Vivo Apex 2019 Concept praktiskā darbība: nav pogu, nav portu!

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 27 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
A Closer Look At Vivo’s No Port, No Button Smartphone!
Video: A Closer Look At Vivo’s No Port, No Button Smartphone!

Saturs


Vivo veidoja virsrakstus pirms gada, izmantojot savu Vivo Apex koncepciju, vienā zemā iepakojumā nodrošinot vairākas asiņojošas funkcijas.

Starp uznirstošo pašbildes kameru, pusekrāna displejā redzamo pirkstu nospiedumu sensoru un Screen SoundCasting tehnoloģiju oriģinālā Vivo Apex koncepcija joprojām ir viena no visaugstāko tehnoloģiju ierīcēm pēc 12 mēnešiem. Tātad, kā Vivo to varēja sasniegt? Tajā nonāk Vivo Apex 2019 koncepcija.

Vai tā ir mobilo tehnoloģiju virsotne?

Vivo Apex 2019 Concept no iepriekšējās ierīces izceļas ar to, ka tajā praktiski nav neviena porta vai pogas. Uzņēmums to darīja, lai redzētu, kā izskatās un darbosies patiesi unibody ierīce, un, lai gan tā, iespējams, vēl nav praktiska ikdienas lietošanai, viņi ir sasnieguši šo redzējumu.


Neviena poga vai ports nenozīmē magnētisko strāvas savienotāju lādēšanai un datu pārsūtīšanai, induktīvajam lādētājam atrodoties vienā līmenī ar pārējo tālruni. Jūs uzlādējat ierīces aizmugurē magnētisko indukcijas lādētāju, kas darbojas labi, taču ikdienas viedtālruņa dizainā tas nešķiet tik praktiski. Tomēr, ja vēlaties pilnībā noņemt no ierīces visus portus, tas ir labs veids, kā to izdarīt.

Es būtu gribējis redzēt arī tradicionālo bezvadu uzlādi šajā ierīcē. Xiaomi nesen ieviesa savu 20 W bezvadu uzlādes spilventiņu, kas diezgan ātri var piepildīt Mi 9, un šķiet, ka ātra bezvadu uzlāde būtu bijis gudrs šīs ierīces risinājums.

Lai arī atšķirībā no nelāgajiem Meizu Zero, Vivo viedtālrunim ir vismaz viens lielais dūzis, kas atrodas pilnekrāna displeja pirkstu nospiedumu sensora formā. Lai atbloķētu tālruni, burtiski varat nospiest gandrīz jebkur OLED displejā. Šī ir bijusi viena no lielākajām problēmām, kas saistītas ar mūsdienās ekrānā redzamajiem pirkstu nospiedumu sensoriem, kuru dēļ lietotāji var tikai nospiest nelielu ekrāna laukumu, lai atbloķētu ierīci.


Mūsu laikā ar tālruni pirkstu nospiedumu sensori strādāja ārkārtīgi ātri un precīzi. Vivo vienmēr ir vadījis iepakojumu ar optisko pirkstu nospiedumu tehnoloģiju, un ir lieliski redzēt iespēju, kas aptver visu displeju. Varat vai nu izmantot vienu pirkstu nospiedumu tādām lietām kā ierīces atbloķēšana, vai arī pieprasīt divus atsevišķus pirkstu nospiedumus, lai nodrošinātu papildu drošību tādās lietās kā banku lietotnes.

Mēs redzam arī HTC U12 Plus stila iestatīšanu skaļuma un barošanas taustiņiem, izlaižot fiziskās pogas par labu tam, ko Vivo sauc par Touch Sense tech. Vivo pārņemtā tehnoloģija to redz, izmantojot fiziskās pogas, izmantojot kapacitatīvo pogu, spiedienjutīgu sensoru un lineārā motora kombināciju. Ķīniešu zīmols saka, ka šīs pogas darbojas arī avāriju un sistēmas kļūmju laikā.

Ir neliels punktots laukums, kas parāda, kur ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņš atrodas ierīces labajā pusē, taču jums būs jājūtas apkārt, ja vēlaties pielāgot skaļumu, kamēr ekrāns ir izslēgts. Pretējā gadījumā ir dažas pastāvīgas virtuālās pogas, kas peld displeja labajā pusē un parāda, kur atrodas tālruņa taustiņi, jo jūs tos faktiski nevarat redzēt.

Manā laikā pogas bija nedaudz nomācošas, un personīgi es domāju, ka mēs esam mazliet atradušies, pirms tā kļūst par viedtālruņu reālu iespēju. HTC U12 Plus ir pilnībā izgāzies, jo bezpoguriskais dizains ir nepamatoti ieviests, un visās ierīcēs ir patīkami, ka pogas var sajust, neskatoties uz tālruni.

Skaļruņi atrodas aiz displeja, un tie izklausās lieliski.

Vivo Apex 2019 saglabā Screen SoundCasting tehnoloģiju, kas tika izmantota iepriekšējā Apex koncepcijā, ļaujot tai novirzīt tradicionālos skaļruņus par labu sava ekrāna izmantošanai. Šie skaļruņi izklausās diezgan labi, un efektīvi darbojas kā priekšējā aizdedzes iespēja tiem, kam patīk skaņa, kas tiek pūsta viņu sejā. Es daudz dodu priekšroku šai metodei salīdzinājumā ar citiem risinājumiem, un es priecājos, ka Vivo spēja to ieviest tik augstā kvalitātē.

Pretējā gadījumā Apex 2019 koncepcija piedāvā arī Snapdragon 855 mikroshēmojumu, 12 GB operatīvo atmiņu, 256 GB fiksētās atmiņas un 5G atbalstu - kaut kas, iespējams, nav nozīmes, ņemot vērā šo ierīci, faktiski netiks palaists komerciāli. 5G spēja joprojām ir noderīga, lai parādītu, ka Vivo faktiski var izgatavot 5G ietilpīgu tālruni masu tirgum.

Vivo Apex 2019 izskatās skaisti un jūtas lieliski turēts. Tas ir veidots no cieta dažāda biezuma stikla gabala, saukta par Super Unibody. Mēs jau agrāk esam redzējuši vienveidīgu dizainu, taču pilnīgais spraugu trūkums Apex 2019 sānos padara to patiesi izcilu.

Telefons ir diezgan smags rokās, bet, manuprāt, šī aizturēšana tikai pastiprināja jaunā Apex augstas kvalitātes sajūtu.

Lai gan Vivo Apex 2019 koncepcija faktiski netiks palaista klajā, ir forši redzēt jauninājumus, kurus Vivo izstrādā viedtālruņiem 2019. gadā. Uzņēmums katru 2018. gada ceturksni izlaida jaunu un inovatīvu ierīci, un mēs nebūtu pārsteigti, ja mēs redzējām, ka dažas no Vivo Apex 2019 tehnoloģijām ir kļuvušas par nākamo Vivo Nex ierīci.

Ko jūs, puiši, domājat par Vivo Apex 2019 koncepciju? Vai šī ir viedtālruņa dizaina nākotne? Paziņojiet mums!

Šodien Arm paziņoja par papildu opciju uzņēmumiem, ka vēla veidot CPU un oC, izmantojot tā intelektuālo īpašumu. Jaunā Arm Flexible Acce opcija ir līdzā uzņēmuma eošajām IP licencēšana opcijām. Tomēr ...

Tāpat kā lielākajā daļā viedtālruņu, ir daudz veidu, kā ar Xiaomi Mi 9 varat uzņemt ekrānuzņēmumu. Ja vēlatie kaut ko koplietot vai vienkārši aglabāt informāciju, ka atroda tālruņa ekrānā, šeit parādī...

Ieteicams Jums