RCS vs WhatsApp: ilgtermiņa WhatsApp lietotāja domas

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 11 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 3 Jūlijs 2024
Anonim
Google’s messaging MESS explained: RCS, SMS + more!
Video: Google’s messaging MESS explained: RCS, SMS + more!

Saturs



RCS vs WhatsApp debatēs tādas funkcijas kā lasīšanas kvītis un mašīnrakstīšanas indikatori ir standarta abās platformās.

Iesācējiem RCS un WhatsApp ir pilnīgi atšķirīgas ziņojumapmaiņas iespējas, tāpēc tas nevar būt salīdzinājums 1: 1. WhatsApp ir Facebook piederošs ziņojumapmaiņas pakalpojums, kura darbībai nepieciešams interneta savienojums. Lietotājiem pirms pakalpojuma izmantošanas manuāli jālejupielādē lietotne un jāpierakstās kontā. Tiklīdz jums un jūsu draugam vai ģimenes loceklim ir WhatsApp konts, varat tērzēt pakalpojumā diezgan nemanāmi. Kamēr jums būs instalēta lietotne un būs pieejams internets, WhatsApp darbosies.

RCS, no otras puses, ir uzlabots ziņojumapmaiņas protokols, kas teorētiski darbosies ar visiem Android tālruņiem, kas atrodas ārpus ierīces, kamēr pārvadātāji pievienos tam atbalstu. RCS galu galā tiks ievietots esošās ziņojumapmaiņas lietotnēs, piemēram, Google, tas nozīmē, ka lietotājiem nav jālejuplādē trešās puses lietotne, lai to izmantotu. Problēma ir tā, ka visi mobilo sakaru operatori to vēl neatbalsta, un pat tie, kuri to neatbalsta visos tālruņu modeļos. Piemēram, Pixel 3 Google Fi ir atbalstījis RCS kopš 2019. gada janvāra, bet Pixel 4 Google Fi nebija RCS atbalsta līdz šim šodien. Faktiski bez pagājušās nedēļas RCS ziņojumapmaiņas hackiem es vispār nevarēju RCS izmantot savā T-Mobile Pixel 4 XL, kaut arī citi tīkla tālruņi tiek atbalstīti.


Pat ja jums un jūsu draugam ir iespējota RCS un tā darbojas, tā joprojām sniegs daudz atšķirīgu pieredzi salīdzinājumā ar WhatsApp.

Liela atšķirība starp abiem ir šifrēšanas līmeņi. RCS tiek šifrēti tranzītā, taču tie nav šifrēti no viena gala līdz otram. Tas nozīmē, ka Google vai jūsu pārvadātājs var lasīt jūsu ziņas, lai arī tās tiek šifrētas, kad tās pārvietojas caur internetu. Turpretī visi WhatsApp ir pilnībā šifrēti, kas nozīmē, ka jūs un jūsu WhatsApp draugs esat vienīgās puses, kas var tos lasīt.

WhatsApp nodrošina arī papildu drošības līmeni pirkstu nospiedumu bloķēšanas veidā. RCS ir ziņojumapmaiņas protokols, nevis pakalpojums, tāpēc šī nav īsti funkcija, ko tā kādreiz var atbalstīt. Google lietotne neatbalsta pirkstu nospiedumu bloķēšanu, lai gan dažas trešās puses lietotnes pievieno šo funkciju jebkurai lietotnei.

WhatsApp tiek ieteikts arī turpmāk pazust s, kā arī spēja bloķēt bieži pārsūtītas s grupās. Iepriekš šodien tas saņēma arī jaunus grupas tērzēšanas privātuma iestatījumus.


Manuprāt, tas ir diezgan skaidrs: WhatsApp ir visdrošākais no diviem variantiem.

Tomēr RCS ir daži spilgti punkti. Labi, ka man ir divi, par kuriem es domāju. Pēc būtības RCS funkcijas tiek pievienotas esošajām SMS / MMS lietojumprogrammām, lai nodrošinātu uzlabotas ziņojumapmaiņas funkcijas, kad ir pieejams interneta savienojums. Ja internets nav pieejams, jūsu lietotne joprojām varēs atgriezties pie mantotās SMS struktūras. Turpretī WhatsApp ir pilnībā atkarīgs no interneta savienojuma. Nav interneta? Nav WhatsApp.

RCS arī sola galu galā nākotnē būs pieejama katrā Android tālrunī. Tātad nevainojamā pasaulē jums nevajadzēs likt draugiem vai ģimenes locekļiem reģistrēties jaunam pakalpojumam, lai jūs abi varētu izmantot uzlabotas ziņojumapmaiņas funkcijas.

Četri lieli ASV pārvadātāji apvienojas, lai nodrošinātu RCS ziņojumapmaiņu

RCS vs WhatsApp: vai ir kādas līdzības?

Kāpēc vispār veikt šo RCS vs WhatsApp salīdzinājumu, ja ir tik daudz atšķirību? Tur vienkārši notiek nedaudz līdzību starp abiem.

  • Liela failu koplietošana: Abas atbalsta lielu failu apmaiņu līdz 100 MB.
  • Grupas tērzēšana: Gan RCS, gan WhatsApp atbalsta grupas tērzēšanu.
  • Lasiet kvītis un mašīnrakstīšanas indikatorus: Gan RCS, gan WhatsApp informēs saņēmēju, kad ir lasīti vārdi un kad otra persona raksta.
  • Tērzēšanas dublējumi: Labi, šis ir nedaudz atšķirīgs, jo RCS kā protokols neatbalsta tērzēšanas dublējumus. Tā vietā, lai saglabātu un vēlāk atjaunotu visus RCS, jums būs jāpaļaujas uz parasto Android sistēmas dublējumu. Vietnei WhatsApp ir atbalsts vietējiem un Google diska dublējumiem, kuriem var piekļūt, kad jebkurā ierīcē esat pieteicies savā WhatsApp kontā.
  • Pārlūka atbalsts: Tas ne vienmēr ir saistīts ar RCS, taču gan Google lietotnei, gan WhatsApp ir tīmekļa saskarnes, ja vēlaties, izmantojot pārlūkprogrammu.

RCS būs lielisks kā noklusējums, bet varbūt ne kā WhatsApp nomaiņa


Vietnēm WhatsApp un RCS ir līdzīgas funkcijas, taču tās gandrīz nenodrošina to pašu ziņojumapmaiņas pieredzi. WhatsApp darbojas jau tik ilgi, ka tā ir spējusi ieviest diezgan maz mazu funkciju, kas kopumā nodrošina patiešām jauku ziņojumapmaiņas pieredzi. pārsūtīšana, bagātināta teksta atbalsts, citēšana un daudz kas cits tiek atbalstīts vietnē WhatsApp, un šeit varat atrast vēl vairāk lietotnes padomu un ieteikumu.

RCS kā ziņojumapmaiņas protokols ir acīmredzams jauninājums salīdzinājumā ar tradicionālajām SMS / MMS tērzēšanas iespējām, taču to kavē dažas lietas. Tas ir salīdzinoši jauns standarts, kas pieņem aļoti ilgs laiks, lai izvērstu. Kaut arī RCS pamatfunkcijas tiks atbalstītas visās saderīgās ziņojumapmaiņas lietotnēs, nobraukums būs atkarīgs no tā, kuru lietotni izmantojat. Piemēram, Google lietotne piedāvā dažādas funkcijas Samsung akciju ziņojumapmaiņas lietotnei, neraugoties uz to, ka abi atbalsta RCS standartu.

Un tas ir lielais: RCS strādās tikai ar citiem Android tālruņiem, tas nozīmē, ka RCS nedarbosies ar jūsu iPhone īpašniekiem, ja vien Apple to neatbalstīs. Tas cilvēkiem būs diezgan liels mīnuss, it īpaši ņemot vērā, ka Apple pieder gandrīz 40% tirgus daļas ASV.

Ja jūs jau esat slikta WhatsApp lietotājs, jums ir daži iemesli, lai atgrieztos pie ziņojumapmaiņas lietotnes, kurā iespējota RCS. Droši vien ilgi nepalikšu Google s / RCS vilcienā - es vienkārši jūtos daudz drošāk, izmantojot pilnībā šifrētu pakalpojumu, un šīs RCS saderības problēmas ātri kļūst novecojušas.

Galīgais RCS mērķis ir padarīt ziņojumapmaiņu labāku ikvienam Android ierīcē. Es absolūti domāju, ka tas notiks, tiklīdz pārvadātāji pārtrauks vilkt kājas un izstumj to visiem. Tomēr līdz tam jums labāk pieturēties pie jau izmantotās ziņojumapmaiņas lietotnes.

Tagad es gribu dzirdēt no jums diskusijās par RCS vs WhatsApp. Vai jūs izmantojat WhatsApp, RCS, izmantojot SMS lietotni, vai kaut ko citu?


Notiek aptauja

Ja jū meklējat klēpjdatoru, ka jum bū piemērot pamatvajadzība, Chromebook dator Acer C720 varētu būt piemērot.Chromebook datori ir vipiemērotākie gadījuma lietotāji. Vieglā Chrome O platforma noņem vi...

Programmēšana valoda apguve ir aitīta ar praki. Protam, jū varat lēnām uzņemt pāņu valodu, runājot un laot, bet gan apgūt C #, ar kuru eat nokļuvi tiešām ienirt apmācībā. Šī ir jūu iepēja paķert pilnu...

Izvēlieties Administrēšanu