Pārskats Vivo S1: Lai saglabātu šo tālruni, ar labu izskatu nepietiek

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 27 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Dragnet: Big Cab / Big Slip / Big Try / Big Little Mother
Video: Dragnet: Big Cab / Big Slip / Big Try / Big Little Mother

Saturs


Tālruņa priekšpuse ir parasta, ar lielu displeju un ūdenskrātuves iegriezumu kalpo kā galvenos vizuālos elementus. Rāmji gar sāniem ir diezgan mazi, bet zods mazina citādi nekļūdīgo fasci. Gorilla Glass ir diezgan izplatīts, tāpat kā Asahi Dragontrail stikls, taču šī ir pirmā reize, kad dzirdam par Schott Xensation 3D aizsargājošo stiklu. Manā laikā ar tālruni stikls šķita labi noturīgs pret mikro nobrāzumiem un skrāpējumiem, taču atliek tikai redzēt, cik labi tas pārvalda ilgstoši lietojot.

Piemērotība un apdare nav gluži moderna, un es pamanīju, ka tilpuma šūpuļzirdziņā ir ievērojams ļodzinājums. No otras puses, barošanas pogai bija pietiekami daudz dot. Gar apakšējo malu ir austiņu ligzda, skaļruņu režģis, kā arī microUSB ports (ugh). Īpaša Google palīga atslēga ir pārsteidzošs, taču laipni gaidīts papildinājums. Ir arī trīsvietīgs slots, kas ļaus jums ievietot divas SIM kartes un microSD karti. Tālrunī tiek izmantots displejā esošs pirkstu nospiedumu skeneris, kas parasti bija ātrs un uzticams.


Tālruņa aizmugurē dizains ir nedaudz interesantāks. Mums ir līdzi Skyline Blue variants, un pienaini zilā un purpursarkanā apdare izskatās diezgan laba. Tas noteikti izceļas starp agresīva blūza un sarkano jūru.

Diemžēl visa konstrukcija ir plastmasa, un tā to parāda. Tālrunis nāk pāri kā iebūvēts par maksu. Sākot ar spīdīgo, ar pirkstu nospiedumiem slīdošo atpakaļ līdz rāmja polikarbonāta vidum, visa konstrukcija mēdz izskatīties mazliet lēta. Tam, kas domājams kā premium klases vidēja līmeņa viedtālrunis, tas nav gluži labākais izskats. Konkurencei uzlabojot spēli materiālu un finiša ziņā, Vivo S1 noteikti nav līdzvērtīgs. Ar vidējā diapazona pozicionēšanu tālrunim trūkst jebkāda veida IP reitinga. Arī Vivo S1 nepretendē uz p2i pārklājumu, kas nozīmē, ka jums jābūt īpaši uzmanīgiem, lietojot tālruni ap ūdeni.

Displejs

  • 6.38 collas Super AMOLED
  • Full HD +
  • 19.5:9

Vivo S1 iesaiņo smalku displeju, kas pārsniedz savu svaru. Ekrāns izskatās lieliski un piedāvā izcilu piesātinājuma līmeni. Izšķirtspēja neizjauc jaunu vietu, taču 6,38 collu displejā tā ir pilnīgi piemērota. Teksts un attēli izskatās asi.


Noklusējuma režīmam ir ļoti pamanāms zils nokrāsa, un saturs man šķiet pārāk pārāk vēss. Pārslēdzieties uz savādi nosaukto parasto režīmu un krāsu temperatūras malām uz precīzu. Maksimālais spilgtums, kas pārsniedz 400 nitus, ir pietiekams lietošanai ārpus telpām, un tālrunis turpina būt redzams spilgtā saules gaismā.

Cietais plastmasas ekrāna aizsargs pieķeras pirkstu galiem un ir grūti noņemams.

Vivo S1 ir uzstādījis cietu plastmasas ekrāna aizsargu, bet tā asās malas mēdz pieķerties pie jūsu pirksta, pārvelkot pāri ekrānam. Diezgan biezais ekrāna aizsargs ir cieši pielīmēts pie displeja, un tā noņemšana ir neapmierinātības vingrinājums.

Performance

  • Helio P65
  • 2 x 2,0 GHz Cortex A75, 6 x 1,7 GHz Cortex A55
  • Mali G52 GPU
  • 128 GB iebūvēta krātuve

Sportojot nesen paziņoto Helio P65 procesoru, Vivo S1 ir viens no pirmajiem, kas darbina MediaTek jaunāko silīciju. Būtu grūti saukt mikroshēmojuma uzlabojumu par Helio P60. Tas ir… savādāk… labāku vārdu trūkuma dēļ. Atšķirībā no Helio P60, kas līdzsvaro veiktspēju starp Cortex A73 un Cortex A53 serdeņiem, Helio P65 savieno divus Cortex A75 serdeņus ar sešiem Cortex A55 serdeņiem. Lielākā atšķirība šeit ir tā, ka vairāku vītņu veiktspēja nedaudz pazemina līmeni. GPU ir arī pazemināts no Mali G72 uz Mali G52. Tālrunī tiek veikti daži jauninājumi NPU nodaļā, kuriem varētu būt dažas sekas uz AI balstītām lietojumprogrammām, taču kopumā tas nav diezgan veiktspējas lēciens salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes MediaTek procesoriem.

Izcila Vivo programmatūras optimizācija ir tāls ceļš, lai nodrošinātu vienmērīgu darbības pieredzi. Funtouch OS, neskatoties uz īpatnībām, diezgan labi darbojas ar aparatūru. Vispārējai lietošanai Vivo S1 iesaiņo pietiekami daudz informācijas, lai iepriecinātu lielāko daļu lietotāju. Es pamanīju, ka lieljaudas lietotņu un spēļu, piemēram, PUBG, palaišana prasa apmēram apmēram sekundi, salīdzinot ar līdzīgi cenu aparatūru, piemēram, Redmi Note 7 Pro. Kaut reizi spēlē, atšķirība sniegumā nebija pārāk uztverama.


Lai gan šī aparatūra varētu būt izmantojama šodien, Vivo S1 nav iesaiņots tāda veida satraukumā, kas padarītu to par nākotnes pierādījumu. Tam ir galvenā nozīme vidējas klases segmentā, kur lietotāji tiecas turēties pie tālruņiem ilgāku laika periodu.

Akumulators

  • 4500mAh akumulators
  • 18 W ātra uzlāde

Starp 4500 mAh akumulatoru un ātras uzlādes atbalstu akumulatora darbības laiks ir viena no jomām, kurā Vivo S1 ir izcils. Enerģijas patēriņa pārvaldība ir ļoti laba, un tālrunis var ērti maksāt divas dienas, ja neesat ļoti smags lietotājs. Man bija izdevies gandrīz 6 stundas ekrānā uz laiku, pirms bija jāpievieno spraudnis. Tas nav tik labi kā Redmi Note 7 Pro, kurš pārvalda mazliet labāk, neskatoties uz to, ka tam ir mazāks akumulators, taču lielākajai daļai lietotāju tas būtu jāpietiek.

Lai ātri papildinātu lielo akumulatoru, Vivo S1 ir aprīkots ar ātro lādētāju.

Tālrunis atbalsta Vivo divmotoru ātras uzlādes tehnoloģiju, un komplektācijā ir iekļauts ātrais lādētājs. Pilnīga uzlāde no nulles prasa apmēram 138 minūtes, kas ir samērā ātri, ņemot vērā lielo akumulatora izmēru. Tagad, ja tikai Vivo steigtos un pieņemtu USB-C standartu visās savās ierīcēs. Arī tālrunis neatbalsta bezvadu uzlādi, bet jūs tiešām necerējāt, ka šajā cenu diapazonā?

Programmatūra

  • Funtouch OS 9
  • Android 9 pīrāgs

Programmatūra ir tā, kur Vivo S1 viss kļūst mazliet nepatīkams. Lai arī Funtouch OS, kuras pamatā ir Android Pie, labi darbojas ar aparatūru, tā ir tālu no krājumam līdzīgās pieredzes. Interfeiss pārkāpj Android standarta lietotāja saskarnes konvencijas un pats piešķir standarta funkcijas, piemēram, paziņojumus un ātrās piekļuves pārslēgšanas iespējas.

Jo īpaši šie divi ir sadalīti atsevišķās ekrāna daļās. Tagad jums ir jāpārvelk no ekrāna uz augšu, lai piekļūtu saīsņu rūtī, kurā ietverti saīsnes uz Google Maps, YouTube un daudz ko citu. Varat arī pāriet uz jaunākajām lietotnēm. Pieskaroties pogai Daudzuzdevumu veikšana, tiek atvērta pilnvērtīgāka vairākuzdevumu izvēlne ar īsceļiem dalītā ekrāna skatam un lietotnes bloķēšanai atmiņā.


Citas pamanāmas izmaiņas ir logrīku lapa galējā kreisajā pusē un nav lietotņu atvilktņu opcijas. Ir iebūvētas plašas pielāgošanas iespējas, ieskaitot iespēju pielāgot režģa izmēru, žestus un vienmēr ieslēgtu displeju. Animāciju un Vivo iepriekš ielādēto lietotņu pārpilnība var būt nedaudz saistoša. Starp App Store, Motīvu veikalu, Game Center, Kids režīmu un Cloud dalīšanas lietotni es saskaitīju vairāk nekā 20 iepriekš instalētas lietojumprogrammas. Noteikti nav tā labākā pieredze.

Kamera

  • Primārais sensors: 16MP, f/ 1,7, Sony IMX499
  • Īpaši plašs sensors: 8MP, f/2,2, 120 grādu FoV
  • Dziļuma sensors: 2MP, f/2.4
  • Priekšējā kamera: 32MP

Uz papīra Vivo S1 piegādā stabilu kameru komplektu ar primāriem, īpaši platiem un dziļuma sensoriem. Attēlu apstrāde tomēr atstāj daudz ko vēlamo. Tā kā vidējas klases viedtālruņi turpina meklēt augstākās klases attēlveidošanas iespējas, Vivo S1 ir ļoti slikts izpildītājs. Vivo S1 ir viena no vājākajām kamerām, ar ko esmu saskārusies šogad.

Nav HDR HDR ieslēgts

Attēliem, kas uzņemti no galvenā sensora, izteikti trūkst dinamiskā diapazona. Kameras noregulēšana krasi kavē piesātinājumu, un attēli parasti ir mīksti. Ir ievērojama aizslēga nobīde, ka jums ir grūti iegūt asu attēlu no pirmā mēģinājuma. HDR ieslēgšana rada halozes ap objektiem un pārmērīgu mēģinājumu palielināt dinamisko diapazonu. Gala rezultāti izskatās nedabiski.

Platleņķis - nav HDR Platleņķis - HDR

Attēli vājā apgaismojumā ir arī slikti, ar ierobežotu detaļu un ievērojamu trokšņa līmeni. Priekšējā kamera ir liels Vivo aparatūras pārdošanas punkts, un 32MP sensors ir neapbruņots mēģinājums pašpārdot kameru. Diemžēl attēla kvalitāte sabrūk pārāk dārgas pēcapstrādes dēļ. Kamēr attēli ir gaiši un labi piesātināti, tie parasti uztver mazas detaļas. Bokeh režīms rada vidēja izskata attēlus ar nepilnīgu malu noteikšanu.

Jūs noteikti nevarat vainot kameras lietotni, jo tai trūkst funkciju. Šeit tiek parādīta gandrīz katra iespēja, kas jums varētu būt nepieciešama, ņemot vērā, ka tā robežojas ar funkciju pārslodzi. Milzīgais opciju skaits noteikti mulsina vidējo viedtālruņa lietotāju, un daudzas citas svešas funkcijas var viegli paslēpt zem apakšizvēlnes.

Arī video kvalitāte nav lieliska, jo tālrunis top ar Full HD kadriem. Uz kuģa nav video stabilizācijas.

Audio

Vivo S1 veiksmīgi darbojās mūsu audio testos. Austiņu ligzda radīja skaļu un neitrālu skaņu. Tas lieliski darbosies ar parastajām austiņām. Pamata austiņas ir iekļautas lodziņā, lai jūs sāktu, bet jūs to darītu labi, pakāpjoties līdz labākam pārim.

Atsevišķs runātājs gar apakšējo malu kļūst skaļš, bet audio kvalitāte atstāj mazliet vēlamu. Es negribētu to izmantot mūzikas klausīšanai, bet tas derēs tikai zvaniem vai trauksmēm.

Specifikācijas

Vērtība par naudu

  • Vivo S1: 4 GB RAM, 128 GB ROM - 17 990 rūpijas (~ 255 USD)
  • Vivo S1: 6 GB RAM, 128 GB ROM - 19 990 rūpijas (~ 283 USD)

Vivo S1 cena ir 17 999 rūpijas (~ 255 USD), ja tā ir pret populāriem tālruņiem, piemēram, Redmi Note 7 Pro un Realme X. Abas ierīces ir sevi pierādījušas kā spējīgas izpildītājas, kas piegādā lielāko daļu frontes.

Tālāk ir pieejams Samsung piedāvājums, piemēram, Galaxy M30 un M40, kas nodrošina fantastiskus displejus, labu akumulatora darbības laiku un labi optimizētu lietotāja pieredzi pieejamajā cenu vietā.

Faktiski Vivo pašu izstrādātais Z1 Pro nāk kā labāks komplekts, kas rada lielisku līdzsvaru starp estētiku un vispārējo lietojamību.

Lai arī Vivo S1 nodrošina dizainu un vispārējo sniegumu, tajā ir pārāk daudz problēmu, lai būtu skaidrs uzvarētājs konkurencē.

Vivo S1 apskats: spriedums

Par Vivo S1 var patikt ļoti daudz, taču tālrunis ir lielāks nekā tā daļu summa. Aparatūrai trūkst smalkuma, un materiālu kvalitāte ir noteikti pazemināta salīdzinājumā ar augstākās kvalitātes stikla un alumīnija sviestmaizēm, kuras mēs redzam šajā cenu diapazonā.

Nevar noraidīt arī slikto kameras kvalitāti. Pievienojiet tam ļoti pielāgoto programmatūras versiju, un mēs skatāmies uz tālruni, kas tikai izcilā konkurences apstākļos neizceļas. Es viņam uzticētu labu piespēli.

FAA ļaudi kontrolē gaia telpu Amerika avienotajā Valtī, viņu dronu likumi un noteikumi ir iztrādāti drošībai un daudzā paaule valtī ir atdarināti vai atbalojušie. Cenšotie nodrošināt debei drošu, viņi...

Atjauninājum, 2019. gada 11. oktobri (plkt. 10:10 ET):Pēc Android 10 atjaunināšana plānu atklāšana uz katuve OnePlu 7T Pro izlaišana laikā OnePlu nolēma mazliet pakaidrot ava piezīme. Ievietojot ziņoj...

Populāri Raksti