T-Mobile Sprint apvienošanās: Viss, kas jums jāzina

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 23 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Lose Belly Fat But Don’t Do These Common Exercises! (5 Minute 10 Day Challenge)
Video: Lose Belly Fat But Don’t Do These Common Exercises! (5 Minute 10 Day Challenge)

Saturs


Pēdējos četrus gadus T-Mobile un Sprint ir mēģinājuši apvienoties. Tagad, vairāk nekā jebkad agrāk, izskatās, ka T-Mobile Sprint apvienošanās faktiski varētu notikt.

Kad tik lieli uzņēmumi kā T-Mobile un Sprint runā par spēku apvienošanu, tas vienmēr rada zināmas bažas. Vai uzņēmums būs pārāk liels? Vai tas kaitēs tirgum? Vai patērētāji no apvienošanās gūs labumu? Ko tas nozīmēs visai nozarei?

Lai arī neviens nevar precīzi paredzēt atbildes uz šiem jautājumiem, mēs zinām pietiekami, lai izdarītu dažus pamatotus minējumus. Šeit mēs vēlamies runāt par to, kā potenciālā T-Mobile Sprint apvienošanās varētu ietekmēt jūs, bezvadu klientu.

Kāds ir ierosinātās apvienošanās pašreizējais statuss?

Šobrīd T-Mobile Sprint apvienošanās ir vienkārši iespēja. Lai gan abi uzņēmumi ir vienojušies apvienoties un beidzot ir nopelnījuši pilnīgu normatīvo aktu apstiprinājumu, joprojām ir dažas lietas, kas jārisina, pirms lietas var aizvērties.

Paturot to prātā, lūk, kas ir noticis līdz šim:


  • 2018. gada aprīlis - Abas kompānijas vienojās apvienoties ar T-Mobile reklāmkarogu, kas nozīmē, ka Sprint absorbēs T-Mobile, nevis izveidos jaunu uzņēmuma nosaukumu.
  • 2018. gada maijs - Marcelo Claure - Sprint izpilddirektors - atkāpās no amata un sāka citu darbu Sprint mātesuzņēmumā SoftBank.
  • 2018. gada jūnijs - ASV Tieslietu departaments sāka izmeklēt ierosināto T-Mobile Sprint apvienošanos. Kopš izmeklēšanas sākuma departaments nav sniedzis komentārus.
  • 2018. gada jūnijs - Džons Legere - T-Mobile izpilddirektors - aizstāvēja apvienošanās plānus Senāta Tiesu komitejas sēdē. Ievērojami analītiķi uzskata, ka viņš paveica lielisku darbu.
  • 2018. gada augusts - DoJ paziņoja, ka, viņaprāt, spēcīgai 5G konkurencei nepieciešami trīs pārvadātāji, kas palielina izredzes apstiprināt apvienošanos. Tomēr joprojām nav lēmuma.
  • 2018. gada septembris - FCC apturēja lēmumu pieņemšanu par apvienošanos, sakot, ka tam nepieciešams vairāk laika. Tādējādi lēmums, iespējams, netiks pieņemts līdz 2019. gadam.
  • 2018. gada oktobris - T-Mobile Sprint apvienošanās saņēma akcionāru apstiprinājumu. Tas nozīmē, ka tiklīdz tiek nopelnīts normatīvo aktu apstiprinājums, darījumu var virzīties uz priekšu nekavējoties.
  • 2019. gada marts ASV Pārstāvju palāta plāno rīkot apakškomitejas uzklausīšanu par T-Mobile Sprint apvienošanos, lai pārbaudītu tās ietekmi uz darbiniekiem, patērētājiem un internetu. Plānots, ka piedalīsies T-Mobile un Sprint izpilddirektori.
  • 2019. gada aprīlis T-Mobile un Sprint paziņoja, ka abi uzņēmumi tagad plāno slēgt apvienošanās darījumu 2019. gada 29. jūlijā, nevis iepriekšējā datumā - 29. aprīlī. ASV Tieslietu departamenta konkurences nodaļas vadītājs joprojām nav izlēmis, vai atļaut vai ne apvienošanās pašreizējā stāvoklī.
  • 2019. gada maijs T-Mobile paziņoja par jaunām izmaiņām savā Sprint apvienošanās priekšlikumā. Tie ietvēra solījumu pārdot Sprint meitasuzņēmumu Boost Mobile, kā arī apņemšanos trīs gadu laikā piedāvāt 5G piekļuvi 97 procentiem ASV iedzīvotāju. FCC priekšsēdētājs paziņoja par savu apstiprinājumu, bet citā ziņojumā apgalvots, ka ASV Tieslietu departaments joprojām cenšas neapstiprināt darījumu.
  • 2019. gada jūnijs - Valsts ģenerālprokuroru grupa iesniedz daudzvalstu tiesvedību par apvienošanos. Šis mēģinājums bloķēt darījumu varētu kavēt tā iespējas, taču, ja darījumu apstiprinās gan FTC, gan FCC, tiesvedībai būs vājas kājas.
  • 2019. gada jūlijs - Apvienošanās oficiāli saņem FTC apstiprinājumu. Kad FTC ir klātesošs - un FCC jau signalizē, ka tā atbalstīs apvienošanos - izskatās, ka darījums būtībā ir iecerēts.
  • 2019. gada oktobris - FCC oficiāli apstiprina apvienošanos. Tagad atliek tikai izdomāt, kā rīkoties saistībā ar jūnijā iesniegtajām daudzvalstu tiesvedībām. Gan T-Mobile, gan Sprint apstiprināja, ka darījums netiks virzīts uz priekšu, kamēr netiks izskatītas šīs lietas.

Kāpēc tas notiek?

Tas patiesībā ir neticami vienkārši: gan Verizon, gan AT&T ir tik daudz lielāki nekā Sprint un T-Mobile. Kā pārvadātāji notiek divās atsevišķās cīņās - tā nav viena liela cīņa, kurā visi četri pārvadātāji dodas viens pret otru, tā drīzāk ir cīņa starp AT&T un Verizon augšpusē un cīņa starp T-Mobile un Sprint apakšā .


Ja Sprint un T-Mobile apvieno spēkus, lai kļūtu par vienu uzņēmumu, cīņa notiks starp trim līdzīga lieluma uzņēmumiem. No biznesa viedokļa tam ir lielāka jēga, jo tas sniegs T-Mobile-Sprint uzņēmumam godīgas cīņas iespējas.

Kāpēc ir pagājuši četri gadi?

Bezvadu nozare pirms četriem gadiem bija daudz savādāka nekā tagad. Pirmkārt, T-Mobile ilgu laiku bija ceturtais lielākais pārvadātājs, un sākotnējās apvienošanās sarunas bija par to, ka Sprint pērk T-Mobile. Tomēr galvenokārt pateicoties izpilddirektora Džona Legere attieksmei pret “nē B.S.” un T-Mobile veiktajām izmaiņām Neatkarīgajā, Sprint tagad ir ceturtais lielākais pārvadātājs ar T-Mobile trešo.

Šis pirmais Sprint priekšlikums iegādāties T-Mobile tika sagrauts, jo Obamas administrācijas pakļautībā esošā valdība uzskatīja, ka T-Mobile konkurences priekšrocības ir labvēlīgas visai nozarei. 2017. gadā tika piedāvāts jauns darījums, kurā uzņēmumi apvienosies, nevis T-Mobile pārdeva kontroli pār Sprint. Šis darījums galu galā izjuka, jo T-Mobile vēlējās lielāku kontroli, nekā Sprint bija gatavs dot.

Tagad šis pašreizējais darījums lielāko daļu apvienotā uzņēmuma kontroles dod John Legere un T-Mobile, un tam ir daudz lielāka jēga, jo T-Mobile tik daudz dara daudz labāk nekā Sprint. Faktiski šis ierosinātais jaunais uzņēmums būtu tikai T-Mobile, kad Sprint zīmols izzustu.

Vai trīs uzņēmumi neveic mazāk konkurenci un tādējādi neizraisa cenu celšanos?

Tas ir atkarīgs no tā, kā jūs uz to skatāties. Apskatiet zemāk redzamo diagrammu, kurā parādīts, kā “Big Four” bezvadu pārvadātāji sacenšas viens pret otru, kad runa ir par viņu abonentu bāzi. Informācija nāk no Sīva bezvadu, un attēlo skaitļus no 2017. gada pēdējā ceturkšņa:

Skaidrs, ka T-Mobile un Sprint nav lūgšanas pret AT&T un Verizon. Ārpus kaut kāda brīnuma ne Sprint, ne T-Mobile nekad neatbilst lielajiem suņiem.

Bet, ja notiek šī T-Mobile Sprint apvienošanās, apskatiet “lielā trīs” abonentu skaitu:

Kā redzat, jums ir trīs uzņēmumi, kas ir salīdzinoši vienādi, dodot T-Mobile iespēju kļūt par valsts otro lielāko pārvadātāju (iespējams, pat lielāko). Teorētiski, nevis lai padarītu nozari mazāk konkurētspējīgu, lietas faktiski kļūtu konkurētspējīgākas.

Vai tas neradītu tādus monopolus kā tas, kas mums ir ar kabeļtelevīzijas uzņēmumiem?

Liela atšķirība starp bezvadu pārvadātājiem un kabeļtelevīzijas uzņēmumiem ir tāda, ka nevienam bezvadu pārvadātājam nav neviena liela ASV monopolizēta teritorija. Piemēram, mazajā pilsētā, kurā es dzīvoju, mums ir viena kabeļu / interneta pakalpojumu izvēle: Comcast. Tas attiecas ne tikai uz manu pilsētas rajonu; tā ir visa pilsēta.

Bet es varu saņemt pakalpojumus no jebkura no četriem izvēlētajiem bezvadu pārvadātājiem. Viens uzņēmums man varētu būt labāks par citu ātruma, uzticamības vai cenas dēļ. Šī konkurence samazina cenas un veicina jauninājumus.

Sprint un T-Mobile apvienošanās to nemainīs. Ja kaut kas notiks, Verizon un AT&T būs krasi jāmaina savi biznesa plāni, jo T-Mobile pēkšņi būs daudz spēcīgāks drauds viņu abonentu skaitam, nekā tas pašlaik ir.

Hipotētiski, vismaz sākumā, šis jaunais darījums neizraisītu monopolus; tas, iespējams, izraisītu pretējo.

Kas notiek ar manu pašreizējo T-Mobile vai Sprint plānu?

Nekas. Ja šis darījums tiks izpildīts, paies gadi, kamēr lietas mainīsies. Darījums pat netiks pabeigts līdz 2019. gada beigām vai 2020. gada sākumam, un T-Mobile lēš, ka abonentu migrācija no Sprint tīkla uz T-Mobile tīklu prasīs apmēram trīs gadus.

T-Mobile vēsturiski ir bijis diezgan labs, lai ievērotu vecu vecu plānus, vismaz uz noteiktu laiku. Tādējādi var pieņemt, ka jūsu plāna cena un sīkāka informācija apvienošanās sākumā paliks spēkā vismaz līdz apvienošanās pabeigšanai.

Kā ir ar manu tālruni? Vai to var izmantot abos tīklos?

Pēc apvienošanās jūsu tālrunis var nedarboties vai nedarboties. Sprint ir CDMA tīkls, bet T-Mobile ir GSM, un vairums tālruņu nevar darboties abos tīklos. Ar dažiem izņēmumiem ikvienam, kam ir Sprint tālrunis, pēc apvienošanās būs jāpārslēdzas uz GSM tālruni.

Tomēr, tā kā šī apvienošanās nav pabeigta gadu laikā, nākotnē jūsu tālrunis varētu atšķirties no tā tālruņa, kāds jums ir šodien. Pagaidām par to pārāk neuztraucos.

Kas varētu apturēt šī darījuma turpināšanu?

Divas regulatīvās aģentūras, kas vajadzīgas apvienošanās apstiprināšanai, - FTC un FCC - jau ir to izdarījušas. Likumsargi ASV Kongresā varētu aicināt apvienošanos izbeigties, un tiesas prāvas to varētu bloķēt. Bet, ņemot vērā visus nodomus un mērķus, darījums notiks visbeidzot.

Daudzi cilvēki uzskata, ka šī apvienošanās dēļ ASV zaudēs daudz darbavietu. Galu galā jaunizveidotajam T-Mobile nevajadzēs divus no visiem darbiniekiem, tāpēc liela daļa Sprint darbinieku, iespējams, tiks atlaisti. Trumpam nepatīk darbavietu zaudēšana, tāpēc viņš, iespējams, izliks darījumu tikai uz šī pamata.

Tomēr saskaņā ar neseno T-Mobile izpilddirektora Džona Legere paziņojumu apvienotais uzņēmums faktiski radīs vairāk darbavietu nekā tad, ja T-Mobile un Sprint paliktu atsevišķi. Viņš apgalvo, ka “jaunais T-Mobile līdz 2024. gadam pievienos vēl 7500 klientu apkalpošanas darbavietu, salīdzinot ar T-Mobile un Sprint kā patstāvīgiem uzņēmumiem. Viņš arī apgalvo, ka, izveidojot 600 jaunus veikalus, tiks izveidots vairāk darbavietu un vēl vairāk darbavietu radīs strādnieki, kuri visā valstī izvērsīs tā 5G tīklu. Ja šī apvienošanās notiks, mums būs jāpārbauda, ​​vai šie apgalvojumi izrādās pareizi.

Apvienošanās varētu nozīmēt 5G ieviešanas stimulu. Agrāk, 2018. gadā, Trump izspieda potenciālo darījumu starp Broadcom un Qualcomm, diezgan lielā mērā pamatojoties uz to, ka amerikāņu uzņēmumiem ir jābūt zināmiem par nākotnes tehnoloģijām, piemēram, 5G. Iespējams, ka Trumps dzirdēs, ka jaunais T-Mobile ienesīs 5G siltumu un pieņems darījumu.

Galu galā mums nav ne jausmas, kas varētu notikt. Tomēr ir skaidrs, ka T-Mobile un Sprint nebūtu piekrituši apvienoties, ja viņiem nebūtu laba ideja, ka darījums tiks apstiprināts. Mums vienkārši jāgaida un jāredz.

Kā tas ietekmēs 5G un jaunākos jauninājumus?

Kā spriež gan Sprint, gan T-Mobile, apvienotā uzņēmuma resursi nodrošinātu ātrāku un efektīvāku 5G ieviešanu. Faktiski T-Mobile trīs gadu laikā ir apņēmusies piedāvāt 5G piekļuvi 97 procentiem ASV iedzīvotāju. Galu galā, ja jūs pieņemat darbu, ko T-Mobile jau ir paveicis, lai izvērstu 5G un pievienotu to tam, ko jau ir paveicis Sprint, jūs saņemat lielu progresu.

Ir arī jautājums par spektra īpašumtiesībām. Lai nodrošinātu bezvadu pakalpojumu, uzņēmumiem spektrs ir jānomā no valdības. T-Mobile pieder daži, tāpat kā Sprint, bet apvienotajam uzņēmumam piederēs abas kolekcijas. Tas nozīmē labāku pārklājumu un lielāku ātrumu visā platumā, pat pirms 5G ieviešanas.

Tas atkal ļaus jaunajam T-Mobile labāk konkurēt ar Verizon un AT&T.

Ja uzņēmumi visi ir vienlīdzīgāki, vai visi trīs nepacels cenas kopā?

Viena lieta, ko T-Mobile izpilddirektors Džons Legere ir apsolījis, ir tāda, ka gadījumā, ja notiks T-Mobile Sprint apvienošanās, “jaunais T-Mobile” piedāvās tos pašus vai labākus plānus par tām pašām vai zemākām cenām nekā plāni, kas šobrīd ir pieejami T- Mobilais un Sprint nākamajiem trim gadiem.

Pat ievērojot šo solījumu, bažas par augstākām cenām ilgtermiņā rada lielas T-Mobile Sprint apvienošanās. Kā jau teicu, sākumā tas nāks tikai par labu patērētājiem, jo ​​jaunais T-Mobile būs spēks, ar kuru jārēķinās. Pēc tam, kad putekļi ir nosēdušies, var gadīties, ka visi trīs cenu pārvadātāji, kas apņem 5G, ievieš jaunus cenu līmeņus, un tad spēles laukums tiek izlīdzināts.

Citiem vārdiem sakot, T-Mobile varētu paziņot par jaunu 5G plānu, kas ir daudz dārgāks nekā tā pašreizējie plāni (premium pakalpojums ir vienāds ar premium cenu noteikšanu). Verizon un AT&T līdzīgos cenu punktos izliktu līdzīgus plānus, radot jaunu, augstāku cenu līmeni. Tā kā 4G darbība tiek pārtraukta, mēs visi tērējam vairāk naudas nekā mēs to darījām iepriekš. Trīs uzņēmumi turpina konkurēt cenu noteikšanā, bet cenas nekad nenokrīt līdz pašreizējam līmenim, kāds tas ir šobrīd.

Kāds uzminēs šīs cenas, kāds ir uzminējis. Tomēr jautājums, kas mums būtu jāuzdod, ir šāds: vai tas būtu tāds scenārijs? notiek, ja lietas paliks tādas, kādas tās ir šodien? Es tā īsti nedomāju. Es uzskatu, ka neatkarīgi no tā, 5G pakalpojums būs dārgāks nekā pašreizējais 4G pakalpojums, un dažus pirmos gadus mēs visi maksāsim vairāk.

Jautājums kļūst šāds: vai jūs maksāsit Verizon un AT&T daudz naudas par augstas kvalitātes 5G pakalpojumu, vienlaikus maksājot T-Mobile vai Sprint nedaudz mazāk naudas par zemas kvalitātes 5G pakalpojumu? Vai arī jūs maksāsit vairāk vidēja līmeņa augstāku cenu par augstas kvalitātes 5G pakalpojumu, kurā konkurē trīs vienāda lieluma uzņēmumi?

Ja jūs man jautājat, pēdējā iespēja ir labāka nekā pirmā. Citi ļaudis var nepiekrist.

Secinājumi

Pat ja šī T-Mobile Sprint apvienošanās, visticamāk, notiks, paies gadi, līdz lietas sāks stāties spēkā, tāpēc pagaidām nekas nemainās.

Raugoties nākotnē, bezvadu nozare tikai kļūs kritiskāka mūsu ikdienas dzīvē, pat vairāk nekā tā jau ir. Vai vēlaties, lai četri uzņēmumi cīnītos pret to, kur divi mazākie nespēj izcelties pret diviem visredzamākajiem, vai arī jūs vēlaties trīs uzņēmumus, kas jebkurā brīdī varētu apsteigt viens otru?

Ņemot vērā kaut ko tikpat svarīgu kā mūsu mobilie dati, es balsoju par lielo trijnieku. Komentāros paziņojiet mums, kurā žoga pusē jūs atrodaties!

Programmatūra attītība paaulē efektivitāte ir galvenā. Lai zeltītu produktu, tiem tirgū ir jāaniedz ātrāk nekā konkurentiem. Tikai šī iemela dēļ DevOp peciāliti projektiem ir arvien lielāka nozīme....

Tehnoloģiju indutrija vienmēr cenša pilnveidot un palielināt efektivitāti, un DevOp ir viuzticamākai veid, kā to izdarīt. Tāpēc ir vidējai peciālit nopelnot ešu kaitļu, akaņā ar Gladoor.com....

Noteikti Izskatās