Android vs iOS - septiņas lietas, ko Android dara labāk nekā Apple iOS

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 19 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
24 часа на Кладбище с Владом А4
Video: 24 часа на Кладбище с Владом А4

Saturs


Runājot par Android vs iOS pielāgošanu, Android ir nepārprotams ieguvējs. Izsaki savu mākslinieku un padariet tālruni savu, izmantojot trešās puses palaidēju no Google Play. Tas nepārraksta akciju palaišanas programmu, bet kļūst par noklusējuma iespēju ar iespēju vēlāk atgriezties pie krājuma versijas. Palaišanas programmas vienkārši maina sākuma ekrāna un ikonu izskatu.

Logrīkus var pievienot arī sākuma ekrānam. Uzskatiet tos par maziem logiem saderīgās lietotnēs. Piemēram, logrīks Kalendārs uz stenda veida paneļa parāda dzimšanas dienas, tikšanās un daudz ko citu. Citi logrīki nodrošina mūzikas kontroli, informāciju par laiku un laika apstākļiem, ātru piekļuvi kontaktiem un daudz ko citu.

Ierakstam iOS nodrošina arī logrīkus, lai gan tos nevar izvietot nekur sākuma ekrānos. Tā vietā tie rindojas vertikālā, flīzēm līdzīgā formātā uz atsevišķa ekrāna, kas atrodas pa kreisi no mājas. Tie nav interaktīvi, piemēram, Android logrīki, galvenokārt kalpo kā lietotņu saīsnes, parādot informācijas sīkas ziņas, piemēram, virsrakstus un uzdevumus.


Ja vēlaties dziļāku pielāgošanu, instalējiet trešo pušu Android programmaparatūru. Jūs, visticamāk, anulēsit ražotāja garantiju, jo akciju programmaparatūra ir izstrādāta un optimizēta tieši jūsu ierīcei. Akciju programmaparatūrai parasti ir ierobežota funkcionalitāte un pielāgošana, piemēram, aparatūras pārspīlēšana un vispārējās vizuālās tēmas mainīšana, ne tikai sākuma ekrāns.

Dažādas programmaparatūras lietošanas problēma ir tā, ka instalēšanas laikā jūs riskējat “nomainīt” ierīci. Mirgošanu parasti veic Android fani, kuriem ir zināšanas par procesu. Ja viss, ko vēlaties, ir jazz izveidot sākuma ekrānu, vislabākā drošā likme ir jauna palaidēja izmantošana.

Vēl viens pielāgošanas faktors, kas jāņem vērā, ir lietotņu noklusējuma iestatīšana. Operētājsistēmā Android ierīču īpašnieki kā noklusējuma lietojumprogrammu var iestatīt jebkuru pārlūku, multivides atskaņotāju, fotoattēlu redaktoru un citu, piemēram, izmantojot Firefox, lai atvērtu vietņu adreses, nevis Chrome. Tikmēr Apple ierobežo saites uz Safari, navigāciju uz Apple Maps utt. Jūs varat izmantot Google Maps un Chrome iPhone un iPad ierīcēs, taču jūs tos absolūti nevarat iestatīt kā noklusējuma lietotnes.


Android vs iOS: daudzveidība un cenas

Google pārdod nedaudzas pirmās puses ierīces, taču atšķirībā no Apple iOS operētājsistēmas Android šīm ierīcēm nav bloķēts. Tas ir Android skaistums: tas ir atvērtā pirmkoda un brīvi pieejams jebkuram ražotājam neatkarīgi no tā, vai viņi to izmanto tālruņiem, planšetdatoriem, televizora pierīcēm utt. Tas klientiem piedāvā plašu izvēles iespēju klāstu dažādiem ražotājiem, piemēram, Asus, BlackBerry, HTC, Huawei, LG Electronics, Motorola, Samsung, Sony Mobile un daudziem citiem.

Pat vairāk, Apple katru gadu izlaiž divus vai trīs jaunus tālruņus, kamēr simtiem tajā pašā laika posmā ierodas jaunu Android ierīču armija. Arī šie Android tālruņi nav identiski, un tie ir vērsti uz dažādām vajadzībām ar mainīgām cenām. IOS nav īstas dažādības, bet tikai oriģinālo Apple ierīču lēnā attīstība.

Arī Android tālruņi nodrošina vairāk krātuves iespēju. Nepieciešama papildu vieta jūsu iPhone vai iPad? Apple iesaka izdzēst saturu un lietotnes, kuras jūs neizmantojat. Faktiski Apple vēl nav jāražo iPhone vai iPad ar Micro SD kartes slotu, kas paredzēts glabāšanai, liekot klientiem iegādāties tālruņus un planšetdatorus ar lielu ietilpību un / vai trešo pušu adapterus un korpusi. Lielam skaitam Android ierīču ir priekšrocība, ja tām ir sekundāras microSD karšu sloti, lai jūs varētu turēt videoklipus, fotoattēlus un citu saturu ārpus mākoņa.

Cenu ziņā jaunais iPhone Xr ar 64 GB krātuves maksā 750 USD. Salīdzinājumam jūs varat iegūt Samsung Galaxy S9 (64GB) par 520 USD, bet OnePlus 6T (128GB) - par 549 USD. Ja jūtaties bezrūpīgs, varat iegūt Google Pixel 3 par USD 50 vairāk nekā iPhone Xr sākumcena. Lieta šeit ir tāda, ka jūs varat iegūt jaunu Android tālruni dažādos cenu punktos, atkarībā no jūsu vajadzībām.

Android vs iOS: Google integrācija

Apple ir uzņēmums, kas pirmais ražo. Priekšplānā joprojām ir augstākās kvalitātes aparatūra, kurai seko optimizēta programmatūra un pakalpojumi. Apple nav pazīstams ar savu e-pasta klientu. Tam nav tādu video straumēšanas pakalpojumu kā YouTube. Tā vietā iOS atbalsta populārus trešo pušu pakalpojumus, piemēram, Google, Twitter un Facebook.

No otras puses, Google ir pirmais pakalpojums, kuru atbalsta masīvs mākonis, saderīga programmatūra un reklāmas.Ja vēlaties vietēju atbalstu vietnēm YouTube, Gmail un Google palīgs, meklējiet tikai Android. Vienkārši pierakstieties savā Google kontā, un katra Google lietotne ir gatava ieviešanai: nav nepieciešama papildu pierakstīšanās.

Trešās puses Android ierīcēs mēs parasti redzam, ka Google lietotnes ir ievietotas mapē. Tie ir nepieciešami komponenti, ja ražotāji vēlas izmantot Google sertificētu Android versiju. Tas neattiecas uz Android dakšveidīgajām versijām, taču šīm versijām nav arī Google Play lielais lietotņu veikals. Abos gadījumos ražotājiem joprojām ir atļauts piedāvāt patentētas lietotnes tiem pašiem pakalpojumiem, piemēram, e-pastam un tīmekļa pārlūkošanai.

Runājot par Android vs iOS, Apple ierīcēs gadu gaitā ir uzlabojies Google pakalpojumu atbalsts. Tagad iPhone un iPads ir paredzētas lietotnes Play grāmatām, Play filmām un Play Music, salīdzinot ar veco metodi, lai piekļūtu Google balstītiem pirkumiem, izmantojot pārlūku. Pat Apple sasilda klientu ērtības, apkalpojot iTunes Microsoft veikalā un Apple Music operētājsistēmā Android.

Android vs iOS: mazāk roku

Runājot par Android vs iOS, Android tālruņi ir mazāk ierobežojoši. Piemēram, 2017. gada novembrī Apple bloķēja lietotņu lejupielādi, izmantojot mobilos savienojumus, ar 150 MB, līdz 50 MB no 100 MB maksimālā apjoma, kas Apple bija uzstādīts gadiem ilgi. Šis ierobežojums nozīmē, ka visas 150 MB vai lielākas lietotnes netiks lejupielādētas un instalētas iOS ierīcēs, kamēr tās nebūs savienotas ar vietējo bezvadu tīklu.

Android tālruņiem un planšetdatoriem parasti nav izmēru ierobežojumu, lejupielādējot, izmantojot mobilos savienojumus, lai gan, apsverot lietotnes, kuru svars pārsniedz 200 MB, ieteicams apsvērt datu plāna ierobežojumus. Ja Android ierīce dara ir ierobežojuši lejupielādes, kas balstītas uz mobilajām ierīcēm, īpašnieki vienmēr var iedziļināties iestatījumos un atspējot šo ierobežojumu.

Apple arī piemēro neērtus ierobežojumus daudziem pirkumiem lietotnē. Piemēram, ja jūs bieži iegādājaties filmas un TV pārraides vietnē Vudu, jūs nevarat iegādāties tieši no lietotnes pakalpojuma. Tā vietā klienti tiek novirzīti uz iTunes, ja saturs atbalsta filmas Movies Anywhere vai Ultravioletās saites vai ja viņi ir spiesti izmantot vietni satura iegādei. Tai pašai lietotnei, kas tiek izplatīta pakalpojumā Google Play, nav šo ierobežojumu, kas ļauj klientiem lietotnēs tieši iegādāties saturu no Vudu.

Vēl viens ieguvums, ko Android sniedz mobilo sakaru tirgum, ir spēja instalēt lietotnes, kas tiek izplatītas ārpus Google Play. Šī “sānu ielāde” ir droša, ja zināt, ko instalēt. Piemēram, Epic Games atsakās izmantot Google Play, lai izplatītu Fortnite, atsaucoties uz vajadzību pēc tiešām attiecībām ar spēlētājiem. Jūs nevarat arī iegūt Amazon's Appstore, izmantojot pakalpojumu Google Play, kas nodrošina savu Android lietotņu bibliotēku, kurai piemēro Amazon.

Izmantojot Android 8 Oreo, sānu ielāde kļuva drošāka. Šī versija aizstāja pārslēgu “nezināmi avoti” ar jaunu sadaļu, kas ļauj iestatīt atļaujas katrai pašlaik instalētai lietotnei. Piemēram, jūs, iespējams, atradīsit ārpusveikala lietotni, kuru vēlaties izmantot pārlūkojot pārlūku Chrome. Lai iegūtu lietotni, jums jāiet jaunā sadaļā “Lietotņu instalēšana no ārējiem avotiem” un jāpiešķir pārlūkam Chrome atļauja faila lejupielādei.

Android 9 Pie vietnē mēs atradām šo jauno sadaļu zem Iestatījumi> Drošība un privātums> Citi iestatījumi> Instalējiet lietotnes no ārējiem avotiem.

Salīdzinājumam - Apple neatļauj “svešzemju” lietotnes operētājsistēmā iOS, jo jūs spēlējat azartspēles ar drošību. Šai nostājai ir labs iemesls: veikalos, kas nav veikalā, varētu būt ļaunprātīga programmatūra. Android pirmajās dienās radās milzīgas problēmas ar ļaunprātīgu programmatūru, jo ierīču īpašnieki izmantoja trešo personu tirdzniecības vietas lietotnēm, kuras viņi nevarēja atrast vietnē Google Play, vai arī maksas lietotņu “bezmaksas” variantiem.

Android vs iOS: spēles

Tātad, kā notiek Android vs iOS cīņa, kad runa ir par spēlēm? Tas ir ļoti diskutējams, jo gan Android, gan iOS lieliski spēlē. Protams, Apple bieži iegūst lielus titulus, taču jāskatās uz mobilo spēļu tirgus vispārējo progresu. Pateicoties OUYA, PlayJam’s GameStick un daudz ko citu, 2013. gada vasarā Android konsoles bija milzīga tēma. Pat GPU izgatavotājs Nvidia uzlēca uz klāja ar savu pirmo Shield zīmola ierīci: Kontroliera stila Android “portatīvo” konsoli ar iebūvētu ekrānu. Apple pat neatbalstīja kontrolierus, līdz tika atbrīvota iOS 7 - pēc tam, kad Android konsoles nonāca tirgū.

Ja jūs esat datoru spēlētājs, jūs droši vien jau zināt, cik lielas nepatikšanas ir saistītas ar Valve Software lietotni Steam Link. Tas būtībā aizstāj Steam Link lodziņu, lai jūs varētu lokāli straumēt spēles no datora uz mobilo ierīci. Pašlaik tā ir pieejama kā beta versija operētājsistēmā Android un īsu brīdi pastāv Apple App Store. Apple noņēma lietotni, atsaucoties uz “biznesa konfliktiem”. Valve joprojām gaida, kad Apple apstiprinās pārskatīto versiju.

Tikmēr Nvidia jaunākais vairoga televizora pierīce uztur dzīvu Android konsoles sapni. Jūs varat spēlēt uz Android balstītus vairogus, piemēram, Doom 3: BFG Edition, Half-Life 2 un Portal. Ja jums ir GeForce bāzes dators, varat straumēt milzīgu atbalsta spēļu bibliotēku Nvidia televizora pierīcē. Pat vairāk, GeForce Now straumē augstas izšķirtspējas PC spēles no Nvidia mākoņa tieši uz vairogu. Vai iOS ierīces to var izdarīt?

Diskutējams aspekts starp Android un iOS ir veiktspēja. Tā kā Apple katru gadu izlaida trīs vai četras jaunas ierīces, jums ir uzticamība un konsekvence spēļu ziņā. Android ir azartspēles, ņemot vērā plašo ierīču konfigurāciju klāstu. Ja vēlaties pārnēsājamu spēļu automātu, jums, iespējams, būs jāmaksā piemaksa par ierīci, kas atbilst iPhone un iPad.

Jūs atradīsit arī Android tālruņus, kas paredzēti spēlēm. Razer tikko izlaida savu otrās paaudzes Razer tālruni. Asus pārdod savu ROG Phone, izmantojot ārēju ventilatora pielikumu un īpašas spēļu perifērijas ierīces. Pat Xiaomi ir spēļu tālrunis ar nosaukumu Black Shark. Mēs salīdzinām visus trīs šeit.

Ierakstīšanai Apple TV atbalsta spēles un kontrolierus. TVOS platforma ir balstīta uz iOS, bet galvenokārt kalpo kā multivides straumētājs. Spēļu bibliotēka ir sekundāra, un tajā tiek piedāvāti populārākie vispārējie nosaukumi, piemēram, Badland, Crossy Road, Lara Croft Go, Oceanhorn, Real Racing 2 un Sonic the Hedgehog 2. Tiek uzskaitīti arī tādi “cietā kodola” šāvēji kā Modern Combat 5 un Shadowgun Legends. šķiet nesaderīgi.

Android vs iOS: daudzuzdevumu veikšana

Tradicionāli, runājot par Android vs iOS, bijušais labāk veic multitasking. Kā ar šīm dienām? Neskatoties uz “labāku” vairākuzdevumu veikšanu iOS 12, iPhone īpašnieki joprojām nevar izvietot lietotnes blakus vienam ekrānam. Tā vietā starp lietotnēm var pārvietoties tikai kartei līdzīgā veidā. Tas nav gadījumā ar Apple iPad. Varat izmantot Slide Over, lai novietotu mazāku, otro lietotni virs pirmās lietotnes loga. Split View novieto divus maināmus lietotņu logus līdzās.

Android nav tik ierobežots. Izmantojot operētājsistēmu Android 9 Pie, viss, kas jums jādara, ir pieskarieties pogai Recents un pieskarieties mazajai divu logu ikonai lietotnē, kuru vēlaties izmantot, ekrāna tukšajā slotā. Android multitasking darbojas tālruņos un planšetdatoros, atšķirībā no Apple iOS “multitasking” funkcijas.

Android vs iOS: Google palīgs

Apple fani var nepiekrist šai izvēlei. Galu galā Siri var atrast visās Apple ierīcēs, sākot no Apple Watch un beidzot ar iMac Pro. Bet tas ir galvenais arguments šeit: Apple ierīces. Google palīgs parādās daudzās pieejamās ierīcēs, piemēram, Google Home Mini, Android balstītos televizoros, jaunākajos Chromebook datoros, viedajos displejos, ierīcēs un citur.

Apple aizsardzībai jūs varat iegādāties lielu skaitu viedo ierīču, kuru pamatā ir uzņēmuma HomeKit platforma, piemēram, kameras, slēdzenes, sensori un citas. Bet jūs nevarat sazināties ar Siri operētājsistēmā Windows 10 vai Android, turpretim varat piekļūt Google palīgam iPhone, iPad, Linux, Chromebook datoros un citur.

Nesenais digitālā asistenta IQ tests rāda, ka Siri joprojām atpaliek no Google Assistant attiecībā uz pareizu jautājumu izpratni un atbildēšanu uz tiem. 2018. gada jūlijā Google palīgs saprata 100 procentus no testa 800 balss jautājumiem, kamēr Apple Siri saprata 99 procentus. Pārbaude parādīja plašāku atšķirību pareizo vaicājumu atbildēs, Google Assistant sasniedzot 85,5 procentus, bet Siri - 78,5 procentus. Jautājumi iekļauti “Kur ir tuvākā kafejnīca” un “Kam šovakar spēlē dvīņi?”

Google meklēšana ir milzīga Google Assistant panākumu daļa. IQ tests parādīja, ka Google Assistant veiksmīgi atbild uz 100 procentiem informācijas jautājumu, kam seko Alexa (78 procenti), Siri (70 procenti) un Cortana (63 procenti). Arī Google palīgs navigācijā guva labāku rezultātu ar 91 procentiem pareizu atbilžu, kam sekoja Siri ar 83 procentiem. Siri pārspēj Google palīgu tikai vienā kategorijā: Komandas.

Secinājums

Kas uzvar Android vs iOS cīņā? Viņiem abiem ir savas stiprās puses, kaut arī tā ir nedaudz vāja atbilde, taču tā ir patiesība. Daudziem lietotājiem Android būs piemērotāks, it īpaši, ja jums patīk elastība un izvēles brīvība. Ja vēlaties krāsot līniju iekšpusē, iOS varētu būt jūsu tējas tasīte. Tas mazliet tur roku, bet daudziem tas arī atvieglo mācīšanos.

Google Keep varētu nebūt tik ieaiņot kā Evernote, taču ta joprojām piedāvā vairāk nekā tikai pamatu. Ir pieca lielika iepēja, kura, mūuprāt, ir vērt aplūkot tuvāk. Pirm mē to iedziļināmie, ātri apkatī...

Kopš darbība uzākšana Google palīga galvenā uzmanība ir pievērta lietotājam ikdiena uzdevumu veikšanā. Bet lielākotie ta galvenokārt ir aitīt ar laika aptākļu pārbaudi, gaima ielēgšanu vai izlēgšanu u...

Vietnes Izvēle