Video straumēšanas pakalpojumi aizmirsa, ka viņu ienaidnieki ir pirātisms, nevis viens otrs

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 27 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 14 Maijs 2024
Anonim
MICHAEL JACO & TOM NUMBER, Ukraine, SpaceForce, Putin, Past Lives, Alexander The Great, BraveHeart♥️
Video: MICHAEL JACO & TOM NUMBER, Ukraine, SpaceForce, Putin, Past Lives, Alexander The Great, BraveHeart♥️

Saturs



Video straumēšanai ir liela loma video satura patēriņā. Tas būtībā pārspēj visu pirātisma lietu, dodot cilvēkiem tonnu satura skatīties par salīdzinoši nelielu naudas summu.

Pēdējo pāris gadu laikā satura tiesību īpašnieki, šķiet, migrē no centrālajiem pakalpojumiem, piemēram, Netflix un Hulu, par labu mazākiem, dārgākiem pakalpojumiem. Pie ievērojamiem piemēriem var minēt gaidāmo Disney Plus, kā arī Funimation migrāciju prom no VRV. Lai iegūtu Netflix, Disney saturu, Funimation un Crunchyroll, cena kādreiz bija aptuveni 20 USD mēnesī. Tagad, kad visi jaunie pakalpojumi un izmaksas palielinās, visa šī satura iegūšana maksā vairāk nekā dubultā 20 USD mēnesī.

Kas šeit notiek?

Īss salīdzinājums ar citām straumēšanas nozarēm

Video straumēšanai ir unikāls biznesa modelis, salīdzinot ar citām straumēšanas nozarēm. Mūzikas un TV tiešraides straumēšanas pakalpojumiem ir vairāk vai mazāk vienāds pamatsaturs. Spotify, Apple Music, YouTube Music utt. Visās ir jaunākās Drake vai Breaking Benjamin dziesmas. Visiem galvenajiem straumēšanas pakalpojumiem, bez šaubām, būs Slipknot gaidāmais albums, un viņi visi vienkārši ieguva visu rīka diskogrāfiju. Tikmēr lielākajai daļai tiešraides TV pakalpojumu ir vietējie pamata sporta un ziņu kanāli ar tikpat plašām lietām kā CBS, CNN, NBC un daudz ko citu.


Mūzikas straumēšana un tiešraides TV straumēšana satura piedāvāšanā ir daudz konsekventākas nekā video straumēšana.

Izmantojot mūziku un tiešraides TV pakalpojumus, jūs izvēlaties, pamatojoties uz tādām lietām kā cena, papildu funkcijas un varbūt gadījuma rakstura papildu saturs, kāds citiem nav. Jums ļoti reti ir jāziedo liels satura daudzums, lai izmantotu citu iespēju. Praktiski nevienam nav jāabonē vairāki mūzikas straumēšanas pakalpojumi, lai iegūtu visu vēlamo saturu. Internetā nav neviena raksta, kurā satura sadrumstalotības dēļ vienlaikus ieteiktu gan YouTube TV, gan Sling TV.

Turpretī video straumēšana pēc pieprasījuma pastāvīgi liek jums izvēlēties puses. Vai vēlaties skatīties draugus? Tikai Netflix (labi, drīz būs HBO Max). Vai jums patīk arī kalna karalis? Tikai Hulu. Ko darīt, ja vēlaties skatīties Psych? Tikai Amazon Prime Video. Parasti pārklāšanās ir ļoti maza, un tikai dažos pakalpojumos vienā un tajā pašā saturā varat atrast vienu un to pašu saturu. Ja kā straumēšanas pakalpojumu izvēlaties Netflix, jūs zaudējat visu, ko piedāvā Hulu, un otrādi. Burtiski katrs video straumēšanas pakalpojums lielākoties sastāv no satura, kas paredzēts tikai tā pakalpojumam, un ne no citiem.


Abonementi kvadrātā

Tagad, kad Troņu spēle ir beigusies, HBO cer, ka paliksit visu pārējo, ko viņi var piedāvāt.

Pirms dažiem gadiem visa abonēšana galvenokārt nozīmēja trīs vai četrus straumēšanas pakalpojumus. Hulu, Netflix un Amazon Prime Video bija viss starp trim. Anime faniem bija Crunchyroll, vēlāk VRV, kas abonementa plānā iekļauj Crunchyroll. Jebkurā gadījumā bija daudz vieglāk pieturēties pie budžeta, ja jums bija tikai daži konkurējoši pakalpojumi, no kuriem izvēlēties. Turklāt Amazon Prime Video tika iekļauts Amazon Prime, un tikai daži cilvēki iegādājas Amazon Prime tikai video saturam. Tā bija vienkārša sistēma, tā darbojās pietiekami labi, un tā sāka pagriezt pirātismu.

HBO palīdzēja uzsākt šo tendenci, nožēlojami atsakoties pārraidīt tā saturu jebkur, izņemot savu pakalpojumu. Tā kā Game of Thrones bija iekarojis tik lielu auditoriju, HBO ne tikai izdevās veiksmīgi savaldīt lielos suņus sacensībās, bet arī to izdarīja ar milzīgiem 15 USD mēnesī. Funimation pievienojās rindām, kad tas atdalījās no VRV, lai iekasētu no cilvēkiem papildus USD 7,99 par kaut ko tādu, ko viņi jau bija ieguvuši kā daļu no VRV mēnesī maksājamās USD 9,99. CBS slēpj Lielā sprādziena teoriju aiz patentētā straumēšanas pakalpojuma, kura cena ir 5,99 USD mēnesī, un NBCUniversal nākamgad rīkojas tāpat ar The Office. Pavisam nesen Disney lielāko daļu sava satura noņēma no Netflix, lai iekasētu no jums papildu USD 9,99 mēnesī par to savā straumēšanas pakalpojumā. Ir daudz citu piemēru.

Praktiski neviens patērētājs nevēlas maksāt vairāk naudas par to pašu saturu tikai tāpēc, ka tas pārcēlās uz jaunu pakalpojumu.

Tagad jums ir jāpieņem daudz lielāks un dārgāks lēmums. Tas ne vienmēr ir tas, ko vēlaties skatīties - jūs tagad izlemjat, cik daudz jūs upurējat, lai paliktu zem sava budžeta. Tomēr ir daži veidi, kā izjaukt šo muļķību. Lielākajai daļai tiešraidē izmantojamo TV lietotņu ir liels daudzums pēc satura rādītu raidījumu pēc pieprasījuma.Tomēr tie ir pat dārgāki par parastajiem straumēšanas pakalpojumiem ar diezgan plašu starpību.

Parasti vairāk iespēju ir labas iespējas. Konkurenti turpina celt latiņu dažādos veidos, cerot nozagt klientus no konkurējošiem produktiem. Tomēr pēc būtības konkurentiem ir produkti, kas sniedz tādu pašu galveno pieredzi, kā mēs iepriekš runājām par mūzikas straumēšanas pakalpojumiem. Neviens video pakalpojums nekonkurē ar citu pakalpojumu, jo nevienam no tiem nav vienāds saturs. Jūsu vienīgā iespēja ir abonēt vairākus pakalpojumus vai vienkārši nekad nelegāli skatīties šo saturu. Video straumēšana vairs nav gandrīz tik lēta vai ērta kā agrāk, kad tas bija tikai Netflix, Hulu un Amazon Prime Video.

Aizmirstot punktu un atkārtot vēsturi

Iepriekšējā sadaļā es pieminu vārdu “likumīgi”, jo video straumēšanas uzņēmumi ir aizmirsuši iemeslu, kāpēc video straumēšana darbojas tik labi: tas padarīja pirātismu par mazāk pievilcīgu variantu.

Netflix, Spotify un citiem agrīnas straumēšanas pakalpojumiem lielākoties tika piešķirta kredīta pirātisma nozares traucēšana. Ātrāk un ērtāk bija nopelnīt 9,99 USD mēnesī par visu video saturu, kuru jūs varētu skatīties, nekā tas bija sērfot ar Kickass Torrents vai ThePirateBay par sīkumiem. Jums nebija jāuztraucas par satura izsūtīšanu citiem cilvēkiem vai pārsteiguma vīrusu atrašanu. Jūs vienkārši varat ieslēgt lietotni, nokļūt atlasē un skatīties televizoru. Tas bija daudz lētāk nekā kabeļtelevīzija, un tas labi spēlēja ar koledžas studentiem un citiem ļaudīm, kuri vai nu nevar, vai nevēlas maksāt par USD 100 mēnesī par kabeļa abonēšanu.

Tas ir mīts, ka straumēšanas pakalpojumi konkurē viens ar otru. Patiesība ir tāda, ka viņi konkurē ar pirātismu - bezmaksas iespēju, kuru var izmantot ikviens, kam ir sīkrīks un internets. Galīgais mērķis ir pārvērst nemaksājošus skatītājus par maksājošiem skatītājiem. Maksimālais pīrāgs mūzikas un video nozarei izmaksāja desmitiem miljardu dolāru gadā. To bieži sauca par vienu no lielākajiem draudiem kino un TV.

Netflix izaugsme palēninās, un straumju izmantošana pieaug.

Netflix un Hulu palīdzēja ierobežot šo izaugsmi un pārvērst pirātus par maksājošiem klientiem. Spotify tāpat darīja mūziku. Tomēr, parādoties visiem šiem straumēšanas pakalpojumiem un tīšai satura sadrumstalotībai tikai peļņas gūšanas nolūkā, ir pierādījumi, kas apstiprina pirātisma pieaugumu. Izmantojot tādas lietotnes kā Plex, kas palīdz cilvēkiem straumēt savas privātās kolekcijas savā televizorā, jūs varat pirātizēt jebko, ko vēlaties, un skatīties to televizorā tāpat kā Netflix, pat ja Plex nedomāja to izmantot kā Netflix pirātiskās versijas versiju. Tiešsaistē ir pieejami 4K Blu-ray RIP, un ātrāks mājas interneta ātrums padara tos pieejamus. Tas nav likumīgi, taču, ja esat koledžas students, kurš nopelna minimālo algu nepilna laika darbā, bezmaksas ir daudz pievilcīgāks nekā USD 15 mēnesī, lai tikai skatītos Troņu spēli.

Vai problēma ir pat risināma?

Betteridžas virsrakstu likums attiecībā uz šo paliek nemainīgs. Problēma nav tieši atrisināma ar to, kas notiek šobrīd. Pirātisma palielināšanās neko nav devusi, lai neļautu NBC noņemt Office no Netflix. Tas neapturēja arī Disneja plānus. Diemžēl iespējamais iznākums ir arvien lielāks pirātisma pieaugums, tā vietā, lai cilvēki divkāršotu vai trīskāršotu savus ikmēneša maksājumus, lai iegūtu saturu, kam viņiem iepriekš bija pieejams.

Pirms šie uzņēmumi klausīsies, tas prasīs kaut ko līdzīgu masveida izceļošanai un pirātismu.

Ir statistika, kas to atbalsta. Pirmais ir dramatisks BitTorrent lietojuma pieaugums. Arvien vairāk cilvēku atgriežas pirātu kuģī, lai iegūtu vairāk bezmaksas laupījuma nekā pirms sākuma ap 2018. gadu. Netflix par plašu robežu nokavēja abonenta ieguvumu aprēķinus un faktiski zaudēja 130 000 abonentu ASV 2019. gada otrajā ceturksnī. Citi pakalpojumi, piemēram, Hulu, joprojām turpinās spēcīgi, tāpēc neesam pārliecināti, vai tas liecina par pirātismu, jo arī Netflix joprojām aug. Tomēr, zaudējot 130 000 abonentu ASV, valstī ar vienu no daudzveidīgākajiem video straumēšanas pakalpojumu klāstu, tas nav nekas labs.

Acīmredzot mēs nepiekrītam privātumam, taču grūtības konkurēt ar bezmaksas lietām ir nenoliedzama realitāte. Netflix, Spotify un Hulu kaut kā izdevās to izdarīt. Tagad mantkārīgi uzņēmumi riskē atsaukt šo labo darbu ar pārāk daudzām ekskluzīvajām maksām un patērētājiem piedāvāt pārāk daudz iespēju bez jebkādas nepārtrauktības.

Ja vēlatie gludu jaunu Bluetooth autiņa, lec no ligzda un aizķer šo Artua pāri no Owlee. Tie ir tikai 59,99 AV dolāri uz ierobežotu laiku, ta ir 40% no mazumtirdzniecība cena....

OxygenO ir Android āda, ko OnePlu izmanto vio avo viedtālruņo, iekaitot jaunāko OnePlu 7 un OnePlu 7 Pro. Āda izkatā un jūta līdzīgi kā Android krājum, bet ir tonna noderīgu funkciju (atšķirībā no kon...

Aizraujošas Ziņas