Kā iestatīt Philips Hue ieslēgšanos un izslēgšanu saullēktā un saulrietā

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 8 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 5 Jūlijs 2024
Anonim
Setup Sunrise with Philips Hue [Tutorial]
Video: Setup Sunrise with Philips Hue [Tutorial]

Saturs



Izmantojot Philips Hue apgaismojumu, jūs varat darīt daudz ko. Viens no vienkāršākajiem lietošanas gadījumiem ir gaismas ieslēgšana un izslēgšana noteiktā laikā. Daudzi cilvēki apgaismojumu ieslēdz naktī un dienasgaismas stundās izslēdz. Tas ļauj dienas laikā izmantot dabisko apgaismojumu un samazina elektrības rēķinu. Protams, to var izdarīt manuāli, bet kāda jēga ir viedajām gaismām, ja jūs joprojām darāt visu manuāli? Jūs nesamaksājāt visu šo naudu, lai neizmantotu šīs funkcijas, vai ne? Šajā apmācībā mēs apskatīsim Philips Hue gaismas ieslēgšanu un izslēgšanu attiecīgi saulrietā un saullēktā.

Priekšnosacījumi

Tas ne tuvu nedarbojas, jo saullēkta un saulrieta laiks smalki mainās katru dienu. Tam ir nepieciešams mākoņa atbalsts, lai nodrošinātu, ka šī uzvedība notiek atbilstošā laikā. Ir trīs galvenie veidi, kā panākt efektu. Pirmkārt, jums ir nepieciešams:


  • Vismaz viens Philips Hue Hub un viena spuldze jau ir iestatīta. Jūs varat atrast mūsu iestatīšanas rokasgrāmatu, kas ir saistīta iepriekš.
  • Jums nepieciešams funkcionāls Philips Hue konts. Iestatīšana neliecina par jums, bet varat reģistrēties Philips Hue kontam, izmantojot lietotni vai oficiālo vietni.
  • Visbeidzot, jums ir nepieciešama oficiālā Philips Hue lietotne vai nu jūsu Android vai iOS ierīcei. Jūs varat lejupielādēt Android versiju šeit vai iOS versiju šeit.

Otrajai metodei jums ir nepieciešams:

  • Viss, kas uzskaitīts pirmajā metodē kopā ar lietotni IFTTT. Jūs varat lejupielādēt to šeit Android ierīcēs un šeit iOS. Ir pieejama arī tīmekļa versija.

Un trešajai metodei jums ir nepieciešams:

  • Viss, kas jums nepieciešams trešajai metodei, ir vismaz viens Philips Hue Hub un viena jau uzstādīta spuldze.
  • Jums ir nepieciešams arī uzticams informācijas avots saulrieta un saullēkta laikā, kur jūs dzīvojat.

Ar visu to jums vajadzētu būt iespējai sākt darbu.


Pirmā metode - oficiālais veids

Pirmajā metodē tiek izmantota pati Philips Hue lietotne. Philips tam ir automātisks iestatījums lietotnē, un to faktiski ir diezgan viegli iespējot. To var iestatīt tīmeklī vai tālrunī. Mēs šeit pāriesim abi.

Izmantojot lietotni:

  • Atveriet oficiālo lietotni savā Android vai iOS ierīcē. Pārliecinieties, ka esat pierakstījies savā Philips Hue kontā.
  • Noklikšķiniet uz Kārtējā kārtība poga apakšējā navigācijas rindā. No turienes pieskarieties Citas kārtības.
  • Tālāk pieskarieties Izveidojiet pielāgotu rutīnu poga, kurai seko Saulrietā opcija.
  • Ja vēl neesat to izdarījis, jums būs jāpiešķir Philips Hue lietotnes atrašanās vietas atļauja.
  • Nākamais ekrāns ir jūsu iestatījumi. Varat atlasīt vajadzīgās nedēļas dienas efektam, skatam un
  • Pēdējā izvēle ļauj izslēgt gaismas noteiktā laikā. Šai apmācībai mēs faktiski iesakām Neko nedarīt , jo mēs uzstādām saullēkta izzušanu atsevišķā rutīnā.
  • Nospiediet atzīmi augšējā labajā stūrī, lai pabeigtu saulrieta režīmu.
  • Izveidojiet citu pielāgoto rutīnu, bet šoreiz atlasiet Saullēktā opcija.
  • Veiciet tās pašas darbības kā iepriekš, izņemot šo laiku atlasiet Izslēgts saskaņā Kas jānotiek sadaļa. Tas izgaismos jūsu gaismu, nevis ieslēgsies.
  • Nospiediet ķeksīti un esat pabeidzis!

Izmantojot vietni:

  • Dodieties uz šo vietni, izmantojot sava mājas WiFi savienojumu. Piesakieties savā Philips Hue kontā, ja vēl neesat pieteicies.
  • Aizpildiet iestatījumus tieši tāpat, kā jūs norādītu iepriekš sniegtajās lietotņu instrukcijās.
  • Tomēr ir viena atšķirība. Vietnes versijā jūs varat konfigurēt ieslēgšanos saulrietā un izbīdīšanu saullēktā tajā pašā rutīnā. Tas jums jādara atsevišķā ikdienā.
  • Nospiediet Uzstādīt poga, kad esat pabeidzis!

Process principā ir identisks abos virzienos ar nelielām atšķirībām. Tīmekļa versija ļauj vienā un tajā pašā rutīnā konfigurēt saullēkta un saulrieta nobālumus, kamēr lietotne liek jums to izdarīt divās atsevišķās kārtībās. Citādi viss ir vienāds. Pēdējā piezīme ir tāda, ka pirms rutīnas izveidošanas ir jāiestata visi pielāgotie sižeti. Tie nebūs pieejami kā opcijas, ja jūs to nedarīsit.

2. metode - IFTTT

Tagad šī metode lielākoties ir nolietojusies. To ir vieglāk un ātrāk izdarīt oficiālajā lietotnē, un jums nav nepieciešams trešās puses pakalpojums. Tomēr IFTTT joprojām ir dažas priekšrocības. Tā ir laba metode tiem, kas jau izmanto IFTTT, un IFTTT ir lielisks centrs viedām mājām kopumā. To var izdarīt, izmantojot IFTTT.

  • Atveriet lietotni IFTTT vai IFTTT vietni. Piesakieties vai reģistrējieties, ja vēl neesat to izdarījis. Ja nepieciešams, varat reģistrēties un pieteikties gan Google, gan Facebook.
  • Iespējojiet šo sīklietotni, lai ieslēgtu gaismas saulrietā.
  • Iespējojot pirmo sīklietotni, tā lūgs pieteikties arī savā Philips Hue kontā. Jūsu Philips Hue kontam ir jāļauj piekļūt IFTTT.
  • Pēc tam jūs atleksit atpakaļ pie IFTTT, lai pabeigtu konfigurēšanu. Ja vēlaties, sīklietotni var izslēgt arī saullēktā.
  • Lai atspējotu šo metodi, vienkārši dodieties uz Mani āboli opciju lietotnē vai vietnē un atspējojiet sīklietotni.

IFTTT metodei ir dažas priekšrocības. Appletus ir viegli atrast, tie darbojas labi, un, ja jums nepatīk tas, kuru mēs saistījām, ir vairākas citas iespējas. IFTTT lietotnē varat meklēt citus. Turklāt, ja jūsu Philips Hue konts ir saistīts, ir tūkstošiem citu sīklietotņu ar papildu pielāgošanas iespējām, kuras oficiālā lietotne, iespējams, nevarēs replicēt. Visbeidzot, IFTTT sīklietotne, kuru mēs saistījām, ļauj manuāli iestatīt savu atrašanās vietu, lai nevienai lietotnei nebūtu konsekventa piekļuve jūsu atrašanās vietai. Jums joprojām ir nepieciešams Philips Hue konts, taču citādi tas ir nedaudz privātāks nekā galvenais variants.

3. metode - manuāla iestatīšana

Protams, to var izdarīt arī manuāli. Šī metode ir nedaudz praktiskāka nekā citas, taču tas ir ātrs un netīrs veids, kā sasniegt tādu pašu efektu.

  • Atveriet lietotni Philips Hue un pārejiet uz Kārtējā kārtība izvēlnes.
  • Pieskarieties Cits Kārtējā kārtība un pieskarieties Izveidojiet pielāgotu rutīnu poga augšpusē. Visbeidzot pieskarieties Konkrētā laikā opcija.
  • Iestatiet laiku līdz saulrieta laika tuvinājumam. Sadaļā Izbalināt atlasiet vēlamo laika ilgumu. Izvēlieties arī telpas, kuras vēlaties apgaismot, un vēlamās nedēļas dienas. Sākot izbalēšanu, varat arī iestatīt vēlamo ainu.
  • Visbeidzot, zem Izslēdz telpas plkst iestatījumu, atlasiet, neko nedarīt. Nospiediet atzīmes pogu augšpusē, lai izveidotu šo rutīnu.
  • Atkārtojiet iepriekšējās darbības, izņemot ar saullēkta laiku, nevis saulrietu.
  • Kad saņemat sižeta izvēles daļu, izvēlieties iestatījumu Izslēgts.
  • Nospiediet atzīmi, lai izveidotu rutīnu.

Jums tagad ir divas procedūras, kā ieslēgt uguni ap saullēktu un izslēgt apgaismojumu ap saulrietu. Manuālajai metodei ir daži trūkumi un trūkumi. Saulrieta un saullēkta laiki burtiski katru dienu mainās mazliet. Tomēr 2019. gada jūnijā saullēkta laiki svārstīsies tikai no pulksten 6:28 līdz 6:32, savukārt saulrieta laiki būs no pulksten 8:10 līdz 8:17.

Manuāli to ir diezgan viegli izdarīt, taču tas ir mazliet garlaicīgs un nav tik elegants kā citas iespējas.

Tādējādi jūs varat manuāli iestatīt tā izbalēšanu aptuveni plkst. 8:10 un iestatīt, lai tā izbalinātos aptuveni plkst. 18:28, un tas visu mēnesi darbosies vienādi. Tas nozīmē, ka jums principā ir jārediģē šī kārtība katru mēnesi un vasaras laikā, lai pats mainītu laiku. Tas nav arī tik elegants kā iepriekšējās divas metodes. Plusa puse ir tāda, ka, lai veiktu šo darbu, jums nav jāpierakstās uz Philips Hue kontu, un jums nav jānorāda sava atrašanās vieta lietotnei.

4. metode - Google mājas lapa

Jauna metodes virsma 2019. gada sākumā sadarbībā ar Google Home. Viss, kas jums nepieciešams, ir Philips Hue gaismekļu komplekts, kā arī Google mājas lapa. Kad viss ir iestatīts, jūs burtiski varat vienkārši lūgt Google Home, lai viņš jūs pamudinātu noteiktā laikā. Tas ir pretējs parastajām saullēkta un saulrieta metodēm, jo ​​tas faktiski ieslēdz jūsu gaismu kā sava veida trauksmi, lai jūs pamodinātu.

Viss, kas jums nepieciešams, ir Google mājas lapa un Philips Hue gaismekļu komplekts, kas jau ir iestatīts. Turpmāk dodiet vietnei Google Home vienu no šīm komandām:

  • “Sveiks, Google, ieslēdz maigo modināšanu”, lai ikdienas rīta trauksmes signāli būtu pārī ar pakāpenisku apgaismojumu.
  • “Sveiks, Google, modini manas gaismas guļamistabā plkst. 6:30”, lai plkst. 6:30 pakāpeniski izgaismotu jūsu Philips Hue gaismas. To var iestatīt 24 stundas iepriekš.
  • “Sveiks, Google, gulēt gaismā viesistabā”, lai sāktu pakāpeniski aptumšot gaismas viesistabā.

Tas ir nedaudz vairāk rokasgrāmatas nekā pat manuāla metode, jo daži no tiem ir jādara katru dienu. Tomēr jūs varat tos izdarīt ar savu balsi, atrodoties gultā, tāpēc tas nav briesmīgs process.

Philips Hue lukturi var paveikt daudz glītu lietu. Automatizācijai ir jābūt augšpusē starp labākajām lietām, ko vieda gaisma var darīt. Kādai metodei jūs dodat priekšroku? Pastāstiet mums savas domas komentāros un apskatiet dažas citas mūsu apmācības!

Google aņem vairāk vien triljon meklē katru gadu. Meklēšana rezultātu pirmajā lappuē tiek nodrošināta lielākā daļa šī trafika, tāpēc, ja uzņēmum neatroda pirmajā lapā, ta zaudē klientu. Šī iemela dēļ ...

Uzņēmumam šodien ir gandrīz neiepējami gūt panākumu bez EO un digitālā mārketinga peciāliti. Pietiek pateikt, ka darba iepēju ir daudz, un, ja vēlatie to nolait, šodien ir vi, ka paredzēt galvenai vie...

Noteikti Izskatās