OnePlus 7 Pro vs Google Pixel 3 XL: vai ir laiks mainīt?

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 4 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
HTC U Ultra 48 Hour Impressions
Video: HTC U Ultra 48 Hour Impressions

Saturs


Šī tendence pilnībā izzūd līdz Google Nexus 4, kas kļuva par manu pirmo Android tālruni jau 2012. gadā pēc tam, kad viņu apgrūtināja arvien pieaugošie iPhone jauninājumi. Nexus 5 bija mana nākamā pietura un ātri nostiprināja manu mīlestību pret visām lietām, kas ir Android, un, iespējams, ir visu laiku mīļākais viedtālrunis (tieši aiz Pixel 2 XL un HTC One M8).

Tie laiki, kad es atteicos no Google, lielākoties izraisīja vilšanos (ko es domāju pirkt LG G4?), Bet tas nebija gadījumā ar manu neseno apvedceļu ar OnePlus 6T.

Īsi sakot, man izdevās sagraut savu Pixel 3 XL (RIP) un man vajadzēja to aizstāt. Šo lomu piepildīja OnePlus 6T, un mani ātri uzbudināja tā straujais ātrums, nemaz nerunājot par mazāku iecirtumu virs Pixel 3 XL slēptā vannas izgriezuma.

Tomēr tas nebija viss brīnišķīgi. Kameras apstrāde atstāja daudz vēlama, es joprojām devu priekšroku Pixel programmatūrai, nevis OxygenOS, un es ienīdu vienīgo runātāju, kuru man vienmēr izdevās apslāpēt, spēlējot spēles un skatoties Twitch.


Pēc septiņiem Google tālruņu gadiem, iespējams, ir laiks pārmaiņām.

Es dažus mēnešus esmu lidojis starp OnePlus 6T un pilnīgi jaunu, nevis sagrauztu Google Pixel 3 XL gabalus, mēģinot panākt līdzsvaru starp 6T aparatūru un Pixel 3 XL programmatūru.

Pēc tam pie manas sliekšņa ieradās OnePlus 7 Pro.

Tā vietā, lai aprobežotos tikai ar lieliskajām un ne tik lieliskajām lietām, kas saistītas ar OnePlus 7 Pro, es pārdomāšu visas lietas, kuras es vēlētos, un nepalaidīšu garām iespēju novilkt savu pikseļu veltīgā cerībā, ka tas iegūs mani no citas dilemmas “es gribēšu, nelikšu”, kamēr Pixel 4 aprit.

Lietas, kuras es mīlu

Ja esat lasījis vai skatījies (virs) mūsu OnePlus 7 Pro pārskatu, jūs jau zināt, ka šī lieta notiek pūslīši ātri. Mana versija ir smieklīgi pārspīlētā 12 GB RAM modeļa, un tā ir tik ātra, ka šķiet, ka tā varētu pacelties.

Ienākot no mana aizkaitinošā viedokļa - un, ņemot vērā iekšējos, neattaisnojami - lēnais Pixel 3 XL ir atklāsme. Tagad es jebkurā brīdī varu pārslēgties starp šķietami bezgalīgu lietotņu skaitu, neraugoties uz to sākšanu no jauna. Pateicoties UFS 3.0, uzpūstas spēles, piemēram, Pokémon Go, tiek ielādētas arī aptuveni pusē laika. Tas ir svētlaimīgs.


OnePlus 7 Pro 90Hz displejs palīdz vispārīgajai šņabja sajūtai un šaurām animācijām.

Displejs kopumā ir absolūti satriecošs. Es droši vien varētu saskaitīt, cik reizes es viena gada laikā izmantoju pašbildes kameru, tāpēc mehanizētās uznirstošās fotokameras, kas kādu dienu varētu izdoties masīvam, gandrīz pilnībā bez slīpā mala, ekrāns nav prāts .

Displeja izliekumi, iespējams, ir nedaudz pārāk ekstrēmi, salīdzinot ar Samsung Galaxy S10 Plus, taču viss pārējais par visu tālruņa dizainu ir satriecošs, it īpaši Nebula Blue, kam ir aizraujošs, mīksts mirdzums noteiktās gaismās. Man nekad nav patikusi divu toņu Pixel estētika, bet tas to izspiež no ūdens.

OnePlus 7 Pros 90Hz displejs ir satriecošs.

Pārsteidzoši, ka displejā redzamais pirkstu nospiedumu sensors ir bijis vēl viens milzīgs jauninājums. Es saku pārsteidzoši, jo man nav bijis nekas cits kā galvassāpes ar displejā esošajiem sensoriem, bet esmu atklājis, ka OnePlus 7 Pro trāpījumu līmenis ir patiešām augsts. Tikmēr Pixel 3 XL aizmugures sensors man vienmēr ir skāris un palaist garām.

Vēl viens OnePlus plus (skatiet, ko es tur izdarīju?) Ir akumulatora darbības laiks. Kaut arī OnePlus 7 Pro ir nozīmīgs akumulatora izturības kritums, salīdzinot ar īpaši efektīvo OnePlus 6T, es joprojām to varu pārvarēt dienā, izmantojot OnePlus. Tas ir vairāk nekā es iegūstu no pikseļa. Par bezvadu uzlādes trūkumu ir kauns, jo man būs jāatstāj sava pikseļa statīva darbība, taču 30 W šķēru uzlādes atbalsts vairāk nekā to kompensē.

Niršana dziļāk: Lūk, kā 90Hz ekrāns ietekmē OnePlus 7 Pro akumulatora darbības laiku

Lietas, kuras man pietrūkst

Kā es gaidīju, manām galvenajām OnePlus 7 Pro grūtībām ir ļoti maz sakara ar aparatūru - ar diviem nelieliem izņēmumiem.

Pirmais ir stereo skaļruņu iestatīšana. 7 Pro skaļruņi ir pārsteidzošs uzlabojums salīdzinājumā ar OnePlus 6T muļķīgi novietoto viena apakšējā skaļruni, taču tie joprojām nav gluži līdzīgā līmenī ar Pixel 3 XL dubultā skaļruņiem, kas vērsti uz priekšu.

Otra aparatūras funkcija, kurai es pietrūktu, ir Active Edge. Es ļoti daudz izmantoju Google Assistant (man ir pieci Google Home runātāji un skaitīšana notiek), tāpēc tūlītēja piekļuve manam tālrunim, izmantojot ātru saspiešanu, vienmēr ir bijusi priekšrocība.

Šodien Arm paziņoja par papildu opciju uzņēmumiem, ka vēla veidot CPU un oC, izmantojot tā intelektuālo īpašumu. Jaunā Arm Flexible Acce opcija ir līdzā uzņēmuma eošajām IP licencēšana opcijām. Tomēr ...

Tāpat kā lielākajā daļā viedtālruņu, ir daudz veidu, kā ar Xiaomi Mi 9 varat uzņemt ekrānuzņēmumu. Ja vēlatie kaut ko koplietot vai vienkārši aglabāt informāciju, ka atroda tālruņa ekrānā, šeit parādī...

Pavadīja Šodien