Android P tiks piegādāts ar pilnīgi jaunu skaņas pastiprinātāja funkciju

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 21 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Bringing Sound Amplifier to life across billions of Android users
Video: Bringing Sound Amplifier to life across billions of Android users

Saturs


Atjaunināšana 2019. gada 24. jūlijā (plkst. 12:00 EST): Sākotnēji tas tika paziņots Google I / O 2018 laikā, un tagad lietotne Google skaņas pastiprinātājs ir pieejama Android ierīcēm, kurās darbojas operētājsistēma Android 6.0 Marshmallow un jaunāka.

Kā norāda nosaukums, skaņas pastiprinātājs filtrē, papildina un pastiprina noteiktas vides skaņas, piemēram, cilvēku un televizoru skaņas. Lietotne sakārto to, ko tā uzskata par svarīgu, un filtrē fona troksni, lai pastiprinātais audio izceltu vairāk. Jūs pat varat pielāgot skaņu katrai ausij.

Skaņas pastiprinātājs ir pieejams Play veikalā, izmantojot zemāk esošo saiti.

Oriģinālais raksts, 2018. gada 11. maijs (plkst. 12:52 EST): Google I / O pamattonis jau var šķist tāla atmiņa, taču tas nenozīmē, ka nav maz dārglietu, kurus vajadzētu izrakt. Diezgan burtiski dienas pēdējā sesijā Google atklāja informāciju par Skaņas pastiprinātāju un tā jauno dinamiskās apstrādes efektu, kas ir mūsu ceļa priekšgalā ar Android P.


Jaunās funkcijas piedāvā daudz elastīgu iespēju, lai reāllaikā radītu izcilu skaņu. Šeit mēs nerunājam tikai par standarta basu pastiprināšanu vai stereo pastiprināšanas funkcijām. Google paredz izmantot šo jauno audio ietvarstruktūru, sākot no mikrofona trokšņu slāpēšanas līdz filmas, kuru skatāties vēlu vakarā, skaļuma izlīdzināšanai.

Dinamikas apstrādes efekts tiek ievietots AOSP ar Android P, un tas būs pieejams gan oriģinālo iekārtu ražotājiem, gan lietotņu izstrādātājiem. Tas nozīmē, ka ikviens viedtālruņu zīmols ir ieguvums, lai gan ir arī iespējams, ka daži ražotāji, iespējams, vismaz daļēji izmantos citas trešās puses vai iekšējās audio signālu ķēdes.

Tuvāk apskatot arhitektūru

Dynamics Processing Effect katram audio kanālam ir sadalīts četrās pakāpēs, un ietvars atbalsta stereo un 5.1 surround skaņu. Ieejā ir pieejams ļoti elastīgs Pre-EQ, kas izstrādātājam ļauj konfigurēt gan joslu skaitu, gan platumu. Šis filtrēšanas posms, visticamāk, tiks izmantots kopā ar mikrofona audio, lai to sagatavotu nākamajam posmam.


Otrais posms ir daudzjoslu kompresors / paplašinātājs. Kompresors vienmērīgi samazina skaļāku skaņu skaļumu, savukārt paplašinātājs veic apgriezto virzienu un palielina kluso skaņu amplitūdu. Tā kā šī ir daudzjoslu sistēma, dažādas frekvences var saspiest vai paplašināt par dažādām summām, padarot to par ļoti ērtu instrumentu trokšņu un fona slāpēšanai.

Šim posmam seko Post-EQ, kas paredzēts izejas signāla precīzai noregulēšanai. Tas darbojas tāpat kā Pre-EQ, dodot izstrādātājiem pilnīgu kontroli pār filtriem. Visbeidzot, ir vienas joslas ierobežotājs, kas paredzēts skaļu uznirstošu skaņu vai citu skaņu atslābināšanai un izejas skaļruņa vai austiņu aizsardzībai. Katrā kanālā ierobežotāju var pievienot grupai, lai grupa ierobežotu savu izvadi par tādu pašu daudzumu, saglabājot stereo vai telpiskās skaņas attēlu.

Kādam nolūkam tas tiks izmantots?

Ja ir pieejamas vairāk nekā 100 dažādas opcijas, šie iestatījumi lietotājam nebūs pieejami. Tā vietā lietotņu izstrādātājiem būs jāievieš šīs kā īpašās funkcijas savā programmatūrā un jāpakļauj lietotājam ierobežotākas un vesela saprāta vadīklas.

Pie I / O Google demonstrēja jaunu piekļuves pakalpojuma funkciju ar nosaukumu Skaņas pastiprinātājs, kas no 100 līdz 100 pieejamiem parametriem no Dynamics Processing Effect lietotājam atdala tikai 2 slīdņus. Tos izmanto, lai ar skaļuma slīdni pielāgotu kopējo skaļumu, pēc tam slīdnis Tuning filtrē dažādas fona frekvences. Rezultātā lietotājs var labāk atlasīt skaļruņu balsi pret fona troksni iepriekš ierakstītā video. Citos iestatījumos ietilpst “aktīvā klausīšanās”, lai reālā laikā filtrētu fona troksni, un mikrofona vadīklas.

Izmantojot lietotnes, gan mūzika, gan video var gūt labumu no papildu vadības ierīcēm. Īpaši ar video palīdzību varētu nomierināt kopējo “pusnakts režīmu”, lai klusinātu kopējo skaļumu, lai nodrošinātu, ka runa joprojām ir dzirdama. Skaļuma palielināšana un apgūšana tika uzskaitīti arī kā potenciālie lietojumi, un reāllaika lietotnes, kurās tiek izmantots mikrofons vai balss, noteikti iegūs no EQ un trokšņu slāpēšanas vadības ierīcēm.

Google arī paredz, ka ražotāji izmantos šo jauno audio ietvarstruktūru, lai konfigurētu un uzlabotu aparatūras skaņas kvalitāti. Mikrofona un zvana trokšņu slāpēšana šķiet acīmredzams kandidāts. Skaļruņu noregulēšana ir arī svarīgs solis mūsdienu viedtālruņos, un tagad dizaineri to varēs izdarīt tieši, izmantojot AOSP rīkus, nevis trešo pušu rīkus. To pašu tehnoloģiju varētu izmantot arī austiņu noregulēšanai.

Satīt

Pēc Android Oreo uzlabotajiem Bluetooth audio papildinājumiem ir labi redzēt vēl dažas zem skaņas esošas audio funkcijas, kas mūs ceļ ar Android P. Mums būs jāgaida un jāredz, kā tieši ražotāji un lietotņu izstrādātāji izmanto šos jaunos instrumentus, taču tiem tuvākajā laikā ir jārada labāka skanējuma pieredze.

Atjauninājum, 2019. gada 11. janvāri (plkt. 13.5 ET): Honor paziņoja, ka EMUI 9.0 atjauninājum tiek izlait Honor 10, Honor View 10 un Honor Play Indijā. Neuztraucietie, ja dzīvojat Indijā un neaņemat ...

Huawei ir devi mum agrīnu iekatu EMUI 10, ka darboja ar Huawei P30 Pro, pirm beta verija tiek parādīta abiedrībai pēc dažām dienām. Tāpēc šeit joprojām ir dīvaini šņuktēt, un Huawei vēl nav ieviei viu...

Portāla Izstrādājumi