OnePlus 7 Pro vs OnePlus 6T vs OnePlus 6: Ko jūs iegūstat par vēl USD 120?

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 4 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Jūlijs 2024
Anonim
OnePlus 7 Pro vs OnePlus 6T vs OnePlus 6: Ko jūs iegūstat par vēl USD 120? - Tehnoloģijas
OnePlus 7 Pro vs OnePlus 6T vs OnePlus 6: Ko jūs iegūstat par vēl USD 120? - Tehnoloģijas

Saturs


OnePlus 7 Pro tagad ir oficiāls, līdztekus mazākam standarta variantam OnePlus 7. Kaut arī daudzi cilvēki, iespējams, pamanīsies pievērsties standarta modelim, kas nav pieejams ASV, liela OnePlus auditorijas daļa ir enerģijas lietotāji, kuri būs vairāk ieinteresēts Pro.

Ja esat enerģijas lietotājs, kurš lasa šo rakstu, jums, iespējams, rodas jautājums, vai OnePlus 7 Pro ir vērts jaunināt, salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem. Jaunais modelis noteikti ir dārgāks nekā iepriekšējās OnePlus ierīces, un, tā kā tas ir Pro nosaukuma nosaukums, vai tas patiesībā nes jūsu 669 ASV dolāru vērtu vērtību?

Iedziļināsimies mūsu salīdzinājumā starp OnePlus 7 Pro un OnePlus 6T pret OnePlus 6.

Lielais attēls

OnePlus 7 Pro ir uzņēmuma jaunākā ierīce, un tā ir arī visdārgākā. Kā jauninājums no OnePlus 6T, tam tiek pievienots lielāks, augstākas izšķirtspējas displejs ar ātrāku atsvaidzes intensitāti, trīs kameras aizmugurē un uznirstošā pašbildes kamera. Tam trūkst fantastiska 6T akumulatora darbības laika un 6 ierīču austiņu ligzdas, taču nav šaubu, ka jaunais OnePlus 7 Pro ir izsmalcinātākā ierīce, kādu OnePlus jebkad ir veikusi.


OnePlus joprojām plāno pārdot OnePlus 6T, tāpēc, ja jums nav jārūpējas par lielāku displeju vai uznirstošo kameru un joprojām vēlaties labāku akumulatora darbības laiku, tā joprojām ir pienācīga iespēja. Ja jūs patiešām vēlaties šo austiņu ligzdu, varat izvilkt OnePlus 6 par vēl lētāku, taču tas jums būs jāatrod no trešās puses pārdevēja.

Dizains

Ar katru atkārtojumu šķiet, ka OnePlus paaugstina savu viedtālruņu kvalitāti. Kalibra lēciens no OnePlus 5 uz OnePlus 6 jutās kā kvantu lēciens dizainā un kopējā vērtībā, un OnePlus 7 Pro, bez šaubām, atšķiras no OnePlus 6 un 6T modeļa. Šis jaunais dizains, bez šaubām, būs pretrunīgs, it īpaši jaunās pop-up pašbildes kameras un izliektā displeja dēļ. Nav noliedzams, ka šis ir pavisam jauns formas faktors uzņēmumam.

OnePlus 7 Pro aizmugurē ir jauns trīs kameru bloks, kas izskatās līdzīgs dubultās kameras iestatījumiem, ko piedāvā OnePlus 6 un OnePlus 6T, tikai paplašinātā formātā. Ierīces aizmugure izskatās daudz kā OnePlus 6T ar savu paraksta stikla dizainu un firmas zīmi, bet emblēma “Designed by OnePlus” ir aizstāta ar vienkāršu “OnePlus” emblēmu, kas izskatās tīrāka.


OnePlus 7 Pro joprojām trūkst austiņu ligzdas, kas atrodama 6 ierīcēs, tāpēc, ja tā jums ir nepieciešama, jums būs jāturas pie ierīces. Diemžēl OnePlus arī šogad nepiedāvā austiņu kontaktligzdas dongeli, kas nozīmē, ka jums būs jāiekļauj all-in Bluetooth, atsevišķi jāiegādājas dongle vai jāiegādājas dažas USB-C austiņas.

Šis ir patiešām ļoti liels tālrunis.

Priekšpusē jūs redzēsit vislielākās atšķirības. OnePlus 7 Pro ir pilnībā noņemts iegriezums par labu uznirstošajai pašbildes kamerai, un iecirtumu ienaidnieki ar prieku redzēs šīs izmaiņas. Lai gan OnePlus 6 ir lielākais iecirtums no trim tālruņiem, tas joprojām ir mazs, salīdzinot ar dažiem konkurentiem, un OnePlus 6T ir vēl mazāks ar tā ūdensvada stila formātu.

Pie 206 gramiem OnePlus 7 Pro ir ievērojami smagāks nekā tā priekšgājēji, un kopumā tas ir daudz lielāks. Es atklāju, ka OnePlus 7 Pro ir nedaudz grūti izmantot ar vienu roku, savukārt OnePlus 6 un OnePlus 6T jutās daudz ērtāk. Ja jums patīk daudz izmantot tālruni ar vienu roku, labāks risinājums varētu būt OnePlus 6 vai OnePlus 6T.

Displejs

OnePlus 7 Pro displejs ir lielākais, ko uzņēmums jebkad ir piedāvājis ar 6,67 collu atzīmi, salīdzinot ar 6,41 collu displeju OnePlus 6T un 6,28 collu displeju OnePlus 6. Ne tikai OnePlus 7 Pro ir iecirtums, bet arī rāmji ir mazāki nekā iepriekš.

OnePlus arī beidzot ir atjauninājis savu ierīci uz QHD + izšķirtspēju, un tas izskatās absolūti satriecoši. Kaut arī OnePlus 6T un OnePlus 6 1080p paneļi izskatās lieliski, šis displejs ir pavisam citā līmenī. Panelis jūtas spilgts un ieskaujošs, un krāsas izskatās piesātinātas, bet ne pārāk. DisplayMate piešķīra displejam A + vērtējumu, un es neesmu pārsteigts. Tas izskatās lieliski.

Jaunais panelis ir HDR10 un HDR + sertificēts, kas nozīmē, ka jūs varēsit redzēt daudz dinamiskāku satura diapazonu, kas to atļauj. Lai gan straumēšanai vēl nav pieejams neviens HDR saturs, sertifikācija nozīmē, ka jūs būsit gatavs nākotnei. OnePlus noteikti vēlas, lai jūs izjustu šo saturu, jo tas ir saistīts ar Netflix kopā ar ierīci ārpus ierīces.

Viena no šīm lielākajām OnePlus 7 Pro izmaiņām nāk 90Hz displeja formā, kas nozīmē, ka ierīce atsvaidzinās ekrānu 90 reizes sekundē, nevis standarta 60. Tas noved pie vienmērīgākas animācijas un ritināšanas, un patiešām tiek atskaņots “ātrs” un vienmērīgu ”mantru, ar kuru OnePlus mēģina veidot savas ierīces.

OnePlus 7 Pro var samazināt ekrāna spilgtumu līdz tikai .27 nitēm. Tas ir ļoti patīkami, ja ierīci izmantojat patiešām tumšā vietā, piemēram, guļamistabā, un tas palīdzēs jums nelikvidēt sevi, ieslēdzot ekrānu.

Displejs ir milzīgs OnePlus 7 Pro pārdošanas punkts, un nav šaubu, ka pamanīsit atšķirību salīdzinājumā ar vecākiem modeļiem. Ja jums ir svarīgs lielisks displejs, piegādā OnePlus 7 Pro.

Aparatūra un veiktspēja

Mēs neredzējām lielu veiktspējas lēcienu no OnePlus 6 uz OnePlus 6T, jo viņi abi izmantoja Snapdragon 845 procesoru. OnePlus 7 Pro ir atjaunināts uz jauno Snapdragon 855, kam vajadzētu sasniegt aptuveni par 50 procentiem labāku veiktspēju ar vienu vītni darbināmām slodzēm un par 29 procentiem labāku sniegumu vairāku vītņu slodzēm. Kopumā šī mikroshēma ir daudz ātrāka - šeit varat lasīt vairāk par paaudžu veiktspējas uzlabošanu.

No RAM un atmiņas viedokļa OnePlus 7 Pro uztur tās pašas 6, 8 un 12 GB iespējas, kas tiek piedāvātas OnePlus 6T, taču tā ir krātuve, kurā jaunā ierīce patiešām spīd. Kamēr 128 GB un 256 GB modeļi parādījās 6T, vecajās ierīcēs tika izmantota UFS 2.1 krātuve, savukārt jaunajā OnePlus 7 Pro ir paredzēts daudz ātrāks UFS 3.0 atmiņas tips. OnePlus 6 netika piedāvāts 12 GB RAM modelī, un tajā tika izmantota arī UFS 2.1 krātuve, tāpēc tas ir vēl lielāks jauninājums, ja nāk no šīs ierīces, lai gan 12 GB RAM, iespējams, neietekmēs veiktspēju salīdzinājumā ar 8 GB uz katru dienu.

OnePlus 7 Pro ir paredzēts 4000 mAh akumulatoram, kas ir vairāk nekā no 3700 mAh OnePlus 6T un 3 300 mAh ar OnePlus 6.OnePlus saka, ka jums vajadzētu piedzīvot līdzīgu akumulatora darbības laiku kā OnePlus 6T jaunajā ierīcē, taču mūsu laikā ar OnePlus 7 Pro mēs redzējām apmēram piecas līdz sešas stundas ekrāna ieslēgšanas. Akumulatora darbības laiks jaunajā modelī noteikti ir nedaudz ietekmējis, jo ir lielāks ekrāns un lielāks atsvaidzes intensitāte.

Atšķirība šeit ir OnePlus 7 Pro komplektācijā iekļautajam lādētājam Warp Charge 30. Šis lādētājs tika iekļauts OnePlus 6T McLaren izdevumā, bet pretējā gadījumā jūs iestrēdzāt ar parasto ātro lādētāju. Izmantojot 30 vatu lādēšanu, OnePlus 7 Pro vajadzētu uzlādēt par 38 procentiem ātrāk nekā standarta OnePlus 6T un OnePlus 6, kas ir diezgan liels ieguvums.

OnePlus Bullets Wireless 2 apskats

OnePlus saka, ka tā izmanto jaunu 10 slāņu šķidruma dzesēšanas sistēmu, kas neļauj OnePlus 7 Pro sakarst pat tad, ja tiek nodrošināta maksimāla veiktspēja. Reālajā pasaulē tālrunis noteikti paliek silts slodzes laikā, taču tas nav tik karsts kā citas ierīces, kuras esam pārbaudījuši. Tas noteikti palīdz spēlējot, un tālrunis paliek atdzist, vienlaikus veicot daudzus uzdevumus un strādājot normālā stāvoklī. Arī iepriekšējās ierīces nebija karsējušās, taču jaunā dzesēšanas sistēma noteikti darbojas labāk.

Kamera

OnePlus 7 Pro nav tikai labāka kameras kvalitāte nekā OnePlus 6T un OnePlus 6, tam ir arī vairāk variāciju. Kamēr bijušie divi tālruņi dziļuma noteikšanai izmantoja vienu galveno kameru un otro sensoru, OnePlus 7 Pro ir trīs kameras. Ir viens galvenais 48MP sensors, kas izmanto pikseļu sadalīšanu, lai izveidotu 12MP attēlus ar labāku gaismas uztveršanas spēju; 8MP platleņķa kamera ar 117 grādu redzes lauku; un 8 MP 3x optiskais telefoto objektīvs tīriem attēliem diapazonā.

OnePlus 7 Pro piedāvā daudz lielāku daudzpusību optikā.

Kopumā kameras kvalitāte ir pienācīga, un es esmu liels asuma līmeņa un arī krāsu profila cienītājs. OnePlus nekad nav bijis pazīstams ar savām kamerām, un, lai gan tas šeit joprojām ir taisnība, tā ir piemērota kamera ar daudzpusību. Krāsa ir mazāk piesātināta nekā lielākajā daļā sistēmu tirgū, un attēli ir nedaudz mīkstāki, taču tas nenozīmē, ka tie ir slikti. Viņi noteikti neizskatās pārāk pārstrādāti, ko es novērtēju.

Apskatiet šos salīdzinājumus, lai redzētu, par ko es runāju.



Kopējā kvalitāte OnePlus kamerām nav būtiski uzlabojusies, lai gan es uzskatu, ka OnePlus 7 Pro selfiju kamera ir ļoti laba. Tomēr, ja vēlaties plašu, standarta un telefoto fotokameru ārkārtīgi daudzpusīgu, jums būs jānoņem OnePlus 7 Pro.

Programmatūra

Jūs, iespējams, vismaz palaišanas laikā nepamanīsit milzīgas atšķirības starp OnePlus 7 Pro programmatūru un iepriekšējiem diviem modeļiem. Visi trīs darbojas ar jaunāko OxygenOS 9.0 versiju, kuras pamatā ir Android 9 Pie, taču OnePlus 7 Pro patiešām ir pāris mazi pielāgojumi, kas padara to unikālu.

Programmatūra lielākoties ir tāda pati kā OnePlus 6T. Tas nav slikti. Tā ir lieliska lieta.


Pirmais ir iebūvētā ekrāna ierakstīšana, ko lietotāji jau kādu laiku vēlas. Tas ir iebūvēts ierīces ātrās pārslēgšanas izvēlnē, un to ir ļoti vienkārši izmantot. Ir patīkami redzēt, ka šī funkcija nonāk OnePlus ierīcēs pirms ekrāna ierakstīšanas funkcijas, kas iebūvēta Android Q.

Otra programmatūras korekcija ir jauna režīma, ko sauc par Zen Mode, pievienošana. Tas 20 minūtes padarīs jūsu ierīci nepieejamu ārpus ārkārtas zvanu saņemšanas un veikšanas, un no tā vairs nav iespēju atgriezties. Pat ja restartēsit tālruni, jūs joprojām tiksit bloķēts zen režīmā, un tas ir paredzēts, lai palīdzētu jums koncentrēties uz reālas dzīves piedzīvošanu dažiem dārgiem mirkļiem.

OnePlus 7 un OnePlus 7 Pro specifikācijas: parādās OnePlus tālrunis ar asiņojošu malu

Lai gan neviena no šīm funkcijām vēl nav pieejama OnePlus 6T vai OnePlus 6, OnePlus ir ieradums pārnest jaunas funkcijas uz vecākām ierīcēm. Mēs nebūtu pārsteigti, ja redzētu, ka abas šīs funkcijas nākotnē tiek piegādātas OnePlus 6T un OnePlus 6.

Specifikācijas

Cenas / vērtības attiecība

Sākot ar 669 USD, OnePlus 7 Pro joprojām piedāvā diezgan nelielu cenas cenu. 90 Hz atsvaidzināšanas frekvence, trīskārša kameru sistēma un milzīgais HDR displejs ir nepārprotami pamatinstrumenti, taču tam trūkst dažu patiesu flagmaņu specifikāciju, piemēram, oficiāla IP reitinga, bezvadu uzlādes un austiņu ligzdas. Šīs lietas var atrast pāris ierīcēs, kas atrodas tuvu cenu diapazonam, it īpaši Samsung Galaxy S10e.

OnePlus 7 un 7 Pro: cena, izdošanas datums un piedāvājumi

Ja jums nav vienalga par to, vai jums ir jaunākais procesors, OnePlus 6T joprojām ir lielisks komplekts, piedāvājot pamatus, ar kuriem daudzi lietotāji būs apmierināti, par cenu, kuru pārspēj tikai tādas ierīces kā Google Pixel 3a. Ja jums ir nepieciešama šī austiņu ligzda un vēlaties kopumā nedaudz plānāku tālruni, OnePlus 6 joprojām ir pārsteidzošs un darbojas ar to pašu programmatūru, kas atrodama OnePlus 6T.

Cenas un galīgās domas

Mūsdienās OnePlus 6 var iegādāties par mazāk nekā 500 ASV dolāriem, un 6T tikai ieguva cenu kritumu līdz 549 USD. Jaunā OnePlus 7 Pro cena ir USD 669 par tādu pašu atmiņas konfigurāciju. Šis cenu lēciens OnePlus ir satriecošs, jo īpaši tāpēc, ka ir zināms, ka tā cenu palielina tikai par 20–30 USD katrā paaudzē. Tas nozīmē, ka OnePlus joprojām piedāvā tādu pašu flagmaņa līmeņa dizainu un programmatūru, kā tas vienmēr ir bijis, un vispārējais sniegums ir tikpat labs kā jebkad.

Ja meklējat jaunināšanu no OnePlus 6 vai OnePlus 6T, jaunā Qualcomm Snapdragon 855 dēļ jūs varat sagaidīt lielāku ekrānu ar lielāku atsvaidzes intensitāti, daudzpusīgākām kamerām un labāku kopējo veiktspēju. Par šo cenu man būtu patika redzēt 512 GB krātuves iespēju un bezvadu uzlādi, bet varbūt mēs šīs funkcijas redzēsim OnePlus 7T Pro.

Personīgi es neveicinātu jaunināšanu, ja tai pieder kāda no šīm ierīcēm. OnePlus 6 joprojām ir mana iecienītākā ierīce, ko uzņēmums jebkad ir izveidojis, ar gludu dizainu, precīzu aizmugurē vērstu pirkstu nospiedumu lasītāju un austiņu ligzdu. Akumulators ir aptuveni vienāds ar OnePlus 7 Pro, taču es joprojām dodu priekšroku austiņu ligzdai un kompaktākam dizainam. Atšķirībai starp Snapdragon 845 un Snapdragon 855 nevajadzētu būt pietiekamam, lai jūs to pamanītu, ja vien jūs nebūtu smags spēlētājs, un jums ietaupīs diezgan daudz naudas. Ja izmantojat OnePlus 6T, es jauninātu tikai tad, ja jūs tiešām vēlaties lielāku, labāku displeju ar 90Hz atsvaidzes intensitāti un trīskāršu kameru sistēmu.

Kādas ir jūsu domas par OnePlus 7 Pro? Vai tas ir vērts jaunināt, izmantojot OnePlus 6 vai OnePlus 6T? Vai jūs to pērkat? Paziņojiet mums komentāros zemāk!

Jaunākā iekurt oāze mazumtirdzniecībā par 250 UD, un pat Prime Day ieguva tandarta iekurt tikai līdz UD 60. Viņiem varētu būt jaunākie zvani un vilpe, bet diena beigā viņi ir tikai e-laītāji....

Ceļojot ārzemju galamērķī vai pat dodotie uz jaunu retorānu dzimtajā pilētā, Google Map var būt neaiztājam rīk, lai izdomātu, kā apbraukt.Tomēr, ja izmantojat takometru, lai nokļūtu no punkta A uz pun...

Raksti Jums