Razer Phone 2 apskats: labākais 2018. gada spēļu tālrunis?

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 11 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Jūlijs 2024
Anonim
Электробритвы Филипс. Эволюция поколений за 10 лет. Philips HQ7830, HQ8250, S9000 S9041, NL9260.
Video: Электробритвы Филипс. Эволюция поколений за 10 лет. Philips HQ7830, HQ8250, S9000 S9041, NL9260.

Saturs


Oriģinālais Razer Phone parādīja mums vienu no pirmajiem “spēļu telefona” piedzīvojumiem. Tam bija visaugstākais jebkura viedtālruņa displeja atsvaidzes intensitāte, traks augstākās klases specifikācijas un iespaidīgi dubultie priekšējie stereo skaļruņi. Tas nebija arī bez kļūdām. Displejs bija vājš, un kamera nebija pietiekami godīga pret konkurenci. Razer Phone 2 mērķis ir novērst šīs problēmas ar daudziem uzlabojumiem un jaunām funkcijām.

Uzziniet, cik daudz ir mainījies, mūsu Razer Phone 2 pārskatā.

Dizains

Tālrunim ir lieliska iebūves kvalitāte un tas izceļas ar izcilu izjūtu, taču tas ir biezs, smags un nav visērtākais tālrunis, ko turēt.

Razer Phone 2 dizains, izņemot stikla aizmuguri, nav daudz mainījies no oriģinālā Razer Phone. Pārējais korpuss ir izgatavots no metāla, tāpat kā pagājušā gada modelis, un tas saglabā pazīstamo asu, boxy, taisnstūrveida estētiku. Razer Phone 2 viedtālruņu jūrā ar liektām līnijām, noapaļotiem stūriem un plāniem dizainparaugiem ir izteikts kontrasts. Razer Phone 2 pieeja dizainā ir daudz rūpnieciskāka, un tā var nebūt ikviena gaume. Es dodu priekšroku tālruņiem ar niecīgākiem dizainparaugiem, un Razer Phone 2 man vienkārši nepatīk. Tālrunim ir lieliska iebūves kvalitāte un tas izceļ izcilu izjūtu, taču tas ir biezs, smags un nav visērtākais tālrunis, ko turēt.


Pārslēgšanās uz stikla aizmuguri nozīmē, ka tālrunis tagad ir vairāk pakļauts pirkstu nospiedumu noņemšanai, taču tas tika darīts vairāk funkcijai, nevis formai. Stikla aizmugure ļauj Razer Phone 2 atbalstīt bezvadu uzlādi. Pirkstu nospiedumi un traipi ir maza cena, kas jāmaksā par Razer Phone 2 bezvadu uzlādi. Šogad Razer pievienoja arī IP67 putekļu un ūdens izturību, kuras pagājušajā gadā īpaši trūka. Šo divu funkciju pievienošana bija saprātīgs solis no Razer puses, lai saglabātu sava flagmaņa konkurētspēju, jo bezvadu uzlāde un ūdens izturība ir kļuvušas par štāpeļšķiedrām lielākajā daļā augstākās klases viedtālruņu.

Citas būtiskas izmaiņas Razer Phone 2 dizainā ir Razer trīs galvu čūskas logotips aizmugurējā panelī, kas tagad mirdz ar RGB apgaismojumu. Tas ir foršs pieskāriens un liek šim tālrunim vēl vairāk justies kā spēļu ierīcei. Logotipu var pielāgot, izmantojot lietotni Razer Chroma, kurā jūs varat izvēlēties jebkuru krāsu, kuru vēlaties, iestatīt, lai logotips būtu statisks vai elpojošs, vai arī iestatīt, lai tas pārvietotos pa visu krāsu spektru. Tam nav daudz noderīgu iespēju, taču tas var būt uz aizmuguri vērsts brīdinājuma signāls. Razer piedāvā arī iespējas logotipa apgaismošanai visu laiku vai tikai tad, kad ekrāns ir nomodā, lai taupītu akumulatoru.


Pogu un ostu izvietojums ir tāds pats kā pagājušajā gadā. Skaļuma palielināšanas un samazināšanas pogas atrodas kreisajā pusē, un barošanas poga atrodas pretējā pusē. Apakšā ir viens C tipa USB ports. Diemžēl joprojām nav austiņu ligzdas, kaut arī tālrunis ir pietiekami biezs, lai to varētu ievietot. Strāvas padeves pogā ir integrēts pirkstu nospiedumu sensors, kuru es personīgi cienu, un vairākiem oriģinālās aparatūras ražotājiem vajadzētu izmantot šo pieeju pirkstu nospiedumu sensoriem. Vienīgais šīs barošanas pogas mīnuss ir tas, cik tālu tas atrodas tālruņa korpusā. Tas ļoti apgrūtina atrašanu pēc sajūtas un nedaudz kairina, kad vienkārši vēlaties modināt ierīci, kamēr tā sēž uz galda vai galda.

Displejs

Razer ir palielinājis ekrānu spilgtumu pēdējo gadu displejā, kas ir ievērojami uzlabojis tā redzamību ārpus telpām.

Razer Phone 2 ekrāns lielākoties ir identisks pirmajam Razer Phone. Tā vietā, lai ņemtu vērā pašreizējās viedtālruņu displeja tendences, piemēram, iegriezumus un garākās proporcijas, Razer Phone 2 ir tradicionālāks displejs. Tas ir 5,7 collu LCD displejs ar 16: 9 malu attiecību un 2 560 x 1 440 izšķirtspēju. Ekrāns ir krāsains, ar labu kontrastu un melnu līmeni LCD. Razer arī palielināja ekrāna spilgtumu salīdzinājumā ar pagājušā gada displeju, krasi uzlabojot tā redzamību ārpus telpām.

120Hz displeja galvenais mērķis ir panākt vienmērīgāku un ieskaujošāku spēles pieredzi, taču tas pat padara swipošanu un ritināšanu caur Android daudz patīkamāku.

Displeja galvenā atrakcija ir 120Hz atsvaidzes intensitāte. Augstāks atsvaidzināšanas ātrums padara visu izskatu gludāku un mainīgāku, ļaujot redzēt vairāk kadru, tāpat kā ar augstu atsvaidzes intensitātes monitoru spēļu datorā. 120Hz displeja galvenais mērķis ir panākt vienmērīgāku un ieskaujošāku spēles pieredzi, taču tas pat padara swiping un ritināšanu caur Android daudz patīkamāku. Ja esat mobilais spēlētājs, varat pilnībā izmantot 120 Hz displeja priekšrocības ar atbalstītajiem spēļu nosaukumiem, kas darbojas ar ātrumu 120 kadri sekundē. Tie ir pieejami, izmantojot Razer Cortex lietotni. Atbalstīto nosaukumu skaits ir ierobežots, taču joprojām ir ievērojams spēļu klāsts, kas aptver vairākus žanrus.

Saistīts: Šeit ir visas spēles ar 120 Hz, kuras varat spēlēt Razer Phone 2

Performance

Razer Phone 2 ļauj mobilajām spēlēm sasniegt jaunus augstumus, un jūs nesaņemsit tādu spēļu pieredzi kā jebkurš cits viedtālrunis.

Razer Phone 2 veiktspēja nelika vilties. Tālrunis ir ātrs, plūstošs un atsaucīgs ikdienas lietošanai, un tas ļoti labi vada visu veidu grafiski prasīgas spēles - tieši tā, kā tas bija paredzēts. Tāpat kā daudziem citiem augstākās klases 2018. gada flagmaņiem, Razer Phone 2 ir Snapdragon 845, un tāpat kā oriģinālajam Razer Phone, tam ir veselīgs operatīvās atmiņas apjoms ar 8 GB. Spēļu spēlēšana Razer Phone 2 ir daudz jautrības, īpaši ar 120 kadri sekundē atbalstītām spēlēm, piemēram, Unkilled un Tekken. Razer Phone 2 mobilajām spēlēm ļauj sasniegt jaunus augstumus, un jūs nesaņemsit tādu spēļu pieredzi kā jebkurš cits viedtālrunis.

Lai uzlabotu veiktspēju, Razer pievienoja tvaika kameras dzesēšanas sistēmu, lai vienmērīgāk izkliedētu siltumu un samazinātu termisko droseļvārstu. Ilgu spēļu sesiju laikā tālrunis joprojām sasilda, taču nekad līdz vietai, kur tas jutās satraucošs vai ietekmēja spēles veiktspēju, tāpēc šķiet, ka dzesēšanas sistēma darbojas kā reklamēta.



Razer Phone 2 darbojas tikpat labi, ciktāl tas attiecas uz akumulatora darbības laiku. Tās dūšīgais 4000 mAh akumulators nodrošina daudz sulas, lai ērti pavadītu mani visas dienas garumā. Ekrāna skatīšanas laiks nemainīgi svārstījās no piecām līdz sešām stundām, un es parasti dienu pabeidzu, kad tvertnē bija palikuši apmēram 15 līdz 20 procenti. Pat ar vairāku stundu spēlēšanu un YouTube skatīšanos dienā, tālrunis gāja tālu, bez nepieciešamības to uzlādēt dienas vidū. Tas notika arī ar displeja darbību 120Hz pilnas slodzes laikā un Razer logotipa iedegšanos, kad ekrāns ir ieslēgts. Neapšaubāmi, akumulatoram tiek patērēts vairāk laika, samazinot atsvaidzināšanas ātrumu un saglabājot izslēgtu Razer logotipu.


Aparatūra

Ņemot vērā, ka vairums cilvēku, kurus interesē Razer Phone 2, to iegādāsies, ņemot vērā tā spēļu iespējas, tālrunim vajadzēja piedāvāt lielāku atmiņas ietilpību.

Kur Razer Phone 2 neatbilst specifikāciju lapai, tā ir krātuve. Razer Phone 2 atbalsta paplašināmu krātuvi, izmantojot microSD, taču komplektācijā ietilpst tikai 64 GB. Lai gan 64 GB parasti ir vairāk nekā pietiekami manām vajadzībām, tas ir niecīgs krātuves apjoms, ja plānojat lejupielādēt daudz augstākās klases spēļu. Ņemot vērā to, ka vairums cilvēku, kurus interesē Razer Phone 2, to nopirks spēļu vajadzībām, tālrunim vajadzēja piedāvāt lielākas atmiņas ietilpības.

Razer Phone 2 iespaidīgākais aparatūras elements ir divkāršie priekšējie skaļruņi. Lieli skaļruņu restes atrodas virs displeja un zem tā un rada izcilu skaņas kvalitāti. Skaļruņi ir skaļi, izteiksmīgi un skaidri. Skaņa ir ļoti vienmērīgi līdzsvarota, ar labu gan basu, gan trīskāršojumu. Šie skaļruņi izklausās daudz labāk nekā Pixel 3 dubultie skaļruņi, kas radīja ļoti līdzenu skaņu un mūsu pārbaudes laikā neizklausījās gandrīz tikpat skaļi.

Kamera

Pagājušā gada Razer Phone kamera bija vilšanās un, kaut arī Razer mēģināja uzlabot Razer Phone 2, rezultāti joprojām ir zemi. Tāpat kā pirmais Razer Phone, arī Razer Phone 2 ir aizmugurē aprīkots ar divām 12MP kamerām. Vienam ir standarta objektīvs, bet otram ir 2x optiskā tālummaiņa. Razer ir uzlabojis galveno sensoru, pievienojot optisko attēla stabilizāciju un pikseļa izmēru 1,4 mikroni. Uz priekšu vērsta kamera ir 8MP, un tagad tā atbalsta 1080p video ar ātrumu 60 kadri sekundē.

Tas viss izklausās lieliski uz papīra, bet attēla kvalitāte neatbilst specifikācijām. Varbūt mani vienkārši ir sabojājusi Pixel 3 kamera, un manas cerības ir pārāk augstas, taču fotoattēli no Razer Phone 2 nav iespaidīgi.

Saistīts: Razer Phone 2 vs Asus ROG Phone, Xiaomi Black Shark, Honor Play

Krāsas nav ļoti dinamiskas, detaļas ne vienmēr ir asas, un dinamiskais diapazons ir vājā pusē. Razer Phone 2 kamera cīnās ar jebkāda veida detaļu uzņemšanu izceltās un ēnas daļās pat ar HDR auto palīdzību. Tas ir vēl skaidrāk redzams vājā apgaismojumā. Fotoattēli no Razer Phone 2 galvenās kameras demonstrē arī ļoti nepāra zaļu krāsu, kas padara krāsas nedabiskas un nepievilcīgas.

Portreta režīms Razer Phone 2 nav pārāk pārliecinošs. Tas ir viens no mākslīgākā izskata portreta režīmiem, ko esmu redzējis kādu laiku. Priekšplāna un fona atdalīšana izskatās aplieta, radot dīvainus halo efektus ap objektu. Portreta režīms ir īpaši slikts uz priekšu vērstajā kamerā, kā arī ļoti cieš no dinamiskā diapazona trūkuma. Ja fotografējat portreta režīma saulē, jūs neredzēsit nekādu detaļu.

Zemāk esam iekļāvuši galerijas paraugus, bet, ja vēlaties redzēt nesaspiestus oriģinālus, vienkārši noklikšķiniet šeit.

Galerija

Programmatūra

Par Razer Phone 2 programmatūru nav daudz ko teikt. Tas būtībā ir Android 8.1 Oreo krājuma veidošana ar nedaudz Razer pielāgojumiem. Lietotāja saskarne ir izstrādāta ar Razer zaļās, melnās un pelēkās krāsas shēmu, tāpat kā daudzām noklusējuma lietotnēm, piemēram, pulkstenim un kalkulatoram. Tālrunis pēc noklusējuma izmanto Nova palaidēju, tāpat kā oriģinālais Razer tālrunis. Nova palaidējs ir līdzīgs Google Pixel palaidējam, taču piedāvā plašāku pielāgošanu. Razer piedāvā arī savas pielāgošanas iespējas - tās veikalu veikalā ir daudz ar spēli saistītu tēmu. Šīm lejupielādējamām tēmām ir pielāgotas tapetes, ikonu paketes, paziņojumu skaņas un daudz kas cits.

Lielākais mīnuss Razer Phone 2 programmatūrai ir tas, ka tas netiek piegādāts kopā ar Android 9 Pie. Ņemot vērā šī tālruņa jauno izskatu, tas sarūgtina ar Android Oreo. Cerams, ka Razer tiks ātri atjaunināts, taču, atbrīvojot to ar Android Pie, tas varēja dot Razer Phone 2 ievērojamas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurenci.


Razer Phone 2: Specifikācijas

Cenas un galīgās domas

Razer Phone 2 maksā 799,99 USD. Šis tālrunis ir īpaši konkurētspējīgs augstākās klases flagmanim ar uzsvaru uz mobilajām spēlēm. Šis ir viens no nedaudzajiem gada viedtālruņiem, kas gadā nesasniedz tūkstoš dolāru atzīmi, un ar to vien var pietikt, lai piesaistītu dažus acu ābolus.

Kopumā Razer Phone 2 ir stabils produkts. Tas darbojas labi, tas ir pārsteidzošs spēlēm, un tādi papildinājumi kā ūdens izturība un bezvadu uzlāde padara šo viedtālruni par labāku viedtālruni, salīdzinot ar oriģinālo Razer Phone. RGB logotips ir jautri, pat ja tas nedara daudz ko citu, kā tikai izskatās lieliski. Izmaiņas nav pietiekami nozīmīgas, lai attaisnotu jaunināšanu no oriģinālā Razer Phone, taču, ja jūs meklējat jaudīgu viedtālruni ar ekrānu, kas mazāks par tūkstoti dolāru, Razer Phone 2 ir apskates vērts.

Tikai nepērciet to kamerai.

Vai jūs apsvērtu Razer Phone 2, vai arī sliktā kameras veiktspēja ir pietiekama, lai jūs neaizkavētu?

Nākamais: Lūk, ko var darīt Google Pixel 3 nakts redzamības kamera

AT&T šonedēļ pievēra vienlīdz lielu uzmanību patērētājiem un konkurentiem, kad ta āka mainīt 4G ikona atevišķo viedtālruņo uz viltotu 5G ikonu. Tā auktā “5G E” ikona apzīmē “5G evolūciju”, bet pār...

AT&T aizdedzināja dikuiju vētru pirm vairākām nedēļām pēc tam, kad tā āka izplatīt viltota 5G ikona, lai avā tīklā izvēlēto Android viedtālruņu. Tagad šķiet, ka pārvadātāj avu māklīgo 5G tīkla ind...

Ieteicams Jums