Realme 3 Pro apskats: Redmi Note 7 Pro uzņemšana

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 11 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Realme 3 Pro vs Redmi Note 7 Pro - Fortnite Gameplay Test [Low Medium Or High]
Video: Realme 3 Pro vs Redmi Note 7 Pro - Fortnite Gameplay Test [Low Medium Or High]

Saturs


Pozitīvi

Lielisks akumulatora darbības laiks
Labs sniegums kopumā
Pievilcīgs dizains
Ļoti ātra uzlāde

Negatīvi

Ierobežots dinamiskais diapazons un viduvējs sniegums vājā apgaismojumā
Nepilnīga programmatūra

Bottom LineRealme 3 Proby Realme

Realme 3 Pro ir visas lieliska vidēja līmeņa viedtālruņa sastāvdaļas. Ar nedaudz vairāk pulēšanas līdzekļa tai vajadzētu būt gatavai dot Redmi Note 7 Pro par savu naudu.

Uzņēmumam, kas ir tikai aptuveni gadu vecs, Realme ir izdevies piesaistīt diezgan nelielu uzmanību un pat nelielu tirgus daļu. Counterpoint jaunākais ziņojums piesaista Realme Indijas tirgus daļu astoņu procentu apmērā. Ļoti iespaidīgs varoņdarbs jaunam zīmolam.

Realme 3 Pro nāk kā turpinājums populārajam Realme 2 Pro, kura mērķis bija Xiaomi's Redmi Note 6 Pro. Tagad pēctecis aizraujas ar jauno Redmi Note 7 Pro, un mēs domājam, ka tam ir pareiza kombinācija, lai būtu milzīgs konkurents.

Par mūsu Realme 3 Pro pārskatu

Nedēļas laikā es strādāju ar pārskatu par galveno tālruni Realme 3 Pro. Mūsu Realme 3 Pro pārskata vienībā bija operētājsistēma Android 9 Pie ar ColorOS 6.0. Pārskata periodā mēs saņēmām vairākus programmatūras atjauninājumus. Publicēšanas laikā ierīces versijas numurs bija RMX1851EX_11_A.11 ar 2019. gada marta drošības ielāpu.


Dizains

Skatoties no priekšpuses, Realme 3 Pro dizains ir nedaudz vispārīgs. Tas neatpaliek no jaunākajām dizaina tendencēm, patiesi nepaceļot robežas. Kaut arī tālruņa priekšpusē nav nekas īpaši unikāls, tas nenozīmē, ka tā ir slikta izskata ierīce. Rāmji ir diezgan minimāli, un augšpusē jūs iegūstat asaru iegriezumu.

Tālruņa labajā pusē ir ieslēgšanas / izslēgšanas poga, bet kreisajā pusē ir sadalīti skaļuma taustiņi. Pēdējais varētu būt saistīts ar mazliet lielāku pārvietošanos, taču kopumā pogas ir pietiekami klikšķinošas, diezgan labi novietotas un viegli sasniedzamas. Virs skaļuma taustiņu atrodas paplāte, kurā var ievietot speciālu microSD karti, kā arī dubultās nano-SIM kartes.

Tālrunis turpina izmantot mikro-USB portu, taču atbalsta neticami ātro VOOC 3.0 uzlādes standartu.

Tomēr ne viss ir ideāli, un uzņēmums turpina izmantot Micro-USB portu Realme 3 Pro. Mums ir aizdomas, ka tam ir sakars ar patentēto VOOC ātras uzlādes standartu. No viņu puses Realme apgalvoja, ka tas ir saistīts ar aizvietojamo Micro-USB kabeļu raksturīgo pazīstamību un izplatību.


Turpinot austiņu ligzdu un skaļruņu režģi, abpusēji uzlādēšanas pieslēgvieta. Runātājs iet samērā skaļi, taču jums vajadzētu saglabāt zemas cerības attiecībā uz kvalitāti. Skaņa šeit ir nedaudz apslāpēta, un tajā nav sajūtas par atdalīšanu un noteikti nav nekādu mājienu par basu. Nav īsti pārsteidzoši ne vienam runātājam.

Realme ir paveicis labu darbu ar tālruņa aizmuguri. Lai arī tas turpina neseno tendenci, kas vērsta uz gradientu-smago dizainu, ir mazāki pieskārieni šūpojošu līniju veidā, kas papildina vizuālo pievilcību. Tā kā šī ir plastmasas aizmugure, kas nepieciešama, lai svars nepārsniegtu 172 gramus, laika gaitā vajadzētu sagaidīt skrambas un skrambas. Arī tālrunim ir tendence uz putekļu un savārstījuma savākšanu. Viņu atzinībai Realme ir iesaiņojusi kastē TPU lietu.

Pirkstu nospiedumu skeneris atrodas ērtā, viegli sasniedzamā vietā un bija pietiekami ātrs. Šajā ziņā pat sejas atbloķēšana bija ļoti ātra un darbojās bez traucējumiem, izņemot ļoti vājā apkārtējā apgaismojumā.

Dizains ir konsekvents bez pārsteigumiem.

Realme 3 Pro seko jaunākajām dizaina tendencēm un patiesībā nesagādā pārsteigumus. Šeit gaidāms konsekvents dizains ar ergonomiku, kas pārsniedz vidējo. Droši vien jāpiebilst, ka ražotājs nav daudz uzlabojis haptiku salīdzinājumā ar Realme 2 Pro. Taustiņu nospiešanas nejūtas precīzi, un tie izklausās skaļi un neveikli.

Displejs

  • 6,3 ″ Full HD + IPS LCD
  • Gorilla Glass 5

Realme 3 Pro 6,3 collu IPS panelis ir izgatavots no ūdenslīnijas notch šķirnes. Realme apgalvo, ka maksimālais spilgtums ir 400 niti, un tas atbilda mūsu testēšanai. Displejs ir redzams ārā visur, izņemot absolūti tiešus saules starus.

Ekrānā ir vēsa krāsu temperatūra, un ārā tas ir pietiekami gaišs.

Skata leņķi šeit ir diezgan labi, un nebija manāmas krāsas maiņas. Jūs varat pielāgot tālruņa krāsu temperatūru, bet es neesmu liels ieviešanas ventilators. Gandrīz jūtas kā dzeltens pārklājums virs displeja. Krāsu piesātinājuma līmeni nav iespējams pielāgot atsevišķi.

Realme apgalvo, ka Realme 3 Pro atbalsta Widevine L1 DRM standartu, taču tas nav kaut kas, ko mēs esam spējuši izmēģināt. Widevine L1 spēlē kritisku lomu augstas izšķirtspējas video straumēšanas iespējošanā no Netflix un citiem pakalpojumiem. Mūsu pirmsražošanas Realme 3 Pro pārskata vienībai nebija atbalsta kodekam, taču Realme apgalvo, ka tā būs daļa no pēdējās programmatūras versijas, kas paredzēta mazumtirdzniecības vienībām. Mēs noteikti atjaunināsim mūsu Realme 3 Pro pārskatu, tiklīdz būsim apstiprinājuši Widevine atbalstu mazumtirdzniecības aparatūrai.

Aparatūra

  • Snapdragon 710
  • 4 vai 6 GB RAM

  • 64 vai 128 GB krātuve
  • MicroSD paplašināšana

Lielākais Realme vidējās klases portfeļa trūkums ir tas, ka tiek koncentrēta uz jaudīgu aparatūru par pieņemamu cenu, à la Xiaomi's Redmi Note 7 Pro. Realme 3 Pro turpina koncentrēties, mēģinot pārspēt Note 7 Pro aparatūru. Mēs sākam ar Snapdragon 710 mikroshēmojumu, kas ir savienots pārī ar četru vai sešu gigabaitu operatīvo atmiņu. Mūsu Realme 3 Pro pārskata vienība tika piegādāta ar 6 GB RAM un 128 GB krātuves. Kā minēts iepriekš, krātuvi ir iespējams paplašināt, izmantojot microSD karti.

Astoņkodolu Snapdragon 710 mikroshēmojums izmanto klasteru pāri, kas izveidoti lielā.LITTLE konfigurācijā. Veiktspējas klasterim ir divi Kryo 360 kodoli, kuru pamatā ir Cortex A75 arhitektūra un kuru pulkstenis ir 2,2 GHz. Tikmēr efektivitātes klasterī ir seši Kryo 350 serdeņi, kuru pamatā ir Cortex A55 arhitektūra, kura pulksteņa frekvence ir 1,7 GHz, lai uzlabotu akumulatora efektivitāti. Mikroshēmā tiek izmantots Adreno 616 GPU.

Ir arī citi vispārējās veiktspējas aspekti, kas izceļas. Vienam akumulatora darbības laiks Realme 3 Pro bija absolūti iespaidīgs. Šis noteikti nav pirmais tālrunis ar 4000 mAh akumulatoru, taču apvienojumā ar Realme programmatūras optimizāciju tālrunis likumīgi darbojas divas pilnas lietošanas dienas. Pārbaudes perioda laikā es varētu regulāri saņemt pilnu lietošanas dienu un nokļūt nākamajā dienā līdz pulksten 18:00 pirms brīdinājuma par 20 procentiem akumulatora.

Kad jums ir jāpapildina tālrunis, Realme 3 Pro atbalsta VOOC 3.0 uzlādi ar komplektācijā iekļauto 5 V 4A lādētāju. Mūsu pārbaudē pagāja apmēram viena stunda un desmit minūtes, līdz tālrunis tika ieslēgts pilnīgi no jauna.

Performance

Būs daudz salīdzinājumu ar Redmi Note 7 Pro un tā Snapdragon 675 mikroshēmu. Patiesībā tas ir tāds, ka, lai gan procesora veiktspēja ir gandrīz līdzīga abiem tālruņiem, 710 ir priekšā grafikas nodaļā. Es izmēģināju PUBG pa tālruni, un rezultāti bija tieši tādi, kādus jūs varētu gaidīt. Spēle norit vienmērīgi ar augstiem iestatījumiem, un blakus nebija neviena rāmja kritiena. Šī ir lieliska pieredze, ciktāl tas attiecas uz spēlēm.


Papildus spēlēm arī vispārējais sniegums ir vairāk nekā apmierinošs. Nedēļas laikā, lietojot tālruni, es nepamanīju nekādu palēnināšanos vai kavēšanos.

Programmatūra

Esmu ļoti konfliktējis par ColorOS 6, izmantojot Realme 3 Pro. No vienas puses, ir daži ļoti noderīgi papildinājumi, kas saistīti ar visu, taču jūs pamanīsit arī noteiktu funkciju izlaišanu vai piespiedu izmantošanu. Tagad, pirms mēs turpinām, man vajadzētu skaidri norādīt, ka Realme 3 Pro pārskata vienībā darbojās pirmsizlaides programmatūra un uzņēmums ir apsolījis vairākus atjauninājumus un kļūdu labojumus.


Pirmkārt, labais. Sākot ar animācijām un beidzot ar sākuma ekrāna izkārtojumiem, Realme 3 Pro sniedz jums daudz iespēju, kā iestatīt tālruni tieši tā, kā vēlaties. Tālrunī nav gluži brīvas programmatūras un tikai dažas no iepriekš instalētajām lietotnēm var noņemt.

Tad vēl ir apšaubāma dizaina izvēle. Neņemot vērā saskarnes neatbilstības un dažus aizdomīgus tulkojumus, es neesmu pilnīgi pārliecināts, kāpēc dažas funkcijas sistēmā ir kodētas. Piemēram, zilās gaismas filtrs automātiski ieslēdzas vēlu vakarā, neskatoties uz to, ka iestatījumos ir izslēgts. Daži no standarta sistēmas iestatījumiem un lietotnēm ir arī pārvietoti vai paslēpti. Es, pirmkārt, nevarēju izdomāt precīzu veidu, kā noteikt ekrāna laiku tieši tālrunī.

Kamera

Liels atšķirīgais faktors vidējās klases segmentā ir kameras kvalitāte. Xiaomi izvirzīja standartu, kad tas palaida Redmi Note 7 Pro ar 48 megapikseļu Sony IMX 586 sensoru. Uz papīra Realme nav tik iespaidīgs, bet vai tas var atbilst attēla kvalitātē?

Realme 3 Pro kamera izmanto 16 megapikseļu primārā sensora ar f / 1.7 atvērumu un piecu megapikseļu sekundāro sensoru kombināciju. Pēdējais kalpo kā dziļuma sensors. Diemžēl jūs nesaņemat platleņķa kameras elastību, kā redzams Samsung Galaxy M30. Priekšpusē ir 25 megapikseļu kameras modulis.

Attēla kvalitāte ir apmierinoša, taču neatbilst jums. Tālrunis fotografējamus fotoattēlus veic labi apgaismotos apstākļos, bet dinamiskais diapazons ir mazāks nekā zvaigžņu. Šķiet, ka arī debesis kādreiz ir tik nedaudz izpūstas.

Pikseļu skatīšanās atklāj akvareļiem līdzīgu trokšņu samazināšanas modeli. Kad attēlus apgriežat vai tuvināt, tas jūsu attēlā var šķist digitāls troksnis. Krāsas tiek nedaudz palielinātas, kad iebūvētais AI režīms sāk parādīties un uztver objektu.

Vāja apgaismojuma apstākļos zema līmeņa detaļas ir ierobežotas. Tagad, godīgi sakot, mēs izturamies kritiski, un, ja sociālā medija lietošana ir jūsu galvenā izmantošana, iepriekš minētais attēls darbosies lieliski. Ja plānojat to uzspridzināt uz lielāka displeja vai pat izdrukāt, kļūst acīmredzami smago trokšņu samazināšanas algoritmi un no tiem izrietošie izplūšanas modeļi.

realme 3 pro nakts realme 3 pro nakts ainava

Mūsu pēdējais salīdzinājums pastiprina to, ko mēs jau teicām par šāvieniem vājā apgaismojumā. Gaismas mazināšanās gadījumā šo jautājumu vēl vairāk saasina. Realme tālrunī ir iebūvēts diezgan spējīgs Nightscape režīms. Tam izdodas paaugstināt spilgtuma līmeni un parādīt vairāk atmosfēras, taču detaļas labākajā gadījumā paliek ierobežotas. Videoieraksts top ar ātrumu 4K ar ātrumu 30 kadri sekundē. Realme apgalvo, ka tālrunis pievienos atbalstu 960FPS super palēninātai videofilmai atjaunināšanas pēc izlaidumā. Publicēšanas laikā mēs joprojām neesam saņēmuši šo atjauninājumu.

Šeit varat apskatīt augstas izšķirtspējas Realme 3 Pro kameru paraugus.

Cena un pieejamība

Realme 3 Pro cena ir 13 999 rūpijas (~ 200 USD) par 4 GB RAM, 64 GB krātuves variantu, savukārt versija ar 6 GB RAM un 128 GB krātuves maksās 16 999 rūpijas (~ 243 USD), kad tālrunis nonāks pārdošanā Flipkart, sākot ar. 29. aprīlis.

Specifikācijas

Spriedums

Realme 3 Pro ir diezgan laba ierīce, kas nodrošina nepieciešamās lietas, lai konkurētu ar citām ierīcēm. Tas, kas tam pietrūkst, ir noteiktas pizazas un izceļas īpašības. Turklāt vismaz līdz brīdim, kad mēs saņemam apstiprinājumu par programmatūras galīgo versiju, tālrunī trūkst pāris iespēju, ko solījis uzņēmums. Tas nenozīmē, ka šeit ir darījumus sagraujošas kļūdas, bet, sākot ar kameru, līdz Widevine atbalstam un beidzot ar veiktspēju, mums tika sacīts, ka gaidām diezgan lielu atjauninājumu pēc palaišanas.

Pašlaik Realme 3 Pro daudzējādā ziņā sakrīt ar Redmi Note 7 Pro, taču tai trūkst poļu, lai reāli gāztu valdošo čempionu.

Tvertnē Realme 3 Pro dizains ir diezgan labs, taču Redmi Note 7 sērija noteikti izskatās un jūtas daudz labāk. Sniegums ir lielisks, taču tas nesniedz būtiskus ieguvumus no Snapdragon 675 sporta sacensībām. Man patīk, ka Realme 3 Pro ir samērā tīra programmatūras versija, taču labāks fotoaparāts un dzīves kvalitātes uzlabojumi, piemēram, USB-C, būtu padarījuši to daudz izdevīgāku.

Drīzumā būs pieejams pilnvērtīgs salīdzinājums ar Redmi Note 7 Pro, taču es domāju, ka Realme 3 Pro ir diezgan tuvu, lai atbilstu konkursam. Noteikti ierīce, kurai jāpievērš uzmanība, kad programmatūras labojumi ir noteikti.

Likā, ka LG bija diezgan anonīm 2018. gad, jo mobilo akaru paaulē dominēja tādi uzņēmumi kā Huawei, amung un Xiaomi. Tomēr uzņēmumam šogad noteikti bija tainīga virraktu daļa....

LG ir aptiprināji, ka 24. februārī MWC Barelonā āk avu pirmo 5G viedtālruni. Uzņēmum piedāvāja īkāku informāciju par ierīci šodien publicētajā ziņojumā, ka tika publicēt Koreja ziņu telpā (caur Tālruņ...

Interesants