Kāpēc straumēšanas pakalpojumiem nepieciešama abonēšanas pārtraukšana

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 22 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Intro To Live Streaming on YouTube
Video: Intro To Live Streaming on YouTube

Saturs


Daži straumēšanas pakalpojumi, piemēram, YouTube Premium, jau piedāvā iespēju pārtraukt abonēšanu. Bet YouTube Premium gadījumā tas stājas spēkā tikai norēķinu cikla beigās, faktiski padarot to par racionālāku pakalpojumu atcelšanas un atkārtota abonēšanas veidu.

Lietotāji nekādā veidā nevar apturēt populāros abonēšanas pakalpojumus cikla vidū. Tā ir vienkārša koncepcija ar vienkāršu risinājumu.

Abonēšanas pārtraukšana ir vienkārša koncepcija ar vienkāršu risinājumu.

Ja es abonēju pakalpojumu 1. augustā un pārtraucu dalību uz vienu nedēļu 15. augustā, izpildes datums automātiski atgriežas par vienu nedēļu. Šajā piemērā mans jaunais norēķinu datums kļūs par 8. septembri.

Protams, dienestiem pirms tā ieviešanas būs jāizveido dažas vadlīnijas. Varbūt ir maksimālais dienu skaits, kad lietotāji var pārtraukt abonēšanu. Varbūt dienesti pēc pāris nedēļām izveido pārtraukumu, kad lietotāji vairs nevar pārtraukt abonēšanu šajā norēķinu ciklā. Pakalpojumi varētu pat iekasēt visas norēķinu cikla izmaksas, ja pakalpojums pēc noteikta laika netiek atsākts.


Saistīts: Shudder ir kā Netflix šausmu faniem: šeit ir viss, kas jums jāzina

Objekta tehniskie parametri nonāk otrajā vietā.Svarīgi ir tas, ka cilvēkiem ir vienkāršāk strādāt abonēšanas pakalpojumus, nevis pielāgot viņu dzīvi šiem pakalpojumiem.

Kāpēc tas būtu noderīgi

Šāda funkcija būtu neticami noderīga visu veidu cilvēkiem. Daži cilvēki, kas no tā gūtu vislielāko labumu, būtu militārie karavīri, koledžas studenti, biznesa profesionāļi ceļojumos un pat negaidītu slimnīcas apmeklējumu upuri.

Atļaujot klientiem pārtraukt abonēšanu, viņi var saglabāt pakalpojumu, neuztraucoties par nevajadzīgiem rēķiniem vai par preces samaksu, kuru viņi kādu laiku nevarēja izmantot.

Tas radītu saikni ar abonentiem.

Es atceros, ka daudzreiz koledžā esmu satriekts ar pārbaudījumiem un mājas darbiem. Bija vairākas reizes, kad es maksāju par savu Netflix abonementu un domāju par to, kā tajā mēnesī es pat neko neskatījos. Galu galā man tas bija jāatceļ.


Man ir draugs, kurš atrodas ASV armijas rezervē. Vienu nedēļas nogali mēnesī un divas nedēļas no gada viņš zaudē civiliedzīvotāju kalpošanu savai valstij. Šajā laikā viņš nav izmantojams tādiem pakalpojumiem kā Hulu vai Amazon Prime Video. Tomēr viņam joprojām ir jāmaksā par īsu brīdi, kad viņš tos neizmanto, lai piekļūtu tiem, kad viņš nedarbojas.

Abos gadījumos mēs vēlējāmies izmantot pakalpojumus, taču situācijas nebija pilnībā savietojamas ar standarta abonēšanas modeli. Man nācās atcelt pakalpojumu, kamēr mans draugs turpināja maksāt par viņu.

Jebkurā gadījumā šāda veida elastības pieļaušana radītu saikni ar abonentiem. Tas ļauj cilvēkiem tikai nedaudz vairāk brīvības dzīvot savu dzīvi, nebaidoties no neparedzamā, neatkarīgi no tā, cik liela vai maza tā ir lieta.

Kāpēc dienesti, iespējams, to nedarīs (bet tomēr vajadzētu)

Protams, iemesls, kāpēc uzņēmumi nepiedāvā abonēšanas pārtraukšanu (un, iespējams, nekad to arī nepiedāvā), ir viens - nauda. Jo mazāk jūs izmantojat viņu pakalpojumus, jo vairāk naudas viņi nopelna. Kāpēc viņi varētu piedāvāt šo funkcionalitāti, ja tā šobrīd darbojas viņu labā?

Tas, ko lielākā daļa uzņēmumu šeit neņems vērā, ir lojalitāte zīmolam. Spēcīgu attiecību nodibināšana ar klientiem ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā uzņēmumi var maksimizēt izaugsmi un, savukārt, ieņēmumus.

Tās ir kompānijas, kas spēlē garo spēli, kas vienmēr nonāk virsū.

Tā kā konkurence turpinās un uzņēmumi sāk piedāvāt jaunus abonēšanas pakalpojumus ar ekskluzīvu saturu, šī funkcija kļūst arvien izplatītāka. Maksāt par vienu vai diviem abonēšanas pakalpojumiem bez maksimālas izmantošanas ir viena lieta. Kad lietotāji astoņiem vai deviņiem pakalpojumiem ļauj izmantot relatīvi neizmantotus, lieki iztērētā nauda kļūst redzamāka.

Ja pievienotu dzīves kvalitātes funkcijas, kas patiesi dod labumu klientam, tas atšķirētu šī uzņēmuma produktus. Tas ne tikai, bet abonēšanas pārtraukšana lietotājiem sniegtu vēl vienu iemeslu atcelt savu pakalpojumu vai pāriet uz konkurenta piedāvājumu. Kā varēja klienti Vai vēlaties atbalstīt uzņēmumu, kura, šķiet, domā par viņu interesēm?

Saistīts: 2019. gada labākās Android TV kastes

Ak, attiecība un attiecības nav viegli izmērāmas. Un kā reiz teica slavenais uzņēmējs Pīters Drukers: “Ja to nevar izmērīt, jūs to nevarat uzlabot.” Pat ja uzņēmumi sāktu piedāvāt tādas funkcijas kā abonēšanas pauzes, šīs funkcijas, iespējams, zaudētu fokusu par labu kampaņām, kas vienkārši palielina blakus esošo. izaugsme un tīrā peļņa.

Tādas funkcijas kā abonēšanas pārtraukšana uzņēmumiem liek atcelt tūlītēju ieguvumu par labu ilgtermiņa mērķiem. Bet galu galā tieši tie uzņēmumi, kas spēlē garo spēli, vienmēr nonāk virsū.

Ko tu domā? Vai straumēšanas pakalpojumiem vajadzētu piedāvāt lietotājiem iespēju pārtraukt abonēšanu? Vai šī funkcija būtu noderīga? Vai arī jūs domājat, ka tas ir bezjēdzīgi?

2015. gadā Microoft pirmo reizi paziņoja par revolucionārām autiņām HoloLen, ka apvienoja virtuālā realitāte tehnoloģija un papildināja realitāti tajā, ko uzņēmum auca par jauktu realitāti. Nēājot aut...

Viena no kaitajām lietām, ka aitīta ar Chromebook datoriem, ir tāda, ka tā galvenokārt ir baltīta uz mākoņiem. Ta nozīmē, ka jum nav jāaizpilda cietai dik ar failu pēc faila. Tā vietā jū varat darīt g...

Mūsu Izvēle