OnePlus notīra gaisu par OnePlus 7 Pro kameru neskaidrībām (atjaunināts)

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 4 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Jūlijs 2024
Anonim
Problem Found in popup Selfie Camera | Need to worry or NOT
Video: Problem Found in popup Selfie Camera | Need to worry or NOT

Saturs


Atjaunināšana: 2019. gada 24. maijā pulksten 16:25 plkst. ET: Mēs šodien ar OnePlus esam bijuši turp un atpakaļ par šo kameru tēmu, un šķiet, ka nedaudz pelēkā zona nozīmē saprast, kas īsti notiek.

OnePlus ir pārliecināts, ka tajā nav negodīguma un ka trīskāršā tālummaiņa nodrošina pilnīgu bezzaudējumu kvalitāti. Kvalitātes daļa ir patiesa - nenotiek digitālā tālummaiņa vai kvalitātes pasliktināšanās. Notiek tas, ka 3x tālummaiņa samazina pilna 13MP sensora redzamības lauku, lai iegūtu 8MP izvadu. Ir arī vērts atzīmēt, ka OnePlus mārketinga materiālos ir pieminēta trīskārtīga tālummaiņa ar 8 megapikseļu lielumu, kas ir tieši tas, ko jūs izņemat no kameras, kaut arī aparatūra ir nedaudz atšķirīga.

Manuprāt, debates patiešām ir saistītas ar to, ko jūs uzskatāt par “optisku” tālummaiņu un kā tā ir saistīta ar fokusa attālumu un redzes lauku.Kameras objektīvi tiek fiksēti viedtālruņos, kas nozīmē, ka fokusa attālums tiek iestatīts, pamatojoties uz sensora izmēru, attālumu un objektīva atvērumu. Izmantojot OnePlus 7 Pro, telefoto fotokamerai, kas tiek izmantota portreta režīmā un tālummai, ir fokusa attālums, šķiet, iegūst aptuveni 2,2x tālummaiņu, salīdzinot ar parasto sensoru. Šis fokusa attālums ir atkarīgs no 13MP sensora lieluma un nevar mainīties, ja pārslēdzaties uz 8MP. Tomēr jūs varat padarīt attēlu mazāku ekrānu tuvinātu, nesamazinot kvalitāti, apgriežot vai mainot redzes lauku. To dara OnePlus 7 Pro.


Galu galā tas, ko jūs šeit saņemat, ir raža, un tas ir labi. Tomēr es to neuzskatu par trīskārtīgu optiskās tālummaiņas kameru tiešākajā nozīmē. Kāpēc ieviest kameru šādā veidā, nevis lietotājiem dot 13MP izvadi ar ātrumu 2,2x un ļaut viņiem manuāli apgriezt gan foto, gan portreta režīmā? ES neesmu pārliecināts. Mēs izdarījām dažus pielāgojumus sākotnējam rakstam, lai labāk noskaidrotu šos punktus.

Oriģinālais raksts: 2019. gada 24. maijā pulksten 17.58 ET: OnePlus 7 Pro ir izpelnījies recenzentu atzinību, taču mēs uzskatījām, ka fotoattēlu kvalitāte ir viena no galvenajām vājām vietām mūsu pārskatā. Tagad šķiet, ka OnePlus, iespējams, ir mazliet pelēks par sava tālummaiņas iespējām.

Reddit lietotājs ImKuya atklāja, ka, pārejot no portreta režīma uz 3x telefoto tālummaiņas kameru, bija atšķirības. Lietotājs atklāja, ka portreta režīma kadri tika tuvināti (2,2x) un 13MP, savukārt 3x tālummaiņas opcija patiešām parādīja 3x tālummaiņu un 8MP.

To varam apstiprināt, pārklājot dažādus kameru failus viens otram (skat. Zemāk).


Ir skaidrs, ka megapikseļu skaits ir samazināts, un 3x tālummaiņas attēls ir acīmredzami lielāka 2,2x tuvināta attēla izgriezums. Tomēr ņemiet vērā, ka tas nav pilnīgi izlīdzināts un izmērs, kas liek domāt, ka šeit notiek nedaudz vairāk par vienkāršu apgriešanu. Vairāk par to minūtē.

OnePlus 7 Pro telefoto kamera ir 13MP sensors (SK53M5). Bet OnePlus reklamē telefoto kameru kā 8MP 3x optisko tuvinājumu. Citiem vārdiem sakot, OnePlus izmanto sensora sākotnējo 2,2x tālummaiņas koeficientu portretiem, bet sensora izejas apgriešana 3x tālummaiņai. Tas samazina kopējo attēla pikseļu skaitu, samazinot skata lauku, bet tiek saglabāta abu attēlu kvalitāte.

Paziņojumā Android Central, uzņēmums apņēmās to nosaukt par “3x optisko tālummaiņu”, sakot, ka tā panāk 3x tālummaiņu ar “bez digitālās tuvināšanas vai detaļu zaudēšanas”.

OnePlus 7 Pro ir 3x tālummaiņa, bez digitālās tuvināšanas vai detaļu zaudēšanas. Telefotokamera kalpo diviem galvenajiem mērķiem: 3x tālummaiņas un portreta režīma fotografēšanai. Tas mainīs redzes lauku atkarībā no kameras režīma. Izmantojot 3x tālummaiņu, telefoto kamera nodrošina reklamētos bezzaudētos 8 megapikseļu attēlus. Portreta režīmā tiek izmantoti visi 13 megapikseļi no telefoto kameras sensora.

Ņemiet vērā, ka OnePlus nepretendē optiskā tālummaiņa paziņojumā, bet drīzāk “8 megapikseļu attēli bez zudumiem. ”Atšķirība ir neliela, taču svarīga. Neraugoties uz to, ka oficiālajā OnePlus 7 Pro specifikāciju lapā skaidri pieminēta optiskā trīskāršā tālummaiņa.

Kā OnePlus panāk bezzaudēšanas tālummaiņu?

Tātad, kas šeit notiek? Saskaņā ar Digitālo fotokameru pasaule, Šķiet, ka OnePlus izmanto “attēlu datu kompozīciju” no 48MP sensora un optiskās tālummaiņas objektīva, lai izveidotu savus digitālos kadrus. Mēs to pārbaudījām, apskatot trīs attēlus, kas no statīva tika nošauti 2,2x, 3x, un izmantojot portreta (bokeh) režīmu. Zemāk redzamie attēli ir 100% ražas.


Skaidrs, ka portreta režīmā izmantotā optiskā tālummaiņas kamera rada daudz detalizētāku informāciju nekā galvenās kameras 2,2x digitālā tālummaiņa, kas tiek izmantota standarta foto režīmā. Tas liek aizdomāties, kāpēc arī optiskais objektīvs netiek izmantots 2,2x fotoattēlu režīmā. Neatkarīgi no tā, 3x foto režīma tālummaiņa skaidri saglabā optiskās kameras sākotnējo detaļu, bet šķiet, ka tā izmanto galveno kameru, lai uzlabotu krāsu līdzsvaru un troksni. Tas to atšķir no tādām tehnoloģijām kā Huawei hibrīda tālummaiņa, kurā tiek izmantotas superresolūcijas un palielināšanas tehnikas, kas ļoti atšķiras no OnePlus ražas.

Rezultāti acīmredzami ir diezgan labi, taču ir diskutējams, vai OnePlus vajadzētu reklamēt tālruni ar trīskārtīgu optisko tālummaiņu vai trīskārtīgu telefoto kameru. Huawei parasti to izvairās no saviem tālruņiem, reklamējot dabisko tuvināšanas koeficientu (3x vai 5x) un citādi izmantojot “hibrīda tālummaiņas” zīmolu.

Tā nav pirmā reize, kad uzņēmums tiek pieķerts maldinošam mārketingam, jo ​​OnePlus 5 tika reklamēts kā tāds, kam bija 2x telefoto tālummaiņas kamera. Vēlāk izrādījās, ka tai bija 1,6x telefoto kamera, kas izmantoja digitālo tālummaiņu un vairāku kadru uzņemšanu, lai sasniegtu 2x koeficientu. Tomēr OnePlus šoreiz nevelk šos trikus.

Visbeidzot, smalkajai atšķirībai starp optisko un nezaudēto tālummaiņas tehnoloģiju vidējam patērētājam nav tik liela nozīme. Tāpat kā etalonu rezultāti tiešām. Kas dara jautājums ir negatīvās uztveres diskusijas, piemēram, šī.

Kopš darbība uzākšana 2011. gadā Chrome O ir kļuvui arvien aktīvāka. Bezaite funkciju pievienošana, piekļuve Google Play veikalam un Linux lietotņu atbalt ir lielik apliecinājum tam, cik tālu ir anieg...

Chromecat pēle ir uper niša produkt. Tomēr dažu gadu bija prādzien, kad cilvēki tā iejutā. Tomēr cita mobilo pēļu iniciatīva padarīja Chromecat pēle nedaudz par ieācēju. Tomēr ta ir jautr veid, kā tē...

Publikācijas