Oppo R17 Pro apskats: vairāk kameru, vairāk bateriju, lielāks ātrums

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 7 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Oppo R17 Pro Review: More Cameras, More Batteries, More Speed
Video: Oppo R17 Pro Review: More Cameras, More Batteries, More Speed

Saturs


Oppo ir bijis ļoti aizraujošs gads, izlaižot tādus viedtālruņus kā Oppo Find X un Oppo F9, kas piedāvāja novatoriskas un unikālas iespējas. Lai arī mēs esam 2018. gada viedtālruņu izlaišanas sākuma posmā, nešķiet, ka uzņēmums palēninātos. Jaunākais izlaidums - Oppo R17 Pro - ir aprīkots ar divām baterijām, trim kamerām, ekrānā esošu pirkstu nospiedumu sensoru un daudzām citām interesantām funkcijām.

Tikpat aizraujoši un futūristiski kā tālrunis izklausās, kā tas darbojas katru dienu? Uzziniet to mūsu Oppo R17 Pro pārskatā.

Dizains

Oppo R17 Pro ir viens no skaistākajiem un elegantākajiem dizainparaugiem, ko es visu gadu varēju uzlikt savām rokām.

Lielākā daļa viedtālruņu dizainu šogad ir sekojuši ļoti vienkāršai metāla un stikla formulai. Oppo R17 Pro neatšķiras, taču tas padara to aizraujošu. Oppo R17 Pro ir viens no skaistākajiem un elegantākajiem dizainiem, ko es visu gadu esmu uzlicis. R17 Pro ir gluds dizains ar konusveida malām, noapaļotiem stūriem, ar metāla un stikla kombināciju, kas rada augstas kvalitātes sajūtu. Tas ir blīvs, bet nejūtas ne pārāk smags, ne pārāk viegls. Ideāls svara un ergonomikas līdzsvars padara R7 Pro īpaši ērtu noturēšanu.


Visspilgtākā R17 Pro dizaina daļa ir jaunā miglas gradienta krāsa, kas skaisti plūst no purpursarkanas līdz zilai. Tas, iespējams, atgādinās Huawei P20 Pro krēslas krāsu. Atšķirībā no P20 Pro, Oppo R17 Pro aizmugurējā stikla paneļa pārklājums neatstaro. Tā vietā tam ir vairāk satīna izskata un tas izskatās mazāk kā stikls. Man patīk, ka Oppo labāk pārņem šo gradienta krāsu shēmu. Tas efektīvāk paslēpj pirkstu nospiedumus un smērējumus un nemanāmāk saplūst ar metāla rāmi. Krāsa pagriezīs daudz galvu, un, lai arī tā ir superfotogeniska, tā ir jāredz klātienē, lai patiesi novērtētu, cik neticami tā izskatās.

Dodoties apkārt Oppo R17 Pro, jūs atradīsit parasto pogu un pieslēgvietu pagriezienu to parastajās vietās. Strāvas padeves poga ir ērti novietota labajā pusē ar skaļuma taustiņiem pretējā kreisajā pusē. Apakšā atrodas viens skaļrunis, mikrofons, C tipa USB ports un dubultā sim kartes tekne. Tālruņa augšpusē ir cits mikrofons, bet citādi tas ir pilnīgi tukšs. Diemžēl austiņu ligzdas nav, ja jums rūp šāda veida lietas.


Arī nekur šajā tālrunī neatradīsit pirkstu nospiedumu sensoru, vismaz ne tradicionālo. Līdzīgi kā Vivo X21 vai jaunākajam Huawei Mate 20 Pro, arī Oppo R17 Pro zem displeja ir pirkstu nospiedumu sensors. Ekrānā esošie pirkstu nospiedumu sensori šķiet kā mūsu viedtālruņu pirkstu nospiedumu sensoru nākotne, un R17 Pro ir nākamais viedtālrunis, kurš vispirms ienirs šīs tehnoloģijas galvā.

Oppo apgalvo, ka R17 Pro ekrānā esošais pirkstu nospiedumu sensors atbloķēs ierīci mazāk nekā pēc sekundes, kas ir samērā ātri ekrānā esošajam pirkstu nospiedumu sensoram. Tālrunis lielāko daļu laika izmanto šo prasību, taču tas nav konsekvents. Bija vairāki gadījumi, kad pagāja viena vai divas reizes, pirms mans pirkstu nospiedums atbloķēja tālruni. Dažreiz to neizdevās pilnībā atbloķēt. Tas nebija pietiekami, lai liktu man pilnībā pārtraukt pirkstu nospiedumu sensora izmantošanu, taču tas parāda, ka šī tehnoloģija vēl ir jāuzlabo, pirms tā sasniedz standarta pirkstu nospiedumu sensora uzticamību un precizitāti.

Displejs

Displeju ieskauj ārkārtīgi plānas rāmji, un tam ir ļoti niecīgs iegriezums, kas tam nodrošina iespaidīgu 91,5 procentu ekrāna un ķermeņa attiecību.

Oppo R17 Pro ir liels 6,4 collu AMOLED ekrāns ar 19,5: 9 malu attiecību un 2340 x 1 080 izšķirtspēju. Ekrāns izskatās fantastiski, ar dzīvām krāsām, lielisku kontrastu un tumši melniem melnādainiem, kas raksturīgi AMOLED displejiem. 1080p izšķirtspēja ir soli zem QHD, bet manas acis nevarēja pateikt atšķirību. Tas joprojām ir pietiekami ass, un teksts un grafika ir izteiksmīgi un ērti lasāmi. Displeju ieskauj ārkārtīgi plānas rāmji, un tur ir ļoti niecīgs iegriezums, kas tālrunim nodrošina iespaidīgu 91,5 procentu ekrāna un ķermeņa attiecību.

Oppo R17 Pro iecirtums ir tāds pats ūdens peldkrāna dizains, ko izmanto F9 un F9 Pro, līdzīgi kā Huawei Mate 20. Pakāpe ir maza, jo tajā ir tikai kamera - tuvuma un gaismas sensori ir paslēpti zem displeja. Virs ārējā rāmja virs iecirtuma joprojām ir maza izmēra spraugas forma. Oppo atjautība izveidot tik mazu iecirtumu ir iespaidīga, un ražotājiem vajadzētu izvēlēties kaut ko vairāk. Tas ir pievilcīgāks un patērē daudz mazāk ekrāna.

Performance

Oppo R17 Pro iekšpusē ir Snapdragon 710 procesors, 8 GB RAM, 128 GB krātuves un līdzvērtīgs 3700 mAh akumulators. Nav nevienas microSD kartes slota, taču 128 gigabaitu iekšējai atmiņai vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamai lielākajai daļai patērētāju. Snapdragon 710 piešķir R17 Pro vairāk vidējo kategoriju, jo tas atrodas zem Qualcomm jaudīgākā Snapdragon 845, bet virs 600 sērijas Snapdragons.

Oppo R17 Pro vislabāk varētu raksturot kā augstas klases vidēja līmeņa viedtālruni, un specifikācijas un etalona punkti to noteikti atspoguļo. Ikdienas lietošanā R17 Pro darbojas labi. Ierīce ir ļoti ātra, lai palaistu lietojumprogrammas un vairākuzdevumu, un tā darbojas ļoti gludi, pārvietojoties pa interfeisu vai ritinot tīmekļa vietni. 8 GB operatīvā atmiņa nodrošina izcilu vairākuzdevumu pieredzi, un tālrunis nekad nebija tuvu tam, lai izmantotu visu operatīvo atmiņu. Kopējais operatīvās atmiņas apjoms vidēji bija aptuveni 4,5 GB.



Par viedtālruņu akumulatoriem parasti nav tik interesanti runāt, bet tas ir tāpēc, ka R17 Pro ir divi no tiem. R17 Pro ir divas 1 850 mAh baterijas, kas kopumā patērē 3700 mAh. Abu akumulatoru mērķis ir nodrošināt ātrāku uzlādi nekā tad, ja ierīcei būtu tikai viens akumulators. Telefons tiek uzlādēts, izmantojot SuperVOOC Flash Charge, izmantojot komplektācijā iekļauto lādētāju, un saskaņā ar Oppo teikto SuperVOOC var sasniegt gandrīz 50 W uzlādes jaudu, nodrošinot 40 procentu akumulatoru 10 minūtēs.

Oppo R17 Pro nav bezvadu uzlādes, bet kam nepieciešama bezvadu uzlāde, ja uzlādes ātrums ir tik straujš kā SuperVOOC.

Es pārbaudīju šo prasību ar pilnīgi mirušu tālruni un pietiekami pārliecināts, ka pēc 10 minūtēm tālrunis bija 40 procentos. Es to izdarīju dažus soļus tālāk un pēc vēl 10 minūtēm uzlādes ierīce R17 Pro sasniedza 74 procentus. Pēc 30 minūšu atzīmes tālrunis bija gandrīz pilnībā uzlādēts - 96 procenti. Tas bija patiesi iespaidīgi. Arī tālrunis uzlādēšanas laikā paliek vēss, jo SuperVOOC saglabā siltumu lādēšanas ķieģelī, nevis pārsūta to uz tālruni. Neskatoties uz aizmugures stiklu, Oppo R17 Pro nav bezvadu uzlādes, bet kam nepieciešama bezvadu uzlāde, ja jums ir tik straujš uzlādes ātrums kā SuperVOOC.

Cik ilgi tālrunis ilga ar vienu uzlādi, es ļoti ērti pārdzīvoju visu dienu. Pilna diena, ko man vērts izmantot, parasti ir e-pastu lasīšana, sociālie mediji, YouTube skatīšanās, spēļu spēlēšana un fotogrāfiju uzņemšana. Dienu dažreiz pabeidzu ar apmēram 50 procentiem atlikušo, un tajās dienās es ierīci neuzlādēju līdz nākamajai dienai. Izmantojot Oppo, nav viegli noteikt akumulatora darbības laika statistiku, taču, manuprāt, viena uzlāde man bija no 15 līdz 20 stundām.


Kamera

Trīskāršās kameras viedtālruņos sāk apgriezt arvien vairāk, un Oppo R17 Pro ir viens no retajiem viedtālruņiem, kas šogad izlaists ar trim kamerām. Primārā kamera ir 12MP sensors ar OIS un mainīga diafragmas f / 1.5 un f / 2.4 līdzīga Samsung Galaxy S9 vai Galaxy Note 9. Atšķirībā no Samsung ieviešanas, kas ļauj jums kontrolēt diafragmas atvērumu gan automātiski, gan manuāli, Oppo R17 Pro izlemj automātiski, kuru diafragmu izmantot, ņemot vērā apgaismojuma apstākļus, bez iespējas manuāli mainīt diafragmas atvērumu.

Sekundārais sensors ir 20 MP ar f / 2,6 un tiek izmantots, lai izveidotu fona bokeh portreta režīmam un 3D portreta režīma apgaismojuma efektiem. Ir nedaudz dažādu apgaismojuma efektu, kas ir domāti, lai padarītu jūsu portretus profesionālākus vai rotaļīgākus, taču es domāju, ka tie ir nedaudz viltīgi.

Trešā kamera, iespējams, ir unikālākā no grupas. Tā ir TOF (lidojuma laiks) 3D stereo kamera. 3D kamera ļauj sekundes laikā uzņemt 3D attēlus, riņķojot kamerai ap priekšmetu vai personu. Tas man ļoti atgādināja 3D Creator no Sony Xperia ierīcēm. 3D skenēšana man nešķita īpaši noderīga, un savā pārskata ierīcē šī funkcija bija ļoti kļūdaina. 3D objekts skenēšanas laikā bieži avarēja kameru vai iesaldēja, un lielākā daļa manu 3D attēlu neiznāca perfekti. Jācer, ka Oppo programmatūras atjauninājums novērsīs lielāko daļu no šīm problēmām.

Uz priekšu vērsta kamera izklausās tikpat iespaidīga, kā ar milzīgu 25MP sensoru, un pašbildes fotoattēli iznāk diezgan labi ar dabiskām krāsām un ādas toņiem. Rezultāti nav tik asi, kā jūs varētu saņemt no tālruņa, piemēram, Google Pixel 3, taču tie ir vairāk nekā pietiekami.


Līdzīgi kā daudzās citās viedtālruņu kamerās tirgū, arī Oppo R17 Pro ir aprīkots ar AI kameru funkcijām. AI skaistuma režīms ir pieejams priekšpusē esošajā kamerā, lai paslēptu plankumus un mīkstinātu detaļas sejās. Es parasti neesmu skaistumkopšanas režīmu cienītājs, jo tie parasti ir agresīvi, taču es to neiebilstu R17 Pro. Rezultāti bija ļoti smalki, un selfies joprojām izskatījās dabiski ar ieslēgtu režīmu. Aizmugurē esošajai kamerai ir AI ainas atpazīšana, un tā var atpazīt 23 dažādas ainas. Pēc tam, kad kamera atpazīs ainu, tā optimizēs attēlu, pamatojoties uz redzēto, lai iegūtu labāku fotoattēlu.

Īpaši nakts režīms ievērojami uzlabo ēnu un izceļ detaļas un rada spilgtāku attēlu.

Attēla kvalitāte no 12MP galvenās kameras ir bijusi lieliska. Attēli ir asi un detalizēti, un krāsu reproducēšana ir dinamiska, nešķiet nedabiska. Kas mani visvairāk iespaido, ir Ultra Night Mode fotografēšanai vājā apgaismojumā vai nakts laikā. Tas automātiski ieslēgsies, ja kamera nolems, ka situācija ir pārāk tumša, vai arī varat to pārslēgt manuāli. Kad tiek uzņemts nakts režīma fotoattēls, ekrānā tiek parādīts vizuāls norāde, un tas prasīs, lai jūs tālruni dažas sekundes turētu stabili, kamēr tas darbojas tā burvībā. Īpaši nakts režīms ievērojami uzlabo ēnu un izceļ detaļas un rada spilgtāku attēlu. Atšķirības ar to un bez tā ir pārsteidzošas. Tas pārspīlē attēlus, padarot tos nedaudz nedabiskus, taču kopējie rezultāti joprojām ir fantastiski.



Pārbaudiet visu zemāk esošo kameru paraugu galeriju, lai būtu ērti tos apskatīt, vai noklikšķiniet šeit, lai skatītu visus res attēlus.

Programmatūra

Programmatūra ir ColorOS versija 5.2 virs operētājsistēmas Android 8.1 Oreo. Ja esat izmantojis kādu no jaunākajām Oppo ierīcēm, programmatūras pieredze jutīsies ļoti pazīstama. ColorOS vienmēr ir bijis mazliet pārāk gaišs, rotaļīgs un iOS līdzīgs manai gaumei, taču tas ir ievārījuma pildīts ar funkcijām. Kreisajā malā esošajā sākuma ekrānā atrodas viedais palīgs, kas ļauj ātri piekļūt noteiktām funkcijām un citai pārskatāmai informācijai, piemēram, laikapstākļiem, kalendāram un soļu izsekotājam.


Viedā sānjosla var arī ātri piekļūt funkcijām un lietotnēm, pārvelkot no displeja malas līdzīgi kā Samsung malas UX funkcijas. ColorOS atbalsta daudzas citas viedās funkcijas, piemēram, gudru braukšanu un žestu vadību dalīta ekrāna daudzuzdevumu veikšanai, ekrānuzņēmuma uzņemšanu un displeja ieslēgšanu.

Lai arī Oppo R17 Pro nav komplektā ar Android 9.0 Pie, tas joprojām atbalsta navigāciju, kas balstīta uz žestiem, tradicionālo ekrāna navigācijas pogu vietā. Joprojām nav redzams, vai R17 Pro tiks atjaunināts uz Android Pie. Cerams, ka Oppo to izdarīs ātrāk nekā vēlāk.

Specifikācijas

Cenas un galīgās domas

Oppo R17 Pro cena ir 4 299 juaņas (~ 509 USD). Es negaidītu, ka oficiāla ASV izlaišana notiks drīz vai pat vispār. Vislabākā alternatīva ASV iedzīvotājiem ir OnePlus 6T, kas piedāvā gandrīz identisku aparatūru, atskaitot papildu kameru un izdomātu miglas gradienta krāsu. Varat arī dot priekšroku OnePlus 6T programmatūras pieredzei, jo tā drīzāk atgādina Android programmatūru.

Nepalaid garām: OnePlus 6T pirmie iespaidi: Viss par kompromisiem

Oppo R17 Pro ir paredzēts daudz lielisku lietu. Man patīk, kā Oppo turpina virzīt robežas ar katru viedtālruņa izlaidumu. Kamera ir lieliska, ekrānā esošais pirkstu nospiedumu sensors ir diezgan uzticams, un SuperVOOC Flash Charge ir ļauni ātrs. Arī tālrunis ir diezgan pievilcīgs, it īpaši ar miglas gradienta apdari. Ja varat padarboties, tas ir tālrunis, par kuru vērts padomāt.

Microoft Excel ir vien no vivarīgākie biznea rīki, ka jebkad izveidoti. Kļūti par ekpertu, un tev ta vi ir galīgā pārvedamā prame....

Microoft Excel var atrat gandrīz jebkurā modernā biroja telpā, tāpēc, iemācotie pilnībā izmantot tā potenciālu, varat atvērt daudzveidīg iepēju klāt....

Lasiet Šodien