Samsung Galaxy S10 vs flagmana konkurss

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 17 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Samsung Galaxy S10+ — обзор флагмана
Video: Samsung Galaxy S10+ — обзор флагмана

Saturs


Samsung Galaxy S10 šogad ieradies nevis divos, bet gan trīs, bet četros modeļos. Kamēr S10e padara tālruni pieejamāku un 5G modelis joprojām ir tālu, laba daļa šī gada viedtālruņu pirkumu, iespējams, nonāks flagmaņu modeļos Galaxy S10 un Galaxy S10 Plus.

Lai palīdzētu noskaidrot, vai šie premium klases modeļi ir jūsu naudas vērti, mēs noliekam specifikāciju pret dažiem labākajiem viedtālruņiem tirgū šobrīd. Mūsdienu Galaxy S10 versijai, mēs to salīdzinām ar Huawei Mate 20 Pro, Google Pixel 3 XL un LG V40 ThinQ.

Atjaunināt (9/28): Lai gan visi šie tālruņi vairs nav jaunākais karstums, tagad ir piemērots laiks, lai apskatītu šīs ierīces, jo tām joprojām ir atlaides cenu noteikšanā. Īpaši tas attiecas uz Samsung Galaxy S10 saimi, kuru tagad varat atbloķēt par 100 USD. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet zemāk esošo saiti.

Galaxy S10 salīdzinājumā ar enerģijas lietotāju

Sākot ar displeju, Samsung AMOLED tehnoloģija vienmēr ir tā, kas jāpārspēj, un arī Infinity-O displeja kvalitāte šogad ir izcila. Citi ražotāji piedāvā līdzīgas QHD + izšķirtspējas un pat izliektu stiklu. Mums par viņiem nav sūdzību, taču Samsung ir veidlapa, lai katru gadu varētu izmantot displeja ieviešanu. Turklāt perforators ir nedaudz mazāk uzmācīgs nekā iegriezums.


Tuvākais konkurents Samsung jaunajam flagmanim apstrādes jaudas ziņā ir Huawei Mate 20 Pro. 7nm Kirin 980 vajadzētu dot 7nm Snapdragon 855 un 8nm Exynos 9820 taisnīgu naudu. Visi jaunie lielākie CPU kodoli nekā pēdējās paaudzes mikroshēmas un grafikas veiktspēja ir atkal palielināta. Lai arī tā Qualcomm ir Adreno 640, kuru mēs sagaidām parādīsim šeit.

Lielākā daļa augstākās klases tālruņu tiek piegādāti ar vecāku Snapdragon 845, un šobrīd tirgū ir maz Snapdragon 855 alternatīvu. Tomēr ievērojami lētāks Xiaomi Mi 9 noteikti ir risinājums, par kuru vērts padomāt dažos tirgos. Pretējā gadījumā jums būs jāgaida nedaudz ilgāk, līdz Samsung konkurenti izlaiž savus 2019. gada flagmanus.

Tas, kur Samsung noteikti velkas, atrodas ar savām atmiņas iespējām. 8 GB operatīvā atmiņa jau ir pārāk liela Android daudzuzdevumu veikšanai, un 12 GB ir vienkārši nenormāla. Ir mazliet grūti nesūdzēties par Pixel 3 XL 4 GB operatīvo atmiņu, jo iepriekš tas ir cietis no daudzuzdevumu problēmām. Tomēr tagad šie jautājumi būtu jālabo.


Kur Samsung patiešām piešķir daudz nozīmīgāku vērtību, ir tās milzīgās glabāšanas iespējas. 512 GB ir daudz smago multivides un lietotņu lietotājiem, un ir pat 1 TB iespēja, ja jums tā nepieciešama. Samsung un vairums konkurentu piedāvā arī microSD kartes slotu - kaut ko tādu Google diemžēl joprojām nevēlas iekļaut. 128 GB ir vairāk standarta atmiņas opcija, kas kalpo par labu sākumposmu lieliem lietotājiem, un ir patīkami redzēt, ka Samsung to iekļauj vismaz.

Lai darbinātu visu šo tehnoloģiju, ir vajadzīgs dūšīgs akumulators, un atkal Samsung šoreiz to neizmanto. Galaxy S10 3400 mAh šūna ir piemērota, taču S10 Plus ar savu 4 100 mAh vajadzētu izturēt jūs jau otrajā dienā. Arī greznais 4200 mAh akumulators Huawei Mate 20 Pro iekšpusē ir krietni virs vidējā līmeņa.

Ja vēlaties glabāšanu, 1TB Galaxy S10 Plus ir vairāk nekā jūs, iespējams, jebkad varētu piepildīt.

Galaxy S10 salīdzinājumā ar pašām labākajām funkcijām

Protams, ja jūs vienkārši vēlētos neapstrādātas specifikācijas, jūs laimīgi varētu iegādāties OnePlus 6T vai Xiaomi Poco F1. Tomēr Samsung un konkurentu mērķis ir piedāvāt vislabākās papildu funkcijas, lai attaisnotu šīs augstākās cenu zīmes.

Displejā redzamie pirkstu nospiedumu skeneri ir augstākās klases tehnikas biti, un tos var atrast gan Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, gan Huawei Mate 20 Pro. Lai gan Samsung tehnoloģija izvēlas vēl fanātiskāku ultraskaņas ieviešanu. Visi šie tālruņi ir sertificēti kā izturīgi pret ūdeni un putekļiem, kaut arī tikai S10 klāsts un V40 piedāvā pilnu IP68 vērtējumu. LG iet vēl tālāk ar MIL-STD-810G izturības novērtējumu.

Galaxy S10 ietver Wi-Fi 6, taču tas ir ļoti svarīgi tikai tad, ja izmantojat mājas tīklu, kas atbalsta arī šo tehnoloģiju. S10 ir izturīgs pret nākotni, taču Wi-Fi 6 šobrīd nav tālu no ierastās tehnikas. Visā pasaulē parādās Bluetooth 5.0 un augstas kvalitātes bezvadu audio kodeku atbalsts.

Samsungs lādētāji nav visātrākie, taču atbalsta plašu vadu un bezvadu standartu un piederumu klāstu.

Bezvadu uzlāde tiek atbalstīta arī visos šajos tālruņos, lai gan standarti un uzlādes ātrumi nedaudz atšķiras. Samsung turpina atbalstīt gan PMA, gan WPC standartus, savukārt Pixel 3 XL tikai ātri tiek uzlādēts ēterā ar īpašiem statīviem un pēc noklusējuma ir tikai 5W ar Qi. Galaxy S10 un Huawei Mate 20 Pro ir vienīgie divi modeļi, kas atbalsta reverso bezvadu uzlādi. Šī ir ērta funkcija austiņu uzlādēšanai, taču tā nav tik laba, lai darbinātu citus tālruņus.

Ātra uzlāde ir cita lieta. Šajā ziņā līdz šim visātrākais ir Huawei Mate 20 Pro, kas ar savu patentēto lādētāju lepojas ar jaudu līdz 40W. Mate 20 Pro, Pixel 3 XL un Galaxy S10 atbalsta USB enerģijas piegādi 3.0, un Samsung atbalsta arī funkciju Quick Charge 2.0, kas ir nedaudz lēnāka. LG V40 atbalsta arī šos standartus, bet reti no tīkla izvelk vairāk nekā 15 W.

Šiem premium klases flagmaņiem ir arī labākās mobilās kameras. Huawei Mate 20 Pro un Google Pixel 3 XL ir pārspīlēti kvalitātes rādītāji, savukārt LG V40 ThinQ piedāvā daudz elastības.

Samsung Galaxy S10 var lepoties ar sensoru trijnieku: 12MP divu pikseļu galveno kameru, 16MP īpaši platu objektīvu un 12MP 2x telefoto tālummaiņu. Līdzīga kombinācija ir atrodama Mate 20 Pro un V40, kaut arī Huawei tālummaiņa tiek palielināta līdz 3x. Diemžēl tālrunī nav tādas augstas izšķirtspējas galvenās kameras ar pikseļu binning, kā Mate 20 Pro un vairākiem citiem jauniem tālruņiem. Tomēr Samsung pārslēdzamajai diafragmai vajadzētu palīdzēt uzņemt pietiekami pieklājīgus kadrus vājā apgaismojumā.

S10 Plus modelī ir dziļuma sensors priekšējai kamerai, lai veiktu dažus fantastiskus portreta attēlus. Tikmēr LG V40 ThinQ ir platleņķa priekšējā kamera, lai uzņemtu vairāk draugu. Samsung parasti ir droša likme par kameras kvalitāti, taču, lai izvēlētos noteiktu uzvarētāju, mums būs jāveic šāviens.

Galaxy S10 Plus nosaka vēl vienu augstu latiņu

Pagaidām Samsung joprojām ir tirgus līderis ar pamatotu iemeslu. Uzņēmuma viedtālruņi demonstrē stilu un kvalitāti, tajā pašā laikā iekļaujot labākās modernākās tehnoloģijas. Šī gada Samsung Galaxy S10 klāsts neatšķiras, lai gan uzņēmuma cenas joprojām turpina rāpties arvien nepatīkamākā teritorijā dažiem.

Tomēr mūsdienās Samsung ir liela konkurence prēmiju tirgū. Huawei Mate 20 Pro, iespējams, piedāvā vistuvāko alternatīvu dizaina un tehnoloģiskā izveicības ziņā. Vismaz līdz 2019. gada vadošo viedtālruņu vilnim tuvākajās nedēļās un mēnešos piezemēsies. Paziņojiet mums, vai, jūsuprāt, Samsung Galaxy S10 šobrīd ir labākais komplekta komplekts tirgū, taču noteikti apskatiet pārējo mūsu produkcijas klāstu:

  • Samsung Galaxy S10 paziņoja: Šeit ir viss, kas jums jāzina par jauno Samsung vadošo sēriju.
  • Samsung Galaxy S10 specifikācija un funkcijas: Pilna Galaxy S10 specifikāciju apskate.
  • Samsung Galaxy S10 hands-on: Samsung jaunākie flagmaņi nosaka jaunu joslu
  • Samsung Galaxy S10 cena, pieejamība un izlaišanas datums: Kur iegādāties jauno Galaxy S10

Pateicotie zīmola aptiprinājumam, mē jau vairāk nekā mēnei zinām, ka Realme 3 Pro nāk klajā. Tagad, iepējam, eam aņēmuši kādu galveno informāciju caur Bluetooth IG vietni....

Realme šodien atklāja diva jauna ierīce kā daļu no 2019. gada portfeļa. Realme C2 iezīmē ākuma līmeņa iepēju, taču tai joprojām izdoda daudz ieaiņot perforator par cenu....

Skaties