Twitter, visticamāk, nepievienos rediģēšanas pogu, kamēr tā nesāks asiņot lietotājus

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 25 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
🎵 "Angry Alex" Original VS. Something Isn’t Right (Minecraft Animation Music Video)
Video: 🎵 "Angry Alex" Original VS. Something Isn’t Right (Minecraft Animation Music Video)

Saturs


Konkrēti, intervijā Dorsijs ierosina, ka Twitter varētu piedāvāt piecu līdz 30 sekunžu logu, kurā tvīts tiktu aizkavēts no nosūtīšanas un ļautu lietotājiem pamanīt visas kļūdas. Pēc tam viņš seko tam, paziņojot, ka, pievienojot šo funkciju, tas noņems “tweet reāllaika raksturu un sarunvalodas plūsmu”.

Man no šīs intervijas ir skaidrs, ka uzņēmums ir pretrunā ar sevi. Lai arī šķiet, ka vietne redz ieguvumus no tā, ka tās lietotāji var labot savus tvītus, tā arī traucē straujo domu un informācijas apmaiņu, kas platformu padara unikālu.

Ko dara citi sociālie tīkli?

Divi no Twitter lielākajiem sociālo mediju konkurentiem ir Facebook un Instagram. Kā jūs droši vien zināt, abas platformas lietotājiem ļauj rediģēt izlikšanas dienas, mēnešus un pat gadus pēc statusa koplietošanas.


Lai trešajām personām būtu skaidrs, ka kāds lasa kāda rediģētu statusu, gan Facebook, gan Instagram blakus statusam ir iekļauta ikona “Rediģēts”. Vietnē Facebook varat noklikšķināt uz šīs ikonas un salīdzināt sākotnējo saturu ar rediģēto ziņu.

Facebook un Instagram rāda, kad ziņa ir rediģēta

Vietnē Instagram jums ir jānoklikšķina komentāru sadaļā, lai redzētu ikonu. Diemžēl pārskatīšanas vēsturi nevar redzēt.

Šīs funkcijas pievienošana Facebook bija liela lieta, kad tas notika 2013. gadā. Visbeidzot, lietotāji varēja dalīties ar gariem un detalizētiem statusiem, kurus viņi varēja viegli labot vai pievienot vēlāk, neveicot problēmu dzēst un atkārtoti ievietot.

Twitter ir nepieciešama motivācija, lai pievienotu rediģēšanas pogu

Tātad, ja citas vietnes ir izdomājušas veidu, kā rediģēt statusus, kas pārsniedz noteikto laika ierobežojumu, kāpēc čivināt? Ja jūs man jautājat, tas notiek tāpēc, ka uzņēmumam šobrīd nav pamata to piedāvāt saviem lietotājiem.


Tāpat kā lielākajai daļai cilvēku vai korporāciju, jums ir jāsniedz čivināt ar skaidru ieguvumu, lai viņi mainītos. Pašreizējā situācijā lietotāji nepārtraukti tviterē par to, ka vēlas rediģēšanas pogu, taču plašajā lietu shēmā viena neesamība nevienu neapvaino.

Twitter pat nemēģina slēpt faktu, ka tā lietotāji pieprasa iespēju rediģēt tvītus. Kā redzat zemāk, tā oficiālajā kontā regulāri tiek izspiesta rediģēšanas pogas ideja:

Ja tikai tur būtu rediģēšanas poga

- Twitter (@Twitter), 2018. gada 20. novembris

Jūsu rediģēšanas poga pieprasa # TriggersMeIn4Words

- Twitter (@Twitter), 2019. gada 17. janvāris

Seksīga rediģēšanas poga https://t.co/UYm9Hc9p7M

- Twitter (@Twitter), 2018. gada 10. oktobris

Manuprāt, vienīgais iemesls, kāpēc Twitter kādreiz pievienos rediģēšanas pogu, ir tad, ja lietotāji sāk pamest sociālo tīklu. Tomēr šajā scenārijā lietotāju zaudēšanas iemesls būs tas, ka viņi zaudēs interesi par platformu, pamatojoties uz jaunu funkciju trūkumu vai citām sociālo mediju vietnēm, kas piedāvā stimulus izmantot tās pakalpojumus.

Pat ja šī diena pienāks, čivināt, iespējams, joprojām kavē. Šajā brīdī rediģēšanas poga ir kļuvusi par vietnes un tās lietotāju iekšēju joku. Lai gan gandrīz visi gandrīz vispārēji piekritīs, ka rediģēšanas opcija būtu patīkama, lielākajai daļai tā nebūs saistoša funkcija.

Vai jūs domājat, ka Twitter kādreiz ļaus lietotājiem rediģēt savus tvītus? Kā sociālajā tīklā jāievieš rediģēšanas opcija? Ļaujiet man uzzināt jūsu domas komentāru sadaļā.

Pateicotie zīmola aptiprinājumam, mē jau vairāk nekā mēnei zinām, ka Realme 3 Pro nāk klajā. Tagad, iepējam, eam aņēmuši kādu galveno informāciju caur Bluetooth IG vietni....

Realme šodien atklāja diva jauna ierīce kā daļu no 2019. gada portfeļa. Realme C2 iezīmē ākuma līmeņa iepēju, taču tai joprojām izdoda daudz ieaiņot perforator par cenu....

Vislielākais Lasījums