Samsung Galaxy A7 (2018) apskats: vidējās klases pieaugums

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 14 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Samsung Galaxy S7 edge Review
Video: Samsung Galaxy S7 edge Review

Saturs


Pirmās lietas, ko varat pamanīt par A7, ir rāmji. Laikmetā, kad flagmaņu ierīces ir saistītas ar displeju no vienas malas uz otru un iegūst visaugstāko iespējamo ekrāna un t0 ķermeņa virsbūves attiecību, A7 (2018) varētu šķist nedaudz traucējošs. Kad es parādīju ierīci pusaudzim manā ģimenē, pirmā reakcija bija: “wow, paskaties uz rāmjiem”.

A7 (2018) ir par 10 procentiem zemāka ekrāna un ķermeņa attiecība nekā ierīcei, piemēram, Galaxy S9 Plus, kas ir viens no iemesliem, kāpēc tā ir lētāka. Visu šo izliekto malu izgatavošana maksā naudu ražošanas procesā. Tas nenozīmē, ka A7 (2018) ir neglīts - tā nav. Faktiski, ja jūs varat redzēt garām rāmjiem, tam piemīt noteikta elegance, pat izcils izskats.

Ierīcei ir 2.5D aizmugurējā stikla aizmugure, kas nozīmē, ka tā ir stikla sviestmaize ar sava veida rūdīta plastmasas rāmi, kas darbojas kā pildījums. Stikls aizmugurē var būt pirkstu nospiedumu magnēts vai, precīzāk sakot, pirkstu nospiedumu magnēts, taču mūsdienās tas ir līdzvērtīgi kursam.


Pogas ir labi, bet skaļuma regulēšanas taustiņi var būt pārāk tālu uz augšu. Visas pogas atrodas labajā pusē, un SIM tekne ir kreisajā pusē. Mana lielākā saķeršanās ir ar ieslēgšanas taustiņu - nevis kā ieslēgšanas taustiņu, bet gan kā pirkstu nospiedumu lasītāju. Tas labi darbojas kā barošanas poga, taču ir diezgan šaurs, kas nozīmē, ka tā izmantošana autentifikācijai vai atbloķēšanai nav tik vienkārša kā citas Samsung iespējas.Jā, jūs varat pamodināt un atbloķēt tālruni, izmantojot reģistrēto pirkstu uz barošanas pogas, bet ne 100 procentus laika. Pēc tam, kad tas iedegsies, jums būs jāmēģina vēlreiz (vai pat trešo reizi). Es domāju, ka mūs ir sabojājusi esošo pirkstu nospiedumu lasītāju tehnoloģiju lielā precizitāte.

Ierīces apakšējā malā ir austiņu ligzda (hooray), MicroUSB ports (ne tik daudz horay) un viens skaļrunis. Audio ir skaidrs un skaļš, un tas necieš traucējumus augstākos līmeņos.


Displejs

A7 (2018) ir 6,0 collu FHD + Super AMOLED bezgalības displejs. Tas ir gaišs, skaidrs un spilgts. Krāsas ir bagātīgas, un, kā parasti, ar AMOLED, melnādainie ir dziļi. Kad esat pieradis pie rāmjiem, displeja dzīvīgums padara Galaxy A7 lietošanu par prieku. Jums pat varētu šķist, ka rodas jautājums, kāpēc jums ir jāpavada tik daudz naudas flagmanim, kad šādas ierīces pastāv vidējā diapazonā.

Nav fiziskas mājas pogas, tāpēc navigācija ekrānā ir ikdienas kārtība - tas ir Samsung ceļš jau labu laiku. 6,0 collu displejs piedāvā ekrāna izšķirtspēju 2220 x 1 080 (FHD +), kas faktiski ir noklusējuma izšķirtspēja tādām flagmaņu ierīcēm kā S9 un Note 9 (lai arī tās var pārsniegt). Displeja malu attiecība ir 18,5: 9 un blīvums 411ppi.

Kopumā displejs noteikti ir spēcīgs plus punkts A7 (2018).

Skatīt arī: Labākie 2018. gada displeji

Programmatūra

A7 (2018) ir aprīkots ar Android 8.0 Oreo un Samsung Experience 9.0. Ja esat pazīstams ar Samsung ādu un lietotāja saskarni, jūs šeit jutīsities kā mājās. Sakarā ar to, ka Samsung pieredze ir vienojoša, lietotāja saskarne izskatās un reaģē tieši tāpat kā lielāks flagmanis. Kad es ievietoju 9. piezīmi blakus A7, ir grūti tos pateikt, izņemot lietotāja saskarnes perspektīvu. Iestatījumu izvēlne ir vienāda, Samsung ikonas ir vienādas, un tēma ir vienāda.

Viena lieta, kas pietrūkst salīdzinājumā ar lielākiem brāļiem un māsām, ir Bixby Voice. Kamēr ir Bixby Home (velkot pa kreisi no sākuma ekrāna), balss asistents nav iekļauts, un nav arī speciālas Bixby pogas. Es domāju, ka Samsung uzskata Bixby par luksusa flagmaņu īpašniekiem. Man nepatīkamā puse kārdina teikt, ka Biksbija balss trūkums ir vēl viens iemesls, lai iegādātos A7 (2018), taču es pret to izturēšos! Ierīcei joprojām ir AI funkcionalitāte - jūs varat piekļūt Google palīgam, ilgi nospiežot sākuma taustiņu.

Performance

A7 (2018) izmanto 14nm Exynos 7885 procesoru. Tam ir astoņkodolu CPU ar diviem 2,2 GHz Cortex-A73 CPU kodoliem un sešiem 1,6 GHz Cortex-A53 kodoliem. Spēlēm ir labas un sliktas ziņas. 7885 ir aprīkots ar Arm Mali-G71 GPU. G71 ir uzlabots GPU, izmantojot Arm jaunāko Bifrost GPU arhitektūru.

Diemžēl mikroshēmu veidotāji, piemēram, Samsung, var konfigurēt G71, lai iekļautu jebko no 1 līdz 32 ēnojuma serdeņiem. Exynos 8895 Galaxy S8 un Note 8 ir G71 GPU ar 20 shader kodiem. Exynos 7885 ir divi. Tas nozīmē, ka es pārbaudīju ierīci gan ar Asphalt 9, gan ar PUBG Mobile (izmantojot vidēja grafika iestatījumus) un atklāju, ka spēle ir vienmērīga.

Exynos 7885 ir arī iebūvēts LTE modems, kas atbalsta 2G, 3G un 4G, ar LTE lejupielādes ātrumu, kas sasniedz 600Mbps. Ir arī modes attēlu signālu procesors (vairāk par to kameru sadaļā). Bortā ir arī 4 GB RAM (dažiem modeļiem 6 GB), 64 GB iekšējās atmiņas (pieejami 128 GB modeļi) un microSD kartes slots.

Tiem, kam patīk etalonu skaitļi, A7 (2018) ieguva 1524 Geekbench vienkodolu testos un 4379 tās daudzkodolu testos. Tas tiek ievietots tajā pašā lodīšu parkā kā Galaxy S7 ar Snapdragon 820 procesoru. AnTuTu, kas arī testē GPU, rezultāts bija 123 302. Ar AnTuTu rezultātu A7 (2018) tiek izvirzīts tajā pašā vispārējā apgabalā kā flagmaņa ierīce no 2016. gada sākuma.

Akumulatora darbības laiks

A3 (2018) akumulators 3300 mAh ir lielāks nekā Samsung Galaxy S9 akumulators un noteikti ir pietiekami liels, lai nodrošinātu akumulatoru visas dienas garumā. Pēc manas pārbaudes jums vajadzētu saņemt vismaz sešas stundas ekrāna ieskatīšanās laika par katru uzlādi. Šis skaits palielināsies, ja galvenokārt veiksit mazāk sarežģītus uzdevumus, piemēram, skatīsities YouTube. Ja jums patika mazliet 3D spēles, tad nebaidieties, vismaz piecas stundas. Atcerieties, ka ekrāna spilgtums var krasi mainīt akumulatora darbības laiku. Ja palielināsit spilgtumu līdz maksimumam, sagaidiet, ka no visiem šiem skaitļiem tiks noskūta vismaz stunda.

Kamera

Kamera uz A7 (2018) ir stāsts par vienlaicīgu spožumu un nožēlojamu neatbilstību. Tas ir izcili ar to, ka tajā ir trīs kameras - viena parastajiem fotoattēliem, viena platleņķa kadriem un otra - dziļuma informācijai. Tas ir izcili ar to, ka dziļuma kamera pievieno iespēju mainīt lauka dziļumu, fotografējot un pēc tam. Tas ir izcili ar to, ka galvenajai kamerai ir 24MP sensors un f / 1.7 diafragma, kas ir lieliski piemērota vājā apgaismojumā.

Tas ir nepatīkami, jo platleņķa kamera ir tikai 8 MP. Tas ir nepietiekams, jo tajā trūkst OIS. Tas ir nepietiekams, jo tas var ierakstīt FHD tikai ar 30 kadri sekundē.

Varbūt “diemžēl nepietiekami” ir skarbi - tā nav augstākās klases ierīce -, taču Samsung ir izdevies paaugstināt standartu ar A7 līdz vilinošam līmenim, tikai sabojāt detaļas. Ikdienas lietošanai ir maz sliktu, ko teikt par galveno 24MP kameru. Krāsas ir patiesas, dinamiskais diapazons ir labs, un HDR funkcijas darbojas labi.

Tomēr 8MP platleņķa kamera ir nedaudz pārāk plata. Attēli bieži cieš no stobra kropļojumiem, un lēnāka f / 2.4 diafragma nav tik laba sliktā apgaismojumā.


Trešā kamera ir paredzēta padziļinātai informācijai. Tas izmanto 5MP sensoru un f / 2.2 apertūru. Šie skaitļi nav tik svarīgi, jo šīs kameras mērķis ir iespējot lauka dziļuma funkcijas. Bokeh režīma iekļaušana noteikti ir A7 plus, jo tā bieži ir funkcija, kas paredzēta vairākām premium klases ierīcēm. Lai gan efekts nav tik precīzs vai uzlabots kā paraugierīces, tas tomēr ir noderīgi un jautri spēlēt.


Izvēloties 8 MP platleņķa kameru aizmugurē, selfiju cienītājiem tiek piedāvāts zināms izpirkums. A7 (2018) ir 24MP kamera, kas vērsta uz priekšu un vērsta uz priekšu! Ir af / 2.0 objektīvs un daudz skaitļošanas fotografēšanas iespēju, ieskaitot Bokeh selfijus, skaistuma režīmu, pro apgaismojumu (“krāšņākam izskatam un izjūtai”), AR emocijzīmes un platleņķa selfiju, kas pamatā ir panorāmas režīms uz priekšu vērsta kamera.

Tas nav tā kā 8MP sensors, un gadījuma rakstura mucas kropļojumi platleņķa kamerā sabojā kameras pieredzi. Kopumā A7 (2018) satur stabilu iestatīšanu, ko atbalsta daudz interesantu viltību no programmatūras.

Šeit ir vēl daži fotoattēlu paraugi, lai jūs varētu pats spriest. Ja vēlaties redzēt pilnās izšķirtspējas attēlus, tos varat atrast šeit.

Samsung Galaxy A7 (2018) specifikācija

Cenas un galīgās domas

Kopumā Samsung Galaxy A7 (2018) ir labāka nekā vidēja līmeņa ierīce. Tam ir lielisks Super AMOLED ekrāns un intriģējoša trīskāršās kameras iestatīšana. Akumulatora darbības laiks ir labs, un tam ir austiņu ligzda! Divkodolu GPU potenciāli varētu satraukt spēlētājus, taču, ja jūs vairāk esat Candy Crush veida cilvēks, jums nav par ko uztraukties.

Ja A7 (2018) jūs nevilina, daudziem citiem vidējas klases tālruņiem ir stabili mikroshēmojumi un labas kameras, ieskaitot Xiaomi Mi A2, Nokia 7.1 Plus, Honor Play, Asus Zenfone 5Z, Moto G6 Plus vai, protams flagmanis spec'd Pocophone F1.

Samsung Galaxy A7 (2018) ir pieejams zilā, melnā un zelta krāsā Eiropā par 279 eiro (~ 317 dolāriem) un Lielbritānijā par 249 mārciņām (~ 315 dolāriem). Šīs cenas ir atkarīgas no dažādām sezonālām atlaidēm. Tas oficiāli nenonāks ASV, bet jūs to varat atrast vietnē Amazon!

249,00 USD. Pērciet no Samsung UK

Alcatel un priekšapmaka pārvadātāj Cricket Wirele ir paziņojuši par jaunāko viedtālruni Alcatel Onyx, ka budžetā apzinīgajām maām nodrošina augtu dipleju un dubultā kamera....

PozitīviPatāvīgai VPN Patāvīga apardze Atvērtā koda, DD-WRT programmaparatūra Globālai nogalināšana lēdzi ir ērt ar šķipnuNegatīviJa VPN avienojum pārtrūkt, jāretartē maršrutētāj...

Raksti Jums