Jautājumi, uz kuriem es vēlētos atbildēt, pirms tiek parādīta Google Stadia darbība

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 10 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 5 Jūlijs 2024
Anonim
Leap Motion SDK
Video: Leap Motion SDK

Saturs



Latentuma un ievades reakcijas laiks

Manas lielākās rūpes par Google Stadia ir gan latentums, gan atbildes laiks. Ievades reakcijas laiks (vai ievades nobīde) ir diezgan vienkāršs. Tas mēra laiku, kas nepieciešams no brīža, kad nospiežat kontrollera pogu, līdz brīdim, kad šī darbība notiek jūsu ekrānā. Lielākajai daļai spēļu konsoles kontrolieru ieejas reakcijas laiks ir mazāks par 15 ms. Lielākajai daļai pašreizējās paaudzes konsolēm ir kontrolieri, kas to samazināja līdz neticami 10 ms vai mazāk. Protams, spēļu konsoles un kontrolieri parasti atrodas vienā telpā, bieži vien 10-20 pēdu attālumā viens no otra. Dažreiz tos pat pievada tieši pie ierīces, kas spēlē spēli.

Spēlēm ar mākoņiem šeit ir ievērojams šķērslis, kam ir nepieciešami atbildes signāli. Kontrolierim ir jānosūta ievade Google datu serveriem, lai reģistrētu komandu. Pēc tam tai jābrauc atpakaļ un ekrānā jāparāda šī komanda. Tas ir ārkārtīgi grūts uzdevums, un tam ir nepieciešama gandrīz nevainojama izpilde. Neviens nevēlas spēlēt spēles, piemēram, viņu televizors neatrodas spēles režīmā.


Ievades nobīde tiešām var iesūkt, un tas sabojāja daudzus iepriekšējos spēles straumēšanas mēģinājumus.

Tomēr latentums ir vēl viens jautājums. Šobrīd es esmu spēlējis tiešsaistes videospēles gandrīz savas dzīves laikā. Jums var būt vadu Google Fiber gigabits ar 1ms ping, bet skrubis, ar kuru jūs spēlējat (vai pret kuru), var būt viņu pagrabā ar kartupeļu maršrutētāju no 2006. gada, kas kāda iemesla dēļ ir saliekts bēniņos, un ping, kas pārsniedz 200ms . Acīmredzami Google nevar neko darīt, bet mākoņu spēles nozīmē, ka viss ir tiešsaistē. Tas ietver viena spēlētāja spēles. Mājas tīkla problēmas būs bezgalīgi pamanāmākas, un šo problēmu novēršana var būt dārga.

Esmu redzējis daudzsološus Parsec rezultātus un iespējas, tāpēc noteikti ir iespējama laba mākoņu spēļu veiktspēja. Mums ir bijusi arī pozitīva agrīna pieredze ar Google tech. Pagājušajā gadā mūsu pašu Sam Moore bija iespēja īsu laika posmu (apmēram stundu) izmēģināt Assasin's Creed Odyssey, izmantojot Project Stream. Neskatoties uz skriešanu caur VPN Kanādā, Sems sacīja, ka pieredze bija pārsteidzoši gluda. Turklāt mūsu komanda uz vietas GDC 2019 redzēja diezgan iespaidīgus demonstrācijas materiālus Google stendā. Tomēr mēs visi zinām, ka demonstrācijas notiek labākos nekā vidējos apstākļos. Pat Sam pieredze ar Project Stream sniedz mums ierobežotu skatu uz Stadia komerciālo realitāti, jo pakalpojumā bija ierobežots skaits beta lietotāju.


Tas nozīmē, ka Google ir labāka infrastruktūra nekā faktiski jebkuram citam uzņēmumam. Ja kāds uzņēmums to var izspiest no parka, Google to var. Es tikko esmu redzējis, ka lielie uzņēmumi šajā laikā piedzīvo neveiksmes, tāpēc es to vēlos redzēt vispirms šoreiz, pirms es cerības piepildīšu.

Saturs

Stadiona GDC galvenās sarunas laikā komandas starpā notika diskusija par to, vai Google palaišanas laikā Stadia būs daudz satura. Google lepojas ar platformu atbalstu un virkni izcilu attīstības tehnoloģiju. Tomēr Stadia darbojas uz Linux, platformas, kas parasti nav pazīstama ar savu spēļu izvēli.

Stadia ir vajadzīgas populāras spēles no 2019. gada. Liktenis un Konami koda nostaļģija var sasniegt tik tālu.

Google liels satura kritums bija Marty Stratton no id Software. Tas nav mazs vārda kritums. Galu galā tā ir studija, kurā darbojas Dooms un Volfensteins. Tomēr id programmatūra ir tāda pati kā Nolans Raiens, tīra leģenda un viena no visu laiku labākajām. Tomēr, Holivudā izmantojot ļaunprātīgus pārtaisījumus, piemēram, trakus, un patiesu armijas “izgatavotu mobilajam” modifikāciju par tādām klasiskām vecām spēlēm kā Tamagotchi un Langrisser, paziņojot par jaunu Doom spēli ar pavisam jaunu tehnoloģiju, visa nostalģijas lieta mazliet jūtas zobā man. Par laimi id programmatūra ir iesaistīta daudz vairāk nekā tikai jauna Doom spēle. Nekļūdieties man, es neesmu vīlusies jaunajā Doom spēlē. Mani tas vienkārši nepārspīlē.

Tas ir diezgan grūti, lai pārietu uz hipe vilcienu klasiskajām, bet vecajām spēļu franšīzēm, kas jau ir pieejamas visur. Līdzīgi kā konsoļu kari, Stadia ir burtiski jāatbalsta miljoniem cilvēku, kas spēlē Fortnite un Apex Legends, un varbūt jāpievieno pāris konkurētspējīgi ekskluzīvi nosaukumi. Es nopirku PlayStation 4 personālam 5 un NieR Automata. Es neatlaidīšu USD 10–20 mēnesī mēnesī Assassin’s Creed un Doom.

Dati

Stadia ir straumēšanas pakalpojums, un tas nozīmē, ka ir ļoti daudz datu. Ja ņem vērā tādas lietas kā 4k, HDR un 60FPS straumēšana, tas nozīmē, ka jūsu ikmēneša datu lietojums ir nopietns. Acīmredzot tā nav problēma visur. Tomēr ASV lielākajai daļai interneta pakalpojumu sniedzēju ir ierobežots datu ierobežojums. Tajā ietilpst divi no trim lielākajiem pakalpojumu sniedzējiem ar Comcast un AT&T.

Ja kāds uzņēmums ir sajūsmā par ideju, ka jūs pavadāt labas trīs stundas straumējot ļoti augstas izšķirtspējas saturu, tas ir ISP ar datu ierobežojumiem un pārsniegtām maksām. Desmit epizodes par Džesiku Džounsu 4 kk tīklā Netflix pulksteņos ar 50 GB lielu ietilpību. Mājsaimniecības arvien vairāk paļaujas uz mediju straumēšanu, izmantojot tradicionālo televīziju. Pievienojot intensīvu spēles straumēšanu, iespējams, ir par daudz. Viena Džesika Džounsa (vidēji 4) epizode mazāk nekā stundas laikā var apēst visu Verizon datu plānu.

Stadia prasīs ievērojami vairāk datu un ievērojami stabilākus datus nekā pašreizējās spēļu konsoles un personālie datori.

Tagad tas nav nekas, ko Google var labot. Tomēr es labprāt redzētu datu pārraides ātrumus, datu lietojuma numurus un citas lietas, tāpēc es zinu, vai varu ieteikt to savam draugam ar AT&T un tā 500 GB lielo datu vāciņu. Standarta datoru vai konsoļu spēles salīdzinoši praktiski neizmanto datus, un tiešsaistes daudzspēlētāju spēļu palaišanai ir nepieciešams ievērojami mazāks datu ātrums. Daži interneta pakalpojumu sniedzēji pat nav ieteikuši spēļu ātrumu un regulāri iesaka uzlabot ping, nevis ātrumu. Iemesls ir tāds, ka vairums interneta pakalpojumu sniedzēju pat nepiedāvā interneta plānus ar pietiekami mazu ātrumu, lai vairs negatīvi ietekmētu konsoļu vai datoru spēles. Tas mainās ar Stadia, jo 4k straumēšana nav pastaiga parkā.

Mērķauditorija un cena

Google Stadia ir interesanta ideja, kas paredzēta gan ikdienas spēlēm, gan spēlētājiem, kas entuziasti. Tā ir viena elle, kurā staigāt virvi. Spēlējot videospēles 4 kk HDR ar 60FPS, tas ir gandrīz tikai spēlētāju entuziasts. Gadījuma spēlētājiem problēma ir šķērslis iekļūšanai tirgū. Stadia vēlas novērst šo plaisu un padarīt 4K HDR spēles ar ātrumu 60FPS pieejamu visiem. Apgalvojums ir tāds, ka konsoles un konsoļu pakalpojumi ikdienas spēlētājiem vienkārši maksā pārāk dārgi.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir veiksmīga, ļoti daudz kas attiecas uz cenām un mārketingu. Pašlaik mēs zinām, ka Stadia darbojas uz Linux platformas, iegūst Doom titulu, un vietne izmanto Konami kodu - pasaules populārāko apkrāptu kodu spēlētājiem, kas vecāki par 30 gadiem. Ja viņi pievilina gadījuma rakstura spēlētājus, tas iepriekšējais teikums nav lielisks sākums. Starp to un 4k, HDR, 60FPS straumēšanu, Stadia arvien vairāk izskatās kā produkts entuziastu spēlētājiem un pat ne jaunākiem. Pieejamība tālrunī, planšetdatorā, televizorā un datorā šobrīd ir lielākais Stadia tirdzniecības centrs gadījuma cilvēkiem. Pārējais tas vienkārši nav tik aizraujoši, ja vien jūs nepiesakāties konkrētiem demogrāfijas datiem, piemēram, YouTube spēļu straumētājiem.

Tas, ka tos var izmantot daudzās ierīcēs, ir ļoti vilinošs, taču vairums citu funkciju ir saistītas ar ļoti specifiskiem demogrāfijas rādītājiem.

Par cenu noteikšanu acīmredzami ir pāragri pateikt, jo mēs nezinām, cik šī lieta maksās. Ņemiet vērā, ka Xbox One X piecu gadu īpašumtiesību izmaksas ir USD 900 jeb apmēram USD 15 mēnesī. Tas sedz ikgadēju Xbox Live abonementu (USD 300 piecu gadu laikā), kā arī piekļuvi daudzām AAA tituliem, izmantojot Xbox Game Pass (USD 600 piecu gadu laikā). Tā ir tiešsaistes funkcionalitāte, spēle bezsaistē līdz pat 30 dienām vienā reizē Game Pass spēlēm, spēļu koplietošana starp diviem Xbox Ones, 4 kk HDR spēles, 4 k HDR straumēšana un pilnīga piekļuve UHD Blu-Ray atskaņotājam.

Stadijai ir jāatrod veids, kā izkļūt no tā, izmantojot tik lielu rezervi, ka tas ir tā vērts cilvēkiem, kuriem spēles parasti nerūpējas. Mūsdienu 4k HDR gatavās spēļu konsoles maksā gandrīz par 100 USD mazāk nekā OnePlus 6T, tālruņu budžeta karalis.

Kad jūs skatāties saturu, tam ir jārada tāda veida hipe, kas iekļūst netradicionālā spēlētāju demogrāfiskajā situācijā, latentums, kas tam ir jābauda gan ikdienišķiem, gan entuziastiem, cenas, kas vajadzīgas, lai spēļu konsoles izskatās kā luksusa preces, un dati, kas nepieciešami šo pikseļu iespiešanai - es uzskatu, ka Stadium ir daudz lielāks kalns, lai kāptos, nekā daudzi saprot.

Tā ir pārsteidzoša ideja, un, ja tā darbosies, tā ļoti labi varētu būt nākamais milzīgais lēciens spēlē. Tomēr tas pats tika teikts par OnLive, Nvidia's GeForce Now un visiem pārējiem. Būs aizraujoši redzēt to, ko Stadia nes uz galda, ko šie citi pakalpojumi vienkārši nespēj. Es noteikti ceru, ka tas ir kaut kas, jo man jau vairāk nekā desmit gadus ir ļauts mākoņu spēlēm un iepriekš esmu daudzkārt ticis atlaists. Apskatīsim, ko esat ieguvis, Google.

Tagad varat lejupielādēt via atoņa OnePlu 6T fona attēlu.Jaunie attēli piešķir metāla izkatu krāu virpuļa dizainam, ka atrodam uz iepriekšējiem fona attēliem.No OnePlu 6T tika norauti arī dzīvā fona a...

Pirmo reizi to pamanīja lietotājXDA iztrādātāji forumo OxygenO 9.5.5 tagad tiek ieviet OnePlu 7. Atjauninājum nāk ar 125 MB un ar iebūvētām atzīmēm GM57AA Indija variantam un GM57BA Eiropa variantam....

Populārs