Vivo Nex un Google Pixel 2 kameru salīdzinājums: tuvāk, nekā jūs varētu domāt

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 27 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Vivo NEX S Vs Xiaomi Mi 8 Camera Comparison
Video: Vivo NEX S Vs Xiaomi Mi 8 Camera Comparison

Saturs


Runājot par viedtālruņu kamerām, Google Pixel 2 ir de facto etalons lielākajai daļai no mums, pat ja tas iznāca 2017. gadā. Neatkarīgi no tā, vai tā joprojām ir labākā viedtālruņa fotokamera, tā vienkārši ir tālruņa kamera. ir visvairāk pazīstami ar. Tāpēc, kad es biju Ķīnā, lai šonedēļ atvērtu Vivo Nex, es uzņēmu virkni salīdzināšanas kadru ar Pixel 2. Viņi nav tiešie konkurenti, un viņiem nav arī vienādu cenu, un viņiem ir tālu no vienas un tās pašas mērķauditorijas. Neatkarīgi no tā, abi tālruņi parādīja ļoti pārliecinošus rezultātus.

Lai saglabātu līdzvērtīgus konkurences apstākļus, es priekšā neizcēlu, kura ierīce nofotografēja zemāk esošajos bīdāmajos attēlos. Katrā zemāk sniegtajā salīdzinājumā es turēšu to pašu tālruni vienā pusē un atklāšu, kurš bija beigās, ar dažām domām par rezultātiem. Paskatīsimies, vai izvēlējāties pareizi.

Ja vēlaties pikseļu skatīties pilnas izšķirtspējas attēlus, varat tos satvert šeit.

Seši no viena, pusduci no otra…


Šī pirmā attēlu pakete, iespējams, jums atstās iespaidu, cik līdzīgas ir šo divu tālruņu kameras. Ekspozīcijā un piesātinājumā ir dažas nelielas atšķirības, taču, lai sāktu tos atšķirt, jums tiešām jāpietuvina tieši. Krāsu reproducēšana ir ārkārtīgi līdzīga abās, galvenokārt atšķiras ar baltā balansu.


Portreta režīms

Portreta režīms atklāj lielas atšķirības ekspozīcijā, piesātinājumā un krāsās, kad tālrunis kreisajā pusē rada spilgtāku attēlu ar popiera krāsām. Labajā pusē esošais tālrunis iegūst vairāk pretrunīgu detaļu uz ēkas jumta, bet zaudē daudz detaļu zem nojumes un koka stumbra pa labi. Abi labi apstrādā priekšplāna un fona izgriezumu un rada bokeh efektu, kas nevienā no tiem izskatās tālu no viltus. Atcerieties, ka Pixel 2 izmanto tikai vienu kameru, lai sasniegtu šo rezultātu, kamēr Vivo Nex ir sekundārā kamera.

Tālummaiņa

Pirmais attēls šeit atkal parāda ļoti līdzīgus rezultātus ar pāris pamanāmām atšķirībām. Kreisajā pusē esošais attēls izspiež detaļu, kur caur koku var redzēt debesis. Labajā pusē esošais attēls rada nedabiski spilgti zaļu augu, kas aug no jumta. Ar otro ainu labajā pusē redzamais attēls rāda lielāku troksni un patiešām cīnās ar TV torņa malām, kur tā satiekas ar debesīm, it īpaši ap apaļajām sekcijām. Kreisajā pusē esošais attēls kopumā ir tīrāks, bet krāsas nav tik piesātinātas kā labajā pusē.

Dinamiskais diapazons

Rezultāti šajā attēlu sērijā bija lielāki. Pirmajā attēlā kreisajā pusē redzamā ierīce mazāk attēlo balto sienu aizmugurē, bet, ja tuvinaties, jūs varat skaidri nolasīt zīmi ēnās (ko nevarat darīt ar attēlu labajā pusē). Otrais attēls parāda lielāku dinamisko diapazonu labajā pusē esošajā attēlā, kur gaitenis saskan ar spilgtu ārpusi. Tas arī rada sīkāku informāciju ēnās iekšpusē.

Trešajā un ceturtajā attēlu komplektā rezultāti nedaudz tiek parādīti. Neskatoties uz krāsām, apskatīsim zīmi un kokus trešajā fotoattēlu komplekta kreisajā pusē. Kreisajā pusē esošajā attēlā ir daudz vairāk informācijas ēnās zem kokiem, un zilās zīmes uzraksts ir daudz salasāmāks. Ceturtais attēlu pāris parāda līdzīgu attieksmi pret debesīm, bet labajā pusē esošajam attēlam ir savdabīgs purpursarkans nokrāsa un tas pārāk smagi mēģina apgaismot tumšākās vietas zem ēkas nojumes. Kreisajā pusē esošais attēls izskatās daudz dabiskāks.

Detaļas un asināšana

No pirmā acu uzmetiena paceltais pilsētas ainavas attēls kreisajā pusē izskatās jaukāks. Ja tuvinaties pa labi, jūs varat redzēt lielu pārspīlējumu. Otrajā attēlā mēs redzam mikrokosmosu tam, kas ir pagājis: gaišāka ekspozīcija un sīkāka informācija zem koku ēnām kreisās puses attēlā, un tumšāka ekspozīcija un mazāk dinamiskas krāsas labās puses attēlā. Trešajā salīdzinājumā tajā ir ļoti maz tādu, kas netiktu pārvests vienā vai otrā veidā, pamatojoties uz personiskajām vēlmēm. Pēdējais pāris atkal ir līdzīgs: labajā pusē redzamais fotoattēls ir tumšāks, ūdenī ir lielāks troksnis un kopumā krāsas ir nedaudz blāvākas.

Zemas gaismas

Tāpat kā iepriekš pietuvinātajā nakts laikā, šie Šanhajas horizonta attēli atklāj lielāko daļu no tām pašām lietām. Krāsas ir piesātinātākas attēlā labajā pusē (pretēji tam, kas notiek dienas laikā), bet asums tiek zaudēts spilgtā apgaismojuma dubļainā izplūšanas dēļ (piemēram, tuviniet zilo ēku pa kreisi no TV torņa) ). Nakts debesis ir tumšākas arī labās puses attēlā, taču tās parāda arī daudz lielāku troksni nekā tīrāks attēls kreisajā pusē.

Uz priekšu vērsta kamera

Es to atstāju līdz pēdējam, jo ​​likās, ka tas visdrīzāk atdos abu ierīču patiesās identitātes. Pixel 2 ir ļoti labi uzskatīta uz priekšu vērsta kamera, un tā ir laba iemesla dēļ. Balstoties tikai uz šo attēlu, būtu salīdzinoši viegli noteikt, ka kreisās puses attēli visā šajā kameru salīdzinājumā nāk no Pixel 2. Tāpat kā galvenā kamera, arī Vivo Nex atkārtoti eksponē. Vai jūs izvēlējāties, kura bija pareizākā?

Noslēguma domas

Es biju diezgan pārsteigts, ka Vivo izdevās ievietot šādu konkurences kameru Nex (Nex radīja labās puses attēlus visā). Aizliedzot priekšā vērstu kameru - diemžēl viens no lielajiem Vivo jaunā tālruņa uzmanības piesaistītājiem, pateicoties tā pacelšanas mehānismam - Nex kameras darbojas ļoti labi. Iespējams, ka Vivo Nex kamera tieši nepārspēs Pixel 2, taču tā vairākkārt nonāk pievilcīgi tuvu. Šis fakts vien ir aptuveni tikpat laba reklāma, kādu šobrīd var pieprasīt jebkurš viedtālrunis.

Vivo izdevās ievietot ļoti konkurētspējīgu kameru Nex.

Es noskrēju nedaudz aklu testu starp pāris komanda un patiesībā deva priekšroku attēliem no Nex. Viņi pareizi identificēja, ka Nex attēlu apstrādē ir pārāk liels apgaismojums, taču viņi tomēr deva priekšroku perforatoru krāsām un gaišākai ekspozīcijai. Tas ir nedaudz kā Samsung displejs: mēs visi zinām, ka tie ir daudz piesātinātāki nekā “parastie”, taču mēs nevaram palīdzēt, bet viņiem vienalga patīk. Dažreiz OEM, kas sajauc krāsas un ekspozīciju, nav tik slikts - tas faktiski var ietaupīt mums braucienu uz rediģēšanas lietotni, pirms mēs tos kopīgojam. Tad atkal citi ienīst Nex asumu un iedarbību.

Kā jau teicu par Huawei P20 Pro, kura pieeja jums, visticamāk, samazināsies, ja vērtēsit viedtālruņa fotoattēlu tā, kā tas parādās viedtālrunī, vai arī, kā tas parādās tuvu jūsu datorā. Pikselis uztur detaļas uz pievienotā trokšņa rēķina, padarot krāsas tikai popu naktīs. Nex mēdz pārmērīgi eksponēt, ar ļoti redzamu asināšanu, ja tuvinaties. Mēs nedeklarēsim tiešu “uzvarētāju”, taču Vivo Nex noteikti izliek ļoti labu cīņu pret viedtālruņa kameru, pret kuru tiek vērtēti visi pārējie.

Tagad jūs man sakāt: kurai attēlu kopai jūs deva priekšroku?

Tā ir dronu darījuma diena, un Trndlab pectre Drone ir pamanīji mū. Ši pēcīg un veikl četrkopēj ir HD kamera, un nākamo dienu laikā tā ir pieejama tikai par 69 UD....

Ta notiek viu laiku. Pirmoreiz ākot lietot viedtālruni, vi norit gludi un šņabjaini. Bet tad lieta noteikti āk palēninātie ar laiku. Vivairāk nomākta palēnināšanā? Kad pārlūk āk darbotie lēni....

Mēs Iesakām Jūs Lasīt