Oppo zem ekrāna redzamā kamera: viss, kas jums jāzina

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 7 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
OPPO Camera Problem Solve Any Type Problem Solve 100%
Video: OPPO Camera Problem Solve Any Type Problem Solve 100%

Saturs


Oppo ķircināja pasauli ar video, kurā parādīta ekrāna kamera (USC) darbībā šī mēneša sākumā. Šodien tas ir atgriezis priekškatu tehnoloģijai MWC Shanghai, sniedzot mums galveno informāciju.

Oppo paziņoja, ka tā ir sākusi tehnoloģiju agrīnu izpēti 2017. gadā, un oficiāli sāka attīstību 2018. gada maijā. Tas noveda pie tehnoloģijas parādīšanas Ķīnā šonedēļ.

USC risinājums sava kameras zem ekrāna risinājumam izmanto pielāgotu kameras moduli, kas piedāvā lielāku sensoru, plašāku apertūru un lielākus pikseļus.

Bet aparatūra ir tikai daļa no vienādojuma: zemu ekrāna kamerai ir nepieciešama liela programmatūras apstrāde, lai sasniegtu lieliskus rezultātus. Kompānija īpaši norādīja uz šai kamerai izmantotajiem HDR, dūmu noņemšanas un baltā balansa algoritmiem.

Oppo saka, ka tā sniegtā attēla kvalitāte “tuvojas parasto viedtālruņu kvalitātei”. Tas neko daudz nestāsta, taču tas liek domāt, ka ir jāiet līdz brīdim, kad mēs panākam paritāti ar mūsdienīgākajām vadošajām ierīcēm.


Ko vēl vajadzētu zināt?

Novietojot kameru zem ekrāna, ir daži šķēršļi, kas jāpārvar, proti, atspulgs, difrakcija, krāsu piesātinājums, migla un tumšs fona troksnis.

Tas viss nozīmē, ka sagaidāms kvalitātes kritums salīdzinājumā ar parastajām pašbildes kamerām. Tas ir saprotams, jo pietiekamam gaismas daudzumam ir jāiet cauri ekrānam un jāpiesit kameras sensoram. Tikmēr gaismai caur objektīviem jāiet tikai parastajā kamerā.

Zem ekrāna esošajām kamerām šīs ir vēl pirmās dienas, taču šķiet, ka Oppo ir apņēmies garo spēli.

Neskatoties uz kvalitātes izaicinājumiem, teritorija virs Oppo USC joprojām atbalsta pieskārienu. Turklāt uzņēmums saka, ka kamera atbalsta sejas atbloķēšanu, portreta režīmu, vieda skaistuma režīmu, filtrus un citas populāras Oppo pašbildes funkcijas. Šis zīmols arī uzsver tehnoloģiju kā ideālu ūdensnecaurlaidīgām ierīcēm.

Pirms sprieduma taisīšanas mums jāgaida attēli no komerciālas ierīces, taču mēs sagaidām zemākas kvalitātes rezultātus, salīdzinot ar tradicionālajām kamerām; šī galu galā ir šīs tehnoloģijas pirmā paaudze. Heck, tagad mēs esam otrajā displejā redzamo pirkstu nospiedumu sensoru gadu, un viņi joprojām nav panākuši līdzību ar parastajiem pirkstu nospiedumu skeneriem.


Ķīnas zīmols nav izdevis komerciālu izlaišanas logu USC tech, taču tas plāno to uzlabot, izmantojot labākus ekrāna materiālus, “pārveidotu pikseļu struktūru” un pielāgotus kameru moduļus. Tas ir iepriecinoši, jo tas nozīmē, ka fotoattēlu kvalitāte pirms komerciālas pieejamības vēl varētu spert lielu soli uz priekšu.

Oppo arī apstiprināja, ka tā pēta iespēju 3D ToF un strukturētas gaismas kameras parādīt nepietiekami displejā, atverot durvis sejas atslēgšanai, kurai nav nepieciešams iecirtums vai slīdņa dizains. Faktiski uzņēmums ierosina, ka to varētu būt vieglāk ieviest nekā kameru zem ekrāna, jo krāsu uztveršana nav nepieciešama.

Gandrīz 50 uzņēmumi un organizācija ir paraktījuša atklātu vētuli, kurā kritizēt ieroināšana priekšlikum.Lielbritānija GCHQ izlūkošana aģentūra priekšlikumā īki apraktīt veid, kā vara ietāde piegot tē...

Šobrīd tiek parādīt jaun Google Gboard atjauninājum, ka atur daža jauna funkcija. Vien no tiem neatroda pārmaiņu žurnālā, bet ir īpaši jauk: krāām atbiltoša navigācija jola, ka mainā atkarībā no jūu G...

Skaties