Pretmonopola tiesvedība pret Google, kā arī vairāk tehnoloģiju jaunumu, kas jums šodien jāzina

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 24 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Gravitas: Google is facing Anti-trust lawsuits globally
Video: Gravitas: Google is facing Anti-trust lawsuits globally



Kū. Vakar vēlu 48 ASV štati, kā arī DC un Puertoriko uzsāka bezprecedenta konkurences izmeklēšanu saistībā ar Google “iespējamo monopolistisko rīcību”, galveno uzmanību pievēršot meklēšanas giganta dominancei digitālajā reklāmā.

Kas notika:

  • Teksasas ģenerālprokurors Kens Pakstons paziņoja par grupas izmeklēšanu.
  • "Tā ir izmeklēšana, lai noskaidrotu faktus," paziņoja Paksons preses konferencē ārpus ASV Augstākās tiesas.
  • "Pašlaik tas attiecas uz reklamēšanu, bet fakti aizvedīs tur, kur tie novedīs."
  • Kalifornija un Alabamas štats ir vienīgie štatos, kas nav iesaistīti. Kalifornijas ģenerālprokurora, kurā atrodas Google, pārstāvis atteicās apstiprināt vai noraidīt jebkādu štata izmeklēšanu.
  • Federālajam ASV Tieslietu departamentam vēl nav oficiāli jāuzsāk tā baumu izmeklēšana uzņēmumā Google.

Ko tas nozīmē:

  • Ņemot vērā Google absolūto dominējošo stāvokli meklēšanā un reklāmā, konkurences lieta nebija tieši neparedzēta.
  • Šo lietu veikšanai nepieciešami gadi, nevis nedēļas, un nav iespējams paredzēt, kas varētu notikt.
  • Patiesībā ir pārsteidzoši, ka Google, ņemot vērā šo uzņēmumu sasniedzamību un dominējošo stāvokli, ir pirmais, kas atrodas pirms Facebook, Amazon un Apple.
  • Šajā posmā galvenā uzmanība tiek pievērsta reklāmai, Alphabet lielākajiem ieņēmumu veicinātājiem, kas ievērojami pārsniedz jebkuru citu uzņēmumu, kurā Google ir iesaistīts, un visiem citos uzņēmumos, kuros iesaistīts uzņēmums Google, jo šajā diagrammā no plkst Kvarcs rāda, ka pēdējā ceturksnī 84% no 2019. gada 2. ceturkšņa ieņēmumiem tika gūti no reklāmas:


Ko saka citi uzņēmumi:

  • Vai kādreiz esat mēģinājis konkurēt ar Google vai Google meklēšanas rezultātos esat ieguvis augstu rangu?
  • Vai arī katru dienu saņemat e-pastus no izmisušiem ļaudīm ar jauniem uzņēmumiem, kas mēģina panākt, lai jūs pārskatītu viņu produktu vai pieminētu tos, lai Google varētu paaugstināt viņu pozīcijā, kas ir svarīga, kad kāds meklē saistītu atslēgvārdu?
  • Yelp ir bijusi izteikta cīņa par to, lai paliktu atbilstoša pret Google, taču tajā pašā laikā es nevaru precīzi atpalikt no Yelp un tā apšaubāmās reputācijas (Lifehacker)
  • Savukārt “Basecamp” ir projektu vadības rīks komandām, un tas nav raksturīgs apšaubāms bizness.
  • Basecamp ir satracināti konkurenti, kas reklamējas redzamās vietās, kad cilvēki meklē Basecamp Google, izmantojot nepareizu virzienu.
  • Basecamp Google parādīja dažas gudras reklāmas, kurās tika izskaidrotas viņu problēmas (Twitter), un uzņēmuma vadītājs Džeisons Frīds pastāstīja CNBC, "Viņiem pieder šī platforma, un viņi faktiski var to ieročot un pārdot jūsu preču zīmes pret jums - šķiet, ka tā ir saistīta ar pretmonopola jautājumiem."
  • Google Ads atbildēja uz čivināt, bet, kad viena persona atbildēja: “... kāpēc es nevaru izmantot“Google ” kā atslēgvārds tad?

Suns sacensībās:


  • Tas ir neticami sarežģīti, abām pusēm ir pamatoti argumenti, un galu galā tas mēģina iespiest džinsu atpakaļ pudelē. Vēl nav par vēlu, bet Google un Google darbiniekiem tas būs sāpīgi.
  • Mana vispārējā nostāja ir tāda, ka, sadalot Microsoft, tas ļāva parādīties Google patīk, kas mums deva jaunu un labāku tehnoloģiju, piemēram, Google meklēšanu un Android (Axios).

2. Ābolu lielā diena! Pirmkārt, visas baumas:

  • iPhone 11, 11 Pro, 11R un 11 Max: cena, specifikācijas un funkcijas, kas šodien gaidāmas vēlāk (CNET).
  • Arī pirms Apple lielajām iOS 13 izmaiņām Facebook ir detalizēti aprakstījis, kā tās lietotne vāc un izmanto viedtālruņu fona atrašanās vietas datus (newsroom.fb.com).
  • Šeit ir pamatinformācija no TechCrunch par to, kāpēc Facebook uztraucas.
  • Visbeidzot, tas ir obligāti jāizlasa: par to, kā Apple monopolizēja savu App Store. Lieliski un postoši sīkumi no plkst The New York Times, un nav publicēts nejauši.

3. Google Play Pass oficiāli ir lieta, un tā drīzumā parādīsies: tagad ir apstiprināts lietotņu abonēšanas pakalpojums ().

4. Sony Xperia 5 priekšpasūtījumi tagad ir atvērti ASV un Eiropā: USD 799 ().

5. Visbeidzot jūs varēsit izmēģināt Google Stadia ().

6. Šīs ir pirmās lietotnes, kas izmanto Galaxy Fold priekšrocības: Amazon Prime Video, Facebook un citas ().

7. Praktiskas iespējas: Android Vivaldi ir Chrome alternatīva, kas ievēro privātumu ().

8. LG 2019. gada OLED televizori saņem Nvidia G-Sync atbalstu (The Verge). Labākais vienkārši kļūst labāks.

9. Amazon biroja darbinieki plāno streikot par uzņēmuma bezdarbību klimata pārmaiņu jomā (Gizmodo).

10. Teilore Svifta “mēģināja iesūdzēt Microsoft” par draņķīgi sabojāto un galu galā rasistisko tērzēšanas vietni TayTweets (BBC).

11. “Es tikko saņēmu e-pastu, kurā ir visas manas konta paroles” (r / nostupidquestions). Vēlaties savu laiku izskaidrot šīs krāpniecības un to, kas varētu notikt tālāk.

DGiT Daily katru dienu piegādā e-pastu, kas ļauj jums pārsniegt visu tehnoloģiju jaunumu, viedokļu un saišu saites uz planētas vissvarīgākajā jomā notiekošo. Jūs saņemat visu nepieciešamo kontekstu un ieskatu, un visu kopā ar jautrības pieskaņu un ikdienas izklaides elementu, kas jums citādi pietrūkst.

Apple iPad klāt ir tikpat mulinoš kā jebkad, taču nav noliedzam, ka planšetdatoram ir plaša papildierīču ekoitēma. Ja jū domājat kaut ko iegādātie avam iPad, iepējam, ka ta ir nopērkam šobrīd....

Japāņu valoda ir grūta. Tomēr tā popularitāte aizvien pieaug to cilvēku, kuriem nav dzimtā valoda, dēļ plašaziņa līdzekļu, anime un vipārējā interee par kultūru. alīdzinoši jaunākai japāņu valoda apg...

Aizraujošas Ziņas