Augstākās kvalitātes audio kabelis: mīta atvienošana

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 9 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Review of WUZHI WZ5005 250W 5A Buck Converter panel with WiFi App
Video: Review of WUZHI WZ5005 250W 5A Buck Converter panel with WiFi App

Saturs


Pastāv iemesls, ka parastā kabeļa konstrukcija gadsimta labākajā laikā nav mainījusies.

Dodieties uz jebkuru ķieģeļu un javas elektronikas veikalu, un staigājošais polo noteikti lētā alternatīvas vietā dziedās “augstas kvalitātes” kabeļu uzslavas. Veikala ierēdņi un uz komisiju balstīti darbinieki uzskata: dārgi kabeļi to labās kvalitātes komponentu dēļ ievērojami uzlabos jūsu audio iestatījumus.

Heck, tas nav tikai mazumtirgotāji, kas piekopj muļķības. To dara arī dažādas pārskatīšanas vietnes. Tomēr kabeļi var mainīt jūsu mūzikas skanējumu. Tomēr, ja skaņas kvalitāte mainās kabeļa dēļ, parasti tas nav uz labo pusi. Jebkuram mūsdienu kabelim nevajadzētu ietekmēt signāla pārraidi, ja jums ir atbilstoši savienotāji, gabarīts utt.

SoundGuysHipotēze

Pat apakšējā plaukta kabeļiem nevajadzētu izklausīties manāmi atšķirīgi no kabeļiem, kas par zemu cenu. Viss, kas nepieciešams, lai kabelis atbilstu tā sistēmas prasībām. Ja tā ir taisnība, tad SoundGuys uzskata, ka pat stiepļu mēteļa pakaramajam būtu jāpārraida samērā tīrs signāls. Tiem, kuriem jūsu rīcībā nav lieku zināšanu, mēteļu pakaramie ir izgatavoti no sliktas kvalitātes metāliem, kad runa ir par signāla (tērauds, cinks) uzņemšanu. Šai hipotēzei vajadzētu izrādīties patiesa divu iemeslu dēļ:


  1. Kamēr vads ir pietiekami biezs, tas var atbilst tā savienojošā komponenta jaudas prasībām.
  2. Pasīvie skaļruņi pareizajai darbībai prasa daudz enerģijas; tādējādi nelieli diriģentu vājinājumi būtiski nemainīsies.

Līdz ante: SoundGuys izvirzīja hipotēzi, ka tikai daži cilvēki var uztvert atšķirību starp augstākā labuma kabeļa izeju un mēteļa pakaramo kabeli.

Laiks pārbaudīt

Kurš uzvarēs, pakaramais vai labi izstrādāti patērētāju kabeļi?

Lai iedziļinātos nepatīkamajās eksperimenta detaļās, piemēram, kā tika izgatavoti mēteļu pakaramo kabeļi, visu ziņojumu lasiet vietnē SoundGuys; pretējā gadījumā šeit ir CliffsNotes versija.

Mēs izmantojām:

  1. Augstas kvalitātes kabeļu klāsts ar TS galiem
  2. Kabelis izgatavots no pakaramajiem ar TS galiem
  3. Vara (OFC) skaļruņu kabeļu klāsts
  4. Mēteļu pakaramie, kas noņemti un sagatavoti lietošanai kā parasts skaļruņu vads

TS kabeli var izmantot līnijas izejā un izejā, bet stereo kabelis darbojas ar skaļruņu pāri. Kreisā kanāla skaļrunim ir TS ieeja, bet labajā - skaļruņa vada ieeja. Tāpēc patērētāja kabeļus un mēbeļu pakaramo kabeļus var salīdzināt ar to pašu iestatījumu.


Mēteļa pakaramais kabelis pirms lodēšanas līdz tā terminālim.

Sākotnēji mēs pārbaudījām testa skaļruņa izvadi kontrolētā vidē (ierakstu studijā). Mēs pārbaudījām ar rozā troksni, baļķu slaucīšanu un kvadrātveida viļņiem. Veicot virkni testu, mūsu rezultāti precīzi atspoguļo to, ko jūs varētu sastapt reālajā pasaulē un bezskaņas kamerā. Mēs saglabājām skaļruņa un testa mikrofona pozicionēšanu statisku. Lai noliegtu iespējamās atbalss, mūsu izvade tika novietota ļoti tuvu mikrofonam.

Pēc kontroles datu apkopošanas mēs pārbaudījām kabeli ar TS galiem un citiem kabeļiem, lai tos varētu viegli salīdzināt. Mūsu iestatīšana? Dators un pareizais interfeiss. Pēc signālu ierakstīšanas no trokšņa un mūzikas paraugiem mēs atradām frekvences reakcijas novirzi: vienkārši atņemiet vadības reakciju no mēteļa pakaramā reakcijas.

Objektīvie rezultāti

Apskatīsim frekvences reakcijas, kas no katra skaļruņa tiek ņemtas no skaļruņa. Šiem datiem būs visskaļākie dati, jo tiem nebija piekļuves bezskaņas kamerai. Mūsu paraugi tika ierakstīti 6 collu attālumā no mikrofona, uz asi, un katru kabeli to atkārtoja piecas reizes.

Pat ja mēs ņemam vērā stingras robežas, atšķirības starp kabeli un kabeli nav dzirdamas.

Gan vadības, gan mēteļa pakaramais kabeļi deva konsekventus rezultātus. Lielākā daļa reakcijas svārstību nebija pietiekami nozīmīgas, lai tās būtu uztveramas. Starp vadības ierīci un mēteļa pakaramo frekvenci 10 Hz ir neliela novirze, kas mūzikas atskaņošanas laikā tik un tā pazūd. Nav neviena pamata mūzikas piezīme, kuras kritums sasniedz 10Hz, tāpēc, lai gan mēteļa pakaramais šo frekvenci nedaudz uzsver, tas ir pamanāms tikai ļoti nereālu, galvenokārt klīnisku pārbaužu kontekstā.

SoundGuys turpināja izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai novirzi izraisījis kabeļa materiāls vai istaba. Viņi izmantoja vienkanālu TS kabeli un salīdzināja to ar mēteļa pakaramo. Saīsinātā versija: kabeļi nerada dzirdamas atšķirības.

Subjektīvi rezultāti ir tie, kur lietas kļūst interesantas

Ieliec savas labākās austiņas un dod mūsu virpuli.

Kaut arī kabeļu veidiem nav acīmredzamu objektīvu atšķirību, mēs uzskatījām, ka ir vērts apkopot subjektīvus datus. Mēs ievietojām aptauju, lūdzot lasītājus noklausīties 10 audio paraugus, divus vienlaikus ar galvu. Pēc katra paraugu pāra lasītājiem tika lūgts novērtēt, kurš izklausījās labāk vai, ja izklausījās labāk. Katrā no pieciem salīdzinājumiem viens paraugs tika ierakstīts pa pakaramo kabeli, bet otrs tika ierakstīts ar premium audio kabeli.

Rezultāti atšķīrās atkarībā no tā, kuru vietni respondenti uzņēma. SoundGuysAuditorija parādīja, ka klausītāji nespēj pateikt atšķirību visos salīdzinājumos. Tā kā neviens kabelis neaptvēra nulles hipotēzi, mēs uzskatām, ka rezultāti ir nozīmīgi.

  • 122 klausītāji izvēlējās “abi izklausās vienlīdz labi” (41,7%)
  • 96 klausītāji deva priekšroku kabelim (32,4%)
  • Mēteļu pakaramo priekšroku deva 86 klausītāji (29,5%)

Mūsējie paši lasītāji, no otras puses, tās pašas aptaujas rezultāti stāstīja atšķirīgu stāstu. Pirmajā salīdzinājumā 57,1% respondentu atbalstīja mēteļa pakaramo. Tomēr otrajā salīdzinājumā augstākās klases kabelis šauri pārspēja mēteļa pakaramo no 39,8% līdz 36,8%. Mēteļu pakaramais atgriezās ar trešo salīdzinājumu, bet tik tikko: no 35,4% līdz 35%.

Mazāk cilvēku dod priekšroku augstākās kvalitātes audio kabelim nekā drēbju pakaramajam.

Visos reģistrētajos salīdzinājumos un paraugos tas ir sadalījums:

  • 1 456 deva priekšroku mēteļa pakaramajam (45,5% ar pirmo salīdzinājumu, 36,2% bez)
  • 1049 deva priekšroku kabelim (32,8% ar pirmo salīdzinājumu, 37,7% bez)
  • 694 izvēlējās “abi ir vienādi” (21,7% ar pirmo salīdzinājumu, 26,1% bez)

Kas netika pierādīts ar mēteļu pakaramo eksperimentu

Kamēr jūsu kabelis ir 18 gabarītu, teorētiski nebūtu svarīgi, vai tas ir izgatavots no mēteļa pakaramā, ciktāl tas attiecas uz Fluance Ai40.

SoundGuys mūsu lasītāju reakcija joprojām ir izkliedēta. Viņiem ir pievilcība, ar kuru lasītāji tiek aicināti izvēlēties pirmo iespēju. Neatkarīgi no tā, tika konstatēts:

  1. Tikai daži cilvēki var ticami atšķirt mēteļa pakaramo un augstākās klases kabeli: nepārliecinoši
  2. Mazāk cilvēku dod priekšroku mēteļa pakaramajam nekā augstākās klases kabelim: noraidīts
  3. Mazāk cilvēku dod priekšroku augstākās klases kabelim virs drēbju pakaramā: apstiprināja

Tas ir jautri: vienīgais, ko mēs droši zinām no datiem, ir tas, ka mazāk cilvēku ir izvēlējies augstākās kvalitātes kabeli virs tiešās pārejas. Lai gan nav skaidrs, vai cilvēki var aktīvi izšķirt kabeļu veidus, šis rezultāts ir daudzsološs. Sākotnējā hipotēze netika noraidīta. Tomēr mēs zinām, ka, aplūkojot neapstrādāto uztveri, augstākās klases kabeļi nav pamatoti ar to pārmērīgajām izmaksām.

To sakot, jūs arī nevarat piesieties pie skaļruņiem nejaušu metāla stiepļu ievilkšanas un gaidīt perfektu rezultātu. Skaidri atkārtojot: vienīgais, kas tika parādīts šajā eksperimentā, bija tas, ka pareizu specifikāciju kabeļu izmantošanai skaņas signāli nedrīkst atšķirties viens no otra. Svarīgāk ir nodrošināt pareizu gabarīta vadu un savienojumus, nekā ieguldīt traki dārgā kabelī. Īsāk sakot, pieturieties pie Monoprice, Mogami vai Amazon Basics.

Svarīgāk ir nodrošināt pareizu gabarīta vadu un savienojumus, nekā ieguldīt traki dārgā kabelī.

Godīgi sakot, tas ir lieliski, ja vēlaties iegūt premium klases audio kabeli, jo tas atbilst jūsu estētikai, vai arī vēlaties, lai tiktu piešķirtas jebkādas papildu iespējas. Mēs tikai vēlamies, lai jūs zināt, ka skaņas kvalitātē nebūs maģiskas atšķirības. Lai iegūtu to, ko novērtēsit, ir vērts ieguldījums. Placebo efekts ir reāls, un, ja tas jums ļauj izbaudīt kaut ko vairāk, lieliski.

Kāpēc jums vajadzētu neizmantot mēteļu pakaramos kā audio kabeļus

Varbūt jums ir vērts to tērēt vairāk, lai iegūtu lielāku izturību.

Protams, mēteļu pakaramais darbojas, bet, pērkot dārgākus kabeļus, bieži tiek garantētas mūža garantijas, lielāka izturība un elastīgāka konstrukcija. Nav iemesla pavadīt nedēļas nogali, vācot un lodējot mēteļa pakaramos kabeļus: tas nav tā vērts. Tā vietā dodieties uz tuvāko veikalu un iegādājieties veikalu, un tas prasīs mazāk pūļu. Turklāt lodēšana var būt bīstama. Nav nepieciešams riskēt ar ugunsgrēku.

Iepērkoties kabeļiem, kas atbilst jūsu telpiskās skaņas iestatījumiem, iegūstiet visu, kas jums ir izdevīgākais. Jums tikai jāpārliecinās, ka kabeļi atbilst jūsu sistēmas prasībām (piemēram, pietiekami bieza platuma), un jums ir labi iet. Nevajag sagādāt galvassāpes vai piedzīvot paša izraisītu pircēja nožēlu.

Uzziniet vairāk no SoundGuys visaptverošā eksperimenta

Šodien caurTechTalkTV, mum ir mūu pirmie domājamie reālā dzīve attēli par to, ka, šķiet, ir amung Galaxy Note 10 Plu. Ja fotoattēli ir likumīgi, viņi liek domāt, ka amung pieturēie ar “Plu” monikeriem...

akaņā ar cienījamo kameru pārkatīšana vietni DxOMark, amung Galaxy Note 10 Plu 5G tagad ir viedtālruņu kamera viā nozarē. Ta nozog vainagu prom no Huawei P30 Pro, ka bija viaugtākajā vietā kopš tā izl...

Lasiet Šodien