Sony Mobile izslēdz Pekinas rūpnīcu, ražošanu pārvieto uz Taizemi

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 20 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Jūlijs 2024
Anonim
Sony to close smartphone plant in Beijing, shift production to Thailand.
Video: Sony to close smartphone plant in Beijing, shift production to Thailand.


Atjaunināšana, 2019. gada 28. marts (plkst. 10.52 ET):Lai arī zemāk redzamie jaunumi ir par Sony ražotnes slēgšanu, mēs uzzinājām dažus citus saistītus jaunumus par Japānas elektronikas gigantu. Saskaņā arWCCF Tech, Sony apvieno savu mobilo nodaļu ar Sony TV, audio un kameru produktu līnijām. Jaunā nodaļa būs pazīstama kā “elektronikas izstrādājumi un risinājumi”.

Tas ir pilnīgi negaidīts solis, jo mēs vairāk būtu gaidījuši, ka Sony slēdz vai pārdod savu mobilo nodaļu, kas vēsturiski ir bijusi tās viszemākā veiktspēja. Paziņots, ka pagājušajā gadā savos viedtālruņos Sony ir zaudējis vairāk nekā miljardu dolāru.

Tomēr tagad Sony var paslēpt Xperia viedtālruņu līnijas sliktos rezultātus TV / audio / kameru nodaļas numuros, tādējādi samazinot šīs dalīšanas nastu.

Tomēr viena lieta noteikti ir zināma: Sony viedtālruņu nodaļai vispār neveicas labi, un Sony būs jādara vairāk nekā jāslēpj savas neveiksmes, ja tā cer, ka tā kādreiz gūs panākumus.


Oriģinālais raksts, 2019. gada 28. marts (plkst. 06:06 ET):Tā kā viedtālruņu sūtījumi Ķīnā turpina samazināties, Sony ir paziņojis, ka plāno slēgt savu ražotni Pekinā. Reuters ziņo, ka uzņēmums plāno pārcelt ražošanu uz Taizemi, cenšoties samazināt izmaksas uz pusi.

Nav noslēpums, ka Sony viedtālruņu bizness ir nestabils. Kaut arī Ķīnā nav noteikta uzņēmuma sūtījumu skaita, analītiķi to parasti apvieno kategorijā “citi zīmoli”, kas veido 11 procentus no tirgus. Pagājušā gada decembrī arī Samsung paziņoja par ražotnes slēgšanu Tjandzjiņā, spēcīgās konkurences apstākļos ar tādiem zīmoliem kā Huawei, OnePlus un Xiaomi.

Globālā izteiksmē Sony mobilo sakaru nodaļa dodas uz zaudējumiem līdz USD 863 miljoniem 2018. gadā, sacīja Reuters. Uzņēmuma sūtījumi 2018. finanšu gadā bija nožēlojami 6,5 miljoni.

Tā kā uzņēmums cenšas atgriezties ar atjauninātu dizaina valodu, koncentrējoties uz atjauninājumiem, tā mērķis ir gūt peļņu, sākot ar 2020. gada aprīli. Sony atkārtoti ir apstiprinājis, ka neplāno pārdot viedtālruņu biznesu, un sagaida, ka tie būs neatņemama sastāvdaļa. daļa no tā 5G ceļa kartes.


Ko tu domā? Vai Sony turpina izcelties pret augstākās klases konkurentiem? Vai arī tai vajadzētu iekļūt vērtību pamatinstrumentu segmentā, kur viņi var atšķirties, izmantojot dizainu? Paziņojiet mums komentāru sadaļā.

Dravidiešu valodu aime ir aizraujoša. Ta galvenokārt ir izplatīt Indija dienvidu, centrālajā un autrumu daļā, kā arī Šrilankā un vēl dažā citā valtī. Tajā ietilpt tāda valoda kā tamilu, telugu, kanna...

napchat ātri kļūt par vienu no populārākajām ociālo mediju platformām. Ta patiešām notiek ar jauno paaudzi. Lielā kaita ziņā tā ir paaudze, kurā vēla piedalītie vairum uzņēmumu. Tādējādi mē eam redzē...

Nesenie Raksti