Notiekošais Samsung Galaxy Fold apskats: 2. diena - iepazīšanās ar Fold

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 15 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 27 Jūnijs 2024
Anonim
Samsung Galaxy Z Fold 4 - HERE WE GO
Video: Samsung Galaxy Z Fold 4 - HERE WE GO

Saturs


Ārējais ekrāns vai vāka displejs, kā to dēvē Samsung, ir ekrāns, kuru redzat un ar kuru mijiedarbojas, kad salocītā mape ir aizvērta. Kā mēs atzīmējām pirmajā daļā, tas ir 4,9 collu AMOLED displejs ar 21: 9 malu attiecību. Izšķirtspēja ir respektabla 1680x720 ar blīvumu 399ppi. Pats displejs lielākoties ir labs, lai gan es vēlos, lai tas būtu mazliet gaišāks. Man bija dažas grūtības to lasīt spožā saulē.

Īsāk sakot, tas darbojas tāpat kā jebkurš parasts viedtālruņa ekrāns. Kad tālrunis guļ, vienmēr ieslēgtajā displejā tiek parādītas laika, datuma un paziņojumu ikonas. Varat izvēlēties pulksteņa stilu, redzamo paziņojumu saturu utt.



Man patīk, ka tas atbalsta vairākus sākuma ekrāna paneļus, ieskaitot Bixby Home, kā arī logrīkus un lietotņu saīsnes. Vāka displejs ļauj piekļūt lietotņu atvilktnei, galvenajiem iestatījumiem, paziņojumiem, ātrajiem iestatījumiem un pat ātrai lietotņu pārslēgšanai, izmantojot daudzuzdevumu rīku. Jūs varat iziet visu dienu un ar pārsega displeju izmantot un mijiedarboties tikai ar pārsegu.

Lietotnes tomēr izskatās saīsinātas. Samsung sadarbojās ar izstrādātājiem, lai nodrošinātu viņu lietotņu proporciju 21: 9. Uzņēmums arī pielāgoja noteiktus Android 9 balstītas OneUI aspektus, lai tā darbotos, piemēram, ierobežot, kad lietotāji var izvietot tikai trīs lietotņu saīsnes visā ekrānā un līdzīgi. Rakstīšana uz šaurās ekrāna tastatūras versijas bija izaicinājums. Mani treknie pirksti pieļāva daudz kļūdu.

Ļoti dīvaini, ka lietotnes nepārtrauktība pēc noklusējuma ir izslēgta.


Lielākā daļa lietotņu, kuras es atvēru vāka displejā, nemanāmi pārslēdzās uz galveno ekrānu. (Tas ir pateicoties lietotņu nepārtrauktībai.) Tomēr pilnīgi dīvaini ir tas, ka lietotņu nepārtrauktība pēc noklusējuma ir izslēgta. Lai to ieslēgtu, ir jāiedziļinās iestatījumos. Kāpēc tālruņa svarīgāko jaudu vajadzētu atstāt neaktīvu, Samsung? Galvas skrāpējs, lai būtu pārliecināts.


Grunts līnija: ārējais displejs ir pilnīgi likumīgs viedtālrunis. Tas ir lieliski piemērots, lai mijiedarbotos ar Fold, atrodoties ceļā. Piemēram, man šķita, ka tas ir ideāli, kad es piestāju Sandjego, un, izejot no lidostas, man vajadzēja sakārtot iesūtni. Tas ir tieši tas scenārijs, kuram tika izstrādāta Samsung Galaxy Fold.

Iekšējais ekrāns

Tikpat funkcionāls kā vāka displejs, tas nav iemesls, kāpēc plānojat iegādāties Samsung Galaxy Fold.

Tālruņa galvenais ekrāns pa diagonāli stiepjas 7,3 collas, ar 2133 vertikāliem pikseļiem un 1 536 horizontāliem pikseļiem. Pikseļu blīvums ir 362ppi, kas nekur nav tuvu visaugstākajam tirgū, bet tas joprojām ir labs. Displeja unikālā malu attiecība ir 4,2: 3.

Samsung šo ekrānu sauc par Dynamic AMOLED Infinity Flex un tam ir piešķīris daudz iedomātu aprakstu. Tajā teikts, ka displejs ir izgatavots no “ar audiem plāniem saistītiem slāņiem ar inovatīvu polimēru, jaunu salokāmu līmi līdz pirmās šāda veida virtuālajai divu asu eņģēm”.


Kāda ir šī ekrāna jēga? Nekustamais īpašums, protams.

Citiem vārdiem sakot, tas saliecas un ir delikāts. Cik delikāts? Nu, Samsung piedāvā virkni brīdinājumu par to, ko nedarīt dārgajam ekrānam. Piemēram, nav S Pen vai citu styli, nav arī nagu. Nelieciet tam ekrāna aizsargu un neņemiet to malās. Bēdas tev, kurš pārkāps šos noteikumus.

Kāda ir šī ekrāna jēga? Nekustamais īpašums, protams. Samsung apgalvo, ka Galaxy Fold piedāvā 1,4 reizes lielāku izmēru pārlūka logā, salīdzinot ar Galaxy Note 10 Plus. Tas arī palielina 16: 9 video platumu par 1,3x, un portreta režīmā videoklipi ir par 2,2x lielāki nekā Note 10+. Par vairāk ekrāna nevar sūdzēties.

Lielāks displejs lietotājiem ļauj daudz vairāk laika pavadīt ar Galaxy Fold vai vismaz vairāk laika pavadīt ar savām iecienītākajām lietotnēm. Pēc vairāku dienu lietošanas es sāku just, ka Fold ir pazīstams kontracepcija. Šķirošana starp ziņojumapmaiņu, kalendāru un citiem uzdevumiem šķita pietiekami dabiska, ka man nevajadzēja par tiem īpaši domāt.

Daudzfunkciju ir diezgan viegli ievietot Fold. Ir ērts paplāte, kas izbīdās no labās malas, lai jūs varētu vilkt lietotnes uz lielāku ekrānu. Es zinu, ka tālrunis vienlaikus atbalsta ne vairāk kā trīs lietotnes displejā. Es bez problēmām varēju palaist Twitter, Gmail un Slack. Ļaujiet man pateikt, cik noderīga tā var būt.

Pretējā gadījumā tā ir pamata Android pieredze - vienkārši vairāk. Dažas lietotnes patiešām spīd lielākajā displejā, piemēram, Gmail, Twitter un Instagram. Viss uz Android 9 balstītā OneUI darbojas tāpat kā Samsung Note un S sērijas ierīcēs.

Es uzskatu, ka konvertējama tālruņa / planšetdatora lietojamības pamatkoncepcijā varētu būt izmantots nedaudz rudimentārs darbs, taču pamati ir vietā.



Lielākajai daļai tur esošo tālruņu zināmā mērā ir mācīšanās līkne. Nav šaubu, ka Samsung Galaxy Fold mācīšanās līkne ir stāvāka nekā lielākajai daļai citu tālruņu.

Tas nenozīmē, ka tālruni ir grūti lietot, lai gan tas nenozīmē, ka ne visiem tas būs viegls. Piemēram, kamera ne vienmēr iziet cauri, pārejot starp fotografēšanas stiliem. Turklāt kameras lietotnes pamati varēja izmantot daudz vairāk darba, pateicoties neērtai un nekonsekventai nosaukšanas shēmai.

Audio

Par katru tālruni jāmaksā pļāvējam, ciktāl tas attiecas uz audio kvalitāti. Galaxy Fold ir labāks nekā vairums. Tam ir ne tikai vairāk skaļruņu, bet arī lielāks skaļums.

Stereo skaļruņi ir piestiprināti gar tālruņa augšējo un apakšējo malu. Šis izkārtojums nebūt nenozīmē labāku skanējumu. Mūzika, kas tiek atskaņota caur Samsung Galaxy Fold “stereo” skaļruņiem, sniegs bagātīgāku pieredzi. Galaxy Fold ierīcē nav austiņu ligzdas, kas nozīmē, ka analogās ierīces ir atstātas viņu pašu ziņā.

Tajā ietilpst arī tas pats Dolby Atmos komplekts, kas pieejams sērijai Note 10, kas nozīmē, ka jums ir daudz iespēju pielāgot skaņu, kā vēlaties.

Tomēr visi teica, ka skaņa ir pārsteidzoši laba. Tas ir ne tikai skaļš, bet arī skaidrs un bez traucējumiem. Tas ir tieši tas, ko es gribu dzirdēt, kad esmu noskaņots kādam Megadeth.

Samsung Galaxy Fold apskats: Drīz ieradīsies 3. diena

Tagad, kad esam izpētījuši Samsung Galaxy Fold pamatus, mēs iegremdēsimies dziļi aparatūrā, novērtējot šī premium tālruņa kameru, akumulatoru un procesora veiktspēju.

Palm paziņoja par mazizmēra Palm Phone atbloķēto veriju, kuru tagad varat iepriekš paūtīt Palm vietnē. Atlēgtā verija neaiztā eošo Palm Phone.Atšķirībā no eošajiem Palm Phone variantiem, ka jāizmanto ...

Pilnīgi jauna ierīču kategorija netiek parādīta pārāk bieži, tāpēc, kad tā roda, mē parati no tām daudz darām. aliekamā lieta kādu laiku bija nākamā lielā lieta, taču tā via cīnā, lai nonāktu tirgū. G...

Aizraujošas Ziņas