Redmi K20 apskats: čempiona liecības

Autors: Louise Ward
Radīšanas Datums: 12 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Xiaomi Mi 9T/Redmi K20 review
Video: Xiaomi Mi 9T/Redmi K20 review

Saturs


Redmi K20 stikla un metāla sviestmaižu korpuss ir noslīpēts līdz spīdumam un jūtas izcils. Aparatūras svara sadalījums un blīvums liek tālrunim justies vienādām daļām, būvētām un greznām.

Tālruņa labajā pusē atrodas skaļuma pārslēgs un barošanas poga; abiem no tiem ir pietiekami daudz dot un tie ir perfekti. Zilajam variantam, tāpat kā melnajam, ir sarkana barošanas poga, jo dizains uzplaukst. Tikmēr pa apakšējo malu pamanīsit USB-C pieslēgvietu, kā arī vienu skaļruni.

Uznirstošās pašbildes kameras tagad ir izplatīta parādība. Redmi K20 to efektīvi izmanto. Diezgan izskatīgs zils gaismas diode ieskauj pop-up mehānismu, jo tas, labi, izlec. Xiaomi apgalvo, ka mehānisms ir pārbaudīts vairāk nekā 300 000 pacēlumu, kam vajadzētu mazināt visas bailes par aparāta stabilitāti. Jā, tas automātiski ievilksies, ja pametīsit tālruni, neizmantojot kameru. Mana vienīgā aizraušanās ar uznirstošo kameru ir tāda, ka tā pacelšanās ir nedaudz pārāk lēna. Uzņemoties selfiju, jūs varat tikt galā ar to, taču tas to nesamazinās, ja paredzat, ka izmantosit sejas atbloķēšanas iespēju.


Paziņojuma gaismas diodes atrašanās vieta padara to diezgan bezjēdzīgu, taču vienmēr ieslēgtais displejs to kompensē.

Kamēr Redmi K20 ir iekļauts paziņojuma gaismas diode, tas ir novietots gar tālruņa augšējo malu. Stāvoklis padara gaismas diodi gandrīz bezjēdzīgu, jo nav tik daudz gadījumu, kad tālruņa augšdaļa ir vērsta pret jums. Tā nav liela problēma, jo vienmēr displejā redzamais displejs lieliski palīdz informēt jūs par gaidītajiem paziņojumiem.

Tāpat kā jaunākajiem Redmi tālruņiem, arī K20 ir p2i pārklājums, kas padara to izturīgu pret šļakatām. Nelieciet savu tālruni baseinā, bet tam vajadzētu ātri nokļūt lietū. Tālrunim ir arī ātrs un atsaucīgs displejā esošais pirkstu nospiedumu sensors.

Displejs

  • 6.39 collu panelī AMOLED
  • 2340 x 1 080
  • 403 PPI
  • 19,5: 9 malu attiecība
  • HDR spējīgs
  • Gorilla Glass 5


Redmi K20 ir tikpat lielisks displejs kā K20 Pro. Šis ir HDR panelis, AMOLED panelis ar Gorilla Glass 5, lai to sāktu. Panelis ir lieliski skatāms un parāda fantastiskus skata leņķus ar minimālu krāsu maiņu, izņemot dažas zilas nobīdes galējos leņķos.

Mūsu laboratorijas testos tika atklāts pat 420 nitrātu spilgtuma līmenis, kas ir pietiekams, lai skatītos ārpus telpām pat saulainā dienā. Displeja krāsu profila pielāgošanai ir daudz programmatūras iespēju. Noklusējuma attēla profilam ir pārāk liela piesātinājuma kļūda, taču tas noteikti iepriecina ikvienu, kurš noskatās daudz multivides saturu un patīk ar kontrastu bagātinātu paneli.

Standarta režīms pārslēdz Redmi K20 displeju uz neitrālu un precīzāku iestatīšanu. Turklāt tālrunī ir pieejams Widevine L1 DRM atbalsts, lai varētu atskaņot augstas izšķirtspējas straumēšanas saturu.

Performance

  • Snapdragon 730
  • Adreno 618
  • 6 GB / 8 GB RAM
  • 64 GB / 128 GB

Lielākā atšķirība starp Redmi K20 un K20 Pro ir specifikāciju kritums. Spēcīgs mikroshēmojums Snapdragon 730, K20 nav tik jaudīgs kā Snapdragon 855 toting. Tas nozīmē, ka šis specifikāciju kritums nemainīja ikdienas lietojamību. Apvienojumā ar ļoti optimizēto MIUI un Poco palaidēja uzbūvi nebija nekādu nobīdi.

Specifikāciju kritums salīdzinājumā ar Redmi K20 Pro maz ietekmē ikdienas lietojamību.

RAM pārvaldība ir lieliska, un tālrunis var ērti pārdomāt dažas lietotnes. Spēles norit bez stostīšanās, un es varēju virzīt PUBG uz augstākajiem iestatījumiem bez jebkādām problēmām. Ja es gribētu izvēlēties, smagākas lietotnes un spēles palaiž vairāk laika nekā Redmi K20 Pro, taču tas ir sagaidāms, un reāli tas būtiski neietekmē lietojamību. Redmi K20 ir pietiekami drūms gandrīz jebkuram lietotājam.


Sintētiskie etaloni bija pareizi saskaņā ar to, ko mēs gaidījām no Snapdragon 730 uz Redmi K20. AnTuTu tālrunī tika pārvaldīti 216 577 punkti, kas ir veselīgs CPU veiktspējas uzlabojums salīdzinājumā ar Snapdragon 675 un 710. Tālrunis pārvaldīja 2,194 punktus GPU fokusētajā 3DMark etalonā.

Akumulators

  • 4000 mAh
  • Komplektā 18 W lādētājs

Redmi ierīču kursam ir paredzēts 4000 mAh akumulators. Pārī ar Xiaomi lielisko akumulatora optimizāciju, tālrunis tiek viegli pārvaldīts vienas dienas lietošanas laikā. Pārbaudes laikā es regulāri vadīju pusotru dienu vai pat vairāk starp uzlādēm ar ekrāna iestatījumu pulksteņa rādījumos aptuveni 7 stundu laikā.

Mūsu standarta pārlūkošanas testā tālrunis pārvaldīja 14 stundas ilgu nepārtrauktu pārlūkošanu. Uzlāde ar iekļauto 18 W lādētāju prasa nedaudz vairāk kā pusotru stundu. Diemžēl atšķirībā no Redmi K20 Pro K20 neatbalsta 27W ātru uzlādi.

Programmatūra

  • Android pīrāgs
  • MIUI 10.3.6
  • Nav reklāmu

Mīli vai ienīsti, MIUI ir neatņemama Redmi pieredzes sastāvdaļa. Xiaomi ir veikusi soļus, lai pievienotu funkcijas viņu Android ādai. Redmi K20 darbojas ar MIUI 10.3.6, ar vienu lielu atšķirību: tālrunis palaiž Poco Launcher.

Sākotnēji debitējot ar Pocophone F1, Poco palaišanas programma atver lietotņu atvilktni, lietotņu kategoriju grupējumus, vietējās meklēšanas joslu un daudzus citus lietotāja pieredzes papildinājumus. Arī Redmi K sērijai ir unikāls fakts, ka uz kuģa nav sludinājumu. Instalējot lietotnes, bloķēšanas ekrānā vai jebkur citur šajā jomā nav iespiestu reklāmu. Jūs joprojām bombardēs paziņojuma surogātpasts ar pastāvīgiem sistēmas lietotņu brīdinājumiem, taču ir mazsvarīgi to atspējot.


Citos interesantos programmatūras papildinājumos ietilpst spēles ātruma pastiprinātājs. Nokļūšana uz to ir nedaudz uzdevums, kas saistīts ar navigāciju uz iepriekš instalēto drošības lietotni. Spēles ātruma pastiprinātāja lietotne sniedz jums ieteikumus spēlei un optimizē tālruni, lai spēlēšana būtu pilnvērtīgāka. Tas ietver tālruņa iestatīšanu veiktspējas režīmā un papildu pārklājumu un iestatījumu nodrošināšanu baltajā sarakstā iekļautajām spēlēm.

Kamera

  • Aizmugurē:
    • Standarts: 48 MP, f/ 1,7, 0,8 μm, Sony IMX582
    • Platleņķis: 13MP, f/2,4, 1,12μm, 124,8 grādu FoV
    • Telefoto: 8MP, f/ 2,4, 1,12 μm, 2x optiskā tālummaiņa
  • Priekšpuse:
    • Pašbilde: 20MP uznirstošā kamera
    • 4K 30 kadri sekundē video
    • 960 kadri / s lēna kustība

Kamera, kas uzstādīta uz Redmi K20, ir gandrīz identiska tai, kas paredzēta K20 Pro. Galvenā atšķirība ir tā, ka Redmi K20 K20 Pro IMX586 vietā izmanto 48MP IMX582 sensoru. Bijušais piliens atbalsta 4K 60 kadri sekundē ierakstīšanu, taču tam nevajadzētu mainīt, jo Snapdragon 730 procesors to arī neatbalsta. Praktiskos nolūkos kameras iestatīšana un iestatīšana ir identiska abiem tālruņiem.

Starp augstas izšķirtspējas galveno kameru, īpaši platajiem un telefoto objektīviem uzstādītajā kamerā ir daudz daudzpusības. Kā jūs varētu gaidīt, ir viegli pārslēgties starp pilnas izšķirtspējas 48MP kadriem, kā arī ieteicamo 12MP versiju ar pikseļiem.

Mani pārsteidza primārās kameras attēla kvalitāte. Kā sagaidāms no Xiaomi tālruņiem, ir vērojams neliels piesātinājuma palielinājums, taču tas nemazina attēla kvalitāti. Tāpat dinamiskais diapazons ir diezgan pieņemams, ja tālrunis saglabā detaļas ēnu reģionā. Tiek kontrolēts arī trokšņa līmenis.

Standarta režīma telefoto

Telefoto režīmi uzņem samērā labus attēlus, kaut arī dinamiskais diapazons ir loģisks. Svarīgākajiem objektiem ir tendence izputēt, un jūs galu galā zaudējat detaļas ēnu reģionā. Jums vajadzētu būt iespējai iegūt labus kadrus, kamēr vien ir spilgta saules gaisma, tomēr kaut kas mazāks par ideālu gaismas detalizācijas pakāpi prasa nosēdumu.


To pašu var teikt arī par platleņķa uzņemšanu. Pirmkārt, labās lietas. Pie 124,8 grādiem K20 ir viena no plašākajām objektīvām savā segmentā. Vienā kadrā varat viegli uzņemt slaucošās ainavas. Negatīvie ir tas, ka detaļu iegūšana nav pārāk laba. Kā jūs pamanīsit pirmajā kadrā, lapotne tiek samazināta līdz uztriepei.

Mani patīkami pārsteidza portreta režīms uz Redmi K20. Tālrunis veic ļoti pienācīgu darbu malu noteikšanā un rada diezgan dabiska izskata bokeh nokrist. Tas pats darbojas ar priekšpusē vērstu kameru, un rezultāti parasti ir ļoti izmantojami.

20MP uznirstošā pašbildes kamera ir piemērota šāvēja un uzņem labi izskatās pašbildes, tiklīdz izslēdzat izdaiļošanas filtrus.Attēli mēdz būt nedaudz pārāk gaiši, un iestatīšana parasti tiek pielāgota sociālo mediju lietošanai.

Redmi K20 video uzņemšana cieš no saspiešanas un detaļu zaudēšanas. Tomēr uzņemtais materiāls izskatās labi piesātināts, un elektroniskā attēla stabilizācija darbojas labi.

Audio

Redmi K20 ietver austiņu ligzdu un nodrošina neitrālu skaņu. Pārī ar kvalitatīvu austiņu pāri mūzika izklausās patiesi dzīvei, nedaudz uzsverot basu.

Viens skaļrunis apakšējā malā kļūst diezgan skaļš un spēj nodrošināt skaidru un skaidru audio. Trūkst apakšējā gala, bet parasti tas notiek lielākajā daļā viedtālruņu skaļruņu. Stereo skaļruņu klātbūtne noteikti būtu nošķīrusi tālruni no konkurences.

Redmi K20 specifikācijas

Vērtība par naudu

  • Redmi K20: 6 GB RAM, 64 GB ROM - Rs. 21 999 (~ 310 USD)
  • Redmi K20: 6 GB RAM, 128 GB ROM - Rs. 23 999 (~ 340 USD)

Redmi K20 atrodas interesantā pozīcijā. Tirgū, kas ir sabojāta pēc izvēles, Redmi K20 liek savas likmes uz izcilu pieredzi. Veiktspēja, ciktāl tas attiecas uz ikdienas lietošanu, nav radikāli labāka nekā, teiksim, Realme X, un pircējam, kurš apzinās cenu, ir grūta izvēle, vai papildu ieguldījums USD 100 vērtībā dod viņiem ievērojamu atdevi. .

Faktiski K20 atrodas Nokia piedāvājumu kompānijā, kas ir pavēlējusi prēmiju salīdzinājumā ar Ķīnas kolēģiem apmaiņā pret labāku būvēšanas kvalitāti un lielisku vispusīgu sniegumu.

Redmi K20 apskats: spriedums

Konkurence ir smaga, taču Redmi K20 pie galda pietiek, lai kļūtu par viegli ieteicamu iespēju. Specifikācijas ir lieliskas, kameras darbojas labi, un konstrukcijas kvalitāte nav nepārspējama šajā kategorijā, kaut arī dizains varētu nebūt ikviena gaumei. Pievienojiet tam visu dienu patērēto akumulatora darbības laiku, un jums ir jāsagatavo čempi.

Microoft Excel ir vien no vivarīgākie biznea rīki, ka jebkad izveidoti. Kļūti par ekpertu, un tev ta vi ir galīgā pārvedamā prame....

Microoft Excel var atrat gandrīz jebkurā modernā biroja telpā, tāpēc, iemācotie pilnībā izmantot tā potenciālu, varat atvērt daudzveidīg iepēju klāt....

Jaunas Ziņas