirPods (2019) ir tā vērts?

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 1 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Jūlijs 2024
Anonim
Apple AirPods 3 vs AirPods Pro
Video: Apple AirPods 3 vs AirPods Pro

Saturs


Jaunajam AirPods bezvadu lādēšanas korpusam ir tādi paši izmēri kā pirmās paaudzes standarta korpusam.

Vecie un jaunie AirPod ir identiski, bet jaunā H1 mikroshēma uzlabo iPhone lietotāju pieredzi. Parunāsim par to, kas veidoja jauno AirPod virsrakstus.

Siri integrācija

Arvien vairāk austiņu ražotāju integrē Google palīgu vai Amazon Alexa, tāpēc ir tikai jēga, ka Apple seko šim piemēram. Lai gan iepriekšējā versija lietotājiem ļauj piekļūt mīļotajam virtuālajam palīgam ar divreiz pieskārienu auss ausij, 2019. gada modelis piešķir piekļuvi ar karsto vārdu “Hey Siri”. Tas ir lieliski piemērots klausītājiem, kuri vēlas uzdot jautājumus ēdiena gatavošanas vai trenažieru laikā.

H1 mikroshēma salīdzinājumā ar W1 mikroshēmu

Apple vecie AirPods izmanto uzņēmuma patentēto W1 mikroshēmu, kas veicina ātru savienošanu pārī, stabilu savienojumu un energoefektivitāti. Jaunajā versijā tomēr tiek izmantota H1 mikroshēma, kas uzlabo ierīces sinhronizāciju un sarunu laiku palielina par 50 procentiem. Turklāt Apple apgalvo, ka pārslēgšanās starp iOS ierīcēm tagad ir divreiz ātrāka nekā W1 mikroshēmā. Oriģinālie AirPods darbojas caur Bluetooth 4.2 un atbalsta AAC kodeku, savukārt jaunākā versija ir jaunināta uz Bluetooth 5.


Akumulatora darbības laiks

Saskaņā ar objektīvu pārbaudi no mūsu māsas vietnes SoundGuys, pirmā paaudzes AirPod akumulatora darbības laiks (mūzikas straumēšana 75 dB) ir 3,45 stundas, kas pēc patiesajiem bezvadu standartiem ir pieņemams. Jaunā iterācija ļauj 4,175 stundas pēc kārtas atskaņot identiskos apstākļos. Lai arī tas nešķiet ievērojams uzlabojums, tas ir pieaugums par 21 procentu.

Cena

Oriģinālajos AirPods bija iekļauts standarta uzlādes korpuss un mazumtirdzniecībā par 159 USD. Tagad jaunie ir divās versijās: viena ar standarta lādēšanas apvalku un otra ar bezvadu lādēšanas korpusu attiecīgi par 159 un 199 USD. Kā alternatīva ir pieejams patstāvīgais bezvadu uzlādes korpuss, kas ir saderīgs ar pirmās paaudzes AirPods par 79 USD.

Kas ir tas pats?

Jaunajiem AirPods austiņām ir tāds pats dizains, kā bez iepriekšējās paaudzes.


Labāk vai sliktāk Apple saglabāja tādu pašu precīzu formas koeficientu kā sākotnējie AirPods.

Kompakts, minimāls dizains

Jaunajam AirPods ir tāds pats dizains kā iepriekšējam modelim, tāpat kā bezvadu lādētājam, kas tikai pievieno LED uzlādes indikatoru. Vecie AirPods par jauno lādētāju iekasēs tikai lielu soda naudu, un jūs to varēsit iegādāties atsevišķi par 79 USD.

Slikta izolācija un pasliktināta audio kvalitāte

Lai arī sākotnējais AirPods dizains ir tīrs un pievilcīgs, slikto izolācijas īpašību dēļ klausītājiem joprojām ir jāpiedzīvo dzirdes maskēšana. Tas nozīmē zemu uzsvērtu basu reproducēšanu un parasti mazāk skaidrību nekā austiņu pāris ar pareizu blīvējumu. Ja iedomājaties sev kādu audiofilu, izsakieties sev par labu un pārejiet uz priekšu, lai uzzinātu par citiem patiesiem bezvadu produktiem.

Neskatoties uz skaņu kvalitātes ziņā, zīmoga trūkums nozīmē, ka AirPod joprojām var izkrist. Šī ir milzīga problēma īstām bezvadu austiņām, jo ​​vienas pazaudēšana nozīmē labu atbrīvošanos no stereo klausīšanās.

Vai jaunie AirPods darbojas ar Android tālruņiem?

AAC kodeka veiktspēja dažādās Android ierīcēs ir ļoti atšķirīga.

Jā, jaunie AirPods darbojas ar Android tālruņiem, kaut arī ne tuvu tikpat labi kā iPhone.

Savienošana ir vairāk iesaistīts process, kura laikā lietotājiem ir jāatver lādēšanas korpuss, jānospiež poga korpusa aizmugurē un tālruņa Bluetooth izvēlnē atlasiet AirPods. Saskaņā ar SoundGuys, savienojamības stostīšanās bija diezgan bieža atkarībā no tā, kuru tālruni izmantojāt, un ar Google Pixel 3 palīdzību divu stundu laikā tika sastādīti aptuveni deviņi žagas.

Savienojamība cieš, ja AirPods tiek izmantots kopā ar Android tālruni, nevis iPhone.

Tā kā H1 mikroshēma ir optimizēta iOS ierīcēm, Android lietotāji nesaņem visas vienādas priekšrocības. Automātiskās atskaņošanas / atsākšanas funkcija ir ekskluzīva iOS. Divreiz pieskaroties austiņu pusei, tiek parādīts aicinājums Google palīgam, tāpēc vismaz Apple neliedza piekļuvi trešajām personām. Turklāt AAC kodeka veiktspēja dažādos Android tālruņos ir ļoti atšķirīga, taču tā nav kodeka vaina. Šī neatbilstīgā straumēšanas kvalitāte ir saistīta ar to, kā Android tālruņi apstrādā AAC. Android vēl nevar efektīvi kodēt un atšifrēt kodeku.

Savienojuma izveide ar iOS ierīcēm ir brīze. Klausītājiem vienkārši jāpieskaras uznirstošajai kartei, kas parādās iOS ierīces ekrānā, lai sāktu savienošanu pārī. Pēc tam AirPod tiek aicināts izveidot savienojumu ar katru ierīci lietotāja iCloud kontā. Tā ir 40 laika taupīšanas funkcija tiem, kas iegulda Apple ekosistēmā.

Vai jaunos AirPod ir vērts iegādāties?

H1 mikroshēma un brīvroku piekļuve Siri dažiem var būt jaunināšanas vērts, taču lielākajai daļai pirmās paaudzes AirPod ir pietiekami labs.

Tāpat kā lielākajā daļā dzīves lietu, tas ir atkarīgs. Lai gan jaunie AirPods nav Apple revolucionāri jauninājumi, tie darbojas labi un uzticami kā viņu priekštecis. Ja brīvroku piekļuve Siri un bezvadu uzlādēšana ir funkcijas, kuras jūs bieži izmantojat, tad visi jaunie AirPod ir cienīgs jauninājums.

Ja jums kaut kas par maz rūp, un jums ir lieliski ar oriģinālā AirPods akumulatora darbības laiku, turiet tos ausīs. Android lietotāji, kas meklē labāko AirPod ekvivalentu, apskatiet Samsung Galaxy Buds.

Ja jum pieder vadošai viedtālruni, iepējam, tajā ir proceor, kam nav liela problēma ar lielo šifrēšana lodzi. Tomēr, ja jum ir zemāka līmeņa viedtālruni, tā proceor var būt pārāk vājš, lai aptrādātu š...

Galaxy 10 tālruņu ērija atšķira no pagājušā gada modeļiem, izvēlotie perforatora dipleju, nevi plāna mala. Lai arī amung fani to neuzkata par traucēkli, viņi ir nākuši klajā ar daudz radošu fona attēl...

Populārs