Vivo V11 Pro apskats: labi padarīti pamati ar pusceptām ekstrām

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 27 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Vivo V11 Pro apskats: labi padarīti pamati ar pusceptām ekstrām - Atsauksmes
Vivo V11 Pro apskats: labi padarīti pamati ar pusceptām ekstrām - Atsauksmes

Saturs


Pozitīvi

Lielisks AMOLED ekrāns
Stilīgs dizains
3,5 mm austiņu ligzda
Ilgstoša baterija
Spēcīgs sniegums
Displejā esošais pirkstu nospiedumu skeneris

Negatīvi

mikro-USB uzlāde
Nav IP reitinga vai NFC
Jūtas lēti
Sub-par kameru
Labākas alternatīvas

RatingBattery7.9Display9.1Camera7.0Perfor performance3.4Audio9.1Bottom Line

Vivo V11 Pro ierodas tikai sešus mēnešus pēc tam, kad V9 ir aizņemts no iPhone X. V11 stāv uz savām divām kājām, labi apstrādājot akumulatora, displeja un veiktspējas pamatus, taču tas mēģina pievienot dažas pārāk daudz ekstras kuru tas nespēj piegādāt, ieskaitot pārpūstas AI kameras pieredzi.

7.67.6V11 Proby Vivo

Vivo V11 Pro ierodas tikai sešus mēnešus pēc tam, kad V9 ir aizņemts no iPhone X. V11 stāv uz savām divām kājām, labi apstrādājot akumulatora, displeja un veiktspējas pamatus, taču tas mēģina pievienot dažas pārāk daudz ekstras kuru tas nespēj piegādāt, ieskaitot pārpūstas AI kameras pieredzi.


Vivo nesen viļņojas, pārņemot futūristiskas tehnoloģijas nevienam citam. Tas bija displeja kustības priekšgalā un bez pirmajām ierīcēm un bija pirmais, kas ierīcē ievietoja zem stikla pirkstu nospiedumu skeneri.

Tikai sešus mēnešus pēc iPhone X līdzīgā Vivo V9 izlaišanas V11 tagad ir klāt, komplektā ar displejā ievietotu pirkstu nospiedumu skeneri un niecīgu asaru iecirtumu. Šis ir Vivo V11 Pro pārskats.


Piezīme par Vivo V11 Pro pārskatu: Šajā Vivo V11 Pro pārskatā mēs galvenokārt runāsim par globālo versiju, kas pazīstama kā V11. V11 Pro Indijā ir tas pats tālrunis, tikai ar 64 GB lielu krātuvi. IFA 2018 laikā nedēļu izmantoju Vivo V11, izmantojot Blau.de tīklu un Wi-Fi. Pārskata periodā tālrunis saņēma vairākus atjauninājumus, bet lielākajai daļai tas bija darbināms ar FunTouch OS 4.5 operētājsistēmā Android 8.1 Oreo ar versijas numuru PD1814F_EX_A_1.6.7. Galīgais PD1814F_EX_A_1.7.2 atjauninājums tika piegādāts tieši pirms publicēšanas, taču tajā netika veiktas nekādas būtiskas izmaiņas.

Dizains



Teikt, ka Vivo V11 ir satricinājis V9 iPhone X ārpusi, būtu par zemu. Mazais asaru iecirtums ir unikāls un daudz mazāk uzmācīgs nekā V9 plašais iecirtums. Displejā redzamais pirkstu nospiedumu skeneris sniedz mazliet nākotnes, un aizmugurē esošā gradienta krāsa palielina nojautu. Vivo V11 ir patiešām pārsteidzoša izskata ierīce.

Mazais asaru iecirtums ir unikāls un daudz mazāk uzmācīgs nekā V9 plašais iecirtums.

Zvaigžņotās nakts kolorīts man ir novirzījies no zilgani purpursarkana apakšā uz melnbaltu zili-melnu augšā. Apakšā esošā krāsa ir nedaudz dzirksti, no priekšpuses skatoties uz zilu, no leņķa uz purpursarkanu. Tas ir salīdzinoši virspusējs akcents, bet tas noteikti pievieno nelielu raksturu. Otra krāsu opcija tiek saukta par miglāju un mainās no purpursarkanas apakšā uz zilu augšpusē.


Tāpat kā tā priekšgājējs, arī V11 spīdīgais polikarbonāta aizmugures panelis ļoti ātri savāc pirkstu nospiedumus. Tā ir diezgan viegla ierīce un jūtas nedaudz lēta salīdzinājumā ar mūsdienās izplatītajām stikla sviestmaizēm. Neskatoties uz to, plastmasai ir daudz priekšrocību, piemēram, triecienizturība, šūnu uztveršana un svars, tāpēc tas nebūt nav slikta izvēle.

Ar 156 gramiem Vivo V11 ir viegls un izturīgs, taču sagaidāms, ka mikro nobrāzumi parādīsies gandrīz nekavējoties. Gradienta dizains apbrīnojami novērš šīs nepilnības, bet, ja jums patīk tālrunis, kurā nav skrāpējumu, uzlieciet tam aizsargapvalku. Šī iemesla dēļ Vivo kastē iekļauj bezmaksas caurspīdīgu plastmasas apvalku.Ir arī iepriekš uzklāts ekrāna aizsargs, taču tas bija tik ļoti tendēts uz skrāpējumu uzņemšanu, es (iespējams, pretintuitīvi) nobeidzu to noņemt.

Displejs

Vivo V11 displejs ir patiešām labs, ļaujot pāriet uz Super AMOLED paneli. Ar sānu sliedēm, kuru izmērs ir tikai 1,76 mm, apvienojumā ar asaru iegriezumu un nelielu zodu, ekrāns 19,5: 9 aizņem 91,27 procentus no V11 pēdas. 6.41 collas displejs ir patiešām liels, bet V11 nekad nejūtas kā liels telefons. Tas ir FullHD + ar 2 340 x 1 080 izšķirtspēju un pikseļu blīvumu 402ppi.

6.41 collas displejs ir patiešām liels, bet V11 nekad nejūtas kā liels telefons.

Krāsas ir bagātīgas, kontrasts ir lielisks, melnādainie ir pietiekami dziļi, un V11 ārā ir pietiekami spilgts. Bloķēšanas ekrāna iestatījumos ir vienmēr ieslēgta displeja opcija, un jums noteikti vajadzētu to izmantot tagad, kad V11 izmanto OLED displeja tehnoloģiju. Tā kā šī ir globālā versija, WhatsApp tagad tiek atbalstīts līdztekus tālrunim un paziņojumiem.

Mazais iecirtums pašā ekrāna augšdaļā ir diskrēts un daudz mazāk invazīvs nekā citi griezumi. Diemžēl jūs to nevarat maskēt iestatījumos, tāpēc jums būs jāpierod.

Neskatoties uz iecirtņa mazo izmēru, statusa joslā joprojām tiek parādītas saīsinātas lietotņu paziņojumu ikonas. Iestatījumos var noņemt dažas ikonas, piemēram, tīkla ātruma indikatoru, taču viss secībā ir nepareizs. Ja tīkla ātrums un mobilā uztveršana būtu iecirtuma otrā pusē blakus Wi-Fi signāla un akumulatora ikonām, kreisajā pusē būtu vairāk vietas paziņojumu ikonām.

Displejā redzamais pirkstu nospiedumu skeneris aizņem nelielu vietu ekrāna apakšā, un tas darbojas tikai lieliski. Lai arī tas darbojas lielāko daļu laika, tas ir ievērojami lēnāks nekā daži citi displeja skeneri un daudz lēnāks nekā vidējais kapacitatīvais skeneris. Jums arī jāpiešķir pienācīga prese, lai atpazītu jūsu izdruku. Tomēr tas, ka vidēja līmeņa viedtālrunī jau ir displejā esošs pirkstu nospiedumu skeneris, ir laba zīme gaidāmajām lietām.

Arī Vivo ir uzlabojis savas infrasarkanās sejas atbloķēšanu, izmantojot 1024 sejas pazīmes, lai ierīci atbloķētu pat tumsā. Pēc manas pieredzes, V11 atslēdzas ātrāk, izmantojot jūsu seju nekā pirkstu nospiedumu. Es ļoti šaubos, vai tas ir tikpat drošs kā pirkstu nospiedums, taču tas katru reizi noraidīja vairāku citu cilvēku sejas. Tas darbojas pat diezgan asos leņķos, kas palielina ērtības, no vienas puses, un manas aizdomas par drošību, no otras puses.

Aparatūra

Vivo V11 specifikācija sagrauj V9 veidni, pievienojot Snapdragon 660 AIE ar lielāku jaudu ar astoņiem Kryo 260 kodoliem un Adreno 512 GPU, kā arī 6 GB RAM un 128 GB krātuves. Indijas “Pro” versijā krātuve tiek samazināta līdz 64 GB.

Vivo V11 pievieno Snapdragon 660 AIE ar lielāku jaudu, kā arī 6 GB operatīvo atmiņu un 128 GB krātuves.

Šeit ir 3,5 mm austiņu ligzda, taču tikpat futūristiskam tālrunim kā V11 ir paredzēts mikro-USB pievienošana ubagu uzlādēšanai. Var tikai pieņemt, ka tas bija lēmums par izmaksu samazināšanu, taču tālrunī, kas atrodas gandrīz bez rāmja ar pirkstu nospiedumu skeneri zem stikla, tā ir retrogrāda izvēle. Vēl viena nepiemērota izmaksu samazināšana, ko vērts pieminēt, ir IP reitinga trūkums.

Šeit nav arī NFC, lai gan V11 atbalsta USB OTG un USB 2.0 savienojuma ātrumu. Ir divas nano-SIM karšu teknes un īpaši izveidots microSD kartes slots paplašināmai uzglabāšanai. Tiek atbalstīts Bluetooth 5, un, ja izmantojat Bluetooth austiņas, vēlamo audio kodeku var pārslēgt uz SBC, AAC, aptX, aptX HD vai LDAC.

Blakus mikro-USB portam ir viens skaļrunis, kas aizdedzina no apakšas, un tas ir vienīgais skaļrunis, ko izmanto mūzikas vai multivides atskaņošanai. Tas ir skaļš un patiesībā izklausās diezgan labi, ar izteiksmīgiem, skaidriem kāpumiem un pienācīgiem vidusdaļām, lai gan bass nav tik spēcīgs kā es gribētu. Tik tālu, labi.

Tomēr ar austiņas skaļruņa plato šķēlumu virs iecirtuma lietas kļūst nedaudz dīvainas. Tas ir tik mazs, ka jūs to pat nepamanīsit, kamēr neatbildēsit uz zvanu. Bet tas ir tik skaļi, ka izklausās, ka esat ieslēdzis skaļruni, pārraidot zvanu visiem apkārtējiem. Vienīgais veids, kā to novērst, ir skaļuma samazināšana līdz vietai, kur jums patiešām ir jāsakārto lietas pareizi, lai to pareizi dzirdētu.

Ņemot vērā V11 ļoti skaļo austiņu skaļruni, šķiet dīvaini neizmantot to kā vienu no stereo audio pāra mūzikai.

Lai dotos pēc iespējas tuvāk bez rāmja, ir nepieciešams zināms kompromiss, un šis runātājs joprojām ir labāks par dīvainām alternatīvām, piemēram, pjezoelektriskajiem skaļruņiem, ko esam redzējuši citur. Es domāju, ka Vivo izmaksu dēļ neizmantoja Nex izmantoto tehnoloģiju Screen SoundCasting, taču, ņemot vērā V11 ļoti skaļo austiņu skaļruni, šķiet dīvaini neizmantot to kā vienu no stereo audio pāra mūzikai.

Performance

Parasti Vivo V11 izturējās pret sevi visā testa periodā. Izmantojot Snapdragon 660 un 6 GB operatīvo atmiņu, reakcijas ātrums bija tāds, kādu jūs gaidījāt, un tas ir līdzvērtīgs citām ierīcēm ar līdzīgām specifikācijām. Plastmasa nav tik labs siltuma raidītājs kā stikls vai metāls, taču es nepamanīju, ka V11 uzkarst pat salīdzinošās novērtēšanas vai spēļu laikā. Šeit ir daži rādītāji, lai jūs varētu salīdzināt ābolus ar āboliem.


Programmatūra

Tā kā man ir V11 versija globālā mērogā, es necietu nevienu no saderības problēmām, kas man radās ar Nex ķīniešu versiju. Pakalpojums Google Play tiek instalēts ārpus komplekta kopā ar virkni parastu Google lietotņu, un Gmail paziņojumi tika piegādāti lieliski. Ir pāris desmiti iepriekš instalētu Vivo lietotņu, ar kurām jācīnās, taču dažas no tām var atinstalēt.

Vivo FunTouch OS 4.5 atrodas operētājsistēmas Android 8.1 Oreo virsotnē (pagaidām nav datuma Pie atjauninājumam, atvainojiet ļaudis) un nodrošina daudz papildu funkcionalitāti. Tas joprojām ir klajš iOS izlaide, taču, ja jums nav prātā, ka tas ir pārvaldāms. Diemžēl joprojām nav iespēju iespējot lietotņu atvilktni.


V11 atbalsta iOS līdzīgu žestu navigāciju, kas nedaudz atšķiras no tās, kas tika ieviesta Pie beta versijā, taču to ir diezgan viegli pielāgot. Izmantojot V11, velciet augšup no kreisās puses apakšas, jūs atgriezīsities soli atpakaļ. Pārvelkot uz augšu no centra, jūs nokļūsit mājās, un, velkot augšup un turot, tiek atvērts lietotnes pārskata ekrāns. Velkot augšup no labās puses, tiek atvērts vadības centrs, un, velkot uz leju no ekrāna augšdaļas, paziņojuma ēna tiek samazināta. Būs interesanti redzēt, vai kāds no šiem notikumiem mainīsies, atjaunojot operētājsistēmu Android 9.

Diemžēl, pārslēdzoties uz navigācijas žestu, jums vairs nebūs ērta paņēmiena, kā izsaukt Google palīgu, kuram citādi piekļūst, ilgi nospiežot ekrāna sākuma pogu. Jūs arī nevarat pārslēgties starp lietotnēm tik ātri kā ar virtuālajām pogām, tāpēc papildu ekrāna navigācijas žesta navigācija ir saistīta ar dažu zaudētu funkcionalitāti.


Jovi virtuālais palīgs ir atgriezies, taču nav tādas speciālas aparatūras pogas kā Nex. Šķiet, ka Jovi ir atkarīgs no jūsu spēļu pārtraukumu pārvaldīšanas spēles režīmā un dažu AI kameru triku apstrādes. Varu tikai pieņemt, ka Jovi joprojām neatbalsta angļu valodu un galvenokārt sadarbojas ar ķīniešu mazumtirgotājiem vizuālo produktu meklējumos, tātad tie, kas nav iekļauti globālajā versijā. Par laimi, V11 modelī ir g un Google Lens, tāpēc vairums rietumnieku, iespējams, pat nepamanīs Jovi ierobežoto piemērojamību.

Tā kā V11 ir globāla vienība, palaišanas programmu maiņa ir vienkārša, un tai nav nepieciešams ķīniešu tālruņa numurs vai Vivo konts. Vienkārši lejupielādējiet Nova palaidēju (vai citu palaidēju), lietotnes augšdaļā pieskarieties brīdinājumam un kā vēlamo palaidēju atlasiet Nova. Ja to izdarīsit, iespējams, vēlēsities atkārtoti iespējot ekrānā esošās navigācijas pogas, jo Nova saduras ar dažiem V11 pārvilkšanas žestiem.

Ir pieejams ērts lietotņu seifs, lai aizsargātu lietotnes un failus ar pirkstu nospiedumu vai sejas ID, un jūs varat dublēt sociālo mediju un ziņojumapmaiņas lietotnes vairākiem pieteikšanās gadījumiem. Arī šeit ir virkne vadību, kas balstīta uz žestiem, ieskaitot tālruņa apklusināšanu un kratīšanu, lai ieslēgtu lukturīti utt. Varat arī iestatīt savu saīsni, ilgi nospiežot skaļuma samazināšanas pogu, kamēr ekrāns ir izslēgts. Es izvēlējos palaist kameru, bet jūs varat izvēlēties no dažām iespējām.

Akumulators

Vivo FunTouch OS neuzskaita ekrāna laiku, tāpēc es nevaru jums sniegt parasto akumulatora lietošanas statistiku. Varu pateikt, ka Vivo V11 akumulators 3400mAh ilgst vismaz dienu un vairāk kā pusotru dienu. Pat IFA 2018 laikā, kad es biju tālrunī daudz biežāk nekā parasti, tas nekad neizskatījās pat tuvu tam, ka iztecēja sula. Kastītē ir iekļauts 18W 5V / 2A-9V / 2A ātras uzlādes ķieģelis, un Vivo divkāršā dzinēja ātrās uzlādes tehnoloģija piepilda V11 mazāk nekā pusotras stundas laikā.

Vivo V11 akumulators 3400 mAh ilgst vismaz dienu un vairāk kā pusotru dienu.

Kamera

Par kameru “Vivo V11” esmu prātā divreiz. Tas darbojas pietiekami labi ar tādiem pamatiem kā dienas laikā, vājā apgaismojumā un ar lielu kontrastu, bet tikai ļoti specifiskos apstākļos. AI papildinājumu klāsts šeit ir diezgan nevajadzīgs, bieži vien tas kalpo tikai miesniekam citādi pievilcīgam attēlam. Ja vēlaties pamata viedtālruņa kameru diezgan labiem kadriem lielākajā daļā apstākļu, Vivo V11 ir lieliski piemērots. Ja vēlaties visus papildu zvanus un svilpes vai arī jums ir nepieciešama universāla kamera dažādiem sarežģītiem kadriem, tas nav tālrunis jums.

V11 kamera darbojas pietiekami labi ar tādiem pamatiem kā dienas laikā, vājā apgaismojumā un augsta kontrasta kadriem, bet tikai ļoti specifiskos apstākļos.

Galvenā kamera ir 12MP f / 1,8 ar 1,28 mikronu pikseļiem, kurus dublē 5MP f / 2,4 kamera portreta režīma bokeh kadriem. Galvenos kameras iestatījumos varat pārslēgties uz 24MP, liekot man domāt, ka Vivo izmanto interpolāciju, lai izšķirtspēju izkārtotu, nepievienojot papildu detaļas. Tomēr tādā lietotnē kā AIDA64 galvenā kamera ir norādīta kā 24MP, tāpēc Vivo varētu samazināt 24MP attēla atlasi līdz 12MP. Es atjaunināšu šo pārskatu, ja saņemšu apstiprinājumu abos virzienos. Priekšpusē ir 25MP f / 2.0 kamera.

Mani ļoti pārsteidza HDR režīms Vivo V11. Tas nepārspīlēja ar rezultātiem, labi līdzsvarojot dziļas ēnas un spilgtuma laukumus, nepiešķirot tam indikatora HDR izskatu. Faktiski kameras HDR bija tā lielākā atšķirība man.

Dienas laika kadri parasti ir labi, taču jums būs jāpatur prātā galvenā kamera. 25MP kamera, kas vērsta uz priekšu, tikai rada pārāk daudz trokšņa, lai iegūtās fotogrāfijas būtu vērtīgas. Es ļoti ātri atteicos no tā selfijiem, jo ​​uzņemtie kadri bija graudaini un viņiem trūka asuma. 12MP kamera uztver pietiekami daudz detaļu, lai jūs joprojām varētu iegūt labus kadrus, taču tā nevar sakraut dārgākus sensorus.

Fotografēšana vājā apgaismojumā un nakts laikā bija jaukta soma. Ņemot vērā statisku objektu un pietiekami stabilas rokas, V11 var uzņemt dažus izskatīgus attēlus. Pievienojiet personai vai kustīgam objektam ainu, un attēls ir manāmi sliktāks. Zemāk redzamā attēla priekšplānā vienkārši apskatiet meitenes kurpes, lai redzētu, ko es domāju. V11 nesasmalcina melnos tik daudz kā telefoni, piemēram, Huawei P20, tāpēc tumsā gaidiet lielu troksni. Izpūstas vietas tādās lietās kā ielu apgaismojums bija problēma arī naktī, un tas ir kauns, ņemot vērā to, cik labi V11 dienā apstrādā dinamisko diapazonu.


Panorāmas izšūšana ir ļoti plankumaina, ar izplūdušiem izšūšanas punktiem un vispārēju attēla izplūšanu. Pilnīgi godīgi es to ieteiktu neizmantot. Tas pats attiecas uz principā visām “AI” kameras funkcijām. Apgaismojuma efekti ir diezgan sierīgi un nav šausmīgi labi darīti. Vienkrāsainā fona efekts darbojās labi, bet priekšplānā esošajām sejām pievienotā krāsa atmet lietas.

Fona izplūšana portreta režīma kadros man joprojām šķiet pārāk viltota, un malas noteikšana šeit ir tikpat slikta kā lielākajai daļai tālruņu, it īpaši ap matiem. Ja jums ļoti patīk portreta režīma kadri, jūs, iespējams, varēsit ar to dzīvot, taču tas nebūt nav pārliecinoši.

AI skaistuma režīmi nekad nav bijuši mana tējas tase, un tas nav mainījies ar V11. Tomēr šeit tiek piedāvāts milzīgs realitātes lieces pielāgojumu klāsts, sākot no deguna un acu stāvokļa un lieluma līdz zoda garumam, sejas platumam un ādas tonim. Šī programmatūra tika izstrādāta, paturot prātā Āzijas tirgu, kur ir populāri dot sev multfilmām līdzīgas iespējas. Ja jūs kādreiz esat domājuši par to, kā jūs varētu izskatīties kā rozā vaska svešzemnieks, V11 jūs tur nokļūs. Izmantojot savaldību, jūs varat iegūt pienācīgus efektus, taču tāpat kā lielākajā daļā skaistumkopšanas režīmu, ādas izlīdzināšana man ir pārāk smaga.

V11 ir šāvējs, kurš ir spējīgs, ja jūsu fotografēšanas vajadzības ir diezgan skaidras, taču lielākoties sarežģītās ekstras netiek veiktas labi.


AI sižeta atpazīšana nebija tik pilnīga kā citos tālruņos, parasti veicot labu darbu, smalki pielāgojot iestatījumus tieši tā, lai uzlabotu attēlu. Dažos gadījumos V11 pārspīlēja lietas, piemēram, dzelteno lapu galerijā, kas tik ļoti uzlec, ka man sāp acis. Iestatījumos varat atspējot AI sižeta atpazīšanu. Tā kā ieiešana parasti prasa laiku, salīdzināšanai jūs varat arī vienu pirms tam veikt vienu, bet otru pēc AI uzlabojumiem.

Video nebija lielisks V11 modelī. Attēla stabilizācijas trūkums bija ļoti pamanāms, ja vien jūs kaut ko neatbalstījāt tālrunī. Tiek atbalstīts lēnas kustības video un laika ritējums, bet nav 4K.

Kad viss ir pateikts un izdarīts, Vivo V11 kamera nebūt nav lieliska. Tas ir spējīgs šāvējs, ja jūsu fotografēšanas vajadzības ir diezgan skaidras. Lielais vairums drūmo ekstras, kas tiek uzliktas, nav izdarīti pietiekami labi, lai būtu iespaidīgi, tikai kalpo kameras pieredzes noslāpēšanai. Es to būtu gribējis, ja Vivo būtu tikai pievērsies viedtālruņa kameru pamatprasību konsekvences uzlabošanai un pārējo atstājis.

Šajā segmentā ir daudz viedtālruņu kameras, tāpēc, ja jūsu tālruņa galvenā problēma ir tā kamera, jūs, iespējams, vēlēsities iepirkties. Tomēr Vivo V11 pārskata periodā es saņēmu vairākus atjauninājumus, tāpēc kameras veiktspēja ar laiku varēja uzlabot.

Specifikācijas

Galerija

Cenu noteikšana un galīgās domas

Lai gan Vivo V11 to ļoti daudz izmanto, daudz kas šķiet virspusējs. Nav tā, ka nav vielas. Tālrunis patiešām labi pārvalda pamatus. Tas izskatās lieliski, ar lielisku ekrānu, labu veiktspēju un izcilu akumulatora darbības laiku. Bet tā kamera ir zemāka par summu, un, ja tā ir ekvivalenta USD 365–440, atkarībā no jūsu tirgus, tā konkurē ar alternatīvām, kas izmanto vēl labākas specifikācijas un kameras. Precīza V11 tirgus cenu noteikšana tiks atklāta oficiālajā atklāšanā Indijā 6. septembrī.

Vivo programmatūras pieredze būs ne visiem, un, lai par to pārliecinātos, ir mikro-USB izmantošana. IP reitinga, NFC un bezvadu uzlādes trūkums daudzus arī pievils, lai gan 3,5 mm austiņu ligzdas iekļaušana to daļēji kompensē.

Vidējās klases tirgū pēdējā laikā ir parādījies daudz augstas veiktspējas tālruņu, kas piedāvā flagmaņa modeļus par zemākām cenām. Vivo V11 problēma ir tā, ka mēģinājumi piedāvāt tik daudz augstākās klases funkciju, ka tā cena vienkārši nespēj nodrošināt tādu kvalitāti, kādu prasa šīs funkcijas.

Es nesaku, ka vidējas klases tālruņi nav pelnījuši pamatturnīra funkcijas, taču, ja mēģinājums neizdodas, es labprātāk izvēlētos pamatus, kas veikti labi, bez papildu trikiem. Vivo V11 iekost vairāk, nekā to var sakošļāt, bet, ja tas būtu pieņēmis nedaudz mazāku sakodienu, tas izrādītos daudz piepildītāks.

Šonedēļ mē pirmo reizi apkatījām Realme XT - pirmo ierīci, ka portizē amung 64MP kamera enoru. Izmantojot mūu ierīci, mū pārteidza ar tā radītiem Google Pixel attēliem. Drīz uzzināim, vai nākamā ierīc...

Šonedēļ vi bija aitīt ar Huawei, un vairāka jauna ierīce tika paziņota atklāšana paākumā Minhenē. Beidzot apkatījām jauno Mate 30 izlai, kurai ir daža iepaidīga pecifikācija - bet nav Google lietotņu....

Noteikti Izskatās