Realme 3 Pro vs Samsung Galaxy M30: acīmredzama izvēle

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 11 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 3 Jūlijs 2024
Anonim
Redmi Note 7 Pro vs Galaxy A50 vs Realme 3 vs Galaxy M30 Speedtest Comparison & RAM Management 🏁🔥
Video: Redmi Note 7 Pro vs Galaxy A50 vs Realme 3 vs Galaxy M30 Speedtest Comparison & RAM Management 🏁🔥

Saturs


Pārlieciet tālruņus, un Realme 3 Pro un Samsung Galaxy M30 izskatās ārkārtīgi līdzīgi. Abām ierīcēm ir iegriezums ūdens peldē un lieli displeji. Taisnību sakot, šeit ir maz vietas diferenciācijai, jo visi viedtālruņi virzās uz viendabīgu dizainu ar minimālu rāmi, maziem griezumiem un iespējami mazāko zodu.

Citas atšķirības ir diezgan minimālas. Pogu izkārtojums starp abiem tālruņiem atšķiras, un Realme 3 Pro piedāvā mikro-USB portu, kas noteikti ir zemāks. Abu tālruņu svars ir aptuveni vienāds, un tas ir interesants punkts, ņemot vērā daudz lielāku Galaxy M30 akumulatora ietilpību.

Displejs

Kaut arī iecirtumam varētu būt stilistiskas atšķirības, lielākais atšķirības koeficients starp Realme 3 Pro un Samsung Galaxy M30 ir izmantotais ekrāns. Realme 3 Pro ir 6,3 collu IPS LCD panelis, savukārt Galaxy M30 sportā ir 6,4 collu Super AMOLED displejs. Atšķirība ir milzīga, un, lai gan Realme 3 Pro ekrāns izskatās diezgan labs, M30 dziļi melnbaltas un košas krāsas nevar pārspēt.


Skata leņķi abos tālruņos parasti ir lieliski, taču M30 panelis Super AMOLED patiešām uztver torti kā vienu no vispievilcīgākajiem displejiem šajā cenu brīdī. Galaxy M30 ļauj pielāgot ekrāna piesātinājuma līmeni un krāsu profilus atbilstoši jūsu vēlmēm. Arī Realme 3 Pro ļauj mainīt piesātinājuma līmeņus, taču ieviešana vienkārši nav tik efektīva. Neatkarīgi no tā, abi tālruņi atbalsta Widevine L1 DRM, tāpēc jums nevajadzētu satraukties ar augstas izšķirtspējas satura straumēšanu no Netflix un citiem.

Performance

Realme 3 Pro

  • Snapdragon 710
  • 4 GB vai 6 GB RAM
  • 64 GB vai 128 GB krātuve
  • micro SD paplašināšana

Galaktika M30

  • Exynos 7904
  • 4 GB vai 6 GB RAM
  • 64 GB vai 128 GB krātuve
  • micro SD paplašināšana

Ciktāl tas attiecas uz veiktspēju, patiesībā abi telefoni nav salīdzināmi. Realme 3 Pro, salīdzinot ar Galaxy M30, ir līdz šim daudz jaudīgāka ierīce. Snapdragon 710 mikroshēmojums, ko izmanto Realme 3 Pro, nodrošina, ka tas var ērti sekot līdzi visiem uzdevumiem, kurus jūs varētu uzmest. Neatkarīgi no tā, vai tas ir smags vairāku uzdevumu veikšana vai tikai regulāra ikdienas lietošana, zem pārsega ir pietiekami daudz enerģijas, lai nerastos palēnināšanās vai manāms kavējums.


Galaxy M30 Exynos 7904 mikroshēmojums ir noteikts zemāks vērtējums, salīdzinot. Jā, jūs, iespējams, nepamanīsit daudz atšķirību no ikdienas uzdevumiem, taču smagāku lietotņu un spēļu sākšana noteikti prasīs mazliet ilgāku laiku. Vienkārši sakot, tas ir lēnāks procesors, un tas parāda, kad jūs sākat stumt aparatūru.

Izvairieties no Galaxy M30, ja prioritāte ir spēle.

Grafikas iespējas ir tās, kurās divi tālruņi atšķiras visvairāk. Ja Adreno 616 GPU spēj izspiest lielus kadru ātrumus pie maksimālā grafikas iestatījuma PUBG, M30 Mali G71 MP2 cenšas nodrošināt stabilu kadru ātrumu pat ar vidējas grafikas opciju. M30 ir tāds, no kura jāizvairās, ja prioritāte ir spēlēšana.


Etalona rādītāji apstiprina mūsu pašu testus, un AnTuTu etalonā ir milzīgas atšķirības starp Realme 3 Pro un Galaxy M30.

Akumulators

Lielāks akumulators vai ātrāka uzlāde - tas ir tas, kas jums būs jāizvēlas, izvēloties starp Realme 3 Pro un Samsung Galaxy M30. 4000 mAh akumulators nav mazslānis, un Realme 3 Pro var viegli noturēt visu lietošanas dienu. Pievienojiet šai VOOC 3.0 uzlādei, un jums ir tālrunis, kuru var nomainīt no jauna tikai aptuveni 70 minūtēs.

Lielāks akumulators vai ātrāka uzlāde, ko jūs dodat priekšroku?

Realme 3 Pro ir liels akumulatora darbības laiks, taču Samsung Galaxy M30 izdodas to pārspēt ar milzīgo 5000 mAh akumulatoru. Tālrunis ērti pārvalda divu dienu lietošanu. Lai arī tas nav tik ātrs kā VOOC uzlāde, tālrunī iekļautais 15 W ātrais lādētājs var diezgan ātri uzlādēt tālruni.

Kamera

Realme 3 Pro

  • 16MP, f / 1.7
  • 5MP dziļuma sensors
  • 25 MP kamera, kas vērsta uz priekšu

Galaktika M30

  • 13MP, f / 1,9
  • 5MP īpaši plata kamera
  • 5MP dziļuma sensors
  • 16MP kamera, kas vērsta uz priekšu

Realme 3 Pro divkameru masīvs saskaras ar konkurenci, izmantojot trīskāršu kameru kombināciju Galaxy M30. Būtu grūti piezvanīt uz abiem tālruņiem, kas ir labākie klasē, jo kronis nonāk pie Redmi Note 7 Pro, taču tie abi spēj uztvert nevainojami apkalpotus kadrus.

Realme 3 Pro ārpustelpu Galaxy M30 ārā

Aptuveni gaišā dienasgaismā Realme 3 Pro ir attēlots vēsāk, un tas attēlam piešķir nelielu piesātinājuma pastiprinājumu, kas krāsas padara popu. Arī “Galaxy M30” ne visai labi piešķir krāsas, bet siltāks attēls var padarīt attēlus mazliet pievilcīgākus.

Joma, kurā Galaxy M30 noteikti ir Realme 3 Pro pārspēks, ir sekundārajā platleņķa kamerā. Attēla kvalitāte daudz neatpaliek no izcilās, taču nevar pārspēt milzīgo elastību. Īpaši platā kamera piedāvā daudz iespēju radoši darboties ar fotogrāfiju.

Realme 3 Pro Galaxy M30

Realme 3 Pro HDR režīms ir daudz efektīvāks, lai saturētu izcelt un parādītu detaļas no tumšām vietām. Galaxy M30 labajā pusē izdeg dzeltenās ziedlapiņas. Realme 3 Pro šeit veic daudz labāku darbu.

Realme 3 Pro Indoor Galaxy M30 telpās

Ja apgaismojums nav ideāls, abos tālruņos palielinās trokšņa līmenis. Lai gan es dodu priekšroku siltākam Galaxy M30 krāsu parakstam, attēls ir ievērojami mīkstāks, salīdzinot ar Realme 3 Pro uzņemto. Trokšņa līmenis ir arī augstāks, nekā jūs varētu gaidīt. Ārkārtas apstākļos, kad ir slikts apgaismojums, Realme 3 Pro ir iebūvēts nakts režīms, kas var radīt spilgtāku, bet ārkārtīgi trokšņainu attēlu.

Realme 3 Pro var uzņemt 4K video ar ātrumu 30FPS, kā arī ļoti lēnas kustības 960fps video. No otras puses, Galaxy M30 sniedz maksimālu labumu Full HD video ierakstīšanā. Ierakstītie materiāli izskatās salīdzināmi abos tālruņos, taču jebkāda veida stabilizācijas trūkuma dēļ videoklipi izskatās satricinoši.

Programmatūra

Realme 3 Pro

  • Android pīrāgs
  • Krāsu OS 6
Samsung Galaxy M30

  • Android Oreo
  • Samsung Experience 9.5 UI

Abas ierīces programmatūrai ir plusi un mīnusi. Samsung Galaxy M30 joprojām darbojas operētājsistēmā Android Oreo. Ar gaidāmo Android Q izlaišanu ir drausmīgi redzēt augstākā līmeņa ražotāju piegādājam tālruni ar tik vecu programmatūras versiju. Tas nozīmē, ka Samsung Experience 9.5 tālrunī ir pieslīpēts, un lietotāja pieredze ir neticami. Samsung ir paveicis izcilu darbu, optimizējot aparatūras programmatūru, un jums būs grūti atrast saskarnes palēninājumus vai satricinājumus.Šeit ir daudz funkciju, lai pielāgotu visu tālruņa lietošanas pieredzi.

Tikmēr Realme 3 Pro darbojas jaunāka Android versija. Krāsainā OS 6 darbojas arī virs operētājsistēmas Android Pie, un tas arī sniedz jums daudz iespēju, kā pielāgot tālruņa interfeisu pēc jūsu vēlmēm. Diemžēl mūsu pārskatā mēs novērojām, ka programmatūra nebija pietiekami slīpēta. Sākot no neērtiem tulkojumiem līdz dažām mazāk optimālām, kodētām opcijām, Realme 3 Pro programmatūrai ir nepieciešams nedaudz vairāk darba.

Specifikācijas

Cenas / vērtības attiecība

Tā kā arvien vairāk lietotāju jaunina no sākuma līmeņa viedtālruņiem uz kaut ko mazliet satraucošāku, viedtālruņu ražotāji dara visu iespējamo, lai šajā segmentā piedāvātu vislabāko iespējamo aparatūras paketi. Gan Realme 3 Pro, gan Samsung Galaxy M30 piedāvā diezgan labu naudas vērtību, mērķējot uz ļoti dažādām auditorijām.

Ir skaidrs, ka Galaxy M30 ir paredzēts lietotājiem, kuri nav pārāk prasīgi no saviem tālruņiem un kuriem ir vajadzīgs kaut kas, kas pareizi dara. Ievietojiet to kopā ar lielu akumulatora darbības laiku un jums ir ieguvējs. Galaxy M30 cena ir 14 990 rūpijas (~ 210 USD) par 4 GB RAM un 64 GB atmiņas versiju, savukārt jūs varat pakāpties uz 6 GB RAM variantu ar 128 GB lielu krātuvi par 17 990 rūpijām (~ 250 USD).

Realme 3 Pro ir paredzēts spēlētājiem vai lietotājiem, kuri no savas aparatūras pieprasa vairāk. Programmatūra nav tik slīpēta, un arī akumulators nav tik liels, taču Realme 3 Pro Snapdragon 710 var darboties lokos ap Ex30 M90. Realme 3 Pro sākas ar 13 999 rūpijām (~ 200 USD) par 4 GB RAM un 64 GB krātuvi, un līdz 16 999 (~ 245 USD) ir paredzēts 6 GB RAM un 128 GB krātuvei.

Trešā alternatīva, protams, ir Redmi Note 7 Pro. Lielisks komplekts, tālrunis apvieno Snapdragon 675 mikroshēmojumu ar flagmaņa līmeņa 48 megapikseļu kameru, kas spēj uzņemt patiesi izcili fotoattēlus. Redmi Note 7 Pro bāzes modeļa cena ar 4 GB RAM un 64 GB krātuvi tiek maksāta par 13 999 rūpijām (~ 196 USD), savukārt augstākās klases opcija ar 6 GB RAM ar 64 GB lielu krātuvi ir pieejama par 16 999 rūpijām (~ 243 USD).

Realme 3 Pro vs Samsung Galaxy M30: mūsu verdikts

Starp Realme 3 Pro un Samsung Galaxy M30 mēs izvēlētos Realme. Par mūsu naudu tas piedāvā labāku veiktspēju, akumulatoru, kas darbojas pietiekami ilgi, un kameru, kas izšķir mazliet sīkāk. Tas nenozīmē, ka Galaxy M30 ir slikts tālrunis, bet novecojušās programmatūras uzbūve neizraisa uzticību, un atliek tikai redzēt, cik zemas klases aparatūra iztur gadu ilgas lietošanas laikā.

Ja atrodatie ava Android tālruņa augtākā līmeņa viedpulkteņu tirgū, tie nav daudz labāki par amung Galaxy Watch. Diemžēl lielikā pecifikācija un dizain ir izcil, taču tieši pateicotie Lielbritānija ma...

Jū neielādētu automašīnu, bet kā būtu lekt dizaina karjerā kur jū to varat izveidot AutoCAD? Ši padziļinātai apmācību komplekt ir izveidot, lai jū varētu izdarīt zīmējumu tikai par UD 19,99....

Interesanti Vietnē