7 lietas, kuras mēs gribētu redzēt jaunajā Nvidia Shield televizorā

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 1 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 6 Jūlijs 2024
Anonim
Essential Scale-Out Computing by James Cuff
Video: Essential Scale-Out Computing by James Cuff

Saturs


Jau vairākus mēnešus mēs zinām, ka darbos ir jauna Nvidia Shield TV ierīce, ņemot vērā atsauces uz kodu un normatīvajiem dokumentiem. Jaunākais pieteikums, izmantojot Bluetooth SIG, nesniedz mums daudz informācijas, taču tas noteikti kalpo kā vairāk pierādījums tam, ka tas notiks.

Kā Nvidia varēja uzlabot pulti? Šeit ir dažas lietas, kuras mēs vēlētos redzēt jaunajā Nvidia Shield televizorā.

Labāka bezvadu savienojamība

Jaunās mašīnas Bluetooth SIG kartotēkā ir uzskaitīts Bluetooth 5 atbalsts, kas būtu uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli. Tā rezultātā vajadzētu būt ātrākam savienošanai pārī, mazākam latentumam un plašākam diapazonam.

Mēs arī vēlamies, lai Wi-Fi 6 parādītos šeit, jo tas varētu padarīt mājas straumēšanu patīkamāku. Wi-Fi 6 nodrošina ātrāku ātrumu un zemāku latentumu, salīdzinot ar mantotajiem standartiem, kas nozīmē, ka straumējot spēles no datora vai internetā, ir jābūt mazākam kavējumam.


Labāks pogas kartēšanas atbalsts

Viens no lielākajiem Nvidia Shield TV negatīvajiem elementiem ir tāds, ka nav pieejama tikai taustiņu kartēšana spēlēm, kuras skar tikai skārienjutīgus. Tomēr šī ir sarežģīta funkcija, tāpēc mēs pilnībā saprotam, kāpēc tā vēl nav pieejama. Bet tas būtu lieliski, ja spētu kartēt virtuālās pogas un zvēlienus uz reālām pogām un citām ievades metodēm, jo ​​tas ļautu vairāk spēļu darboties mašīnā.

Nintendo Switch stila formas faktors

Iespējas, ka tas notiks, ir niecīgas, jo Nvidia, iespējams, nevēlētos spert soli pret klientu Nintendo kāju pirkstiem, piedāvājot Switch tiešo konkurentu.

Tomēr jauns Nvidia vairoga televizors, kas faktiski ir vairoga planšetdators, būtu lielisks solis spēlētājiem. Tādā veidā jūs varētu planšetdatoram pievienot spēļu paneli, atrodoties ceļā, un piestiprināt planšetdatoru televizoram, lai tas būtu pieejams lielajā ekrānā.


Tiek baumots, ka Nvidia izmanto to pašu, mazāku Tegra X1 procesoru kā Nintendo Switch. Mazāks process nodrošina mazāku siltumu un labāku akumulatora darbības laiku - divi svarīgi faktori mobilajām spēlēm.

Vairāk datoru un konsoļu pieslēgvietu

Nvidia Shield ģimene šobrīd spēlē vairākus kārtīgus datoru un konsoļu portus, un jūs nevarat oficiāli spēlēt šīs spēles citās Android ierīcēs.

Ekskluzīvo nosaukumu sarakstā ir daži klasiski skaņdarbi, tostarp Half Life 2, Portal 2, Metal Gear Rising, Metal Gear Solid 2 and 3, Doom 3: BFG Edition un Tomb Raider.

Mēs kādu laiku neesam redzējuši daudz jaunu spēļu veidošanā, un, šķiet, ka uzņēmuma vietnē nav pareizu spēļu ierakstu. Ir saprotams, ka Nvidia, iespējams, vēlēsies koncentrēties uz mākoņu spēlēm, taču spēja spēlēt pilnvērtīgu konsoli / personālo datoru portus nozīmē, ka jums nav nepieciešams interneta savienojums, jaudīgs spēļu dators vai serveri, kas atrodas netālu no jums. Ja Nvidia izvēlētos Switch stila dizainu, tas nozīmē, ka jūs varētu spēlēt šīs spēles, atrodoties lidmašīnā.

Google Stadia atbalsts

Google Stadia ir viens no visgaidītākajiem pakalpojumiem, kas kādu laiku tiek gaidīts, pārstāvot Google izaicinājumus spēļu straumēšanas biznesā. Uzņēmums jau ir apstiprinājis, ka Stadia nonāk pie Android TV lejupslīdes, kas, cerams, nozīmē, ka jaunais Nvidia Shield TV ir pakalpojuma atslēga. Patiesībā es nebūtu pārsteigts, ja šī ierīce tiks palaista līdzās Stadia vēlāk šajā gadā.

Tas, šķiet, arī ir ideāls mačs, pateicoties Shield visaptverošajam atbalstam spēles straumēšanai. Ja tas tiks apstiprināts, tas nozīmētu, ka jūs varat palaist Google Stadia, Steam Link, GeForce Now un vairākus citus straumēšanas pakalpojumus Shield TV.

Lasīt arī: Pilns Google Stadia spēļu saraksts

Tālvadības pults ar austiņu ligzdu

Oriģinālajā Shield TV modelī tika piedāvāts tālvadības pults ar 3,5 mm pieslēgvietu, padarot to ērti klausāmies, izmantojot austiņas, ja nakts vidū nevēlaties nevienu pamodināt. Diemžēl 2017. gada modeļa tālvadībai nebija komplektācijā ar austiņu ligzdu (kaut arī kontrolierim tāda ir).

Bluetooth atbalsts vienmēr tiek laipni gaidīts, taču vēl viena lieliska iespēja būtu atdzīvināt 3,5 mm pieslēgvietu tālvadības pultī. Galu galā vadu austiņām nav nepieciešama uzlāde.

MicroSD atbalsts parastajā modelī

Diezgan dīvaini vērpjot, 2017. gada Nvidia Shield TV Pro modelis iesaiņoja microSD kartes slotu, kamēr parastais modelis to nedarīja. Mēs sakām, ka tas ir dīvaini, jo Pro modelis ir iesaiņojis 500 GB iekšējās atmiņas, savukārt parastā versija piedāvā tikai 16 GB krātuves.

USB 3.0 atmiņu ir iespējams izmantot abos modeļos, taču microSD kartes ir arī viens no visizplatītākajiem veidiem, kā paplašināt arī atmiņu. Pats labākais, ja izvēlaties microSD karti, tas nozīmē, ka jūs atbrīvojat vienu no USB portiem citām perifērijas ierīcēm.

Vai ir vēl kādi uzlabojumi un papildinājumi, kurus vēlaties redzēt jaunajā Nvidia Shield televizorā?

Dravidiešu valodu aime ir aizraujoša. Ta galvenokārt ir izplatīt Indija dienvidu, centrālajā un autrumu daļā, kā arī Šrilankā un vēl dažā citā valtī. Tajā ietilpt tāda valoda kā tamilu, telugu, kanna...

napchat ātri kļūt par vienu no populārākajām ociālo mediju platformām. Ta patiešām notiek ar jauno paaudzi. Lielā kaita ziņā tā ir paaudze, kurā vēla piedalītie vairum uzņēmumu. Tādējādi mē eam redzē...

Interesantas Publikācijas