Realme X2 Pro apskats: vislabākais 2019. gada viedtālrunis (atjauninājums: tagad pieejams!)

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 12 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 3 Jūlijs 2024
Anonim
Realme X2 Pro apskats: vislabākais 2019. gada viedtālrunis (atjauninājums: tagad pieejams!) - Atsauksmes
Realme X2 Pro apskats: vislabākais 2019. gada viedtālrunis (atjauninājums: tagad pieejams!) - Atsauksmes

Saturs


Atjauninājums: 2019. gada 12. novembris: Realme X2 Pro tagad ir oficiāli nopērkams Eiropā. Klienti Spānijā var izvēlēties ierīci vietnē Amazon.es, savukārt klienti Beļģijā, Francijā, Itālijā, Luksemburgā, Nīderlandē, Polijā, Portugālē un Apvienotajā Karalistē to var iegādāties no Realme Eiropas tīmekļa vietnes.

Jūlijā ieviestais Realme X bija lielisks vidējas klases viedtālruņa piedāvājums ar tādām funkcijām kā displejs bez rāmja, īpaši ātra uzlāde un elegants dizains. Pateicoties krāšņajam dizainam un konkurētspējīgajām cenām, tas noteikti palīdzēja novērst plaisu starp pieejamiem viedtālruņiem un vadošajiem slepkavām. Uzņēmums ir izvēlējies diezgan atšķirīgu pieeju, izmantojot Realme X2 Pro, izvēloties soli uz augstākās pakāpes aparatūru, kas pieejama par pieņemamu cenu. Bet vai Realme to ir atcēlis, vai arī šī jaunā stratēģija nav spējusi konkurēt? Iekšā Realme X2 Pro pārskats, jūs gatavojaties to uzzināt!

Par šo pārskatu: Es uzrakstīju Realme X2 Pro pārskatu pēc tam, kad četras dienas pavadīju ierīcē kā savu galveno tālruni. Realme piegādāja pārskata vienību, kurā bija operētājsistēma Android Pie ar krāsu OS V6.1. Pārbaudes laikā programmatūras būvēšanas numurs bija RMX1931EX_11_A.05.Rādīt vairāk


Realme X2 Pro apskats: plaša aina

Realme X2 Pro līdzsvaro iesaiņotu specifikāciju lapu ar konkurētspējīgu cenu un uzlabotu lietotāja pieredzi. X2 Pro uzlādes iespējas ir izcilas, nodrošinot klases līderim 0 līdz 100 papildināšanas laiku. Aizmirstiet flagmani-slepkavu, tas ir flagmanis.

Kas atrodas lodziņā

  • Realme X2 Pro
  • 50 W Super VOOC lādētājs
  • USB-C līdz USB-A kabelis
  • TPU lieta
  • SIM izgrūšanas rīks
  • Pamata Lietošanas instrukcija

Realme iepakojums pēc kāda laika nav mainījies, un jūs iegūstat to, ko gaidāt, izmantojot X2 Pro. Jūs atradīsit ierīci, caurspīdīgu apvalku, USB-C līdz USB-A kabeli, 50 W uzlādes ķieģeļu, izdrukātu dokumentāciju un SIM kartes izņemšanas rīku.

Dizains

  • 161 x 75,7 mm x 8,7 mm
  • 199g
  • Metāla un stikla konstrukcijas
  • Displejā esošais pirkstu nospiedumu skeneris
  • USB-C, austiņu ports
  • Ūdens pilienu iecirtums


Ir viegli redzēt, no kurienes izskatās Realme X2 Pro - ierīces aizmugure un malas man daudz atgādina Realme X. Sākot no krāsas Lunar White, kas tiek izmantota aizmugurē, līdz centrāli novietotam kameras korpusam, līdz alumīnija sliedes, kas līnijas ierīces sānos, abiem noteikti ir kāda DNS. Galvenā atšķirība ir tā, ka X2 Pro aizmugurē tagad ir stikls, kas pārklāts ar plastmasu, kuru pēdējo reizi izmantoja, kā rezultātā ierīce ir daudz pievilcīgāka.

Realme X2 Pro (pa kreisi) vs Realme X (pa labi)

Izliektais aizmugurējais stikls rada ergonomisku sajūtu rokā, un, pateicoties plakanam priekšējam stiklam, nejauši pieskārieni ir minimāli. Pašu tālruni ir ļoti viegli satvert, pateicoties tā nedaudz sašaurinātajām malām, un nejūtas kā steigā izkrist no rokas. Uz līdzīgas piezīmes labajā pusē uzstādītā barošanas poga un kreisajā pusē piestiprinātās skaļuma pogas ir ļoti taustāmas un izteiksmīgas, bez ļodzīšanās vai sānu kustības.

Es atklāju, ka displejā esošie pirkstu nospiedumu skeneri ir ļoti cietuši un pietrūkst vidēja līmeņa viedtālruņiem. Par laimi, izmantojot Realme X2 Pro, tas ir ļoti veiksmīgs. Pirkstu nospiedumu reģistrēšanas ātrums nebija izņēmums, taču ierīces atbloķēšana notika tur visātrāk, ko esmu pieredzējis. Turklāt tālrunis deviņas reizes no desmit varēja atpazīt manu izdruku, kas ir daudz labāks rezultāts nekā iepriekšējā pieredze.

Realme nolēma atgriezties pie ūdens pilienu noturības stila ar X2 Pro, un es, iespējams, piekrītu šim lēmumam. Rāmji joprojām ir samērā plāni, ar ievērojami mazāku zodu un stingrāk noapaļotiem stūriem, padarot tālruni par daudz labāku. Salīdzinājumam - Realme X diezgan ārkārtīgi noapaļotie stūri ļāva justies lēti.

Kopumā Realme X2 Pro jūtas kā būtisks uzlabojums Realme X jau tā lieliskajam dizainam un būves kvalitātei. Haptiķi jūtas daudz stingrāki un precīzāki, un pāreja uz stiklu bija izcils lēmums, jo šī lieta jūtas daudz īpašāka.

Displejs

  • 6,5 collu displejs
  • 2400 x 1080 izšķirtspēja
  • 402ppi
  • Super AMOLED panelis
  • 90Hz atsvaidzes frekvence
  • Gorilla Glass 5

Augsta atsvaidzināšanas līmeņa displeji ir šobrīd, un Realme ir to guvis, piešķirot X2 Pro zīdaini gludu 90 Hz Super AMOLED paneli. 6,5 collu Full HD + ekrāns, kas papildināts ar Gorilla Glass 5, ir maigi izsakoties iespaidīgs.

Ar vairāk nekā 480 nitu Realme X2 Pro displejs kļūst pārsteidzoši spilgts, padarot apskati ārpus telpām vieglu kā pīrāgu, pat retajās saulainajās dienās šeit, Anglijā! Kas attiecas uz asumu, es atklāju, ka X2 Pro darbojas apbrīnojami, sniedzot vairāk nekā pietiekamu informāciju par visiem pārbaudītajiem scenārijiem, ieskaitot smalka teksta lasīšanu no tuvināta raksta.

Tāpat kā Realme X2 Pro ekrāns, tāpat kā tā priekšgājējs, nav neticami precīzi krāsots - par laimi zilā nobīde ir samazināta visos skata leņķos, izņemot ekstrēmos asi. Tomēr joprojām pastāv krāsu un temperatūras problēma. Mūsu testēšana parāda, ka displejā sēž ļoti foršs 7700 kelvini gan spilgtā, gan maigā režīmā. Uzziņai - labi kalibrēts displejs atradīsies aptuveni 7000 kelvinu līmenī.

Tāpat kā tā priekšgājējs, ekrāns nav neticami precīzs.

Displeja iestatījumos varat pārvietot temperatūras slīdni, lai tas labāk atbilstu jūsu vēlmēm, un tāpēc es esmu uzstādījis, lai mīna būtu siltāka nekā noklusējuma, lai cīnītos ar šo problēmu. Tas nozīmē, ka ekrānu ir ļoti jautri izmantot plašsaziņas līdzekļus - tā krāsas ir pop, tās izmērs ir lieliski piemērots video skatīšanai, un tā 90Hz atsvaidzes intensitāte nodrošina īpaši gludu spēles pieredzi (ja vien jūsu spēle to atbalsta!).

Performance

  • Snapdragon 855 Plus
  • Kryo 485 + 1 x 2,96 GHz + 3 x 2,42 GHz Kryo 845 + 4 x 1,78 GHz Kryo 485
  • Adreno 640 GPU
  • 6/8 / 12GB LPDDR4X operatīvā atmiņa
  • 64 UFS 2.1, 128GB / 256GB UFS 3.0 ROM
  • Nav microSD kartes

Izpildījumā Realme X2 Pro neliek vilties. Augstākā līmeņa procesora un RAM konfigurāciju izmantošana nozīmē, ka šī ierīce darīs visu, ko vien jūs lūgsit. Es pārbaudīju spēļu pārpilnību, ieskaitot PUBG Mobile, Fortnite Mobile, Super Mario Run, Minecraft Pocket Edition, Call of Duty Mobile un Project: Off Road līdz lieliem panākumiem. Spēlējot ar Realme X2 Pro, es vēl neesmu piedzīvojis nevienu nobīdi vai kadru kritumu.

Lai iegūtu UFS 3.0 atmiņu, jums jāpērk 128 vai 256 GB modelis.

X2 Pro specifikāciju lapā ir viens brīdinājums: lai iegūtu UFS 3.0 krātuvi, jums jāiegādājas 128 GB vai 256 GB modelis. Tādēļ es izvairītos no bāzes modeļa Realme X2 Pro, ņemot vērā potenciālās veiktspējas problēmas ilgtermiņā.


Rāvējslēdzot OS, pārslēdzoties no vienas lietotnes uz citu, kā arī uzņemot fotoattēlus un video, šī ierīce nekad nelikās lēna. Šīs Realme X2 Pro pārskatīšanas laikā es sāku pamanīt, cik daudz ātrāk šis tālrunis tiek salīdzināts ar Realme X, kuru es saņēmu uzziņai. Faktiski X2 Pro jūtas ātrāk nekā mans personīgais iPhone 11 un Mate 30 Pro, ko arī īsu brīdi izmantoju. Nekļūdieties man, tas nav OnePlus līmenī, taču tas neatbrīvo to no iespaidīgā ātruma.

Akumulators

  • 4000 mAh
  • 50 W SuperVOOC zibspuldzes uzlāde

Tā kā mūsdienās viedtālruņu akumulatoru standarts ir 4000 mAh, Realme X2 Pro šajā nodaļā ir diezgan vidējs. Neskatoties uz to, mūsu testēšana uzrādīja iespaidīgus rezultātus, un es viegli varēju pavadīt visu dienu bez vajadzības papildināt, pat ar lielu LTE izmantošanu.

Un tas nav pat labākais. SuperVOOC Flash Charge ir Realme X2 Pro izvēlētā uzlādes tehnoloģija, un tā ir neticami ātra. Lielais 50 W lādētājs, kas iekļauts kastē, tikai 30 minūtēs ierīci paņem no mirušas līdz pilnīgai. Šajā laikā Galaxy Note 10 pat nesasniedz 50%. Diemžēl bezvadu uzlāde nav iespējama X2 Pro.

Programmatūra

  • Android 9 pīrāgs
  • Krāsu OS 6.1

Iepriekšējās Color OS versijas daudzkārt skrāpēja galvu, pateicoties programmatūras rotaļlietu estētiskajai un smago izjūtu kolekcijai. Realme ir veikusi dažas būtiskas izmaiņas Color OS ar versiju 6.1 izskatu, ieskaitot sakoptāku paziņojumu toni un uzpūtības samazināšanu. Šīs izmaiņas virs 90 Hz displeja liek pieredzei justies lēcienam priekšā tam, kas kādreiz bija.


Bēdīgi slavenais lietotņu tirgus, karsto lietotņu ieteikto lietotņu mape un daudzas citas sākotnēji instalētās lietotnes ir noņemtas, padarot programmatūru daudz pievilcīgāku. Šeit joprojām ir dažas ielādētās lietotnes, tostarp Phone Manager, Game Space un Clone Phone, taču es varu piedot tām, kad pārējā programmatūra ir redzējusi tik daudz uzlabojumu.


Žesti ir šeit, un tie ļoti ievēro to pašu izkārtojumu kā iOS un OnePlus ieviešana - es domāju, ka šie ir lieliski piemēri kā kompliments. Viņi jūtas intuitīvi un dabiski, ja esat pieraduši vai vismaz pazīstami ar iOS žestiem, un es tos pārvēru no sava iecienītā trīs pogu taustiņu izkārtojuma, tiklīdz es sapratu, ka tie ir pieejami.

Kamera

  • Aizmugurē:
    • 64MP ISOCELL GW1 sensors, f / 1.8
    • 8MP īpaši plats, 115 grādi, f / 2,2
    • 13MP 2x tālummaiņa, f / 2,5
    • 2MP dziļuma kamera ar f / 2.4
  • Priekšpuse:
    • 16MP ar f / 2.0
    • Ūdenspuses iecirtums

Man nebija tik liels iespaids par Realme X fotokameru šī gada sākumā, jo tā ir smagi apstrādāta un reālistiski trūkst fotoattēlu rezultātos. Šoreiz X2 Pro mani pārsteidza - Realme ir paņēmusi šī tālruņa kameru nākamajā līmenī. Ar 64MP galveno kameru, 8MP īpaši platu kameru, 13MP telefoto kameru un 2MP dziļuma kameru Realme šajā četrkameru iestatīšanā patiešām ir daudz iesaiņojuma.

Krāsas izskatās diezgan tuvu reālajai dzīvei, saglabājot patīkamu estētiku, un šis rudens koka foto ir lielisks piemērs tam. Lapas augšpusē tiešām izskatījās tik oranži, tomēr kontrasts ar debesu zilu liek lapām parādīties popā no fona. Arī ēnās krāsas, šķiet, nesadalās, ko ilustrē tumšāks apgabals attēla labajā pusē.

Šis Kornvolas pilsētas foto parāda dinamisko diapazonu un detaļas, kuras Realme X2 Pro spēj notvert. Skolas aizmugure ainas centrā joprojām ir diezgan redzama ar skaidri noteiktām koka līstēm ar metāla stabiem; un mākoņi joprojām ir labi pakļauti, bez apgriešanas. Jūs joprojām varat izgatavot atsevišķās līstes uz Wilko ēkas koka apšuvuma un aiz tā esošo māju logiem.

Vājā apgaismojumā ir Realme X2 Pro Ahileja papēdis, kā parādīts šeit dzelzceļa stacijas attēlā. Neiebraukšanas zīme un tai pievienotās margas ir šausmīgi pārmērīgi asinātas, un ap tām ir haloram līdzīgs artefakts, kas izskatās gan nedabisks, gan neglīts. Neskatoties uz šo pārstrādi, Realme trokšņa samazināšanas dēļ jūs nevarat izlasīt tekstu, kas teikts zem iebraukšanas zīmēm. Es sen neesmu redzējis slikta apgaismojuma veiktspēju, kas ir tik slikta no viedtālruņa.

Pašbildes izrādās diezgan labas, pateicoties 16MP pašbildes kamerai, taču pašportreta attēls ir zemāks par malu noteikšanas darbu. Šeit jūs varat redzēt, ka mani mati ir nogriezti un kļūdaini uztver kaut ko pie sienas, kas mani satrauc, un fokusa ritināšanās no ķēdes kreisajā pusē uz kāpnēm labajā pusē neeksistē. Šī ir viena būtiska joma, kurā Realme būs jāuzlabo, ja viņi vēlas, lai viņu kameru sistēma izceltos no citiem budžeta flagmaņiem ”.

Ja vēlaties dziļāk apskatīt Realme X2 Pro kameru sistēmas iespējas, lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai skatītu visu mūsu ierīču testa multivides klāstu.

Audio

  • 3,5 mm audio ligzda
  • Dolby Atmos virtualizācija

Mūsu pārbaude parāda, ka 3,5 mm audio ligzda, kas atrodas Realme X2 Pro apakšā, ir vairāk nekā pietiekami laba. Šķiet, ka ir vairāk basu nekā vienkārša atbilde, tāpēc, ja jūs to iedziļināsities, jūs tiksiet izveidots. Dolby Atmos virtualizācija nodrošina četrus režīmus, kas imitē skaņu, kuru jūs varētu gaidīt no tehnoloģijas. Tas nav īsts reālās lietas aizvietotājs, bet, ja vēlaties, šis efekts ir lieliska īpašība.

Šoreiz Realme skaļi uzlaboja skaļruņus. Šķiet, ka ir vairāk frekvenču - vairāk basu, skaidrāki vidējie attēli un ieskaujošāka audio pieredze. Tālrunis joprojām jūtas drūms, kad patiešām palielinat skaļumu, un šādos skaļumos noteikti ir kropļojumi, taču tas ir būtisks uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējiem Realme tālruņiem.

Realme X2 Pro specifikācijas

Vērtība

Sākot no 399 eiro Eiropā, šis tālrunis konkurē ar Pixel 3a, Xiaomi Mi 9T un Redmi K20 Pro. Redmi K20 Pro, iespējams, ir vistuvākais šim tālrunim citās jomās, nevis tikai cenā, tomēr es joprojām nedomāju, ka tas ir Realme X2 Pro līmenī.

Specifikācijas līmenī šis tālrunis konkurē ar OnePlus 7T. Tomēr par 600 eiro šis tālrunis ir daudz dārgāks nekā Realme X2 Pro. OnePlus priekšrocības reāli ir ierobežotas ar programmatūru. Ir zināms, ka OnePlus Android programmatūra rada un uztur labāko no visiem Android OEM, un Realme, visticamāk, nespēs ar to konkurēt, ņemot vērā uzņēmuma iepriekšējo pieredzi.

Ņemot vērā 90 Hz displeju, Snapdragon 855 Plus, 12 GB operatīvo atmiņu un 50 W uzlādi, manā uztverē nav šaubu, ka šis ir 2019. gada vislabākās vērtības viedtālrunis.

Realme X2 Pro apskats: spriedums

Realme X2 Pro atspoguļo izmaiņas Realme uzmanības centrā viedtālruņu tirgū un ir pierādījums tam, ka iepriekš uz budžetu orientētais zīmols ir nopietni jāuztver visās jomās. Tas iesaiņo nopietnu aparatūru ierīcē, kuras cena ir daudz zemāka nekā tā konkurence, un parāda Realme apņēmību turpināt uzlabot savu programmatūru ar Color OS 6.1.

Paldies par lasīšanu Realme X2 Pro apskats. Mēs labprāt komentāros dzirdētu jūsu domas par Realme X2 Pro! Vai pārspēt Redmi K20 Pro vai pat OnePlus 7T jums?

449 eiroPērciet vietnē Amazon

amung ir iztērēji miljonu, lai padarītu avu tālruņu drošāku un pārliecināto, ka klienti par to zina. Jū domājat, ka ar viu šo naudu pietik, lai novērtu draudu par 2 dolāru ilikona lietu. Acīmredzot nē...

Atjauninājum, 2019. gada 30. eptembri (plkt. 15.35 ET): YouTube TV lietotne tagad ir oficiāli pieejama daudzā Amazon Fire TV ierīcē. Mē atjauninājām raktu ar viu būtiko informāciju....

Jauni Raksti