Redmi K20 Pro apskats: vai šis ir visizdevīgākais flagmanis?

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 12 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 3 Jūlijs 2024
Anonim
Xiaomi Redmi K20 Pro Review | The Best Affordable Flagship On The Market | CRUX
Video: Xiaomi Redmi K20 Pro Review | The Best Affordable Flagship On The Market | CRUX

Saturs


Gradienti ir visās varavīksnes krāsās, bet K20 Pro uzņemšana pagaidām ir ugunīgākā. Centrālā melnā josla izdalās sarkanajos sānu paneļos ar formas maiņu, kuras starplaikos ir redzamas liesmas. Šie ugunij līdzīgie gradienta raksti ir tik tikko redzami ārpus telpām, bet tos var apskatīt telpās, jo tie maina formu un krāsu atkarībā no tā, kā gaisma tos sit.

K20 Pro piedāvā agresīvu, gradientam smagu dizainu.

Gala rezultāts ir agresīvs dizains, kas vienkārši labi der jaunai, uz izpildi vērstajai auditorijai, kas ir Redmi K20 Pro galvenā demogrāfija. Konservatīvāki veidi varētu dot priekšroku oglekļa šķiedras melnajam variantam.

Šā mēneša sākumā Xiaomi to apstiprināja ka Redmi K20 Pro nav Pocophone pēctecis. Atsevišķi zīmoli darbojas pilnīgi atšķirīgi, izmantojot viedtālruņu dizainu. Nekur tas nav acīmredzamāk nekā būves kvalitātē.

Redmi K20 Pro stikla un metāla sviestmaize rokā jūtas grezni. Aparatūrā nav nekā lēta, un ar ātrumu 191 g tas ir pietiekami smags, lai nodotu izturību, bet nav tik smags, lai nosvērtu plaukstas locītavu (es skatos uz jums OnePlus 7 Pro!)


Sākot ar svara sadalījumu un beidzot ar stikla izliekšanos aizmugurē, Redmi K20 Pro ir visaugstākā līmeņa konstrukcija, un tas jūtas kā flagmanis.

Šī kvalitātes sajūta attiecas uz pogām, kuras ir lieliski sagatavotas aparatūrai. Ievietots labajā pusē, barošanas poga un skaļuma pārslēgs ir perfekti klikšķināmi un viegli sasniedzami. Tā kā dizains uzplaukst, tālruņa zilā un melnā krāsā ir sarkana barošanas poga. Tālrunis ir ievietots Gorilla Glass 5 korpusā gan priekšā, gan aizmugurē, tāpēc jūsu ekrānam ir piemērota aizsardzība. Turklāt P2i pārklājums sola nelielu pretestību ūdens šļakatām. Nē, jūs nevarat veikt savu Redmi peldēšanu.

Tā kā pēdējā laikā tiek parādītas uznirstošo pašbildes kameru tendences, viedtālruņu dizaini, sākot no priekšpuses, sāk kļūt diezgan vispārīgi. Redmi K20 Pro seja ir minimālistiska. Lielo displeju pavada plānas sānu malas un nedaudz lielāks zods. Tas izskatās labi. Tikmēr apakšējā malā atrodas USB-C ports, skaļruņu režģis un divkāršās SIM kartes slots. Augšējā malā ir austiņu ligzda un uznirstošā pašbildes kamera.


Paziņojuma gaismas diode, kas novietota gar augšējo malu, ir grūti pamanāma un piedāvā ierobežotu lietderību.

Redmi K20 Pro ir pirmā Redmi ierīce, kas sportizē uznirstošo pašbildes kameru. Īstenošanā tiek izmantota rotaļīga pieeja, nedaudz izmantojot lietderību. Uznirstošās kameras modulī ir iebūvēta gaismas diode ap rāmi, kas iedegas katru reizi, kad tiek aktivizēts pacēlums. Arī šī pati gaismas diode darbojas kā paziņojuma gaisma.

Diemžēl paziņojuma signāllampas atrašanās vietai nav lielas jēgas. Guļot uz galda, nav iespējams apskatīt paziņojuma gaismas diodi. Par laimi, K20 Pro ir vienmēr ieslēgts displejs, kas ļauj ērti pamanīt paziņojumus. Turklāt es atklāju, ka displejā redzamais pirkstu nospiedumu sensors ir ārkārtīgi ātrs un uzticams.

Uznirstošais modulis ir pārbaudīts 300 000 pacēluma ciklu laikā, un tam tam vajadzētu būt diezgan izturīgam. Tāpat kā ikvienam citam viedtālrunim ar uznirstošo logu, K20 Pro mehānisms tiks automātiski izslēgts, ja nometīsit tālruni.

Protams, Redmi K20 Pro atbalsta arī sejas atbloķēšanu, taču ieviešana atstāj daudz vēlama. Lai sāktu, no bloķēšanas ekrāna jāpārvelk uz augšu, lai aktivizētu uznirstošo kameru. Uznirstošais mehānisms arī nav ātrākais, un tas palielina atbloķēšanas laiku. Visbeidzot, uznirstošā kamera katru reizi, kad to atverat, atskaņo signālu, un tas diezgan ātri var kļūt kairinošs. Par laimi, jūs varat izslēgt šo skaņu no iestatījumiem.

Displejs

  • 6.39 collu panelī AMOLED
  • 2340 x 1 080
  • 403 PPI
  • 19,5: 9 malu attiecība
  • HDR spējīgs
  • Gorilla Glass 5

Redmi K20 Pro un Redmi K20 ir pirmās Redmi ierīces, kas ražo AMOLED paneli. Šis displejs ļoti labi tiek novērtēts mūsu neatkarīgajā pārbaudē, un tas ir diezgan labs izskata panelis ar neapbruņotu aci. Izmērs rada labu līdzsvaru starp ekspansīva satura audekla nodrošināšanu, vienlaikus saglabājot to pārvaldību.

Spilgtums ir ļoti labs, jo Redmi K20 Pro mūsu testos sasniedz 430 nites. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai saulainā dienā būtu redzama āra. Starp izšķirtspēju un ekrāna izmēru displejs ir arī pilnīgi ass.

Noklusējuma konfigurācijā Redmi K20 Pro panelis kādreiz ir tik nedaudz pārsātināts, bet ir bagāts ar kontrastu un patērētājam draudzīgs. Pārslēdzoties uz standarta displeja profilu, tiek iegūts precīzāks attēls. Kamēr OnePlus 7 ir precīzāks ekrāns, Xiaomi šeit ir paveicis lielisku darbu, un Redmi K20 Pro vajadzētu iepriecināt pat izvēlīgus lietotājus. Panelis ir spējīgs HDR atskaņošanai, un pievienotais Widevine L1 atbalsts padara to par fantastisku ierīci multivides patēriņam.

Ir daudz iespēju, kā pielāgot displeju pēc jūsu izvēles.

Kā parasti Xiaomi ierīcēs, Redmi K20 Pro nāk ar robustām displeja pielāgošanas iespējām. Noklusējuma konfigurācija pielāgo kontrastu lidojuma laikā un ar to veic labu darbu. Tiek nodrošināts palielināta kontrasta režīms, bet ļoti piesātinātais izskats nebija vizuāli ļoti pievilcīgs. Ir iespējams arī pārslēgties starp siltāku un vēsāku attēla profilu.

Performance

  • Snapdragon 855
  • Adreno 640
  • 6 GB vai 8 GB RAM
  • 128 GB vai 256 GB krātuve

Redmi K20 Pro galvenais akcents ir Snapdragon 855 procesors. Apvienojumā ar 6 GB vai 8 GB RAM, tas ir ātrākais Redmi tālrunis līdz šim. Es atklāju, ka veiktspēja ir pareiza atbilstoši OnePlus 7, ar nary nobīdi vai palēnināšanos. Redmi K20 Pro sniedz ļoti optimizētu pieredzi un nodrošina, ka MIUI izmanto aparatūru. Arī Xiaomi RAM pārvaldība ir kļuvusi daudz labāka, un kopumā runājot, ir grūti atrast nepilnības veiktspējā.

Saprotams, ka Redmi K20 Pro izceļas ar izcilām spēlēm un ir pietiekami satriecošs, lai maksimāli izmantotu pašreizējās spēles. PUBG darbojas augstākajos iestatījumos, nesalaužot sviedru. Redmi iepazīstināja ar īpašu Game Turbo funkciju, lai vēl vairāk racionalizētu veiktspēju un izslēgtu paziņojumus spēles laikā.


Sintētiskie kritēriji dublē mūsu pieredzi, un tālrunis darbojas izcili labi. Uz CPU vērstajā AnTuTu etalonā Redmi K20 Pro izdevās sasniegt 372 205 punktus. GPU orientētajā 3DMark etalonā tālrunis pārvaldīja 5417 punktus.

Akumulators

  • 4000 mAh
  • 27 W uzlādes atbalsts
  • Komplektā 18 W lādētājs

Tāpat kā lielākajā daļā Redmi tālruņu, arī K20 Pro iesaiņo 4000 mAh akumulatoru. Mūsu standarta pārlūkošanas testā tālrunis pārvaldīja vairāk nekā 13 stundas tīmekļa pārlūkošanas. Tas apsteidza OnePlus 7, kura akumulators ir mazāks. Xiaomi tālruņiem parasti ir lieliska akumulatora pārvaldība, un K20 Pro nav izņēmums. Es varētu ērti nokļūt no 6,5 līdz 7 stundām ekrāna, pirms man bija jāuzlādē tālrunis.

OnePlus un Realme tālruņu atšķirības punkts ir viņu atbalsts ļoti ātrajiem Warp un VOOC uzlādes standartiem. Šoreiz K20 Pro atbalsta 27W ātru uzlādi, taču ir panākumi: ātras uzlādes adapteris komplektācijā nav iekļauts. Par to jums būs jāizņem papildu 999 rūpijas (~ 15 USD). Izmantojot komplektā iekļauto 18 W lādētāju, jūs varat sagaidīt, ka tālrunis tiks pabeigts aptuveni 87 minūtēs.

Programmatūra

  • Android pīrāgs
  • MIUI 10.5.5
  • Nav reklāmu

Redmi K20 Pro precīzi atrodas vērtību pamatinstrumentu segmentā, un tāpēc tam ir jāpiedāvā programmatūras pieredze, kas atbilst augstākās klases aparatūrai. Kamēr Redmi K20 Pro turpina izmantot MIUI 10.5.5, šeit iegūtā pieredze ievērojami atšķiras no tā, ko jūs iegūtu par kaut ko līdzīgu Redmi Note 7 Pro.


Lai sāktu, nav nevienas reklāmas.Jā, jūs dzirdējāt šīs tiesības. Tiklīdz instalējat lietotni no Play veikala, vairs nav jāizvairās no ēnainas reklāmas. To pašu nevar teikt par surogātpastu. Xiaomi sistēmas lietotnes turpina surogātpastu paziņojumus, izmantojot nepārtrauktu s signālu, kam nav vietas premium viedtālrunī. Tas ir diezgan viegli atspējot, pamatojoties uz katru lietotni, lai gan es nevaru palīdzēt, bet es vēlos, lai Xiaomi nodrošinātu vienotu saskarni, lai samazinātu sistēmas paziņojumus.

Lai gan Xiaomi sola, ka Redmi K20 Pro interfeisā nebūs nevienas reklāmas, surogātpasts no sistēmas lietotnēm joprojām rada bažas.

Tomēr lietotāju pieredze parasti ir diezgan laba. Redmi K20 pēc noklusējuma tiek piegādāts ar POCO palaišanas programmu, kurai ir tādi papildinājumi kā lietotņu atvilktne - kaut kas joprojām trūkst MIUI. Ak, un nesējraķete tiek piegādāta ar pilnīgu visas sistēmas tumšo režīmu, kas spīd tālruņa AMOLED displejā.

Tā kā tālrunis koncentrējas uz veiktspēju, Xiaomi veica īpašus papildinājumus spēļu režīmā. Piemēram, izmantojot PUBG, jūs varat pārslēgties uz īpašu ekrāna kalibrēšanu, kas maina kontrasta līmeni, lai uzlabotu nakts redzamību spēlē.

Kamera

  • Aizmugurē:
    • Standarts: 48 MP, f/ 1,7, 0,8μm, Sony IMX586
    • Platleņķis: 13MP, f/2,4, 1,12μm, 124,8 grādu FoV
    • Telefoto: 8MP, f/ 2,4, 1,12 μm, 2x optiskā tālummaiņa
  • Priekšpuse:
    • Pašbilde: 20MP uznirstošā kamera
  • 4K 60 kadri sekundē video
  • 960 kadri / s lēna kustība

Redmi K20 Pro ir pirmā Redmi sērijas ierīce, kas piedāvā vairākus fokusa attālumus. Starp īpaši platleņķa, standarta un telefoto objektīviem uzstādīšana ir daudzpusīga un konkurētspējīga. Redmi Note 7 Pro jau esam redzējuši galveno IMX586 sensoru darbībā, un kopš tā laika iestatīšana nav krasi mainījusies. Xiaomi sagaida, ka jūs izmantosit 12 pikseļu attēlus ar pikseļiem, taču tiek nodrošināts arī ērts pārslēgs, lai pārslēgtos uz pilnizšķirtspējas 48MP kadriem.

Dienasgaismas kadri no Redmi K20 Pro ir diezgan labi. Dinamiskais diapazons ir uz punktu, bet jums būs jātiek galā ar nelielu piesātinājuma palielināšanu. Kameras lietotne ļauj pārslēgties uz AI režīmu, kurā attēlu pielāgošanai izmanto borta mašīnmācīšanās algoritmus.

Redmi K20 Pro - platleņķa režīms Redmi K20 Pro - AI režīms

Man pārāk nepatika attēli, kas uzņemti, izmantojot AI režīmu. Kamerai ir tendence pārāk asināt attēlus un mazliet par daudz palielināt piesātinājumu. Redmi K20 Pro ir arī tendence attēlus pārgaismot, lai iegūtu gaišāku izskatu. Tomēr rezultāti ir lieliski piemēroti sociālo mediju izmantošanai. Personīgi es pieturētos pie standarta režīma.

Redmi K20 Pro platleņķa kamera piedāvā milzīgu 124,8 grādu redzes lauku, kas šobrīd ir viens no platākajiem. Tas ļauj jums uztvert plašas, plašas ainavas. Kropļojumi tiek diezgan labi kontrolēti, taču jūs zaudējat zema līmeņa detaļas. Lapas, piemēram, izskatās kā zaļā sēne.

Redmi K20 Pro telefoto objektīvs ir vājākais no trim. Jums būs nepieciešams ideāls apgaismojums, lai iegūtu pienācīgu attēlu, un pat tad kadros nav pietiekami daudz detaļu. Viss, kas ir mazāks par mērenu vai spilgtu gaismu, rada izplūdušu un trokšņainu attēlu, kas, biežāk, nav nelietojams.

Redmi K20 Pro - standarta Redmi K20 Pro - AI režīms

Pastāv ievērojama atšķirība starp standarta un AI iespējotajiem režīmiem. Pēdējais piešķir asumu līmeņiem, kas padara attēlus tikai nedaudz kraukšķīgākus. Paceļot ēnas un ar nelielu piesātinājuma palielinājumu, šajā režīmā uzņemtie attēli parasti ir vizuāli pievilcīgāki, bet ne pilnīgi dabiski.

Redmi K20 Pro - standarta režīms Redmi K20 Pro - nakts režīms

Pēc debijas Redmi Note 7 Pro, Redmi K20 iegūst arī jauno nakts režīma funkciju. Izmantojot ekspozīciju un vairāku uzņemšanu kombināciju, kamera spēj sakraut attēlus un radīt diezgan spilgtu, bez trokšņa attēlu. Lai arī es neesmu pārāk asināšanas fane, ir izcili redzēt K20 Pro rezultātus. Tas varētu nebūt tik labs kā Pixel, taču K20 Pro uzstādītā kamera ir viena no labākajām, ko varat iegūt zem 30 000 rūpijām (~ 430 USD).

Galvenie kameru režīmi ietver portretu, nakts režīmu, panorāmu, Pro un 48MP.

Redmi K20 Pro - standarta Redmi K20 Pro - portreta režīms

Tā kā es neesmu pārāk liels, lai uzņemtu pašbildes, man patīk tas, ka varu paslēpt priekšējās kameras moduli. Tiem, kam rūp, tomēr RedMP K20 Pro 20MP priekšējā kamera veic pamatotu darbu. Es atklāju, ka attēli ir nedaudz pārgaismoti. Kamera pēc noklusējuma ieslēdz skaistumkopšanas filtru, taču to atspējot ir mazsvarīgs uzdevums. Portreta režīms pašbildes režīmā bija diezgan slikts, un laukuma dziļuma kritums bija ļoti nedabisks.

Arī tālrunis veic pienācīgu darbu video uzņemšanā. Tas nerada visdetalizētākos kadrus, bet elektroniskā attēla stabilizācija darbojas pat ar ātrumu 4K 60 kadri / s, kas noteikti ir ērts elements. Turklāt tālrunis var izmantot īpaši plašu kameru, lai uzņemtu 4K, 60 kadri sekundē video - kaut ko tādu, ko gandrīz neviens cits tālrunis nedara šajā vai augstākās cenu iekavās.

Audio

Redmi K20 Pro iekļauj austiņu ligzdu, bet iziet uz Poco F1 stereo skaļruņiem. Audio izvade no austiņu ligzdas neitrāli skan. Austiņas komplektācijā nav iekļautas, taču mūzika skanēja lieliski, izmantojot manas austiņas 1More Triple Driver.

Viens skaļrunis, kas atrodas gar apakšējo malu, kļūst skaļš, taču tas neatbilst OnePlus 7 stereo skaļruņiem. Tas darbu veiks šķipsniņā, bet, ja vēlaties atskaņot multividi, es ieteiktu labu Bluetooth skaļruni. skaļi.

Specifikācijas

Vērtība par naudu

  • Redmi K20 Pro: 6 GB RAM, 128 GB ROM - 27 999 rūpijas (~ 406 USD)
  • Redmi K20 Pro: 8 GB RAM, 256 GB ROM - 30 999 rūpijas (~ 450 USD)

Tas ir neticams laiks klientiem. Nekad agrāk nav bijis tik daudz iespēju ar vismodernāko aparatūru, kas ir mazāka par pusi no augstākā labuma tālruņa izmaksām. Protams, ir izdarīti daži upuri, lai sasniegtu šo cenu punktu, taču Redmi K20 Pro ir Xiaomi inženierijas virsotne.

K20 Pro ierodas, kad Xiaomi ir jāsāk iekļūt premium klases segmentā, un tas nevar atļauties atkārtot kļūdas, ko tas izdarījis ar iepriekšējiem Mi tālruņiem. Sākot no 27 999 rūpijām (~ 400 USD), Redmi K20 Pro ir visvairāk aparatūras, ko varat iegādāties par cenu, un tas ir precīzi saskaņā ar Xiaomi ētiku - piedāvāt visaugstāko naudas vērtību.

Redmi K20 Pro piedāvā neticami lielu sprādzienu un būs pārskatāmā nākotnē pieņemams flagmanis.

Redmi K20 Pro acīmredzamie konkurenti ir OnePlus 7 un Asus Zenfone 6. Abas pašas par sevi ir izcilas ierīces, taču klientam, kurš apzinās cenu, augstākā līmeņa Redmi K20 Pro cena joprojām ir zemāka nekā jebkuram konkurentam. Tas ir ļoti svarīgi lietotājam, kurš meklē vislabāko cenu. Tas arī palīdz, ka K20 Pro piedāvā izcilu displeju, stabilu sniegumu un, iespējams, labāku kameru nekā Asus Zenfone 6.

Tikmēr OnePlus 7 gūst labāku ieguvumu no tīrākas programmatūras versijas, lai gan kopējais aparatūras komplekts salīdzinājumā ar Redmi K20 Pro ir sliktāks. OnePlus 7 nav daudzpusīgās kameras, kas ir iestatīta Redmi, tai nav uznirstošās pašbildes kameras un tā piedāvā pusi no krātuves līdzīgos cenu punktos.

Redmi K20 Pro ziņās

  • Redmi K20 sērija nonāk Indijā, uzsilda vidējās klases segmentu (Atjaunināt: Atveriet izpārdošanu!)
  • Tāpēc Redmi K20 Pro ir dārgāks nekā Pocophone F1

Redmi K20 Pro apskats: spriedums

Redmi K20 Pro ir Xiaomi, kas pielāgo muskuļus, lai parādītu savas iespējas. Uzņēmumam, kurš uzsāka vērtības segmenta revolūciju, tagad ir jāmaina pieejamais pamatelements. Tagad izaicinājums ir mainīt tirgus uztveri, ka Xiaomi ir tikai pieejamu viedtālruņu segmenta spēlētājs.

Redmi K20 Pro ir premium klases viedtālrunis par fantastisku cenu. Ja jūs meklējat vadošo automašīnu par pieņemamu cenu, Redmi K20 Pro jūsu ierīču sarakstā vajadzētu būt ļoti augstam.

Tas secinas Redmi K20 Pro apskats. Ko jūs domājat, vai jūs interesē šis telefons?

Mē neeam laikmetā, kurā mākoņu krātuve ir laba ideja. Ta ir efektīv, neaizņem jūu iekšējo krātuvi, un ta ir daudz ērtāk nekā viur līdzi cietai dik. ta arī atvieglo failu kopīgošanu ar citiem cilvēkie...

Pulkteņu lietotne bija viena no pirmajām pieejamajām lietotnēm. Galu galā viedtālruņi ir lieliki piemēroti laika noteikšanai. Jum ta vienmēr ir uz jum. Telefoni ir daudz attītījušie. Ir arī pulkteņu ...

Populārs Portālā