Pārskats par Sony Xperia 5: nav tik kompakts

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 21 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Sony Xperia 5: Not very compact
Video: Sony Xperia 5: Not very compact

Saturs


Nelieli premium klases tālruņi 2019. gadā ir piedzīvojuši nelielu mini renesansi, bet viens oriģinālo iekārtu ražotājs gadiem ilgi ir pārveidojis pamatinstrumentu samazinātā formā.

Sony iemīļotā kompaktā sērija izlaida Xperia XZ3 paaudzi un kad Sony daļēji pārstartēja savu viedtālruņu zīmolu ar Xperia 1 bez mazāka līdzinieka, tas izskatījās kā aizkari kompaktajiem faniem.

Ieejiet Xperia 5 - garīgās pēcteces paplašinātajai Xperia Compact saimei ar gandrīz visām tām pašām funkcijām un specifikācijām, kuras mēs redzējām Sony pēdējā telts klausulē.

Vai tā ir miniatūra brīnums vai mazkustīga katastrofa? Uzziniet mūsu Xperia 5 pārskatā!

Par šo pārskatu: Mēs sešas dienas pārbaudījām Sony Xperia 5 (modeļa numurs J8210) EE mobilajā tīklā Bristolē, Lielbritānijā. Tajā darbojās operētājsistēma Android 9 Pie ar versijas numuru 55.0.A.7.115. Sony piegādāja pārskata vienību uzņēmumam .Parādīt vairāk

Sony Xperia 5 apskats: Lielais attēls


Sony jau sen nokavētais viedtālruņu zīmola zīmols tika nopietni aizsākts ar Xperia 1 un vidējā līmeņa sākuma līmeņa Xperia 10 un 10 Plus ieviešanu 2018. gadā. Jaunā premium tālruņa vietā Sony IFA veica apvedceļu. 2019. gads ar Xperia 5 atklāšanu.

Lai arī tas skaitliski atrodas vidusceļā starp Xperia 1 un 10 sēriju, tas būtībā ir sarauzīts bijušās versijas ar daudzām un tām pašām elites specifikācijām un funkcijām, bet ar dažiem pielāgojumiem, lai atbilstu samazinātajiem izmēriem.

Xperia 5, kura cena ir 799 ASV dolāri, konkurē ar citiem pieticīga izmēra flagmaņiem, piemēram, Samsung Galaxy S10e un iPhone 11. Atšķirībā no šiem tālruņiem, Xperia 5 ir pievilcīgs ar Sony tendenci spiest iegarenus, 21: 9 “CinemaWide” ekrāna proporcijas, kas nozīmē, ka tas ir tikpat liess kā konkurenti, kas draudzīgi kabatai, taču patiesībā ir nedaudz garāks par Galaxy S10 Plus.

Mēs saņēmām rokas pa tālruni tieši laikā, kad tā debija Eiropā notiks oktobra sākumā. ASV atbrīvošanas datums ir paredzēts 5. novembrī.


Kas atrodas lodziņā

  • 18 W barošanas USB-C lādētājs
  • USB-C līdz USB-C kabelis
  • USB-C līdz 3,5 mm adapteris
  • 3,5 mm austiņas

Sony tālruņa iesaiņojuma noņemšana vienmēr ir bijusi samērā nopietna lieta, un tas joprojām attiecas uz Xperia 5.

Pati kārba jūtas lēta, un, izņemot pāris vadu austiņas, vienīgie aksesuāri ir 18 W USB-C barošanas padeves spraudnis, diezgan izturīgs USB-C kabelis un 3,5 mm austiņu ligzdas adapteris (spoileris: šis tālrunis neattiecas) t nav austiņu ligzdas).

Dizains

  • 158 x 68 x 8,2 mm, 164 g
  • IP65 / 68
  • Gorilla Glass 6
  • USB-C

Es gandrīz varētu uzrakstīt “Xperia 1, bet mazāku” un ar prieku turpināt darbu, taču ir dažas lietas, kuras mums vajadzētu pievērsties. Plus godīgi sakot, esmu profesionālis.

Vispirms runājiet par sarunu lielumu. Jūs varētu domāt, ka acīmredzamākais salīdzinājums ir tā lielāks brālis vai brālis - Xperia 1. Bet ir nedaudz interesantāk izlikt Xperia 5 pret Compact līnijas swansong - Xperia XZ2 Compact. Xperia 5 ir gandrīz 4 mm plānāks, bet nedaudz platāks un daudz garāks (lai būtu precīzi 23 mm).

Tas Xperia 5 nonāk dīvainā situācijā, kad jums ir plāns tālrunis, kuru ir neticami viegli tvert ar plaukstu, bet kas kaitinoši aizraujas, mēģinot izsaukt paziņojumu joslu ar izstiepta īkšķa galu. .

Tāpat kā tikpat smagnējais Xperia 10, šis ir vēl viens mazs, tomēr garš tālrunis, kuru jūs esat daudzkārt spiests izmantot ar divām rokām. Tajā brīdī tievā konstrukcija faktiski kļūst par šķērsli. Ir jauki, ja jums ir tālrunis, kas nepārslogo jūsu kabatas, bet, ja vien viņi nav diezgan dziļi, tas, iespējams, palūrēs no augšas.

Par ko nevar sūdzēties, ir būvēšanas kvalitāte. Slīpēts, viegli izliekts metāla rāmis ir glancēts, gluds un piepildošs stikla sviestmaižu paneļu - izgatavotu no Gorilla Glass 6 - priekšpusē un aizmugurē. Mēs esam tālu no agrāko Xperia tālruņu asām kvadrātveida malām. Hallelujah.

Citur dizains ir gandrīz identisks Xperia 1. Ir pieņemami mazs pieres slīpums, vēl mazāks zods un skuvekļa plānas joslas abās ekrāna pusēs, bet es to visu personīgi ņemtu virs caurumošanas cauruma vai iecirtuma - jūsu nobraukums var atšķirties.

Vienīgās acīmredzamās izmaiņas ir kameras sasitums, kas tiek pārvietots uz aizmugurējā paneļa augšējo kreiso pusi, salīdzinot ar Xperia 1 centrālo moduli. Es neesmu pārliecināts, kāpēc Sony izvēlējās to ievirzīt, bet, fotografējot tagad, ir mazāka iespējamība, ka objektīvs tiks pārklāts ar atbalsta pirkstu.

Runājot par fotogrāfiju, Xperia 5 labajā apakšējā pusē ir īpaša divpakāpju kameras poga, un tā darbojas kā šarms. Tas ir arī ērts veids, kā ātri piekļūt kamerai no bloķēšanas ekrāna, lai gan dažu nejaušu nospiešanu dēļ tas man vajadzēja dažus kadrus no manas kabatas iekšpuses.

Virs kameras pogas ir ieslēgšanas / izslēgšanas poga, kurai seko uz sāniem piestiprināts pirkstu nospiedumu sensors un, visbeidzot, skaļuma pārslēgs. Tas ir daudz pogu. Patiesībā to ir par daudz.


Ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņš ir pārāk mazs. Es nonācu atpakaļ uz bloķēšanas ekrāna vairākas reizes pēc tam, kad, negribot nospiežot to ar savu simpātiju (man tas bija jāmeklē), sasniedzot displeja augšdaļu.

Atsevišķs pirkstu nospiedumu sensors ir vainīgs, jo tas atrodas tur, kur jūs domājat, ka ieslēgšanas poga atrodas parastajā tālrunī. Es neesmu pārliecināts, kāpēc Sony nevarēja dubultot funkcionalitāti vienā pogā / sensorā, kā mēs redzējām Honor 20 Pro. Kopš Xperia 1 izlaišanas dramatiski ir uzlabojušies arī displejā redzamie skeneri, tāpēc ir kauns redzēt Sony atpaliekošu ar daļēji premium tālruni.

Pirkstu nospiedumu skeneris vienkārši nav piemērots mērķim.

To vēl vairāk pasliktina fakts, ka Xperia 5 pirkstu nospiedumu skeneris ir neizsakāmi briesmīgs. Tāpat kā pats tālrunis, tas ir garš un plāns, kas ir murgs tiem, kuriem ir satriecoši īkšķi. Kad zvaigznes un mēness izlīdzināsies, jūs pirmo reizi varētu atbloķēt, taču daudz biežāk tas prasa trīs vai četrus mēģinājumus, lai atrastu nenotveramo saldo vietu.

Vēl sliktāk, ja nav veiksmīgu atbloķēšanas mēģinājumu, kas sniedz nulles atbildes uz ekrāna vai ekrānā, ja vien vispirms neatmodināt tālruni. Es nevaru pateikt, cik iebiedējošs tas ir jāizslēdz, ja ir sasniegts maksimālais neveiksmīgo mēģinājumu skaits un nav ne jausmas, ka tas tā ir. Tam nepieciešams labojums ASAP, bet tāpat kā pirkstu nospiedumu skeneris vienkārši nav piemērots mērķim.

Displejs

  • 6,1 collu OLED
  • 2520x1 080 pikseļi, 449ppi
  • 21: 9 CinemaWide malu attiecība
  • HDR BT.2020

Lietām neizbēgami bija jāpiešķir pāreja no Xperia 1 uz mazāku, lētāku Xperia 5. Viena no tām bija bijušā slavenā 4K displejs. Neuztraucieties, tas jums tiešām nav vajadzīgs.

Šeit izceļas Sony ciltsraksti par izcilu displeju piegādi. Pat ar kritumu no 4K līdz 1080p, Xperia 5 ir brīvi pikseļi, un OLED panelis ir piemērots.

Likteņa melnās joslas, kas nomoka visus 21: 9 telefonus, ir drauds.

To veicina pompozīgi nosaukto patentēto Sony tehnoloģiju (“Triluminos”, “X-Reality”, “X1 mobilajam”) un izvēles veidotāja režīms, kas atveido BT.2020 krāsu gammu, lai jūs varētu izjust “veidotāju”. paredzēta redze ”, skatoties saderīgas filmas un TV šovus.

Pat ar samazinātu nekustamo īpašumu Xperia 5 ir sapnis filmu cienītājiem, it īpaši, ja skatāties ar 21: 9 saderīgu Netflix saturu, kas izmanto pilnu CinemaWide displeju mirdzošajā HDR.

To pašu nevar teikt par nejaušiem YouTube klipiem, jo ​​melnas likteņa joslas, kas nomoka visus augstos tālruņus, ir nenovēršams drauds.

Performance

  • Qualcomm Snapdragon 855
  • Adreno 640
  • 6 GB RAM
  • 128 GB krātuve

Lietojot Sony Xperia 5, man nācās saskarties ar nulles veiktspējas traucējumiem, kas ir tieši tas, ko jūs varētu gaidīt no tālruņa ar Qualcomm gandrīz augstākā līmeņa Snapdragon 855 mikroshēmojumu, ko papildina bagātīga 6 GB RAM.


Xperia 5 pārspēja visus mūsu veiktspējas testus. Jāatzīmē, ka tālrunis sasniedza 60 kadri sekundē gan GFXBench T-Rex, gan Manhetenas testos vairākos mēģinājumos.

Mūsu kopējais veiktspējas pārbaudes rezultāts sasaistīja Xperia 5 ar Samsung Galaxy S10 Plus, Asus Zenfone 6 un nesen atbrīvoto Huawei Mate 30 Pro. Lai gan tas nevarēja izaicināt labākos izpildītājus, kas darbojas ar Snapdragon 855 Plus, tas tomēr spēja šauri pārspēt Xperia 1, kas liek domāt, ka Sony ir izdevies nedaudz vairāk enerģijas izmantot no parastā 855 SoC.

Spēļu spēlēšana ir arī brīze, pat ja pilnībā izvairāties no iepriekš instalētās Game Enhancer lietotnes. Xperia 5 komplektācijā ietilpst arī 128 GB iekšējā ROM un izvēles microSD slots (līdz 1 TB), tāpēc arī krātuve nav problēma, ja esat saņēmis daudz dūšīgu 3D spēļu.

Akumulators

  • 3140 mAh litija jons
  • Xperia adaptīvā uzlāde
  • Izturības un ultra izturības režīms
  • USB strāvas padeve

Papildus displejam akumulators ir vienīgais Xperia 5 pamata aspekts, kas ir pazemināts no Xperia 1. Lai gan, atkal, tas ir mazāks par problēmu, nekā jūs varētu gaidīt.


Xperia 5 ir diezgan neievērojams 3140mAh akumulators. Tomēr, salīdzinot ar citiem mazajiem flagmaņiem, tas būtībā ir vienāds ar Galaxy S10e, un tas joprojām ir tikai mazs kritums Xperia 1 pārsteidzoši mazajai 3330 mAh šūnai. Tam nav arī jāņem vērā ievērojamais enerģijas patēriņš no Xperia 1 4K displeja.

Tā rezultātā Xperia 5 var iet daudz ilgāk un grūtāk. Parasti es pārvaldīju aptuveni 7 stundas ekrānā laikā ar samērā lielu izmantošanu (apmēram vai aptuveni stunda no Twitch / YouTube, pusstundas spēļu, fotoattēlu un video uzņemšana papildus vispārējai lietošanai). Ir arī daudz enerģijas taupīšanas iespēju, ieskaitot izturības režīmu un īpaši izturīgu režīmu, kas nodrošina vairāk sulas uz dažādu funkciju atspējošanas rēķina.

Bezvadu uzlādes trūkums šajā cenu diapazonā esošajam tālrunim ir nedaudz skumjš, bet 18 W barošanas padeves vadu uzlāde ir lielisks darbs, lai līdz galam palielinātu jūsu uzlādi. Pilnas uzlādes sasniegšana prasa apmēram divas stundas, lai gan pirmie 50% aizņem tikai pusstundu.

Kaut arī tam nav augstākā izturības līmeņa, kādu mēs redzējām no labākajiem 2019. gada, Xperia 5 akumulatora veiktspēja ir apsveicams uzlabojums salīdzinājumā ar Sony pēdējiem centieniem.

Kamera

  • Aizmugurē:
    • 12 MP platleņķis, f/1,6, OIS
    • 12 MP telefoto, f/2.4, OIS
    • 12MP īpaši plats objektīvs, f/2.4
  • Priekšpuse:
    • 8 MP, f/2.0

Sony ir stāvējusi kā foto un attēlu giganta vēsture, tostarp mobilajā telpā, taču tā viedtālruņi vienmēr ir glaimojuši, lai maldinātu.

Ja esat izlasījis mūsu Xperia 1 kameras apskatu, jūs zināt, ka mūs galu galā sarūgtināja trīskāršo objektīvu kameras vispārējie rādītāji. Xperia 5 ir identiska aparatūras iestatīšana, un rezultāti ir tikpat milzīgi.

Problēmas sākas ar pašu kameras lietotni. Sony ir žēlīgi atteicies no dažiem fotografēšanas režīmiem, kas uzpūšēja lietotni iepriekšējās atkārtošanās reizēs, taču, to darot, tam izdevās noklusēt svarīgos pārslēgšanas taustiņus un opcijas. Tas ietver bokeh režīmu, kas kāda iemesla dēļ augšējā joslā tiek identificēts kā divi loki, kas pārklājas.


Tādu iemeslu dēļ, kurus es nevaru saprast, Sony acīmredzot ir padarījis neiespējamu izslēgt AI Cam funkciju, kas pielāgo kontrastu, baltā balansu un citus iestatījumus, pamatojoties uz objekta un sižeta atpazīšanu.

Vienīgais veids, kā no tā atbrīvoties, ir pārslēgšanās uz Pro režīmu, kas ir arī vienīgā vieta, kur varat kontrolēt HDR (ieslēgt vai izslēgt, nav automātiska). Tāpat tālruņa nakts režīms ir tikai kontekstuāls un bieži neizdodas aktivizēt tumšā vidē, kas ir apkaunojoši, jo reizes, kad tas to aktivizē, faktiski tiek nodrošināti pieņemami kadri vājā apgaismojumā.

Tas gandrīz būtu piedodams, ja AI Cam nebūtu tik mežonīgi nekonsekventa. Krāsu reproducēšanas tendences uz reālistiskāku izskatu (lai arī baltā balanss ir nedaudz dzeltens) un tuvplāna attēli ir detalizēti, taču dinamiskais diapazons atrodas visur citur lielākos attālumos.


Fokusa noteikšana ir arī kaut kas tālu prom. Tas jo īpaši attiecas uz ainavas kadriem vai jebkurām ainavām ar atšķirīgu attālumu starp objektiem, jo ​​kamera cenšas līdzsvarot fokusu starp priekšplānu un fonu. Tas noved pie tā, ka apstrādes programmatūra pārspīlē fona detaļas, piemēram, kokus un citus lapotnes, lai kompensētu, taču ir arī gadījumi, kad priekšplāns nolaižas virsū.


Neskatoties uz to, ka joprojām cieš no sarežģītā fokusa, lietas nedaudz uzlabojas ar telefoto objektīvu, kas uzņem detalizētus attēlus ar 2x optisko tālummaiņu. Mani mazāk uzņem ar platleņķa kameru, jo lēmums par plašāku konkurenci nekā ar milzīgo 137 grādu FOV attēlu papildina nepatīkamu, acij līdzīgu, zivju acīm raksturīgu izliekumu.


Portreta režīmā ir dažas žagas ar malu noteikšanu, taču lielākoties tas ir izmantojams. Tikmēr pašbildes kamera darbojas labi, lai arī dažkārt tā paklūp telpās, kur dažkārt nepareizi vērtē krāsas, ieskaitot ādas toņus.


Video priekšpusē Xperia 5 var uztvert 4K ar ātrumu 30 kadri / s vai ar 1080p ar ātrumu līdz 60 kadriem / s. Rezultāti lielākoties ir labi, lai arī stabilizācija ir tik so. Ja vēlaties vēl vairāk video uztveršanas iespēju, uzņēmumam Sony ir CineAlta firmas lietotne ar nosaukumu Cinema Pro, kurā varat pielāgot slēdža ātrumu, ISO, fokusu un pielāgot krāsu profilu.

Ņemot vērā, ka Sony kameru sensori ir viens no labākajiem šobrīd tirgū piedāvātajiem kameru telefoniem, tas atklāti atklāj, ka labākajiem Xperia tālruņiem ir tik viduvējas kameras no augšas uz leju.

Rezultātus varat novērtēt paši, apskatot pilnas izšķirtspējas paraugu fotoattēlus šeit.

Programmatūra

  • Android 9 pīrāgs

Sony pārņemtā operētājsistēma Android ir viena no vieglākajām oriģinālajām oriģinālajām ierīcēm. Fonti, krāsas, ikonas un lietotņu atvilktne nedaudz atgādina Sony, taču viss pārējais ir diezgan tuvu Android krājumam.

Xperia 5 palaiž operētājsistēmu Android 9 Pie, un tas joprojām notiek pat pēc dažu atjauninājumu instalēšanas. Pēdējos gados Sony ir bijis viens no labākajiem oriģinālo ierīču ražotājiem, lai ieviestu galvenos Android atjauninājumus, tāpēc, cerams, drīz dzirdēsim par tā Android 10 plāniem.

Līdz tam Xperia 5 ir apbēdināts ar Pī dalīšanas “pill” žestiem vai arī jūs varat atgriezties pie vecās trīs pogu navigācijas joslas. Side Sense piedāvā citu ievades metodi, divreiz pieskaroties vai pārvelkot pa tālruņa rāmi. Efekts mainās atkarībā no jūsu izmantotās lietotnes. Diemžēl vienmēr ir vajadzīgi vairāki mēģinājumi, lai atrastu saldo vietu pa tālruņa malu. Viss triks ir diezgan neuzticams, it īpaši ar zvēlienu, kas gandrīz vienmēr redzēja, kā es tā vietā slaucu ekrānu.



Pielāgojot programmatūru un lietotnes, Sony ir pilnībā izmantojis CinemaWide displeja priekšrocības. Vairākuzdevumu sniegšana ievērojami palielinās no palielinātās vertikālās vietas, tāpat kā ritināšana pārlūkā Chrome vai Twitter, jo parasti jums būs nepieciešams mazāk pārvilkumu, lai piekļūtu saturam, kuru vēlaties redzēt. Ir arī noderīgs vienas rokas režīms, kas nogurušajiem īkšķiem sniedz nelielu atelpu no iegarenā ekrāna.

Negatīvie ir tas, ka Play veikalā ir miljoniem lietotņu, kas nav optimizētas proporcijai 21: 9. Jūs varat ļoti ilgi izvairīties no melnajām joslām Xperia 5 neatkarīgi no tā, ko jūs darāt.

Daudzās Android garšas: skats uz galvenajām Android ādām

Runājot par lietotnēm, manis pārbaudītajam Xperia 5 bija ielādēta virkne Sony lietotņu, no kurām lielākā daļa ir izmantojama, ja jums patiešām nepatīk Google lietotnes, kā arī daži bloatware, piemēram, Booking.com, Asphalt 9 un Fortnite Instalētājs. Iepriekš instalēja arī Facebook, Netflix un Amazon Prime Video.

Papildus iepriekš minētajai lietotnei Cinema Pro vienīgā cita Sony lietotne, kurai vērts pieskarties, ir Game Enhancer, kas ir nepietiekami pagatavota spēļu palaišanas ierīce ar kairinošu peldošu logotipu un dažām milzīgām Fortnite un Asphalt 9 reklāmkarogu reklāmām.

Kopumā Xperia pieredze ir lieliski funkcionējoša, taču nedaudz nenozīmīga. Tas atrodas neērtā vidusceļā, kas nav tik klīnisks un tīrs kā parastais Android vai tikpat pielāgojams un universāls kā labākās Android ādas, piemēram, OxygenOS un One UI.

Audio

  • Bluetooth 5 ar aptX HD
  • Dolby Atmos
  • Stereo skaļruņi
  • LDAC

Tātad, ja Sony nevar nodrošināt savu attēlveidības spēju viedtālrunī, vai tas vismaz var saglabāt savu audio celmlauža mantojumu? Jā, jā, ja vien nevēlaties austiņu ligzdu.

Porta zaudēšana skars audiofīlus, un tas var ātri pāriet uz dusmām, ja pamanāt, ka Xperia 5 komplektācijā ir pāris (lētas sajūtas, bet bezspēcīgas dāvanas) austiņas kastē ar 3,5 mm savienotāju. Lai tos izmantotu, ir jāizmanto komplektā iekļautais USB-C adapteris.

Neatkarīgi no tā, cik smieklīgi, Xperia 5 izklausās diezgan lieliski, vai nu izmantojot stereo skaļruņus, vai arī pieskaņotu pie pāris pienācīgu kārbu. Bluetooth savienojumi gūst labumu no aptX HD, un, ja vēlaties iedziļināties vēl vairāk, ir DSEE HX upscaler un Dolby Atmos. Starp diviem jums ir EQ slīdņu un profilu komplekts, ar kuru varat spēlēt mūzikai un filmām.

Viens no Sony dīvainākajiem jauninājumiem ir dinamiska vibrācija, kas ir paredzēta, lai tālruņa vibrācijas motoru saskaņotu ar visu, ko skatāties vai klausāties. Haptiķi ir pieklājīgi, taču lielākos apjomos laiks ir nedaudz apšaubāms. Es to diezgan ātri izslēdzu.

Specifikācijas

Vērtība par naudu

  • Sony Xperia 5 ar 6 GB RAM, 128 GB krātuve: 799 USD (ASV), 699 GBP (Lielbritānija)

Iepriekšējie pasūtījumi Sony Xperia 5 jau ir atvērti Apvienotajā Karalistē un Eiropā pirms tā oktobra sākuma nosūtīšanas tāmes. Tiem ASV ir jāgaida nedaudz ilgāk līdz 5. novembra izlaišanas datumam.

Paturot prātā kameru un neparasto, tomēr nepraktisko augsto dizainu, Xperia 5 cenu zīme 799 ASV dolāri ļauj to labi izņemt no “bez prāta” kategorijas. Ir ļoti daudz brīdinājumu, iesakot ieteikt šo tālruni, un es aicinu potenciālos pircējus izmēģināt to pirms dolāru nomest.

Nelieli premium klases tālruņi bija ķērušies pie izmiršanas robežas, līdz 2019. gadā tirgū parādījās daži vērā ņemami izņēmumi. Joprojām nav daudz izvēles iespēju, bet tas, kas pastāv, liecina par spēcīgu konkurenci par Sony ne tik kompakto tālruni.

Visizcilākais konkurents ir Samsung Galaxy S10e, kura cena sākas ar 749 ASV dolāriem un pēdējā laikā pārdošanas apjomi ar ASV pārvadātāju starpniecību ir samazinājušies līdz pat 549 USD. Lielākais kompromiss ir tālummaiņas objektīva trūkums, taču, ja tā nav prioritāte, S10e pārstāv labāku visaptverošu paketi.

Šajās dienās Google Pixel 3 bieži var saņemt par mazāk nekā 500 ASV dolāriem vai arī ar Pixel 3a varat doties vēl lētāk. Abi tālruņi nav pat tuvu tam, lai pārspētu Xperia 5 par veiktspēju, bet atkal, ja fotografēšana jums ir svarīga, Google tālruņi izspiež Sony pūles no ūdens. Ja neizbēgamais Pixel 4 cena ir aptuveni 800 ASV dolāru, tas arī ir nopietni jāapsver.

Ej nedaudz lielāks, un sacensības tiešām notiek.

Ja jūs aizkavējat domu pāriet uz tumšo pusi, ir arī iPhone 11. Tas, protams, nav Android, taču, ņemot vērā to, ko līdz šim esam redzējuši, Apple jaunākais ir vismazāk vērts apskatīt.

Tas ir tikai mazie tālruņi. Dodieties nedaudz lielāk (labi, biezāks, Xperia 5 jau ir pietiekami garš), un jums ir OnePlus 7T (un OnePlus 7 Pro), Asus Zenfone 6, Xiaomi Mi 9T Pro, Honor 20 Pro un citi pieņemami flagmaņi, kas ir pieejami Xperia 5 palaišanas reģionos, kas maksā mazāk (dažos gadījumos dramatiski), nekā Xperia 5 prasītā cena.

Sony Xperia 5 apskats: spriedums

Xperia 1 bija apbrīnojams Sony mēģinājums izkļūt no radošās rutīnas. Tāda pati ambīcija ir Xperia 5, kas cītīgi pieprasa tagad nolietotās Compact līnijas kabatas lukturīša pacelšanu, saglabājot Sony retoolēto flagmaņu sērijas jaudu un stilu.

Rezultāts ir identitātes krīze, ar kuru Xperia 5 ir grūti samierināties. Tas nav pietiekami mazs, lai būtu patiesi kompakts tālrunis, un, lai arī unikāls, garš viedtālruņu displejs vienkārši nav praktisks ikdienas lietošanai gan ergonomikas, gan funkcionalitātes ziņā.

Xperia 5 ir pārāk daudz sāpju punktu.

Tālrunim, kas joprojām maksā vairāk nekā 2019. gada vispieejamākie flagmaņi, Xperia 5 ir pārāk daudz sāpju punktu - trūkstošā kamera, šausmīgais pirkstu nospiedumu skeneris, neskaidra programmatūra, neērts dizains -, lai to pilnībā ieteiktu ikvienam, bet necietīgu filmu cienītājiem ar ierobežotu skaitu vieta kabatā / somā, kuri vēlas skatīties atbalstītās filmas ar 21: 9, atrodoties ceļā.

Kas zina, kur Xperia zīmols dodas tālāk (skaitliski mēs iegūsim zināmu pārklāšanos, ja tas sader ar pašreizējo nosaukšanas shēmu), bet vai Sony var uzlabot svarīgos pamatus - displeja kvalitāti, zvaigžņu audio, vienmērīgu veiktspēju - un atrast veidu, kā strādāt tā attēlveidošanas kompetencē, tad vienīgais ceļš ir pagājis.

Lūdzu, vienkārši nedaudz pacelieties augšpusē.

Tas ir mūsu Sony Xperia 5 pārskatā! Komentāros dariet mums zināmas jūsu domas par kompakto pēcteci.

799 USD. Pērciet vietnē Amazon

Ir divu veidu autotāvvietu lietotne. Pirmai palīdz atrat tāvvietu pārpildītā pilētā vai mazpilētā. Otrai palīdz atrat jūu automašīnu lielā autotāvvietā. Par laimi mūu araktā ir abu veidu lietotne. Šī...

Paroļu pārvaldnieki kļūt arvien populārāki. Iepēja aglabāt via ava parole vienā vietā ir ļoti pievilcīga. Izmantojot mobilo tālruni, jū vienmēr varat to atrat, un drošība nav pārāk likta. Varat arī t...

Redaktora Izvēle