Kad mazs Pebble pulkstenis bija liels darījums

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 24 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Mans darbs ir vērot mežu un te notiek kaut kas dīvains.
Video: Mans darbs ir vērot mežu un te notiek kaut kas dīvains.

Saturs


Pagājušajā nedēļā Google iegādājās vienu no lielākajiem viedās valkāšanas uzņēmumiem Fitbit. Tas lika mums padomāt tikai pirms trim gadiem, kad Fitbit bija tas, kurš veica pirkšanu. 2016. gada decembrī tika atklāts, ka Fitbit ir nopircis aktīvus Pebble.

Ir viegli aizmirst, ka Pebble šīs desmitgades sākumā palīdzēja vadīt pašreizējo viedpulksteņu tendenci. Pirms lieliem spēlētājiem, piemēram, Google, Samsung, Fitbit un it īpaši Apple Watch, bija slavenā Pebble komanda. Tā viedpulksteņi bija pieņemami un panāca fanu sekošanu kultam. Galu galā ar to nebija pietiekami, lai saglabātu uzņēmuma darbību.

Vēsturiskā Pebble atklāšana vietnē Kickstarter

2012. gada aprīlī Pebble komanda uzsāka savu kampaņu Kickstarter, lai savāktu līdzekļus viedpulkstenim. Visu izbrīnījot, kampaņa pāris stundu laikā sasniedza mērķi 100 000 USD. Tas ātri pārspēja Kickstarter līdzekļu vākšanas rekordu, un kampaņa noslēdzās ar vairāk nekā 10 miljoniem USD.


Pēcpuse ir viegli saprotama. Pirmā viedpulksteņa cena, izmantojot Kickstarter, bija ļoti zema (USD 99 par pirmajiem 200 pasūtījumiem un USD 115 par visiem pārējiem). Jūs varētu saistīt Pebble ar savu viedtālruni, lai saņemtu brīdinājumus, paziņojumus un pat tekstu. Tam bija arī savs veikals, lai lejupielādētu lietotnes, pielāgotas pulksteņu saskarnes un daudz ko citu.Melnbaltā e-papīra ekrāns bija viegli salasāms, un tā akumulatora darbības laiks tika veikts līdz septiņām dienām. Komanda pat pievienoja pulksteņa ūdensizturību pēc savu fanu pieprasījuma.

Pebble sāka piegādāt savas pirmās viedpulksteņu vienības saviem Kickstarter atbalstītājiem 2013. gada sākumā. 2014. gadā tas uzsāka variantu ar nosaukumu Pebble Steel. Tam tika pievienots nerūsējošā tērauda korpuss un Gorilla Glass displejs. 2014. gada martā uzņēmums paziņoja, ka kopš sākotnējās versijas izlaišanas ir pārdevis 400 000 viedpulksteņu. 2015. gada februārī tā paziņoja, ka to skaits ir palielinājies līdz vairāk nekā 1 miljonam pārdoto vienību.


Nākamā paaudze

2015. gada sākumā Pebble uzsāka vēl vienu Kickstarter kampaņu savam nākamās paaudzes viedajam pulkstenim. Pebble Time pirmo reizi ieviesa krāsu displeju, kā arī jaunu dizainu, kas bija mazliet simetriskāks. Tas joprojām bija saderīgs ar visiem tūkstošiem Pebble lietotņu. Tas pat ar mikrofonu un programmatūru varētu veikt balss diktēšanu.

Pirms Kickstarter kampaņa beidzās, komanda paziņoja par Pebble Time Steel. Tas piedāvāja ne tikai nerūsējošā tērauda korpusu, bet arī lielāku akumulatoru, kas varētu ilgt līdz 10 dienām. Kampaņa noslēdzās ar vairāk nekā 20 miljoniem USD, kas tajā laikā uzrādīja vēl vienu vietnes rekordu.

2015. gada septembrī uzņēmums paziņoja par savu pirmo apļveida displeja viedpulksteni - Pebble laika kārtu. Lai arī tas noteikti izskatījās forši, cena bija augstāka nekā parastais Pebble laiks - 249 USD. Arī tā akumulatora darbības laiks bija slikts - tikai divas dienas ar vienu uzlādi.

Pebble 2 un līnijas beigas

Līdz 2016. gadam viedpulksteņi vairs neizcēlās, jo arvien vairāk un vairāk uzņēmumu uzsāka savas ierīces. Tas ietvēra Apple ar Apple Watch izlaišanu 2015. gada aprīlī. 2016. gada maijā uzņēmums uzsāka Kickstarter kampaņu sava trešā paaudzes viedpulkstenim, ko savādi sauca par Pebble 2. Tas beidzot pievienoja sen pieprasītu funkciju - sirdi. likmes monitors. Tas arī atgriezās pie pirmā Pebble taisnstūra dizaina.

Uzņēmums arī iepazīstināja ar Pebble Time 2. Tam bija nerūsējošā tērauda korpuss, kas apvienots ar jaunāku kvadrātveida korpusu.

Kickstarter kampaņa ieguva vairāk nekā 12 miljonus dolāru, bet acīmredzot ar to nepietika. 2016. gada decembrī, tikai dažus mēnešus pēc viedpulksteņu piegādes uzsākšanas, uzņēmums paziņoja, ka to ir iegādājies Fitbit. Kaut arī cena nekad oficiāli netika atklāta, tika lēsts, ka Pebble tika iegādāts par USD 30 līdz 40 miljoniem. Daži Pebble 2 Kickstarter atbalstītāji, kuri nebija saņēmuši viedpulksteni, saņēma kompensāciju.

Nepalaid garām: Izpratne par Google-Fitbit iegādi

Kas notika?

Uzņēmums sāka savu darbību, un tā pirmais viedpulkstenis daudzu iemeslu dēļ patika daudziem cilvēkiem. Papildus tam, ka tas bija pieejams, tajā bija arī dažas jaukas iespējas cilvēkiem, kuri nevēlējās pastāvīgi meklēt savus viedtālruņus. Tam bija arī maza, bet spēcīga lietotņu izstrādes kopiena. Daudzējādā ziņā tā šķita kā ierīce, kas nāk no nākotnes.

Rezultātā Pebble komanda vienkārši nevarēja kļūt pietiekami liela, lai konkurētu ar lielākiem tehnoloģiju uzņēmumiem. Samsung, Fitbit un Apple bija vairāk cilvēku un resursu, ko veltīt savu valkājamo ierīču izgatavošanai, un viņi to arī izmantoja. Ironiski, ka Google nesenā Fitbit iegāde nozīmē, ka Google turpmākajos viedpulksteņos varētu būt nedaudz Pebble.

Pa to laiku paliek mazs, bet ļoti lojāls Pebble īpašnieku skaits. Kamēr Fitbit 2018. gada jūnijā izbeidza oficiālo atbalstu Pebble ierīcēm, grupa, kas sevi dēvēja par Rebble, paziņoja, ka tā sniegs neoficiālu atbalstu šo viedpulksteņu īpašniekiem. Šis atbalsts ietver apmaksātu abonementu, kas šīm ierīcēm ļauj turpināt izmantot diktēšanas un laika apstākļus.

Šodien Arm paziņoja par papildu opciju uzņēmumiem, ka vēla veidot CPU un oC, izmantojot tā intelektuālo īpašumu. Jaunā Arm Flexible Acce opcija ir līdzā uzņēmuma eošajām IP licencēšana opcijām. Tomēr ...

Tāpat kā lielākajā daļā viedtālruņu, ir daudz veidu, kā ar Xiaomi Mi 9 varat uzņemt ekrānuzņēmumu. Ja vēlatie kaut ko koplietot vai vienkārši aglabāt informāciju, ka atroda tālruņa ekrānā, šeit parādī...

Skatīt Vairāk